Filmek

40 feliratkozó

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
már van fenn van feliratok.info-n is, jó szórakozást a filmhez 😊

 www.feliratok.info/index.php?search=jjncaa&nyelv=&searchB=Mehetjjncaa
még egy filmet ajánlanék



"Jiro Dreams of Sushi is a 2011 Japanese documentary film directed by David Gelb. The film follows Jiro Ono, an 85 year old sushi master and owner of Sukiyabashi Jiro, on his continuing quest to perfect the art of sushi and his elder son Yoshikazu's struggle with living up to the legacy of his father"

kalózkikötőből szedhetőjjncaa
 vilagevo.blog.hu/2012/07/23/a_legoregebb_3_csillagos
Itt van egy cikk az öregről:  vilagevo.blog.hu/2012/07/23/a_legoregebb_3_csillagos

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Tudnátok olyan filmet ajánlani, amelyben a szerelem a fő téma? Lehetőleg legyen tele keserűséggel?catattack
sokat nem szűkítettél a kereséssel 😊 de ha már a rangom is ehhez kapcsolódik, akkor új kedvencemet emelem ki: The Bridges of Madison County (A szív hídjai)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
catattack 3 520
Tudnátok olyan filmet ajánlani, amelyben a szerelem a fő téma? Lehetőleg legyen tele keserűséggel?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
már van fenn van feliratok.info-n is, jó szórakozást a filmhez 😊

 www.feliratok.info/index.php?search=jjncaa&nyelv=&searchB=Mehetjjncaa
még egy filmet ajánlanék



"Jiro Dreams of Sushi is a 2011 Japanese documentary film directed by David Gelb. The film follows Jiro Ono, an 85 year old sushi master and owner of Sukiyabashi Jiro, on his continuing quest to perfect the art of sushi and his elder son Yoshikazu's struggle with living up to the legacy of his father"

kalózkikötőből szedhető


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
a csudálatos pókember volt majdhogynem az egyik olyan film, amire nem sajnáltam kidobni a pénzt eddig. kiba jó. csak kár hogy nem Emma Stone lesz MJ a folytatásban 😊

több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Gondolom már mindenki hallotta a szomorú hírt, hogy lövöldözés volt a Batman denveri premierjén:  hvg.hu/vilag/20120720_joker_batman 😕

szerk:  hvg.hu/vilag/20120721_felrobbantjak_denveri_amokfuto


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
már van fenn van feliratok.info-n is, jó szórakozást a filmhez 😊

 www.feliratok.info/index.php?search=jjncaa&nyelv=&searchB=Mehet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
catattack 3 520
különben hogy és miért csináltam volna meg?
jjncaa
Passzió.
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Ghost 😊 nincs nő, melyet ezzel ne vennél le a lábáról, a fiatalabbaknál a Ha eljön Joe Black-kel lehet próbálkozni 😊
amúgy Idétlen időkig (Groundhog day), és bár annyira nem tipikusan "romantikus", de imádom a Wristcutters: A Love Story-t isjjncaa
Idétlen időkig lesz a tökéletes választás. 😊 Köszi. süti
Ú az nagyon jó film, biztos tetszeni fog! 😊
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Ez a film már hozzáférhető? catattack
különben hogy és miért csináltam volna meg?
ncore-on egy verzió van fenn, ahhoz lesz időzítve a felirat is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
catattack 3 520
Ez a film már hozzáférhető?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Ha már megcsináltam a feliratot, akkor reklámozom még egy kicsit 😊



kristofnak előre/utólag is kösz az átnézést, a hétvégén fel is kerül majd feliratok.info-ra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
a boldogsag nyomaban filmrol mi a velemenyetek, erdemes megnezni?zavi27
Ilyen filmre ki mondaná azt, hogy "ne, semmiképp ne nézd meg"?jjncaa
Te 😀JC6
A "milyen?" kérdésre lehet máshogy válaszolnék, de egy inspiráló, a bevált hollywoodi filmes panelekből dolgozó és azokat jól kihasználó filmre tényleg sznobság lenne azt mondani, hogy nem "érdemes" megnézni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
a boldogsag nyomaban filmrol mi a velemenyetek, erdemes megnezni?zavi27
Ilyen filmre ki mondaná azt, hogy "ne, semmiképp ne nézd meg"?jjncaa
Te 😀
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ghost 😊 nincs nő, melyet ezzel ne vennél le a lábáról, a fiatalabbaknál a Ha eljön Joe Black-kel lehet próbálkozni 😊
amúgy Idétlen időkig (Groundhog day), és bár annyira nem tipikusan "romantikus", de imádom a Wristcutters: A Love Story-t isjjncaa
Idétlen időkig lesz a tökéletes választás. 😊 Köszi.
a boldogsag nyomaban filmrol mi a velemenyetek, erdemes megnezni?zavi27
Ez nekem is felkeltette az érdeklődésemet, úgyhogy ezt is felveszem a listára. 😉
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
a boldogsag nyomaban filmrol mi a velemenyetek, erdemes megnezni?zavi27
Egész jó film, Will Smith és a fia szerintem remek benne, és még a 49ers is kap egy cameot benne.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
a boldogsag nyomaban filmrol mi a velemenyetek, erdemes megnezni?zavi27
Ilyen filmre ki mondaná azt, hogy "ne, semmiképp ne nézd meg"?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
a boldogsag nyomaban filmrol mi a velemenyetek, erdemes megnezni?
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Az se rossz, de életem hátralevő részére Egy makulátlan elme örök ragyogása -> memóriatörlés -> Egy makulátlan elme örök ragyogása -> memóriatörlés -> (...) programot simán elfogadnék 😊jjncaa
Én a Star Warsszal akarok ilyet... Olyan jó lenne újra rádöbbenni, hogy Vader Luke apja...

Hasonló jó romantikus filmet, amiben szintén van valami "misztikusabb" hozzávaló tudtok még mondani ? Például a Ház a tónál jut még eszembe.süti
Ghost 😊 nincs nő, melyet ezzel ne vennél le a lábáról, a fiatalabbaknál a Ha eljön Joe Black-kel lehet próbálkozni 😊

amúgy Idétlen időkig (Groundhog day), és bár annyira nem tipikusan "romantikus", de imádom a Wristcutters: A Love Story-t isjjncaa
az idétlen időkig az egyik kedvenc filmem, szerintem Murray óriásit alakít benne.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
ez meglehetősen király, filmek kódex-stílusban

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Az se rossz, de életem hátralevő részére Egy makulátlan elme örök ragyogása -> memóriatörlés -> Egy makulátlan elme örök ragyogása -> memóriatörlés -> (...) programot simán elfogadnék 😊jjncaa
Én a Star Warsszal akarok ilyet... Olyan jó lenne újra rádöbbenni, hogy Vader Luke apja...

Hasonló jó romantikus filmet, amiben szintén van valami "misztikusabb" hozzávaló tudtok még mondani ? Például a Ház a tónál jut még eszembe.süti
Ghost 😊 nincs nő, melyet ezzel ne vennél le a lábáról, a fiatalabbaknál a Ha eljön Joe Black-kel lehet próbálkozni 😊

amúgy Idétlen időkig (Groundhog day), és bár annyira nem tipikusan "romantikus", de imádom a Wristcutters: A Love Story-t is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az se rossz, de életem hátralevő részére Egy makulátlan elme örök ragyogása -> memóriatörlés -> Egy makulátlan elme örök ragyogása -> memóriatörlés -> (...) programot simán elfogadnék 😊jjncaa
Én a Star Warsszal akarok ilyet... Olyan jó lenne újra rádöbbenni, hogy Vader Luke apja...

Hasonló jó romantikus filmet, amiben szintén van valami "misztikusabb" hozzávaló tudtok még mondani ? Például a Ház a tónál jut még eszembe.
több mint 11 éve
catattack 3 520
Az se rossz, de életem hátralevő részére Egy makulátlan elme örök ragyogása -> memóriatörlés -> Egy makulátlan elme örök ragyogása -> memóriatörlés -> (...) programot simán elfogadnék 😊jjncaa
Kedvenc filmem!
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Az se rossz, de életem hátralevő részére Egy makulátlan elme örök ragyogása -> memóriatörlés -> Egy makulátlan elme örök ragyogása -> memóriatörlés -> (...) programot simán elfogadnék 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Minap kezdtem egy "Charlie Kaufman-sorozatot". A John Malkovich menet azonnal nagy kedvencem lett.

Az egyik legemlékezetesebb jelenet: 😊

Erre a jelenetre illetve egy idei iPhone-reklámra utaló paródia:

Report all obscene mail to your Potsmaster!