Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 333
Hàt ez…

 index.hu/kulfold/2021/11/02/arad-gyermekgyilkossag-mostohaapa-rendorseg-bunugy-buncselekmeny-vallomas-orizetbe-vetel/

Megijedek, hogy nincs pulzusa, beteszem egy bőröndbe, elmegyek taxival a temetőbe és felhyújtom?!

Szorakozol velem, hogy süllyed ember ilyen melyre?
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 978 — nabege2@yahoo.com
Vazz, még novemben sincs, de a Lidlben már megjelentek a hepi kriszmeszes csomagok.
nagylaza
interspárban mér kb két hete kitették a szaloncukrokat, mostanra már megjelentek a karácsonyi illatszercsomagok is
slowmotion
es itt az az idoszak mikor belpesz egy bevasarlokozpontba ott vmiert 30 fok van, rajtad kabat, pulcsi. kezedben szatyrok kesobb..es szakad rolad a viz 😀

de nehol boltokban is ez van es tudom futeni kell, de hol a balance?
YoungZeeZee
én rendszeresen leveszem a kabátom, emléxem egyszer karácsconykor pulcsi a derékon, kabát a kézben mentek végig, míg a sok hülye sál sapka kesztyűben tolta kb 😊
több mint 2 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Ez jobb?
November 1-jén közös napon ünnepeljük az összes szentet, vagyis valamennyi megdicsőült lelket, akikről sokaságuk miatt a kalendárium külön, név szerint nem emlékezhet meg. Mindenszentek ünnepe a kötelező katolikus egyházi ünnepek közé tartozik, ezért a hívek számára előírás a szentmisén való részvétel.
November 2-a a halottak napja: ezen a napon a katolikus egyház ünnepélyesen minden elhunytról, de különösen is a tisztulás állapotában levő szenvedő lelkekről emlékezik meg.

nagylaza
Nem jobb, sőt.
Mikey
Nem jobb valóban. Sokkal jobb. 😊
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 940
Vazz, még novemben sincs, de a Lidlben már megjelentek a hepi kriszmeszes csomagok.
nagylaza
interspárban mér kb két hete kitették a szaloncukrokat, mostanra már megjelentek a karácsonyi illatszercsomagok is
slowmotion
es itt az az idoszak mikor belpesz egy bevasarlokozpontba ott vmiert 30 fok van, rajtad kabat, pulcsi. kezedben szatyrok kesobb..es szakad rolad a viz 😀

de nehol boltokban is ez van es tudom futeni kell, de hol a balance?
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 833
Vazz, még novemben sincs, de a Lidlben már megjelentek a hepi kriszmeszes csomagok.
nagylaza
Lutzban is szerdán 3 rohadt nagy karácsonyfa fogadott
Fel kellett volna gyújtani!
(mondjuk én a Halloween-től is agyfaszt kapok itthon, már alig várom, hogy ünnepeljük meg a hálaadást is)
NB2
A Halloween borzasztó cuki dolog, főleg ha vannak kicsi gyerekeid, mi évek óta fogadópont vagyunk a városban és egy csomó kiskölök jön beöltözve "csokit vagy csalunk" felkiáltással 😊
MC12
mindezt remélem Kőbányán...

😀
petey
Neeeeem, kizárólag a kertvárosi agglomerációban mertük ezt meglépni 😀

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Vazz, még novemben sincs, de a Lidlben már megjelentek a hepi kriszmeszes csomagok.
nagylaza
Lutzban is szerdán 3 rohadt nagy karácsonyfa fogadott
Fel kellett volna gyújtani!
(mondjuk én a Halloween-től is agyfaszt kapok itthon, már alig várom, hogy ünnepeljük meg a hálaadást is)
NB2
A Halloween borzasztó cuki dolog, főleg ha vannak kicsi gyerekeid, mi évek óta fogadópont vagyunk a városban és egy csomó kiskölök jön beöltözve "csokit vagy csalunk" felkiáltással 😊
MC12
mindezt remélem Kőbányán...

😀

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
Vazz, még novemben sincs, de a Lidlben már megjelentek a hepi kriszmeszes csomagok.
nagylaza
interspárban mér kb két hete kitették a szaloncukrokat, mostanra már megjelentek a karácsonyi illatszercsomagok is
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 367 — #NoStress
Ez jobb?
November 1-jén közös napon ünnepeljük az összes szentet, vagyis valamennyi megdicsőült lelket, akikről sokaságuk miatt a kalendárium külön, név szerint nem emlékezhet meg. Mindenszentek ünnepe a kötelező katolikus egyházi ünnepek közé tartozik, ezért a hívek számára előírás a szentmisén való részvétel.
November 2-a a halottak napja: ezen a napon a katolikus egyház ünnepélyesen minden elhunytról, de különösen is a tisztulás állapotában levő szenvedő lelkekről emlékezik meg.

nagylaza
Vallás:



több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 602
Ez jobb?
November 1-jén közös napon ünnepeljük az összes szentet, vagyis valamennyi megdicsőült lelket, akikről sokaságuk miatt a kalendárium külön, név szerint nem emlékezhet meg. Mindenszentek ünnepe a kötelező katolikus egyházi ünnepek közé tartozik, ezért a hívek számára előírás a szentmisén való részvétel.
November 2-a a halottak napja: ezen a napon a katolikus egyház ünnepélyesen minden elhunytról, de különösen is a tisztulás állapotában levő szenvedő lelkekről emlékezik meg.

nagylaza
Nem jobb, sőt.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Szerintem ahogy megyünk előre, úgy egyre hamarább kapnak a gyerekek telót. De amúgy hiába tartja magát 19 szülő, ha egy már a 4 évesnek odaadja, akkor már halott ügy az egész. Én mondjuk azt nem szeretem, mikor a 2 éves gyerek hisztizik és az anya odaadja a mobilját, hogy játsszon. Aztán persze a drága gyerek jól össze is töri. Mi tök sokáig hozzá sem nyúlhattunk semmilyen eszközhöz otthon. Bírták is a masinák sokáig!
NB2
Ne már, hogy a négyéveseknek is odaadja valaki a telefont...

Tudom, én nem értek hozzá, meg ne pofázzak bele, hisz' nincs gyerekem, de na.
Mikey
az elmúlt évtizedben átlagosan kb fél évvel kitolódott a gyermekek (főleg a kisfiúk) beszédjének beindulása, annyira elterjedt az, hogy ha rinyál a kis szaros, akkor odaadom neki a telefont, benyomok neki valami mesét youtube-on és legalább megnyugszik

ennek a káros hatása egyszerűen felmérhetetlen a társadalomra, az emberek jelentős százalékánál már itt eldől, hogy világ életében figyelemhiányos/-zavaros birka lesz
r.baggio
Ez egyébként is igaz, és ez nem feltétlenül a mobilnak/tv-nek köszönhető, hanem a felgyorsult világnak, megváltozott szokásoknak, a tanulás megtanításának hiányának...főleg utóbbinak.

Én mai napig nem tudok olyan dologra koncentrálni ami nem érdekel vagy egy picit nem olvasmányos. És majd 40 éves fejjel (na jó, 1 hónap múlva leszek annyi) ez azért elég problémás, mert baromira nem egyszerű bármit is megtanulnom emiatt.
Ha fáradt vagyok vagy épp nincs kedvem a dologhoz, akkor nem tudok rá koncentrálni és bármi el tudja vonni a figyelmem és azzal foglalkozom.
Nincs az, hogy ezt most végig kell seggelnem és megcsinálom, de ha előfordul akkor is nagyon-nagyon nehezen.

Kivétel a munka, abban tényleg megvan az a fókusz ami kell, komolyabb szinten is és végig tudok dolgozni akár 20 órát is...szerencsére mostanában nem kellett többet egyhuzamban, de volt hogy egymás után 3-4 napot is eltoltam kb. hasonló intenzitással.
Munkában is előfordul, hogy nem megy, de az már nagyon az amikor az erőm végén járok.

Kár, hogy ezt nem tudom átvinni a tanulásba, pedig tudnám hasznosítani.

Szóval nem feltétlenül vagyok az ellen, hogyha a gyereknek mobilt adnak, akár már korán is, hisz lehet úgy is hasznosítani mint egy TV-t/könyvet helyettesítő eszközt.
Ha megfelelő arányban van, akkor sztem még fejleszthet is rajta, hisz a fantáziájának világát kiterjesztheti.

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 432
kicsit azért lebutítottam, mert közben meccsek is vannak, de a fapados változatért is elég hálásak 😊
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Vazz, még novemben sincs, de a Lidlben már megjelentek a hepi kriszmeszes csomagok.
nagylaza
Lutzban is szerdán 3 rohadt nagy karácsonyfa fogadott
Fel kellett volna gyújtani!
(mondjuk én a Halloween-től is agyfaszt kapok itthon, már alig várom, hogy ünnepeljük meg a hálaadást is)
NB2
évek óta sütök pulykát a meccsek előtt, alatt, teljesen megszoktam, asszony sem értette, de gyorsan megszokta a hétköznapi pulykaevést pár év alatt 😊 | főleg hogy nem neki kell csinálnia |
ozibozi
Mármint a "rendes" verziót? Az egyben, sóágyon / más ágyon sütöttet, vajpuhára, ropis bőrrel, aztán asztal közepére és felvágjuk? Az nem semmi, én (is) szeretek főzni, de nekem évente egyszer is sok, annyi vele a pepecs. 😀 (Meg könnyű elrontani, ha picit alul vagy túl sül, ami nanapság nálam simán megtörténhet, mert 20 éve még simán tudtam majdnem tökéletesen multitaszkolni, de annyit hülyültem azóta, hogy most már szinte biztos, hogy ha mást is csinálok főzés közben, akkor a kaját elcseszem. 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 432
Vazz, még novemben sincs, de a Lidlben már megjelentek a hepi kriszmeszes csomagok.
nagylaza
Lutzban is szerdán 3 rohadt nagy karácsonyfa fogadott
Fel kellett volna gyújtani!
(mondjuk én a Halloween-től is agyfaszt kapok itthon, már alig várom, hogy ünnepeljük meg a hálaadást is)
NB2
évek óta sütök pulykát a meccsek előtt, alatt, teljesen megszoktam, asszony sem értette, de gyorsan megszokta a hétköznapi pulykaevést pár év alatt 😊 | főleg hogy nem neki kell csinálnia |

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 012 — beers & Packers
Ez jobb?
November 1-jén közös napon ünnepeljük az összes szentet, vagyis valamennyi megdicsőült lelket, akikről sokaságuk miatt a kalendárium külön, név szerint nem emlékezhet meg. Mindenszentek ünnepe a kötelező katolikus egyházi ünnepek közé tartozik, ezért a hívek számára előírás a szentmisén való részvétel.
November 2-a a halottak napja: ezen a napon a katolikus egyház ünnepélyesen minden elhunytról, de különösen is a tisztulás állapotában levő szenvedő lelkekről emlékezik meg.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 012 — beers & Packers
Vazz, még novemben sincs, de a Lidlben már megjelentek a hepi kriszmeszes csomagok.
nagylaza
Lutzban is szerdán 3 rohadt nagy karácsonyfa fogadott
Fel kellett volna gyújtani!
(mondjuk én a Halloween-től is agyfaszt kapok itthon, már alig várom, hogy ünnepeljük meg a hálaadást is)
NB2
A Halloween borzasztó cuki dolog, főleg ha vannak kicsi gyerekeid, mi évek óta fogadópont vagyunk a városban és egy csomó kiskölök jön beöltözve "csokit vagy csalunk" felkiáltással 😊
MC12
Amennyire utálom a Valentin-napot, annyira nincs bajom a tökfaragós bulival. Az amcsik még a halottak napjából is képesek vidám ünnepet csinálni.
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 333
Vazz, még novemben sincs, de a Lidlben már megjelentek a hepi kriszmeszes csomagok.
nagylaza
Lutzban is szerdán 3 rohadt nagy karácsonyfa fogadott
Fel kellett volna gyújtani!
(mondjuk én a Halloween-től is agyfaszt kapok itthon, már alig várom, hogy ünnepeljük meg a hálaadást is)
NB2
Én a Függetlenség napját várom, de nagyon 😂
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 012 — beers & Packers
Vazz, még novemben sincs, de a Lidlben már megjelentek a hepi kriszmeszes csomagok.
nagylaza
A szomszéd már kirakta a karácsonyi égősorokat a kertbe, és mindenféle világító bizbaszt az ablakba (Merry Xmas és társai) Tehát ezek szerint van célközönség 😀
MC12
Lehet, hogy a Lidlben is merry van, nem esküszöm meg rá. Remélem, jövőre már nyár közepén elkezdik.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 833
Vazz, még novemben sincs, de a Lidlben már megjelentek a hepi kriszmeszes csomagok.
nagylaza
Lutzban is szerdán 3 rohadt nagy karácsonyfa fogadott
Fel kellett volna gyújtani!
(mondjuk én a Halloween-től is agyfaszt kapok itthon, már alig várom, hogy ünnepeljük meg a hálaadást is)
NB2
A Halloween borzasztó cuki dolog, főleg ha vannak kicsi gyerekeid, mi évek óta fogadópont vagyunk a városban és egy csomó kiskölök jön beöltözve "csokit vagy csalunk" felkiáltással 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 833
Vazz, még novemben sincs, de a Lidlben már megjelentek a hepi kriszmeszes csomagok.
nagylaza
A szomszéd már kirakta a karácsonyi égősorokat a kertbe, és mindenféle világító bizbaszt az ablakba (Merry Xmas és társai) Tehát ezek szerint van célközönség 😀

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 978 — nabege2@yahoo.com
Vazz, még novemben sincs, de a Lidlben már megjelentek a hepi kriszmeszes csomagok.
nagylaza
Lutzban is szerdán 3 rohadt nagy karácsonyfa fogadott
Fel kellett volna gyújtani!
(mondjuk én a Halloween-től is agyfaszt kapok itthon, már alig várom, hogy ünnepeljük meg a hálaadást is)
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 012 — beers & Packers
Vazz, még novemben sincs, de a Lidlben már megjelentek a hepi kriszmeszes csomagok.
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 333
Pontosan, sógornőm ugyanezt csinálta, odaadta a gyereknek a telót hogy nézzen mesét meg a pelenkacsere közben is basszus... na mondjuk róla írhatnék pár olyat hogy el sem hinnétek hogy létezik olyan.
davemayer
Jöhet minden
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Szerintem ahogy megyünk előre, úgy egyre hamarább kapnak a gyerekek telót. De amúgy hiába tartja magát 19 szülő, ha egy már a 4 évesnek odaadja, akkor már halott ügy az egész. Én mondjuk azt nem szeretem, mikor a 2 éves gyerek hisztizik és az anya odaadja a mobilját, hogy játsszon. Aztán persze a drága gyerek jól össze is töri. Mi tök sokáig hozzá sem nyúlhattunk semmilyen eszközhöz otthon. Bírták is a masinák sokáig!
NB2
Ne már, hogy a négyéveseknek is odaadja valaki a telefont...

Tudom, én nem értek hozzá, meg ne pofázzak bele, hisz' nincs gyerekem, de na.
Mikey
az elmúlt évtizedben átlagosan kb fél évvel kitolódott a gyermekek (főleg a kisfiúk) beszédjének beindulása, annyira elterjedt az, hogy ha rinyál a kis szaros, akkor odaadom neki a telefont, benyomok neki valami mesét youtube-on és legalább megnyugszik

ennek a káros hatása egyszerűen felmérhetetlen a társadalomra, az emberek jelentős százalékánál már itt eldől, hogy világ életében figyelemhiányos/-zavaros birka lesz
r.baggio
Pontosan, sógornőm ugyanezt csinálta, odaadta a gyereknek a telót hogy nézzen mesét meg a pelenkacsere közben is basszus... na mondjuk róla írhatnék pár olyat hogy el sem hinnétek hogy létezik olyan.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
Szerintem ahogy megyünk előre, úgy egyre hamarább kapnak a gyerekek telót. De amúgy hiába tartja magát 19 szülő, ha egy már a 4 évesnek odaadja, akkor már halott ügy az egész. Én mondjuk azt nem szeretem, mikor a 2 éves gyerek hisztizik és az anya odaadja a mobilját, hogy játsszon. Aztán persze a drága gyerek jól össze is töri. Mi tök sokáig hozzá sem nyúlhattunk semmilyen eszközhöz otthon. Bírták is a masinák sokáig!
NB2
Ne már, hogy a négyéveseknek is odaadja valaki a telefont...

Tudom, én nem értek hozzá, meg ne pofázzak bele, hisz' nincs gyerekem, de na.
Mikey
az elmúlt évtizedben átlagosan kb fél évvel kitolódott a gyermekek (főleg a kisfiúk) beszédjének beindulása, annyira elterjedt az, hogy ha rinyál a kis szaros, akkor odaadom neki a telefont, benyomok neki valami mesét youtube-on és legalább megnyugszik

ennek a káros hatása egyszerűen felmérhetetlen a társadalomra, az emberek jelentős százalékánál már itt eldől, hogy világ életében figyelemhiányos/-zavaros birka lesz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 190 — The Mathematician
a google elmehet a halál faszára ezzel a kurva reading listtel hogy amíg experimental volt ki lehetett kapcsolni
amióta fix feature lett azóta nem ...
Negritis
Telefonban vagy gépen?
Toca
gépen és mikor bookmarkolnék vagy levennék bookmarkról valamit
Negritis
 www.tenforums.com/tutorials/176794-how-enable-disable-reading-list-feature-google-chrome.html
Ha nem Macet használsz ez lehet jó lehet, múltkor osztota meg valaki én nem próbáltam.
Toca
az a baj hogy nem ikonnal indítom hanem "pinned to start" így baszhatom
remélem hamarosan beraknak vmi opciót hogy kilőjem
Negritis
Nem hiszem 😕
Toca
meglátjuk, nekem az is jó lenne ha külön gombot kapna ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!