Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Filmek

39 feliratkozó

több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 9 330 — Eagles fan
megnéztem frissiben a filmet, nekem borzalmasan nagy csalódás volt; nagyon sajnálom hogy megnéztem

| olyan mintha a 4-5-6-ot összemontírozták volna egy sztoriba, de mi célból???? miért nem csináltak valami újat?
megint építettek egy death start, megint elpusztították ugyanúgymint a többit
megint csináltak egy érzelmileg labilis darth vadert, akit el is juttattak oda (abba a félrobot állapotba)
jót hakniztak a volt szereplők, ezzel is elvéve a filmből
a sztori melléfogásokról nem is beszélve..., félelemmel teli rohamosztagos???, rohamosztagos fénykardozik a fél sithhel..., szétlőnek egy sereg rohamosztagost amatőrök?
|

a sztori baromi silány és a megvalósítás sem az igazi;
ami pozitív, hogy van pár szép screen és a főszereplőhölgy szerintem nagyon-nagyon szexi
cssodálkoznék, ha ez a film nem lenne bukás, legalábbis elnézve a moziközönséget, hát a kezdeti sokkból felébredve vegyes közönyt és csalódást láttam
sapka
Nekem adta. : )
| Az a baj, hogy sztem elolvastál pár kritikát előtte. A Death Star sztem nagyon kellett. A birodalom legerősebb fegyvere még jó , hogy csinálnak még egyet. Az érzelmileg labilis arc még nagyon nem volt azon a szinten mint az elődjei csak szerette vna.(ráfért vna még egy kis kiképzés). Még mindig jobb mint elölről kezdeni az egészet egy új szuperdarthvaderrel és újra fohászkodni , hogy sikerüljön megállítani. Nekem a régiek feltűnése bejött. Segítettek elindítani az újakat akik sztem nagyon megállják a helyüket.
Félelemmel teli rohamosztagost is megértettem. Mivel ez nem egy program szerint legyártott klóncsapat volt hanem összeverbuvált amatőrök sora. (ne feledjük, hogy a birodalom az sw6-ban kapott egy nagy csapást---gyakorlatilag most erősödnek) A párbajjelenetük sem vész sztem ...mivel elég gyorsan bele is bukik a próbálkozásba a még félkész "sithtől"
Han Solo megölése meg egyenesen felkavaró hatással volt rám. ( pláne ezzel a leosztással ) Nem gondoltam vna ,hogy egy ilyen legendás karraktert lekaszálnak. Az egyetlen gyenge pont szerintem a "FŐ GONOSZ" megjelenítése volt . Nem tudtam hirtelen eldönteni, hogy most a Gyűrük Ura egyik monsterét vagy a Karibtenger Kalózai sokad rangú tengeri szörnyét látom. Elfért vna rajta is vmi csuklya csak hogy újabb párhuzamot vonhassunk. : D Persze az erősödő birodalom azzal főz amije van. : D
|
Én azt kaptam amit vártam. A látvány magával ragadó, a karrakterek a helyükön vannak...a sztori meg még most kezd csak kikerekedni. Ez egy olyan trilo lesz amit majd egyben lesz érdemes értékelni. Kellemes hátradőlős szórakozást nyújtott és feledtette velem az 1-2-3 csalódását.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Nekem tetszett.
| A sztori tényleg nagyon Új remény 2.0 volt, és ment is a fanservice ezerrel, ami azért zavart, de jók voltak az új karakterek. Maga a film is sokkal dinamikusabb, pörgősebb, szebb, mint az I.-III. rész. Ez a hipermegaszupergonosz már nagyon Marveles volt nekem, de lehet, hogy csak a hatalmas hologram miatt. A színészekkel se volt baj, pár ismerősömnek a Finn - Rey duó nagyon nem tetszett, de nem rosszabbak Hayden Anakínjánál. Dramaturgiailag és vágásilag is volt pár böszmegség szerintem, de ez már szőrszálhasogatás 😊 Szóval nagyon biztosra mentek, és emiatt nem is lesz bukás. Meg hogy lenne bukás, ha már több 100 milliónál tart a bevétel? 😀 Remélem a VIII. részben mernek újítani és nem az lesz, hogy Luke megtanítja Reyt a jedi mesterségre, és kiderül, hogy Kylo Ren a tesója. |
u.i.: | lehet hogy fáradt voltam, de R2 mi a faszér csak a film végén ébredt fel? mert oké, hogy nem volt Luke a közelben, de a film végén se került közelebb |

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Texas Tech Red Raiders 9 618 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Hat ezt nekem is emeszteni kell meg

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
megnéztem frissiben a filmet, nekem borzalmasan nagy csalódás volt; nagyon sajnálom hogy megnéztem

| olyan mintha a 4-5-6-ot összemontírozták volna egy sztoriba, de mi célból???? miért nem csináltak valami újat?
megint építettek egy death start, megint elpusztították ugyanúgymint a többit
megint csináltak egy érzelmileg labilis darth vadert, akit el is juttattak oda (abba a félrobot állapotba)
jót hakniztak a volt szereplők, ezzel is elvéve a filmből
a sztori melléfogásokról nem is beszélve..., félelemmel teli rohamosztagos???, rohamosztagos fénykardozik a fél sithhel..., szétlőnek egy sereg rohamosztagost amatőrök?
|

a sztori baromi silány és a megvalósítás sem az igazi;
ami pozitív, hogy van pár szép screen és a főszereplőhölgy szerintem nagyon-nagyon szexi
cssodálkoznék, ha ez a film nem lenne bukás, legalábbis elnézve a moziközönséget, hát a kezdeti sokkból felébredve vegyes közönyt és csalódást láttam

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 964 — The Mathematician
Én csak azt remélem ettől a filmtől,hogy tökös lett nem pedig lagymatag,mint az utóbbi 3.
Kenny
disney, és nem a grimm feldolgozás értelemben hanem a MArvel univerzum értelemben
sztem jó lesz, de biztonsági is

remélem még karácsony előtt meg tudom nézni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Én csak azt remélem ettől a filmtől,hogy tökös lett nem pedig lagymatag,mint az utóbbi 3.
Kenny
én is ezt remélem, ja és mindjárt kezdődik
kicsit hosszú volt a hetem, remélem nem fogok bealudni rajta
sapka
egyik haverom már látta azt mondta elég fasza és lerobbantja az agyad.szóval fixen nem fogsz elaludni rajta.
(ha már megnézted egy megerősítést vagy cáfolatot irhatsz,persze spoilermentesen : D)

Szerkesztette: Kenny

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Én csak azt remélem ettől a filmtől,hogy tökös lett nem pedig lagymatag,mint az utóbbi 3.
Kenny
én is ezt remélem, ja és mindjárt kezdődik
kicsit hosszú volt a hetem, remélem nem fogok bealudni rajta

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Én csak azt remélem ettől a filmtől,hogy tökös lett nem pedig lagymatag,mint az utóbbi 3.

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Ez a te dolgod,mikor elkezdted akkor nem az anyagi haszon lebegett a szemed elött hanem ez egy befektetés ,ugrodeszka egy majdani sikeres pályához.

De tudod lehet olyanoknak sem tetszik a modorod aki lelkes banner kattingató és őket is könnyű elvesztemi nem csak a magamfajta aljas kizsákmányolót.

Van akinek már látszik a sikere van akinek nem ha ez zavar és a lelked nyugtalan azt én megértem de segíteni nem tudok sajnos azzal fordulj szakemberhez.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
A vége remélem csak szarkazmus volt... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
Tudod kevesebb olvaso kevesebb reklam ...
Janek
Akkor még egyszer elmagyarázom: mivel letiltottad a reklámokat, ezért ha te nem olvasod azt oldalt, pontosan ugyanannyi reklámmegjelenésünk lesz, mintha olvasnád. A szerver viszont kevésbé terhelődik, ergo egy pont után nem kell x havidíjat fizetnünk ezért a szolgáltatásért, hanem x-y összeget. Végképp ne zavarjon, hogy a bowl.hu-val mindegyik szerkesztő még csak pénzt veszített, mert a kedves olvasónak ezek a dolgok természetesen ingyen járnak, a torrentkölcsönzőből kivett filmekkel és sorozatokkal együtt. És ha ezt valaki megjegyzi, még ő lesz a szemétláda, mert nehogymár a végletekig elkényeztetett fogyasztónak megmondják, hogy mit csináljon és mit nem.

Na de vissza a Star Wars-ra, amiről ha kijön a kamerás verzió rögtön írok véleményt, remélem lesz mit kritizálnom.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Nézd el nekem,hogy ilyen sokat használom az oldalt még ha ezt reklámmentesen teszem is.
De ha folytatod az ilyen hangvételű megjegyzéseket akkor lehet te többet ártasz az oldal müködésének mint én.
Tudod kevesebb olvaso kevesebb reklam ...

több mint 10 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
kicsit off, de én pl nem látok SW-s reklámokat az oldalon
gondolom a google tolja, és mivel az elvileg az "igényekhez" igazodik, így mivel nem keresek napi 15x rá hogy dzsedáj, nekem nem dobja valszeg 😀
Negritis
én se, de vannak olyan reklámkampányok, melyeknek ettől függetlenül szerintem néha-néha fel kell bukkannia (mondjuk nálam minden nagyobb filmes premier hirdetése elő szokott jönni)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 964 — The Mathematician
kicsit off, de én pl nem látok SW-s reklámokat az oldalon
gondolom a google tolja, és mivel az elvileg az "igényekhez" igazodik, így mivel nem keresek napi 15x rá hogy dzsedáj, nekem nem dobja valszeg 😀

másik, hogy csak én használom bowl.one-ként? és fel se tűnt mikor váltottam 😀

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
gondolom a tv-nézés közben is hasonló módon jársz el.
baggio
Totál off, de ez nem hagy nyugodni: Te becsülettel végignézed a reklámblokkot minden alkalommal?
Geeri
Nem nézek tévét leszámítva a sport tv-s nfl meccseket, de nem ugyanarról beszélünk: az adblocker használata azzal a gyakorlattal egyenlő jelen esetben, ha a bowl.hu-n eltöltött idővel egyenlő műsoridőt rögzítenék, majd azokból minden reklámot - a termékmegjelenítésekkel együtt - kivágnék a megtekintés előtt. Itt az oldalon nincsenek szerintem rosszindulatú pop-up reklámok, csupán olyanok, melyek a honlap szerkezetéhez igazodnak, neadjisten néha akár relevánsak is (lásd Star Wars).


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
gondolom a tv-nézés közben is hasonló módon jársz el.
baggio
Totál off, de ez nem hagy nyugodni: Te becsülettel végignézed a reklámblokkot minden alkalommal?

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
Igen, ahogy a filmforgalmazó vagy a zenei kiadó is forduljon fel, ha a torrentezők miatt maradnak el a bevételei, mert a fogyasztó szerint neki ezek ingyen járnak. Ha nem látod át, hogy egy általad sokat használt oldalon micsoda ellentmondás letiltani a reklámokat, mert "nem akarod azokat élvezni" (nem is azért vannak), akkor nincs miről beszélni, gondolom a tv-nézés közben is hasonló módon jársz el.

Na de hogy ne offoljak teljesen, ajánlok mindenkinek egy nagyszerű filmet, aki még nem tiltotta le a képeket a bowl.hu-n:



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
nyilván, hiszen az oldal működtetése is ingyen van, nem ez az egyetlen bevételi lehetősége a honlapok nagy többségének, de hát mindent a felhasználó kényelméért
baggio
ezt minden üzemeltetőnek el kell dönteni,anyagilag sikeres lesz avagy sem,illetve ennek a kockázatát.

Van más módszer is forrásokhoz jutni,de az,hogy számon kérjük a felhasználót miért nem élvezi a reklámokat az nincs a jó módszerek közt.

De ez itt off ha gondolod a többit PM-ben kifejtheted,nyitott vagyok

több mint 10 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
nyilván, hiszen az oldal működtetése is ingyen van, nem ez az egyetlen bevételi lehetősége a honlapok nagy többségének, de hát mindent a felhasználó kényelméért


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
de azert használom

több mint 10 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
Azt gondoltam csutortok hajnalban mar vetitik.
En olyan januarra tervezem
Janek
nem kéne használni az adblockert itt az oldalon és akkor nem lenne félreértés 😉

 kepfeltoltes.hu/151217/Screenshot__69__www.kepfeltoltes.hu_.png


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
Én szombat este megyek. Érdekes egy hónapja még sokkal jobban be voltam sózva mint most, hogy már lőtávolban van...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 842 — Dr Kongó fan
Elirtak, az péntek hajnal..

Egyelore 95% RT-n es 81% metacritic-on.. meg ha esik is ezekhez kepest, igeretes.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 964 — The Mathematician
én sztem karácsony előtt még vmikor megnézem, de annyira nem vonz

Creed, Concussion,Trumpo meg nem is jön mozikba nálunk ahogy néztem 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Azt gondoltam csutortok hajnalban mar vetitik.
En olyan januarra tervezem