Gyűlölködjünk
38 feliratkozó
több mint 15 éve
Thx a válaszokat!Úgy gondoltam, hogy a .docot csak arra értette, hogy Word dokumentum 😀tenorxNem lehet, hogy a cégnél új Office van, otthon meg régi? Mert akkor 97-2003 kompatibilisen kell menteni.tenorxAkkor .docx lenne a kiterjesztésBlack_Adder
MS Office 2003. Ugyanaz a céges laptop szivatott - újraindítások után is - az ismeretlen formátumos hibaüzenettel, amelyiken a cégnél elkezdtem a melót. Végül is; flashdrive-on átraktam, és megcsináltam a sajátommal; aztán Openoffice-ban pdf-é konvertáltam. Így kikerültem a Mikrószaftot, és befejeztem a melót is. Sajnos nem nyúlhatok bele a céges gépbe, nem rakhattam újra a Word-öt (szivem szerint azt tettem volna). Van olyan megoldás, amit hasonló esetekben megtehetnék egy doku helyrehozásáért, ha - igazából - nem nyúlhatok hozzá a szoftverkörnyezethez? Nem vagyok keményvonalas informatikus...
több mint 15 éve
Steelers... Ha nyernek megint hallgathatjuk Soldadost. :/gerleHallottam azért már rosszabbat is...
több mint 15 éve
A kurva hnapi vizsgám miatt nemlátom ma a meccseket 😕DuffHacsak nem valami kurva fontos vizsga, akkor meccsnézés.
Még anno egy moziéjszaka, meg kis italozás után mentem vizsgázni 8-ra, tehát nem is aludtam 1 percet sem, és 5-öst írtam. Nekem ez sokszor bejött már, utána meg aludtam délelőtt, meg délután. 😛
több mint 15 éve
Én ilyen tanulmányi dolgokba nem szoktam beleírni, mivel ezek nekem már lassan másfél évtizede a süllyesztőbe távoztak, de azt nem tudom megállni, hogy ne kérdezzem meg, hogy a vizsga elött 1 nappal már nem tökmindegy?!A kurva hnapi vizsgám miatt nemlátom ma a meccseket 😕Duffmikor kezdődik, éjjel 1-kor?Höri
Amit most tudsz, azt holnap is tudni fogod, és nem nehéz felmérni, hogy az elég e a ketteshez.
Amit meg most nem tudsz, azt érdemben holnapig már úgyse fogod megtanulni, tehát nyugodtan nézheted a meccset, max kissé álmosan mész vizsgázni, majd délután kialszod magad.
Legalábbis én annakidején az utolsó nap már sosem izgattam magam. 100%-os találati aránnyal olyankor már tudtam, hogy átmegyek, vagy sem.
több mint 15 éve
A kurva hnapi vizsgám miatt nemlátom ma a meccseket 😕Duffmikor kezdődik, éjjel 1-kor?
több mint 15 éve
Ahogy érzed. Én minden vizsfga előtt alszok minimum 3 órát.Nyolcra simán beérsz még fél hármas kezdésű meccsel is. Puhány dolog aludni vizsga előtt 😛RajnaA kurva hnapi vizsgám miatt nemlátom ma a meccseket 😕DuffRészvétem 😕
Én is ezért örültem nagyon a BSZ 2eshez, ha megbukok mehettem volna én is hétfőn 8ra.tenorx
több mint 15 éve
Nyolcra simán beérsz még fél hármas kezdésű meccsel is. Puhány dolog aludni vizsga előtt 😛A kurva hnapi vizsgám miatt nemlátom ma a meccseket 😕DuffRészvétem 😕
Én is ezért örültem nagyon a BSZ 2eshez, ha megbukok mehettem volna én is hétfőn 8ra.tenorx
több mint 15 éve
A kurva hnapi vizsgám miatt nemlátom ma a meccseket 😕DuffRészvétem 😕
Én is ezért örültem nagyon a BSZ 2eshez, ha megbukok mehettem volna én is hétfőn 8ra.
több mint 15 éve
A kurva hnapi vizsgám miatt nemlátom ma a meccseket 😕
több mint 15 éve
Én is emlékszem valami hasonlóra, de szerintem eltűnt a süllyesztőbe, mint oly sok más. Pedig igazán előszedhetnék. :rolleyes:Bár magam is szoktam dohányozni (alkoholhoz katalizátor, egy doboz 3 óránként) a füstszagot szintén utálom mint a büdös szart. Nem volt valami törvény ami életbe léptetésre várt és tiltaná a szórakozóhelyeken való dohányzást? Külföldön faszán beválik.gyeekNa bazzz a kurva életbe...Black_AdderOff: Na majd ma! 😉
On: Gyűlölöm, hogy ha elmegyek valahova szórakozni tuti, hogy megfulladok a füsttől és tetejébe még meg is vakulok tőle... :mad:Gabesz92
több mint 15 éve
Bár magam is szoktam dohányozni (alkoholhoz katalizátor, egy doboz 3 óránként) a füstszagot szintén utálom mint a büdös szart. Nem volt valami törvény ami életbe léptetésre várt és tiltaná a szórakozóhelyeken való dohányzást? Külföldön faszán beválik.Off: Na majd ma! 😉Jól van, látom nem én vagyok az egyetlen aki azt hitte, hogy ma 1 holnap 1... 😀Gabesz92Na bazzz a kurva életbe...Black_Adder
On: Gyűlölöm, hogy ha elmegyek valahova szórakozni tuti, hogy megfulladok a füsttől és tetejébe még meg is vakulok tőle... :mad:Gabesz92
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 15 éve
Nem tudom, hogy ti mivel mostok, de általános mosóporral is remek illetúak lesznek a ruháim 1-1 ilyen buli után. 😛
több mint 15 éve
Arról nem is beszélve,hogy a ruhámat ilyenkor alig lehet normális illatúvá mosni.BazzaniÉn már különválogatom a ruháimat. Van a "kocsmaruha" és a "rendes ruha". Így nem okoz akkora problémát, bár kétség kívül mindig szenvedés finom illatúvá mosni...
több mint 15 éve
Először megijedtem, hogy már megint para van 😀 Amúgy igaz, néha elviselhetetlen... :/Off: Na majd ma! 😉Jól van, látom nem én vagyok az egyetlen aki azt hitte, hogy ma 1 holnap 1... 😀Gabesz92Na bazzz a kurva életbe...Black_Adder
On: Gyűlölöm, hogy ha elmegyek valahova szórakozni tuti, hogy megfulladok a füsttől és tetejébe még meg is vakulok tőle... :mad:Gabesz92

több mint 15 éve
végülis agyon is taposhattak volna :SOff: Na majd ma! 😉Jól van, látom nem én vagyok az egyetlen aki azt hitte, hogy ma 1 holnap 1... 😀Gabesz92Na bazzz a kurva életbe...Black_Adder
On: Gyűlölöm, hogy ha elmegyek valahova szórakozni tuti, hogy megfulladok a füsttől és tetejébe még meg is vakulok tőle... :mad:Gabesz92
ja, most gyűlölöm a főnökömet...
több mint 15 éve
Én mindig hánytam egy nagyobb bukli után és émelyegtem is.Off: Na majd ma! 😉Jól van, látom nem én vagyok az egyetlen aki azt hitte, hogy ma 1 holnap 1... 😀Gabesz92Na bazzz a kurva életbe...Black_Adder
On: Gyűlölöm, hogy ha elmegyek valahova szórakozni tuti, hogy megfulladok a füsttől és tetejébe még meg is vakulok tőle... :mad:Gabesz92
Azt gondoltam,hogy csak az alkohol a hibás.
Kicsit meglepődtem amikor egy józanon átbulizott éjszaka után is ugyanezek voltak a tünetek.
Arról nem is beszélve,hogy a ruhámat ilyenkor alig lehet normális illatúvá mosni.
több mint 15 éve
Off: Na majd ma! 😉Jól van, látom nem én vagyok az egyetlen aki azt hitte, hogy ma 1 holnap 1... 😀Gabesz92Na bazzz a kurva életbe...Black_Adder
On: Gyűlölöm, hogy ha elmegyek valahova szórakozni tuti, hogy megfulladok a füsttől és tetejébe még meg is vakulok tőle... :mad:
több mint 15 éve
Úgy gondoltam, hogy a .docot csak arra értette, hogy Word dokumentum 😀Akkor .docx lenne a kiterjesztésBlack_AdderMijafaszért nem ismeri fel a tököm Word a sajátkiterjesztéses .doc nyomorátor dokumentumot amit a céges picsagépen szüttyögő trutyó Windózon írtam? És a nyomorarcú OpenOffice a Linyuxos saját gépemen miért olvassa be azonnal? Mondoménhogy brunya ez a windóz... max játszani. :mad: :mad: :mad:toxiqueNem lehet, hogy a cégnél új Office van, otthon meg régi? Mert akkor 97-2003 kompatibilisen kell menteni.tenorx
több mint 15 éve
Akkor .docx lenne a kiterjesztésMijafaszért nem ismeri fel a tököm Word a sajátkiterjesztéses .doc nyomorátor dokumentumot amit a céges picsagépen szüttyögő trutyó Windózon írtam? És a nyomorarcú OpenOffice a Linyuxos saját gépemen miért olvassa be azonnal? Mondoménhogy brunya ez a windóz... max játszani. :mad: :mad: :mad:toxiqueNem lehet, hogy a cégnél új Office van, otthon meg régi? Mert akkor 97-2003 kompatibilisen kell menteni.tenorx
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 15 éve
Jól van, látom nem én vagyok az egyetlen aki azt hitte, hogy ma 1 holnap 1... 😀Gabesz92Na bazzz a kurva életbe...
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 15 éve
Mijafaszért nem ismeri fel a tököm Word a sajátkiterjesztéses .doc nyomorátor dokumentumot amit a céges picsagépen szüttyögő trutyó Windózon írtam? És a nyomorarcú OpenOffice a Linyuxos saját gépemen miért olvassa be azonnal? Mondoménhogy brunya ez a windóz... max játszani. :mad: :mad: :mad:toxiqueNem lehet, hogy a cégnél új Office van, otthon meg régi? Mert akkor 97-2003 kompatibilisen kell menteni.
több mint 15 éve
az az egyik, de spec most az bosszant, amikor egy hím egyed nyomatja állandóan, hogy jajj ezzel bántasz, jaj az fáj, jajj olyan rossz nekem most, satöbbisatöbbi...utálom azokat, akik mindent úgy akarnak elérni, hogy mértéktelenül sajnáltatják magukatfetomy+1
kibaszott idegesítő..főleg amikor bizonyos nőstény egyedek sajnáltatják magukat hogy nincs egy normális csávó sem a földönHall Of Green
több mint 15 éve
utálom azokat, akik mindent úgy akarnak elérni, hogy mértéktelenül sajnáltatják magukatfetomy+1
kibaszott idegesítő..főleg amikor bizonyos nőstény egyedek sajnáltatják magukat hogy nincs egy normális csávó sem a földön
több mint 15 éve
Mijafaszért nem ismeri fel a tököm Word a sajátkiterjesztéses .doc nyomorátor dokumentumot amit a céges picsagépen szüttyögő trutyó Windózon írtam? És a nyomorarcú OpenOffice a Linyuxos saját gépemen miért olvassa be azonnal? Mondoménhogy brunya ez a windóz... max játszani. :mad: :mad: :mad: