Filmek

40 feliratkozó

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
kövezzetek meg, de szerintem a gyűrűk ura filmváltozata jobb mint a könyv... :/peach
A Gyűrűk Ura könyv egy mese. Ahogyan Tolkien is egy mesélő. Inkább szól a kisebb korosztálynak és a fiatalabb lelkűeknek, mint a felnőtteknek. Ezzel szemben Jackson úgy vitte filmre, mint egy akció filmet. Szinte csak a könyv váza maradt meg, ahol tudták telenyomták akcióval, mert egész egyszerűen egy film ezt kívánja meg. Ha hű maradt volna a könyvhöz, fele ilyen sikeres se lett volna.
Én éppen ezért nem mondanám egyikre se, hogy jobb, mint a másik. Egész egyszerűen teljesen mást ad mind a kettő, de mindegyik a maga nemében kiemelkedő.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
kövezzetek meg, de szerintem a gyűrűk ura filmváltozata jobb mint a könyv... :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Az olimpia és A Gyűrűk Ura kapcsolatok:
 imagerz.com/QEAQXUtvAwMAVVhFQwVR
😐süti
Ha már Gyűrűk Ura, immár hivatalos, hogy Peter Jackson trilógiát csinál a Hobbitból. 60 percesek lesznek az egyes részek, mert az alapkönyv igencsak vékonyka?....iktriad
van függelék a Király visszatér végén, azt is felhasználják.shawnka
Jó de ezzel együtt is - a Hobbit (pardon A Babó) 300 oldalas könyv. Nem akarok hosszú üresjáratokat, és Két tornyos, Jackson által kitalált/betett részeket. Arról nem is beszélve, hogy messze nem akkora eposz mint a Gyűrűk Ura....iktriad
Márpedig mivel 3 részes elsz sanszos hogy fogsz új dolgokkal találkozni.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az olimpia és A Gyűrűk Ura kapcsolatok:
 imagerz.com/QEAQXUtvAwMAVVhFQwVR
😐süti
Ha már Gyűrűk Ura, immár hivatalos, hogy Peter Jackson trilógiát csinál a Hobbitból. 60 percesek lesznek az egyes részek, mert az alapkönyv igencsak vékonyka?....iktriad
van függelék a Király visszatér végén, azt is felhasználják.shawnka
Jó de ezzel együtt is - a Hobbit (pardon A Babó) 300 oldalas könyv. Nem akarok hosszú üresjáratokat, és Két tornyos, Jackson által kitalált/betett részeket. Arról nem is beszélve, hogy messze nem akkora eposz mint a Gyűrűk Ura....
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Az olimpia és A Gyűrűk Ura kapcsolatok:
 imagerz.com/QEAQXUtvAwMAVVhFQwVR
😐süti
Ha már Gyűrűk Ura, immár hivatalos, hogy Peter Jackson trilógiát csinál a Hobbitból. 60 percesek lesznek az egyes részek, mert az alapkönyv igencsak vékonyka?....iktriad
van függelék a Király visszatér végén, azt is felhasználják.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az olimpia és A Gyűrűk Ura kapcsolatok:
 imagerz.com/QEAQXUtvAwMAVVhFQwVR
😐süti
Ha már Gyűrűk Ura, immár hivatalos, hogy Peter Jackson trilógiát csinál a Hobbitból. 60 percesek lesznek az egyes részek, mert az alapkönyv igencsak vékonyka?....
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az olimpia és A Gyűrűk Ura kapcsolatok:
 imagerz.com/QEAQXUtvAwMAVVhFQwVR
😐
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Én megyek a hétvégén vagy jövő hétvégén mindenképp. Ugye ez nem 3D-s?Shawn84
Nem.vassadi
Ennek örülök. Nem igazán vagyok elragadtatva ezektől a 3D dolgoktól. Az új Pókember film nem volt rossz, de 3D-nek nevezni erős. Viszont a Batmannél legalább nem ezen lesz a hangsúly, ami nagy pozitívum.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 563
Én megyek a hétvégén vagy jövő hétvégén mindenképp. Ugye ez nem 3D-s?Shawn84
Nem.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Ja igen: nagyon jó film a TDKR. Nolan azt mondta, hogy Batman filmet nem forgat, azt nem mondta, hogy Robin film sem lesz 😛Gyurma Pappa
Vagy Macskoszsuna.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Ja igen: nagyon jó film a TDKR. Nolan azt mondta, hogy Batman filmet nem forgat, azt nem mondta, hogy Robin film sem lesz 😛

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Én megyek a hétvégén vagy jövő hétvégén mindenképp. Ugye ez nem 3D-s?
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 563
Kurvajó a Dark Knight Rises. Folytatást.
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
pont ezen röhögtünk konquerorral is a moziban, hogy miért Ward a visszahordó és amúgy is csak a Special Teamek vesztek oda 😀shawnka
a másik csapat amúgy kik voltak? onnan, bár röstellem, de nem ismertem fel senkit.
szerintem kurvajó volt, egy jokernyivel volt gyengébb a tdk-nál, de ez sem zavart, a 164 perc alatt egyszer sem unatkoztam, beszippantott a cucc. sajnos az előzetes hírekkel egy gigaspoilert kaptam már | Marion mint Ra'z Al Gul lánya | , de ezen kívül is élveztem. a vége meg... nem rossz ez így, csak nagyon szájbarágós volt az egész film alatt, hogy | JGL Robin + végén Firenzézni fognak |
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
😊
atapapa
pont ezen röhögtünk konquerorral is a moziban, hogy miért Ward a visszahordó és amúgy is csak a Special Teamek vesztek oda 😀
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
😊

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Meg kell, hogy mondjam, annyira nem jött be az új Batman 😕tenorx
én is most értem haza. nagyon lassan indult be, de igencsak felpörgött a végére. nekem tetszett a lezárás, ráadásul a folytatás lehetősége is fennáll | Robin miatt. |

A legjobb szuperhősös trilógia, ami ezidáig készült.shawnka
Hazafele gyalog kb. 50 teljesen értelmetlen dolgot sikerült felsorolnia a baráti társaságnak (pedig kb csak 8an dobáltuk be ami wtf volt)
Pár közülük:
| Rakétával lőtték a bombát? WTF?! |
| Meddig tarthatott felfesteni a batman logót, ami aztán égett a ház falán? |
| Mikor tanult meg az orvos faszi angolul a börtönben? |
És még sorolhatnám. Overall, 7/10tenorx
nekem a legnagyobb kérdés továbbra is az, hogy Bane hogyan táplálkozik. btw Tom Hardy remek volt, csak a hangjával(sajnálom is, hogy szinkronnal vetítették) és a szemével eladta az egész karaktert.
látom közben más oldalakon, hogy a szirupos vég miatt elég megosztó az egész, de én azok közé tartozom, akiknek bejött. nem lett volna jó, ha 5 perccel rövidebb a film.
több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Meg kell, hogy mondjam, annyira nem jött be az új Batman 😕tenorx
én is most értem haza. nagyon lassan indult be, de igencsak felpörgött a végére. nekem tetszett a lezárás, ráadásul a folytatás lehetősége is fennáll | Robin miatt. |

A legjobb szuperhősös trilógia, ami ezidáig készült.shawnka
Hazafele gyalog kb. 50 teljesen értelmetlen dolgot sikerült felsorolnia a baráti társaságnak (pedig kb csak 8an dobáltuk be ami wtf volt)
Pár közülük:
| Rakétával lőtték a bombát? WTF?! |
| Meddig tarthatott felfesteni a batman logót, ami aztán égett a ház falán? |
| Mikor tanult meg az orvos faszi angolul a börtönben? |
És még sorolhatnám. Overall, 7/10tenorx
Mi csak 3an voltunk de mi is találtunk benne érdekes dolgokat... összességében jó volt,csak ne lennék ilyen álmos. Vissza kell szokni az éjszakázásokhoz 😊

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Tudnátok olyan filmet ajánlani, amelyben a szerelem a fő téma? Lehetőleg legyen tele keserűséggel?catattack
Kicsit lekésve..... Nem nyálas és valóság alapú: Szerelemben, háborúban. Hemingway szerelméről szól. csi77
A szabadság útjai.Dzsokijuing
😛



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 084 — Saturday Night Lights
Tudnátok olyan filmet ajánlani, amelyben a szerelem a fő téma? Lehetőleg legyen tele keserűséggel?catattack
Kicsit lekésve..... Nem nyálas és valóság alapú: Szerelemben, háborúban. Hemingway szerelméről szól. csi77
A szabadság útjai.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Tudnátok olyan filmet ajánlani, amelyben a szerelem a fő téma? Lehetőleg legyen tele keserűséggel?catattack
Kicsit lekésve..... Nem nyálas és valóság alapú: Szerelemben, háborúban. Hemingway szerelméről szól.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Meg kell, hogy mondjam, annyira nem jött be az új Batman 😕tenorx
én is most értem haza. nagyon lassan indult be, de igencsak felpörgött a végére. nekem tetszett a lezárás, ráadásul a folytatás lehetősége is fennáll | Robin miatt. |

A legjobb szuperhősös trilógia, ami ezidáig készült.shawnka
Hazafele gyalog kb. 50 teljesen értelmetlen dolgot sikerült felsorolnia a baráti társaságnak (pedig kb csak 8an dobáltuk be ami wtf volt)
Pár közülük:
| Rakétával lőtték a bombát? WTF?! |
| Meddig tarthatott felfesteni a batman logót, ami aztán égett a ház falán? |
| Mikor tanult meg az orvos faszi angolul a börtönben? |
És még sorolhatnám. Overall, 7/10
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Meg kell, hogy mondjam, annyira nem jött be az új Batman 😕tenorx
én is most értem haza. nagyon lassan indult be, de igencsak felpörgött a végére. nekem tetszett a lezárás, ráadásul a folytatás lehetősége is fennáll | Robin miatt. |

A legjobb szuperhősös trilógia, ami ezidáig készült.
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Meg kell, hogy mondjam, annyira nem jött be az új Batman 😕
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
Tudnátok olyan filmet ajánlani, amelyben a szerelem a fő téma? Lehetőleg legyen tele keserűséggel?catattack
igazság szerint romantikus-dráma, de azért leírom. ez a kettő a személyes kedvencem:
- Séta a múltba ( www.filmkatalogus.hu/Seta-a-multba--f12087#top)
- Keith ( www.filmkatalogus.hu/Keith--f25062)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------