Filmek

40 feliratkozó

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ezek szerint egyedül engem irritál Aniston kisasszony ? 😛
süti
Micsoda, buzi vagy? 😀 😊Rataxes
Én tartom, hogy jó nő talán 20 évesen lehetett. Ahogy mostanában mosolyog azzal a szarrá plasztikázott arcával attól komolyan mondom a hátamon feláll a szőr. Ha a közelemben meghallanám a hangját bizony isten reflexből odavágnék. Ráadásul szerintem színésznőként is borzalmas. Jobb filmekben rendre van mellette valaki aki kisegíti, amikor meg neki kéne ezt megtenni nem képes rá. Nekem ez a véleményem róla.
Nálam színésznőként Natalie Portman viszi a pálmát, aki szerintem sokkal jobb nő (tudom, hogy fiatalabb és ugyanúgy plasztikázott), de színészi képességei is sokkal magasabb színvonalat képviselnek, mint Anistoné.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Ezek szerint egyedül engem irritál Aniston kisasszony ? 😛
süti
Micsoda, buzi vagy? 😀 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ezek szerint egyedül engem irritál Aniston kisasszony ? 😛

Robocop trailer: http://www.youtube.com/watch?v=G9uxoOmy_iA
Laurie mellé már beszervezték Samuel L. Jackson és Gary Oldmant is, még ha csak pár perc szerepük lesz is. Kíváncsi leszek mi fog kisülni belőle.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nem is JA-tól vártam a színvonalat, hanem a férfivonaltól, de ezt bebuktam.Dzsokijuing
Annak a csávónak van értelmes filmje?JC6
Melyik csávónak? Clive Owennek és Vincent Casselnek is több jó filmje volt... Nekem a Kisiklottak is tetszett, igaz jó régen láttam.Rataxes
uh, bocs, még mindig a wanderszaron vagyok fennakadva...
Paul Rudd....
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Nem is JA-tól vártam a színvonalat, hanem a férfivonaltól, de ezt bebuktam.Dzsokijuing
Annak a csávónak van értelmes filmje?JC6
Melyik csávónak? Clive Owennek és Vincent Casselnek is több jó filmje volt... Nekem a Kisiklottak is tetszett, igaz jó régen láttam.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nem is JA-tól vártam a színvonalat, hanem a férfivonaltól, de ezt bebuktam.Dzsokijuing
Annak a csávónak van értelmes filmje?
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 206 — Saturday Night Lights
Azért ettől a forgatókönyvtől nem voltam elájulva. A film a közepéig még érdekes volt, utána az egyetlen várható csavar bekövetkezett, miközben iszonyat logikátlanságok követték egymást.Dzsokijuing
Az a baj, hogy engem már akkor felidegesítettek, amikor az ingatlanos előtt ültek és nem tudták eldönteni mi legyen... a 3. perc volt talán... Attól még, hogy JA játszik benne, semmit nem emel a film színvonalán.
Kritikán aluli. De befejezem 😊JC6
Nem is JA-tól vártam a színvonalat, hanem a férfivonaltól, de ezt bebuktam.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Azért ettől a forgatókönyvtől nem voltam elájulva. A film a közepéig még érdekes volt, utána az egyetlen várható csavar bekövetkezett, miközben iszonyat logikátlanságok követték egymást.Dzsokijuing
Az a baj, hogy engem már akkor felidegesítettek, amikor az ingatlanos előtt ültek és nem tudták eldönteni mi legyen... a 3. perc volt talán... Attól még, hogy JA játszik benne, semmit nem emel a film színvonalán.
Kritikán aluli. De befejezem 😊
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 206 — Saturday Night Lights
az a poén benne hogy énis így vagyok vele, nagyon vártam a filmet, de egyedül JenAniston viszi az egészet nézhetővé, nem gondoltam volna hogy ennyire elszarják. Egyszer nézhető volt, de mint Aniston rajongó ott van a többi filmem között, de szerintem még1x nem fogom megnézni :/davekid
Mint Aniston-rajongót kérdezlek, a Kisiklottak megéri, hogy leüljek elé?Dzsokijuing
mindenképpen, sztem tetszeni fog. JenAnistonnak minden jól áll, azért is mondtam a Wanderlustra hogy ha ő nem lenne benne kalap *..... se érne a film. Csodálkoztam h elvállalta a forgatókönyv elolvasása utándavekid
Azért ettől a forgatókönyvtől nem voltam elájulva. A film a közepéig még érdekes volt, utána az egyetlen várható csavar bekövetkezett, miközben iszonyat logikátlanságok követték egymást.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://index.hu/kultur/2012/07/08/meghalt_ernest_borgnine/




több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az első kép az Elysiumból. :rolleyes:
több mint 11 éve
davekid 349 — Go Big Red
nem tudom ki látta de aki még nem az nézze meg: Mississipi Burning (Lángoló Mississippi) elég megrázók a négeres jelenetek de nagyon jól bemutatja az akkori szegregált nézeteket, a KKK tevékenységét is hatásosan ábrázolja. William Dafoe pedig zseniális karakter a filmben.

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Hálistennek a tegnapi adagban is találtam egy nagyon jót !
Valaki ajánlotta nekem is régebben!
Dél-Koreai zúzás ! Jó sztori , iszonyatos bunyók !
Zseniális főszereplő manus , verhetetlen frizurával... 😉
Oldboy !yooker
Jah nem rossz film. Bár nálam nincsen benne a Top10 de lehet h Top20-ban sem de tényleg meg kell nézni ezt a filmet.
Meg a zenéje is jó:
http://www.youtube.com/watch?v=_DxjFs_dsR8

SPOILER:
Akkor a végén most emlékszik rá, hogy megkúrta a lányát vagy sem? Mert az arckifejezése olyan mintha először mosolyogna, de utána mintha ordítani akarna. Meg jah a lábnyomok ott vannak, de a végén az arckifejezése elgondolkodtatott, hogy most akkor mi is van.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Hálistennek a tegnapi adagban is találtam egy nagyon jót !
Valaki ajánlotta nekem is régebben!
Dél-Koreai zúzás ! Jó sztori , iszonyatos bunyók !
Zseniális főszereplő manus , verhetetlen frizurával... 😉
Oldboy !
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 907 — No es importante
mekkora csalódás a Vacsorám Andréval film, te jóég...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Eljutott hozzám egy talán kevésbé ismert ausztrál western
Nick Cave rendezésében Guy Pierce-vel az egyik főszerepben!
Remek kis film a műfajt kedvelőknek nagyon ajánlom!
Elég lassú a tempója ezért leginkább melankólikus hangulatban fogyasztandó...

ja! és a címe : Az ajánlat 😉yooker
Nick Cave a forgatókönyvet írta, ami talán a film egyetlen igazi gyenge pontjának tekinthető, persze ő amúgy is inkább zseniális zeneszerző, ahogy azt többek között Az ajánlat, sőt még jobban a Jessee James meggyilkolása... soundtrackjénél bebizonyítottajjncaa
+ nem Guy Pierce hanem Pearce ugye .... 😊
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 907 — No es importante
Eljutott hozzám egy talán kevésbé ismert ausztrál western
Nick Cave rendezésében Guy Pierce-vel az egyik főszerepben!
Remek kis film a műfajt kedvelőknek nagyon ajánlom!
Elég lassú a tempója ezért leginkább melankólikus hangulatban fogyasztandó...

ja! és a címe : Az ajánlat 😉yooker
Nick Cave a forgatókönyvet írta, ami talán a film egyetlen igazi gyenge pontjának tekinthető, persze ő amúgy is inkább zseniális zeneszerző, ahogy azt többek között Az ajánlat, sőt még jobban a Jessee James meggyilkolása... soundtrackjénél bebizonyította


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Eljutott hozzám egy talán kevésbé ismert ausztrál western
Nick Cave rendezésében Guy Pierce-vel az egyik főszerepben!
Remek kis film a műfajt kedvelőknek nagyon ajánlom!
Elég lassú a tempója ezért leginkább melankólikus hangulatban fogyasztandó...

ja! és a címe : Az ajánlat 😉
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan

iszonyat szar?davekid
szerintem igen. agyatlan baromság, egy poén nincs benne, egyszerűen szánalmas alkotás. ez nem film...JC6
az a poén benne hogy énis így vagyok vele, nagyon vártam a filmet, de egyedül JenAniston viszi az egészet nézhetővé, nem gondoltam volna hogy ennyire elszarják. Egyszer nézhető volt, de mint Aniston rajongó ott van a többi filmem között, de szerintem még1x nem fogom megnézni :/davekid
megnéztem ezt a remek filmet én is, hát annyira nem volt szar, volt pár gatyi rész(egyszer sztem a nagy hippik is elbaszták és tapsoltak...), viszont az túlzás h egy poén nincs benne, mondjuk nekem a beteg poénok is bejönnek...egynek elment.

viszont az iron sky az gigamegabrutál, asszem még párszor megfogom nézni, már csak Dietze kisasszony miatt is... 😊

|
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Én azt mondanám, hogy amihez CE hozzányúl, az arannyá változik. Nem tudok olyan alkotást mondani, ami rossz lenne tőle. Igaz a GT-t ő emeli "isteni" magasságokba, nélküle halott film lenne...az az arcmimika, a beszólások, minden, olyat üt, mint kevés dolog...
Kedvencem az öreg, Isten adjon neki hosszú, egészséges életet!
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 360 — "Grammar maci"
Ma este megint megnéztem a Gran Torino-t, sokadszorra is óriási, Eastwood nálam rendezőként is elsőosztályú nem csak színészként. Már legalább 5ször láttam de még mindig egy szó nélkül nézem.davemayer
ízlések és pofonok, de szerintem a Gran Torino sehol nincs az Unforgivenhez képestjjncaa
eléggé más a 2 film, el is telt közte legalább 15 év, de az is a legnagyobb filmjei közt van nálam is.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 907 — No es importante
Ma este megint megnéztem a Gran Torino-t, sokadszorra is óriási, Eastwood nálam rendezőként is elsőosztályú nem csak színészként. Már legalább 5ször láttam de még mindig egy szó nélkül nézem.davemayer
ízlések és pofonok, de szerintem a Gran Torino sehol nincs az Unforgivenhez képest


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ma este megint megnéztem a Gran Torino-t, sokadszorra is óriási, Eastwood nálam rendezőként is elsőosztályú nem csak színészként. Már legalább 5ször láttam de még mindig egy szó nélkül nézem.davemayer
Ő a legnagyobb, favourite!
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 360 — "Grammar maci"
Ma este megint megnéztem a Gran Torino-t, sokadszorra is óriási, Eastwood nálam rendezőként is elsőosztályú nem csak színészként. Már legalább 5ször láttam de még mindig egy szó nélkül nézem.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Mint Aniston-rajongót kérdezlek, a Kisiklottak megéri, hogy leüljek elé?Dzsokijuing
A kisiklottak egész pofás film, én eddig azt hiszem 2-szer láttam, egyszer meg mindenképpen érdemes. 😊Vrijbloed
2x thx.Dzsokijuing
Dzsoki, neked hivatalból is imádnod kell Anistont, hiszen görög!