Gyűlölködjünk
38 feliratkozó
több mint 15 éve
"J. Benedeknek viszont a családja miatt rossz híre volt, ugyanis két nagybátyja is gyilkosság miatt börtönben van. A szomszédok szerint a tizenhét éves fiú befolyásolhatta a harminchat éves J. Bálintot."rasszista!
NINCS!haromt
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
"J. Benedeknek viszont a családja miatt rossz híre volt, ugyanis két nagybátyja is gyilkosság miatt börtönben van. A szomszédok szerint a tizenhét éves fiú befolyásolhatta a harminchat éves J. Bálintot."NINCS!
több mint 15 éve
Igen de én csinálnék akkor egy olyat hogy jó életfogytiglan de ne a magyar lityilötyi börtönökben,hanem mondjuk egy jó kis brazil börtönben,vagy mexikóban,vagy kolumbiában,ahol kb egy hét alatt visszakapnák amit szerencsétlen lánnyal tettek.Cowboykarcsierre szintén igaz, hogy téged is bevádolhat valaki, hogy a 12 éves lányával análisan közösültél 26szor, aztán ha netán így elítélnek, akkor rojtosra kúrják a zsírfekák a segged, mire kiderül, hogy ja bocsi.
De egyébként nyilvánvalóan nem elrettentő a mostani büntetési rendszer, csak a visszavonhatatlan, és túl drasztikus kárt okozó büntetésekkel nagyon megszophatja, akit ártatlanul ítélnek el. Speciel szerintem ez a kérdés túl komplex és nehéz ahhoz, hogy 1-1 ember szimplán "eldöntse", hogy mi kellene :/
több mint 15 éve
Igen de én csinálnék akkor egy olyat hogy jó életfogytiglan de ne a magyar lityilötyi börtönökben,hanem mondjuk egy jó kis brazil börtönben,vagy mexikóban,vagy kolumbiában,ahol kb egy hét alatt visszakapnák amit szerencsétlen lánnyal tettek.http://velvet.hu/sztori/2011/01/25/brutalis_krimi_magyaron/Rossz szó, mivel így elvész az utólagos jogorvoslat minden lehetősége, ha téved a bíróság. És semelyik bíróság nem 100%-os. (Ne feledd, ez egyértelmű ügynek tűnik, de téged is megvádolhatnak mondjuk az üzleti ellenfeleid hasonlóval, szépen megszervezve, tanukkal, stb. És mire kiderül, kiderülne a svindli már nem élsz. Túl nagy a rizikó.)
egy szót mondok: h-a-l-á-l-b-ü-n-t-e-t-é-s!!gabtsi
De egy 12szeres életfogytiglant simán kaphatnának.Sobri Jóska
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 15 éve
http://velvet.hu/sztori/2011/01/25/brutalis_krimi_magyaron/Rossz szó, mivel így elvész az utólagos jogorvoslat minden lehetősége, ha téved a bíróság. És semelyik bíróság nem 100%-os. (Ne feledd, ez egyértelmű ügynek tűnik, de téged is megvádolhatnak mondjuk az üzleti ellenfeleid hasonlóval, szépen megszervezve, tanukkal, stb. És mire kiderül, kiderülne a svindli már nem élsz. Túl nagy a rizikó.)
egy szót mondok: h-a-l-á-l-b-ü-n-t-e-t-é-s!!gabtsi
De egy 12szeres életfogytiglant simán kaphatnának.
több mint 15 éve
http://velvet.hu/sztori/2011/01/25/brutalis_krimi_magyaron/egy szót mondok: h-a-l-á-l-b-ü-n-t-e-t-é-s!!
ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
Olyan fasz vagyok hogy az valami hihetetlen,miért nem tudok kussolni,csak egyszer az életben :mad:
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 15 éve
Semmi. Csak pár felvilágosult elme próbált győzködni az ezotéria és az önmegvalósítás erejéről. A szokásos bla-bla, misztikus keleti maszlaggal, meg tantrával, meg chi-fu-val a sifonyból... és aki nem hiszi az hülye. Mert azígyvan 😀!Hmmm... utálom az ezotérikusokat. Beképzelt, tudatlan, bigot szemét pöcsök. Dögöljön az ezotéria! :mad:toxiqueMesélj😊kishaszi
Alapvetően bárkit meghallgatok, sőt, akár vitázni is leállok (ha éppen van kedvem), de megint rá kellett jönnöm, hogy a hittel és meggyőződéssel nem lehet szembemenni. Nincs az a tudományos tény, ami el ne homályosulna mellette. Én meg nem vagyok senki, hogy pilácsot próbáljak gyújtani bárki fejében 😀 . Úgyhogy; abba a társaságba többé nem járok.
Saját tapasztalat az ezósokkal?
u.i: pont erre jöttem rá, amikor kapcsolgattam ezeket a politikai pártok mögé csoportosult hírcsatorna TVadókat. Azok az emberek szentül hiszik, hogy ugyanarról a dologról az ő látásmódjuk a jó és a többieké hazugság (betelefonálók, "szakértők", újságírók... stb.). Pont; mint a vallás. No meg a "higyj benne pénzügyi szolgáltatások", meg a többi marhaság. A józan ész nem számít; lényeg a hit. 😂 :/ (Basszus. Ez nem is olyan vicces).
több mint 15 éve
+1Ennek függvényében kérdezem: miért nem?Sobri JóskaUtolsó nap sokkal jobban tudok az anyagra koncentrálni kevésbé kalandozik el a figyelmem.empty taxi
Számtalan olyan vizsgám volt amire az utolsó napon tudtam befejezni a felkészülést. KB nem volt még olyan beadandóm ami több mint 1 nappal a határidő előtt kész lett volna. Szeretem kicentizni a dolgokat, mert nagyon lusta vagyok, de az uccsó nap már nem lehet tovább halogatni.
Btw: 90%os szabály megvan? :
Az emberek 90% olyan, hogy amikor a határidő 90%-a már eltelt, akkor a feladat 90%-a még hátravan. 😊
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 15 éve
Hmmm... utálom az ezotérikusokat. Beképzelt, tudatlan, bigot szemét pöcsök. Dögöljön az ezotéria! :mad:toxiqueMesélj😊
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 15 éve
Ennek függvényében kérdezem: miért nem?Sobri JóskaUtolsó nap sokkal jobban tudok az anyagra koncentrálni kevésbé kalandozik el a figyelmem.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 15 éve
Én is utolsó nap szoktam igazán tanulni, és általában éjjel nem alszom. Friss tudás, reggel elsőnek megyek vizsgázni, délután már azt se tudom mit húztam.
több mint 15 éve
Én ilyen tanulmányi dolgokba nem szoktam beleírni, mivel ezek nekem már lassan másfél évtizede a süllyesztőbe távoztak, de azt nem tudom megállni, hogy ne kérdezzem meg, hogy a vizsga elött 1 nappal már nem tökmindegy?!Mondjuk az pl. rám egyáltalán nem igaz, hogy amit most nem tudok, azt érdemben nem tanulom meg holnapig. Általában én utolsó nap szoktam tanulni. És most eltekintve attól, hogy valahol ez nem elég, a tudás szempontjából igenis sokkal többet tudok 1 nap után is. Mondjuk szerencsés vagyok, mert egy olvasás után is sok rámragad, ha érdekel a téma.
Amit most tudsz, azt holnap is tudni fogod, és nem nehéz felmérni, hogy az elég e a ketteshez.
Amit meg most nem tudsz, azt érdemben holnapig már úgyse fogod megtanulni, tehát nyugodtan nézheted a meccset, max kissé álmosan mész vizsgázni, majd délután kialszod magad.
Legalábbis én annakidején az utolsó nap már sosem izgattam magam. 100%-os találati aránnyal olyankor már tudtam, hogy átmegyek, vagy sem.Sobri Jóska
Álmosan menni vizsgázni pedig egyáltalán nem mindegy, mert álmosan (főleg ha rendesen álmos vagy) az agyad közel sem működik úgy, mint egyébként. Legalábbis általánosságban az emberre az igaz, hogy álmosan romlik a koncentráció, és "tompul" az agy.
szerk.: De speciel abban igaza van rajnának, hogy 1-2 óra alvás egyáltalán nem jobb, mint a semennyi, sőt, ha az ember átesik a holtponton, akkor sokkal jobb a nem alvás. (De én konkrétan az a baj, hogy olyankor ha elkezdek a sulipadban irogatni, stb... 10 perc után kb. ráalszok a lapra 😛)
több mint 15 éve
Ha nem alszol, az szerintem sokkal jobb, mint pár óra alvás. Egy korai írásbelire egyszerűen értelmetlen (nekem) aludni, persze ha valami későbbi vizsga van vagy szóbeli akkor lehet róla szó, bár én idén azokat is skippeltem.
több mint 15 éve
Rohadtul nem mindegy hogy kipihenten mész be vizsgázni vagy 1-2 óra alvással 😊A beírásom második fele valahogy lemaradt. 😊Én ilyen tanulmányi dolgokba nem szoktam beleírni, mivel ezek nekem már lassan másfél évtizede a süllyesztőbe távoztak, de azt nem tudom megállni, hogy ne kérdezzem meg, hogy a vizsga elött 1 nappal már nem tökmindegy?!Nekem pl. rohadtul nem.empty taxi
Sobri Jóska
Amit most tudsz, azt holnap is tudni fogod, és nem nehéz felmérni, hogy az elég e a ketteshez.Ennek függvényében kérdezem: miért nem?Sobri Jóska
Amit meg most nem tudsz, azt érdemben holnapig már úgyse fogod megtanulni, tehát nyugodtan nézheted a meccset, max kissé álmosan mész vizsgázni, majd délután kialszod magad.
Legalábbis én annakidején az utolsó nap már sosem izgattam magam. 100%-os találati aránnyal olyankor már tudtam, hogy átmegyek, vagy sem.Sobri Jóska
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
Hmmm... utálom az ezotérikusokat. Beképzelt, tudatlan, bigot szemét pöcsök. Dögöljön az ezotéria! :mad:
több mint 15 éve
A beírásom második fele valahogy lemaradt. 😊Én ilyen tanulmányi dolgokba nem szoktam beleírni, mivel ezek nekem már lassan másfél évtizede a süllyesztőbe távoztak, de azt nem tudom megállni, hogy ne kérdezzem meg, hogy a vizsga elött 1 nappal már nem tökmindegy?!Nekem pl. rohadtul nem.empty taxi
Sobri Jóska
Amit most tudsz, azt holnap is tudni fogod, és nem nehéz felmérni, hogy az elég e a ketteshez.Ennek függvényében kérdezem: miért nem?
Amit meg most nem tudsz, azt érdemben holnapig már úgyse fogod megtanulni, tehát nyugodtan nézheted a meccset, max kissé álmosan mész vizsgázni, majd délután kialszod magad.
Legalábbis én annakidején az utolsó nap már sosem izgattam magam. 100%-os találati aránnyal olyankor már tudtam, hogy átmegyek, vagy sem.Sobri Jóska
több mint 15 éve
Én ilyen tanulmányi dolgokba nem szoktam beleírni, mivel ezek nekem már lassan másfél évtizede a süllyesztőbe távoztak, de azt nem tudom megállni, hogy ne kérdezzem meg, hogy a vizsga elött 1 nappal már nem tökmindegy?!Nekem pl. rohadtul nem.
Sobri Jóska

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 15 éve
A te dolgod. De vedd számításban a "ki-kinek-a-kicsodája/micsodája" játékot is. Az a világ közepe 😂Egyetértek. A nagy igazságkereső jogharcosok/lázadók csak az ami sorozatokban/filmekben hősök. Az életben lúzerek. Ha olyannal szórakozol, akivel nem kéne, egy életre hazavághatod magad... mondjuk én nem ismerem a helyzeted. Csak ésszel.toxiqueja, fölöslegesen nem fogok harcolni. de ez általános probléma ennél a tárgynál, szóval nem magányos harcos leszek 😀
és nem valami fejes a csávó, max tanársegédSzobi22
több mint 15 éve
Egyetértek. A nagy igazságkereső jogharcosok/lázadók csak az ami sorozatokban/filmekben hősök. Az életben lúzerek. Ha olyannal szórakozol, akivel nem kéne, egy életre hazavághatod magad... mondjuk én nem ismerem a helyzeted. Csak ésszel.toxiqueja, fölöslegesen nem fogok harcolni. de ez általános probléma ennél a tárgynál, szóval nem magányos harcos leszek 😀
és nem valami fejes a csávó, max tanársegéd
több mint 15 éve
Egyetértek. A nagy igazságkereső jogharcosok/lázadók csak az ami sorozatokban/filmekben hősök. Az életben lúzerek. Ha olyannal szórakozol, akivel nem kéne, egy életre hazavághatod magad... mondjuk én nem ismerem a helyzeted. Csak ésszel.Megtekintést kötelező biztosítaniuk előbb vagy utóbb, ha nagyon érdekel, rinyálj sokáig.RajnaTedd ezt főleg akkor, ha egyetemi pályafutásod alatt már nem lesz közöd ahhoz a tanszékhez/tanárhoz többet...somoskovig
több mint 15 éve
Megtekintést kötelező biztosítaniuk előbb vagy utóbb, ha nagyon érdekel, rinyálj sokáig.RajnaTedd ezt főleg akkor, ha egyetemi pályafutásod alatt már nem lesz közöd ahhoz a tanszékhez/tanárhoz többet...
több mint 15 éve
Megtekintést kötelező biztosítaniuk előbb vagy utóbb, ha nagyon érdekel, rinyálj sokáig.Rajnajaja, vágom, hogy kötelező. azon vagyok, írtam ennek a fasznak csak voltak már ezzel így sokan, és senkinek nem válaszolt+péntektől meg én nem vagyok itthon, és ösztöndíj miatt eléggé nem mindegy, hogy 2 v 5..
több mint 15 éve
Megtekintést kötelező biztosítaniuk előbb vagy utóbb, ha nagyon érdekel, rinyálj sokáig.
több mint 15 éve
A mocskos kurva anyját a környezetgazdaságtan tanszéknek.Múlt hétfőn írtam egy vizsgát kb 4-5-ösre. Péntek esti beírás neptunban: elégséges. Amúgy eredmény sehol. Levlistán is írták, hogy teljesen random osztályoznak. Ma felhívtam a tanszéket, hogy megnézném én azt a dolgozatot. A válasz: akinél írtuk, külföldön van a héten, sajnos így ez nem lehetséges.
Elmennek a picsába.
