Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

több mint 15 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Nem lehet, hogy a cégnél új Office van, otthon meg régi? Mert akkor 97-2003 kompatibilisen kell menteni.tenorx
Akkor .docx lenne a kiterjesztésBlack_Adder
Úgy gondoltam, hogy a .docot csak arra értette, hogy Word dokumentum 😀tenorx
Thx a válaszokat!
MS Office 2003. Ugyanaz a céges laptop szivatott - újraindítások után is - az ismeretlen formátumos hibaüzenettel, amelyiken a cégnél elkezdtem a melót. Végül is; flashdrive-on átraktam, és megcsináltam a sajátommal; aztán Openoffice-ban pdf-é konvertáltam. Így kikerültem a Mikrószaftot, és befejeztem a melót is. Sajnos nem nyúlhatok bele a céges gépbe, nem rakhattam újra a Word-öt (szivem szerint azt tettem volna). Van olyan megoldás, amit hasonló esetekben megtehetnék egy doku helyrehozásáért, ha - igazából - nem nyúlhatok hozzá a szoftverkörnyezethez? Nem vagyok keményvonalas informatikus...
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Steelers... Ha nyernek megint hallgathatjuk Soldadost. :/gerle
Hallottam azért már rosszabbat is...

több mint 15 éve
gerle 185 — Buckeye
Steelers... Ha nyernek megint hallgathatjuk Soldadost. :/

több mint 15 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A kurva hnapi vizsgám miatt nemlátom ma a meccseket 😕Duff
Hacsak nem valami kurva fontos vizsga, akkor meccsnézés.

Még anno egy moziéjszaka, meg kis italozás után mentem vizsgázni 8-ra, tehát nem is aludtam 1 percet sem, és 5-öst írtam. Nekem ez sokszor bejött már, utána meg aludtam délelőtt, meg délután. 😛
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
A kurva hnapi vizsgám miatt nemlátom ma a meccseket 😕Duff
mikor kezdődik, éjjel 1-kor?Höri
Én ilyen tanulmányi dolgokba nem szoktam beleírni, mivel ezek nekem már lassan másfél évtizede a süllyesztőbe távoztak, de azt nem tudom megállni, hogy ne kérdezzem meg, hogy a vizsga elött 1 nappal már nem tökmindegy?!
Amit most tudsz, azt holnap is tudni fogod, és nem nehéz felmérni, hogy az elég e a ketteshez.
Amit meg most nem tudsz, azt érdemben holnapig már úgyse fogod megtanulni, tehát nyugodtan nézheted a meccset, max kissé álmosan mész vizsgázni, majd délután kialszod magad.
Legalábbis én annakidején az utolsó nap már sosem izgattam magam. 100%-os találati aránnyal olyankor már tudtam, hogy átmegyek, vagy sem.

több mint 15 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A kurva hnapi vizsgám miatt nemlátom ma a meccseket 😕Duff
mikor kezdődik, éjjel 1-kor?

több mint 15 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
A kurva hnapi vizsgám miatt nemlátom ma a meccseket 😕Duff
Részvétem 😕
Én is ezért örültem nagyon a BSZ 2eshez, ha megbukok mehettem volna én is hétfőn 8ra.tenorx
Nyolcra simán beérsz még fél hármas kezdésű meccsel is. Puhány dolog aludni vizsga előtt 😛Rajna
Ahogy érzed. Én minden vizsfga előtt alszok minimum 3 órát.
több mint 15 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
A kurva hnapi vizsgám miatt nemlátom ma a meccseket 😕Duff
Részvétem 😕
Én is ezért örültem nagyon a BSZ 2eshez, ha megbukok mehettem volna én is hétfőn 8ra.tenorx
Nyolcra simán beérsz még fél hármas kezdésű meccsel is. Puhány dolog aludni vizsga előtt 😛

több mint 15 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
A kurva hnapi vizsgám miatt nemlátom ma a meccseket 😕Duff
Részvétem 😕
Én is ezért örültem nagyon a BSZ 2eshez, ha megbukok mehettem volna én is hétfőn 8ra.
több mint 15 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
A kurva hnapi vizsgám miatt nemlátom ma a meccseket 😕
több mint 15 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
Na bazzz a kurva életbe...Black_Adder
Off: Na majd ma! 😉

On: Gyűlölöm, hogy ha elmegyek valahova szórakozni tuti, hogy megfulladok a füsttől és tetejébe még meg is vakulok tőle... :mad:Gabesz92
Bár magam is szoktam dohányozni (alkoholhoz katalizátor, egy doboz 3 óránként) a füstszagot szintén utálom mint a büdös szart. Nem volt valami törvény ami életbe léptetésre várt és tiltaná a szórakozóhelyeken való dohányzást? Külföldön faszán beválik.gyeek
Én is emlékszem valami hasonlóra, de szerintem eltűnt a süllyesztőbe, mint oly sok más. Pedig igazán előszedhetnék. :rolleyes:

több mint 15 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Jól van, látom nem én vagyok az egyetlen aki azt hitte, hogy ma 1 holnap 1... 😀Gabesz92
Na bazzz a kurva életbe...Black_Adder
Off: Na majd ma! 😉

On: Gyűlölöm, hogy ha elmegyek valahova szórakozni tuti, hogy megfulladok a füsttől és tetejébe még meg is vakulok tőle... :mad:Gabesz92
Bár magam is szoktam dohányozni (alkoholhoz katalizátor, egy doboz 3 óránként) a füstszagot szintén utálom mint a büdös szart. Nem volt valami törvény ami életbe léptetésre várt és tiltaná a szórakozóhelyeken való dohányzást? Külföldön faszán beválik.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 15 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nem tudom, hogy ti mivel mostok, de általános mosóporral is remek illetúak lesznek a ruháim 1-1 ilyen buli után. 😛
több mint 15 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
Arról nem is beszélve,hogy a ruhámat ilyenkor alig lehet normális illatúvá mosni.Bazzani
Én már különválogatom a ruháimat. Van a "kocsmaruha" és a "rendes ruha". Így nem okoz akkora problémát, bár kétség kívül mindig szenvedés finom illatúvá mosni...

több mint 15 éve
pc_x 943 — Red Fist
Jól van, látom nem én vagyok az egyetlen aki azt hitte, hogy ma 1 holnap 1... 😀Gabesz92
Na bazzz a kurva életbe...Black_Adder
Off: Na majd ma! 😉

On: Gyűlölöm, hogy ha elmegyek valahova szórakozni tuti, hogy megfulladok a füsttől és tetejébe még meg is vakulok tőle... :mad:Gabesz92
Először megijedtem, hogy már megint para van 😀 Amúgy igaz, néha elviselhetetlen... :/


több mint 15 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Jól van, látom nem én vagyok az egyetlen aki azt hitte, hogy ma 1 holnap 1... 😀Gabesz92
Na bazzz a kurva életbe...Black_Adder
Off: Na majd ma! 😉

On: Gyűlölöm, hogy ha elmegyek valahova szórakozni tuti, hogy megfulladok a füsttől és tetejébe még meg is vakulok tőle... :mad:Gabesz92
végülis agyon is taposhattak volna :S

ja, most gyűlölöm a főnökömet...

több mint 15 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 247 — Axel Foley
Jól van, látom nem én vagyok az egyetlen aki azt hitte, hogy ma 1 holnap 1... 😀Gabesz92
Na bazzz a kurva életbe...Black_Adder
Off: Na majd ma! 😉

On: Gyűlölöm, hogy ha elmegyek valahova szórakozni tuti, hogy megfulladok a füsttől és tetejébe még meg is vakulok tőle... :mad:Gabesz92
Én mindig hánytam egy nagyobb bukli után és émelyegtem is.
Azt gondoltam,hogy csak az alkohol a hibás.
Kicsit meglepődtem amikor egy józanon átbulizott éjszaka után is ugyanezek voltak a tünetek.
Arról nem is beszélve,hogy a ruhámat ilyenkor alig lehet normális illatúvá mosni.

több mint 15 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
Jól van, látom nem én vagyok az egyetlen aki azt hitte, hogy ma 1 holnap 1... 😀Gabesz92
Na bazzz a kurva életbe...Black_Adder
Off: Na majd ma! 😉

On: Gyűlölöm, hogy ha elmegyek valahova szórakozni tuti, hogy megfulladok a füsttől és tetejébe még meg is vakulok tőle... :mad:

több mint 15 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Mijafaszért nem ismeri fel a tököm Word a sajátkiterjesztéses .doc nyomorátor dokumentumot amit a céges picsagépen szüttyögő trutyó Windózon írtam? És a nyomorarcú OpenOffice a Linyuxos saját gépemen miért olvassa be azonnal? Mondoménhogy brunya ez a windóz... max játszani. :mad: :mad: :mad:toxique
Nem lehet, hogy a cégnél új Office van, otthon meg régi? Mert akkor 97-2003 kompatibilisen kell menteni.tenorx
Akkor .docx lenne a kiterjesztésBlack_Adder
Úgy gondoltam, hogy a .docot csak arra értette, hogy Word dokumentum 😀
több mint 15 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Mijafaszért nem ismeri fel a tököm Word a sajátkiterjesztéses .doc nyomorátor dokumentumot amit a céges picsagépen szüttyögő trutyó Windózon írtam? És a nyomorarcú OpenOffice a Linyuxos saját gépemen miért olvassa be azonnal? Mondoménhogy brunya ez a windóz... max játszani. :mad: :mad: :mad:toxique
Nem lehet, hogy a cégnél új Office van, otthon meg régi? Mert akkor 97-2003 kompatibilisen kell menteni.tenorx
Akkor .docx lenne a kiterjesztés

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 15 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Jól van, látom nem én vagyok az egyetlen aki azt hitte, hogy ma 1 holnap 1... 😀Gabesz92
Na bazzz a kurva életbe...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 15 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Mijafaszért nem ismeri fel a tököm Word a sajátkiterjesztéses .doc nyomorátor dokumentumot amit a céges picsagépen szüttyögő trutyó Windózon írtam? És a nyomorarcú OpenOffice a Linyuxos saját gépemen miért olvassa be azonnal? Mondoménhogy brunya ez a windóz... max játszani. :mad: :mad: :mad:toxique
Nem lehet, hogy a cégnél új Office van, otthon meg régi? Mert akkor 97-2003 kompatibilisen kell menteni.
több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
utálom azokat, akik mindent úgy akarnak elérni, hogy mértéktelenül sajnáltatják magukatfetomy
+1
kibaszott idegesítő..főleg amikor bizonyos nőstény egyedek sajnáltatják magukat hogy nincs egy normális csávó sem a földönHall Of Green
az az egyik, de spec most az bosszant, amikor egy hím egyed nyomatja állandóan, hogy jajj ezzel bántasz, jaj az fáj, jajj olyan rossz nekem most, satöbbisatöbbi...
több mint 15 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
utálom azokat, akik mindent úgy akarnak elérni, hogy mértéktelenül sajnáltatják magukatfetomy
+1
kibaszott idegesítő..főleg amikor bizonyos nőstény egyedek sajnáltatják magukat hogy nincs egy normális csávó sem a földön

több mint 15 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Mijafaszért nem ismeri fel a tököm Word a sajátkiterjesztéses .doc nyomorátor dokumentumot amit a céges picsagépen szüttyögő trutyó Windózon írtam? És a nyomorarcú OpenOffice a Linyuxos saját gépemen miért olvassa be azonnal? Mondoménhogy brunya ez a windóz... max játszani. :mad: :mad: :mad: