Filmek

40 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Én most nemrég néztem meg a Hadak útján (War horse; értelmes fordítás megint, de már sajnos megszoktuk) c. filmet. Nagyon jó kis drámai film, sok mondanivalóval és tele érzelemmel (érzéketlenséggel).
Tudom, hogy tavalyi de én nem is hallottam róla pedig Spielberg rendezte, ami látszik a munkán. Igényes. danyly
Amikor először láttam - feliratosan - nem akadtam ki, mert volt egy feelingje a filmnek. Aztán JJ felhívta rá a figyelmünk, hogy mekkora szánalom már, amikor a német katona megszólal angolul...(talán még jobban is beszél 😀)

Én Adrien Brody új(?) filmjét láttam tegnap. Voltak benne jó részek, de kiakasztott, hogy 3 perctől tovább nem folyt a cselekmény ugyan azon a szálon...Ez az állandó váltakozás engem összezavart. (Detachment)
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Lenyomtam a minap a Gridiron Gang c. opuszt/magyarul erőpróba..../.
Egyszer nézős,de ha egyszer se,az se lett volna baj..
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én most nemrég néztem meg a Hadak útján (War horse; értelmes fordítás megint, de már sajnos megszoktuk) c. filmet. Nagyon jó kis drámai film, sok mondanivalóval és tele érzelemmel (érzéketlenséggel).
Tudom, hogy tavalyi de én nem is hallottam róla pedig Spielberg rendezte, ami látszik a munkán. Igényes.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Egyik kedvenc filmem Az óceánjáró zongorista legendája (The Legend of 1900), youtube-on fenn van TELJES terjedelmében, tessék megnézni



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
nekem volt szerencsém moziban látni (francia hang, magyar felirat) és nagyon tetszett, úgyhogy mindjárt válaszolok a PM-re, JJ 😉
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Van itt esetleg olyan, aki tud egy kicsit franciául? A Nathalie második élete című film feliratát csinálom, de csak angol felirat van hozzá, ami helyenként borzalmasan silány... Még egy spanyolt találtam hozzá, azzal próbálom összeegyeztetni a dolgokat, de nem éppen ideális így a helyzet 😊jjncaa
Kristof szerintem biztos, hogy tud és még szereti is a francia filmeket azt hiszem. Ideális alanynak tűnik neked. 😀

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Van itt esetleg olyan, aki tud egy kicsit franciául? A Nathalie második élete című film feliratát csinálom, de csak angol felirat van hozzá, ami helyenként borzalmasan silány... Még egy spanyolt találtam hozzá, azzal próbálom összeegyeztetni a dolgokat, de nem éppen ideális így a helyzet 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
(az valami katonai bázis gondolom)Amadeus91
A Nyugati parton ha jól tudom a legnagyobb.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
más:  www.facebook.com/media/set/?set=a.10151942059075444.878455.10150112274840444&type=1

Feláldozhatók 2. sztárjai (nyuggerek)voltak látogatóban Camp Pendleton-ban. (az valami katonai bázis gondolom)Amadeus91
Stallone fia meg elhunyt...RIP
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Lehet, hogy ismert, nekem új volt az "Ameddig a lábam visz" (So weit die Füsse tragen) című film. Német film, orosz vendégekkel a háború után szibériai munkatáborról ésd a szökésről. Érdemes megnézni sztem.diverdoc
Szeretem azt a filmet.

más:  www.facebook.com/media/set/?set=a.10151942059075444.878455.10150112274840444&type=1

Feláldozhatók 2. sztárjai (nyuggerek)voltak látogatóban Camp Pendleton-ban. (az valami katonai bázis gondolom)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Lehet, hogy ismert, nekem új volt az "Ameddig a lábam visz" (So weit die Füsse tragen) című film. Német film, orosz vendégekkel a háború után szibériai munkatáborról ésd a szökésről. Érdemes megnézni sztem.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha volt már akkor elnézést, de felleltem (igaz, magyarul) a Gridiron Gang című filmet a YouTube-on. A teljes filmet.
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
nos, az Amazing Spider-Man is sikeresen beállt a Marvel filmek sorába, nagyon jót tett a franchise-nak a reboot. simán veri az előző trilógiát, nincs benne sok idegesítő baromság (ami azért jellemző volt a Tobey M.-féle szériára). AG teljesen jó Peternek, mond poénokat is harc közben, ahogy kell. 3D itt sem tesz hozzá sokat, de teljesen elviselhető, engem legalábbis nem zavart. stáblista után van jelenet, kicsi teaser a folytatáshoz.shawnka
Ennek ma pont az ellenkezőjét hallottam.szaba
 geekz.blog.hu/
Én az itt lévő kritikákra szoktam adni képregényes témákban, és többnyire be is jönnek.


több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
nos, az Amazing Spider-Man is sikeresen beállt a Marvel filmek sorába, nagyon jót tett a franchise-nak a reboot. simán veri az előző trilógiát, nincs benne sok idegesítő baromság (ami azért jellemző volt a Tobey M.-féle szériára). AG teljesen jó Peternek, mond poénokat is harc közben, ahogy kell. 3D itt sem tesz hozzá sokat, de teljesen elviselhető, engem legalábbis nem zavart. stáblista után van jelenet, kicsi teaser a folytatáshoz.shawnka
Ennek ma pont az ellenkezőjét hallottam.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ezt ismeritek?
Filmbarátok Podcast
több mint 11 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Ismert írók a filmvásznon.

The Not-So-Silver Screen: Writers Acting in Film

http://www.themillions.com/2012/07/the-not-so-silver-screen-writers-acting-in-film.html

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
nos, az Amazing Spider-Man is sikeresen beállt a Marvel filmek sorába, nagyon jót tett a franchise-nak a reboot. simán veri az előző trilógiát, nincs benne sok idegesítő baromság (ami azért jellemző volt a Tobey M.-féle szériára). AG teljesen jó Peternek, mond poénokat is harc közben, ahogy kell. 3D itt sem tesz hozzá sokat, de teljesen elviselhető, engem legalábbis nem zavart. stáblista után van jelenet, kicsi teaser a folytatáshoz.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
van már SPOILER tag is!
| nem én hoztam fel a témát... |


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
catattack 3 520
Megnéztem!
JJ?
| Ez burkolt buzizás akart lenni? |
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Látta valaki a Shame (A szégyentelen) című filmet? Érdemes belefogni?
Az előzetes tetszett! Mintha rólam szólna! 😂catattack
Hát lehet a végén is ezt érzed majd, ki tudja 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hova jutottunk Aniston-tól 😀
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Vörös ruhás intróban az abszolút No. 1. számomra!
http://www.youtube.com/watch?v=7SIyoVsUDWIvadibandi
Marley Shelton. A filmet mindenki találja ki nyugodtan. 😊

http://www.youtube.com/watch?v=Bm4YTs_Mr5M&feature=related
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Látta valaki a Shame (A szégyentelen) című filmet? Érdemes belefogni?
Az előzetes tetszett! Mintha rólam szólna! 😂catattack
nekem túl erős volt a rejszmájszter, nem is is jött át az üzenet...
mondjuk 30 perc alatt nehezen jött volna át 😀
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
jennifer conelly <3 😉 😊peach
Nem vitás, jó cucc, de azért a party-szemöldökén lenne mit alakítani 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Csakis Yvonne Strahovski!