Filmek

40 feliratkozó

több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Hunger Games könyv nélkül jó, könyvet ismerve kuka az egész, annyi motiváció kimarad belőle, olyan fontos apróságok, amik által megérthetnénk a karaktereket, a feszültségeket... így az egész egy langyi valami lett... a könyv ajánlott akkor inkább


több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
terri - ezt filmet tekintettem meg. szerintem nem muszáj mindenkinek rászánnia bő másfél órát az életéből. 😀 aki meg esetleg látta még... kb értem mit akarhattak kifejezni azzal h a tag mindenhova pizsamában császkál, de valami kikúrt idegesítő volt. 😀 vagy csak számomra.... :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Ott voltak 5-en és egyik se tud fára mászni? 😊 És ha jól értelmeztem -bár természetesen angolul néztem- akkor egyikük, vagy ketten igenis kiképzettek voltak nem? Nemtom 2-es zóna talán, arról mondták, hogy ott direktbe képzik őket, majd önként jelentkeznek.

De nem is lényeg, természetesen előfordulhat, hogy mindenre kiképzik csak fára mászni nem (nem tudták, hogy erdőbe mennek?) meg íjjal lőni, csak nekem kicsit hiteltelen volt. Ahogy az is, hogy mind az 5-en elaludtak éjjel, sőt Katniss is elaludt, holott az 5öknek gondolni kellett volna arra, hogy ne aludjanak el minden, és a csajtól is érdekes volt, hogy elaludt úgy, hogy 5-en várnak lent rá. Értem, hogy gyerekek de akkor is kicsit sok hiba. Ettől még amúgy nem rossz egyáltalán,csak picit zavaró 😊fetomy
Igen, kettes körzetben valóban önként jelentkeznek.
Erre a jelenetre nem emlékszem így, a könyvet okvasva nem találtam ilyen logikai buktatókat. Lehet a filmben nincs annyira kidolgozva sok minden, megmagyarázva, és azért az anomália.
Végtére is, így általad leírva rá is gyújthatták volna a fát. 😊

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ott voltak 5-en és egyik se tud fára mászni? 😊 És ha jól értelmeztem -bár természetesen angolul néztem- akkor egyikük, vagy ketten igenis kiképzettek voltak nem? Nemtom 2-es zóna talán, arról mondták, hogy ott direktbe képzik őket, majd önként jelentkeznek.

De nem is lényeg, természetesen előfordulhat, hogy mindenre kiképzik csak fára mászni nem (nem tudták, hogy erdőbe mennek?) meg íjjal lőni, csak nekem kicsit hiteltelen volt. Ahogy az is, hogy mind az 5-en elaludtak éjjel, sőt Katniss is elaludt, holott az 5öknek gondolni kellett volna arra, hogy ne aludjanak el minden, és a csajtól is érdekes volt, hogy elaludt úgy, hogy 5-en várnak lent rá. Értem, hogy gyerekek de akkor is kicsit sok hiba. Ettől még amúgy nem rossz egyáltalán,csak picit zavaró 😊
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Valamint a Hunger Games is megvolt. Erre is jó ideje kíváncsi voltam már, a könyvet nem olvastam, viszont a film nem volt rossz. Befejezetlennek éreztem, de akkor ezek szerint azért, mert több részes 😊 Nem értem, hogy miért lett ekkora nagy mánia az ölés előtti fél órás monológ, hogy amióta filmeket csinálnak ezzel operálnak, nem tudom miért nem lehetett a rendes fight ütemében megkapni a csajnak a kést a hátába. Illetve az is kicsit vicces volt, hogy a csaj felmászik a fára, a másik 5 közül meg senki nem tud fát mászni vagy normálisan célozni, ezért inkább megvárják míg lejön. Ettől függetlenül jó film, tetszett a témája (Running man utánérzéssel persze) nagyon várom a folytatást.
fetomy
Mivel más körzetekből jönnek, mindenkinek mások a skilljei. Van pl. ahol nincs is fa. 😊
Célozni se tudhat mindenki, hiszen ezek nem kiképzett harcosok, hanem gyerekek. Persze a Játék kezdete elött némi alapkiképzést kapnak, de ettől még nem lesznek igazi killerek. Viszont Katniss ugye kijár vadászni, és neki valós tudása van íjjal, de a többiek ergyán lőnek célba. Valamint az idő nem sürgeti őket, elméletben pár óra, és úgyis lejön, akkor meg 5 vs.1. Egyenként felmenni szerintem botorság lenne. Ha ötödmagammal kerülnék ilyen helyzetbe, én is megvárnám míg szomjasan lejön, mintsem felmásszak utána.

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Sikerült végre megnéznem a Hófehér és a vadászt. Én bírom KS-t, meg úgy rossz nem is volt, de jó sem. Többet vártam tőle, mint amit kaptam sajnos. Volt ami túl gyorsan volt ami túl lassan "zajlott le", jobban szeretem ha kiegyensúlyozott egy film.

Valamint a Hunger Games is megvolt. Erre is jó ideje kíváncsi voltam már, a könyvet nem olvastam, viszont a film nem volt rossz. Befejezetlennek éreztem, de akkor ezek szerint azért, mert több részes 😊 Nem értem, hogy miért lett ekkora nagy mánia az ölés előtti fél órás monológ, hogy amióta filmeket csinálnak ezzel operálnak, nem tudom miért nem lehetett a rendes fight ütemében megkapni a csajnak a kést a hátába. Illetve az is kicsit vicces volt, hogy a csaj felmászik a fára, a másik 5 közül meg senki nem tud fát mászni vagy normálisan célozni, ezért inkább megvárják míg lejön. Ettől függetlenül jó film, tetszett a témája (Running man utánérzéssel persze) nagyon várom a folytatást.

Az mondjuk kevésbé volt probléma nekem -láttam másnak igen-, hogy érzelmileg is összefonódott Rue és Katniss, a való életben sem arról szólna ez, hogy az első órában mindenkit megölnek, biztosan lennének ilyenek, akik hinnék, hogy mindketten túlélhetik. (Mint láttuk van is rá megoldás). De így is van, bár nem élet-halál de ha néztek realityket, mindenhol csak 1 nyerhet, mégis mindig vannak összefogók és olyanok is akik nem csak érdekből. Ahogy a filmben elhangzik, a félelemnél csak a remény erősebb 😊
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
A képregényt nem ismerem de éreztem,hogy túl bonyolult és összetett nem is sikerült jól elosztani szerintem(túl hosszú lett az eleje elkapkodott a vége).Tényleg jó karakterek vannak benne tulajdonképp egy társadali irónia és szembesítés hogy mennyire aljas és önpusztító,beteg a társadalom. Annyira nem sötét mint a sin city de mégis sokkal több van benne mint az átlagos képregényfilmekben...
azt hiszem valamikor meg kell szereznem a képregényt is .

több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ennél jobban szerintem nem nagyon lehetett volna megfilmesíteni (és erre értem most a változtatásokat is, amiket Snyder beletett). Persze a képregény elgondolkodtatóbb és nehezebb falat (jóval). Emlékszem a moziban az elején Dylan zenéjével a kezdő képsorok valami hihetetlen benyomást tettek rám. Azóta is imádom az "introt".
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Szégyen vagy nem most láttam csak a watchment.
Érdekes volt,remek képekkel,eltalált zenével,nagyon jó vágásokkal.A színészek semmi extra bár Kovácsot alakító J.E.Haley kifejezetten jó volt.

viszont hosszú volt nagyon és a vége el lett sietve.

a téma ugye nem filmes tehát azon itt nem tudom érdemes e elmélkedni miért is voltak ők szuperhősök mikor nem is voltak azok kivéve dr.manhattant ....és az erkölcsi hozzáállás is finoman szólva fura ...Janek
Meg is találtad a Watchmen lényegét, nem tipikus szuperhős történet, hanem egy sokkal sötétebb/reálisabb világ 😊 Zseniális képregény és film 😊 ha hosszúnak érezted, akkor ajánlom a rendezői változatot, kb. +1 óra 😉 pc_x
és bennevan a kalózképregény rajzfilmes megvalósításban. félelmetesen jó 😊 mondjuk szerintem nem működik filmen a watchmen, képregényben nekem 2 fejezetenként pihenőt kellett tartanom és átgondolni a dolgokat, olyan tömény volt.
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Szégyen vagy nem most láttam csak a watchment.
Érdekes volt,remek képekkel,eltalált zenével,nagyon jó vágásokkal.A színészek semmi extra bár Kovácsot alakító J.E.Haley kifejezetten jó volt.

viszont hosszú volt nagyon és a vége el lett sietve.

a téma ugye nem filmes tehát azon itt nem tudom érdemes e elmélkedni miért is voltak ők szuperhősök mikor nem is voltak azok kivéve dr.manhattant ....és az erkölcsi hozzáállás is finoman szólva fura ...Janek
Meg is találtad a Watchmen lényegét, nem tipikus szuperhős történet, hanem egy sokkal sötétebb/reálisabb világ 😊 Zseniális képregény és film 😊 ha hosszúnak érezted, akkor ajánlom a rendezői változatot, kb. +1 óra 😉


több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Beasts of the Southern Wild
ötvenezer oscart fog nyerni, úgyh szerintem nézd meg ezt.brk
megnéztem, a karakterekkel sajnos nem igazán tudtam azonosulni, így magával a filmmel meg a mondanivalójával sem, de tényleg jól meg lett csinálva, nem bántam meg azt a másfél órát. ez volt a magyarországi premier (mozikban majd csak januárban lesz) és a rendező is eljött, a végén lehetett kérdezni, nagyon nagy arc a csávó, 30 éves, de 25-nél nem hittem volna többnek 😊
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Szégyen vagy nem most láttam csak a watchment.
Érdekes volt,remek képekkel,eltalált zenével,nagyon jó vágásokkal.A színészek semmi extra bár Kovácsot alakító J.E.Haley kifejezetten jó volt.

viszont hosszú volt nagyon és a vége el lett sietve.

a téma ugye nem filmes tehát azon itt nem tudom érdemes e elmélkedni miért is voltak ők szuperhősök mikor nem is voltak azok kivéve dr.manhattant ....és az erkölcsi hozzáállás is finoman szólva fura ...

több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
Épp most póroltam be a Náci zombik-at. Nagyon állat, rég röhögtem ennyit horrorvígjátékon 😀 Ezek a skandinávok tudnak valamit...
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nagyon bejött a Diktátor!
Kíváncsi voltam rá, de nem vártam tőle sokat. Erre annyit röhögtem, mint.... sokat!
Ajánlott kategória! catattack
eléggé sírva röhögős volt...imádom ezt a faszit! 😀

megnéztem az éjsötét árnyékot is, nekem tetszett, jó voltak benne gázos részek, de összességében simán lekötött arra a 2 órára... 😉

|
több mint 11 éve
catattack 3 520
Nagyon bejött a Diktátor!
Kíváncsi voltam rá, de nem vártam tőle sokat. Erre annyit röhögtem, mint.... sokat!
Ajánlott kategória!
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
én John Huston legutolsó filmjét, a The Dead-et néztem meg a minap (magyar címe A holtak), és szokásosan csak ajánlani tudom mindazoknak, akik az agyatlan kikapcsolódáson túl is érdeklődnek a mozgókép iránt... a méltatlanul alulértékelt és alig ismert alkotás James Joyce novellájának adaptációja, különleges mondanivalóval, a Freddy-t alakító színész meg egyenesen zseniális

ha már írek, akkor a Michael Collins is nézős (iszonyúan, kendőzetlenül brutális), a Lélekben táncolok és az all-time klasszikusnak tartott - olasz - Biciklitolvajok viszont túl fellengzős volt nekem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Hát mondjuk ha valaki a Transformersre ,Prometheusra vagy mondjuk az Avatar-ra azért megy el hogy egy logikus, a világba jól elhelyezett történetet vár az mindig csalódni fog.
De attól még, hogy ő elmondja hogy szerinte szar még nem értem hogy nekem ettől mért lenne szarabb, ha élveztem az ő véleménye után is fogom.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
sztem az ilyen jellegű gigaprodukcióktól alapból nem kell elvárni minden utolsó szegmensében a teljes logikusságot, vagy a mélyebb karakterábrázolást stb... nyílván a hatalmas ökörségek mindenkit fel*asznak, de az h h kapcsolnak ki egy számítógépet tök mindegy... jól mondtad, szépen néz ki, látványos, szépen megvan csiálva és leköt a story... egy prometheustól ( vagy avangers stb... ) én pont ennyit várok el...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Prometheus: engem nem nagyon érdekelt a körülötte lévő hype, unatkoztam, megnéztem, tetszett. Magasról tettem a filmszakmai szempontokra, ugyanis ki akartam kapcsolódni egy fáradt nap után. Sikerült. Egészen addig, amíg nem jött Sobri.JC6
Ez jogos. A példánál maradva, egy 4 funkciós számológépet egy mozdulattal ki lehet kapcsolni, míg egy összetett számítógéprendszer körültekintő kikapcsolásához bonyolultabb műveletek szükségeltetnek.
Példa nélkül, ha valakit nem zavarnak a következetlenségek, ellentmondások, összecsapott klisék, semmiben lógó történetszálak, karakterek, logikátlanságok azt ki tudja kapcsolni könnyedén.
Tényleg szép színesen vibrál a kép.Sobri Jóska
látod JC6 , elég ciki hogy neked tetszett...
én pl. nem láttam , de csak is egy nagy szar lehet... 😉
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Dark Shadowst néztem meg pár napja, de nem ajánlom senkinek. Rövidebbre vágva még talán elment volna, de nagyon beuntam a közepe felé. Vígjátéknak nagyon szar vámpíros storynak meg halovány. J.Depp hozta a szintet, de Tim Burton rendezése sem segített a filmen. 3/10.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Prometheus: engem nem nagyon érdekelt a körülötte lévő hype, unatkoztam, megnéztem, tetszett. Magasról tettem a filmszakmai szempontokra, ugyanis ki akartam kapcsolódni egy fáradt nap után. Sikerült. Egészen addig, amíg nem jött Sobri.JC6
Ez jogos. A példánál maradva, egy 4 funkciós számológépet egy mozdulattal ki lehet kapcsolni, míg egy összetett számítógéprendszer körültekintő kikapcsolásához bonyolultabb műveletek szükségeltetnek.
Példa nélkül, ha valakit nem zavarnak a következetlenségek, ellentmondások, összecsapott klisék, semmiben lógó történetszálak, karakterek, logikátlanságok azt ki tudja kapcsolni könnyedén.
Tényleg szép színesen vibrál a kép.

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Prometheus: engem nem nagyon érdekelt a körülötte lévő hype, unatkoztam, megnéztem, tetszett. Magasról tettem a filmszakmai szempontokra, ugyanis ki akartam kapcsolódni egy fáradt nap után. Sikerült. Egészen addig, amíg nem jött Sobri.JC6
mert gondolom teljesen tönkretette a filmélményt a véleményével..
Toca megelőzött

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Prometheus: engem nem nagyon érdekelt a körülötte lévő hype, unatkoztam, megnéztem, tetszett. Magasról tettem a filmszakmai szempontokra, ugyanis ki akartam kapcsolódni egy fáradt nap után. Sikerült. Egészen addig, amíg nem jött Sobri.JC6
Értem szóval ha valaki leszól egy filmet ami neked tetszett , de neki nem vagy igazabol nem is jo a film akkor már tönkreteszi a kikapcsolódásod?
Akkor olyan jo nem lehetett a film 😛 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Prometheus: engem nem nagyon érdekelt a körülötte lévő hype, unatkoztam, megnéztem, tetszett. Magasról tettem a filmszakmai szempontokra, ugyanis ki akartam kapcsolódni egy fáradt nap után. Sikerült. Egészen addig, amíg nem jött Sobri.
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
 www.cinefest.hu/hu/versenyfilmek.html
vki esetleg tudja ajánlani valamelyiket?kristof
Beasts of the Southern Wild
ötvenezer oscart fog nyerni, úgyh szerintem nézd meg ezt