Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 677 — Vikings fan
a google elmehet a halál faszára ezzel a kurva reading listtel hogy amíg experimental volt ki lehetett kapcsolni
amióta fix feature lett azóta nem ...
Negritis
Telefonban vagy gépen?
Toca
gépen és mikor bookmarkolnék vagy levennék bookmarkról valamit
Negritis
 www.tenforums.com/tutorials/176794-how-enable-disable-reading-list-feature-google-chrome.html
Ha nem Macet használsz ez lehet jó lehet, múltkor osztota meg valaki én nem próbáltam.
Toca
az a baj hogy nem ikonnal indítom hanem "pinned to start" így baszhatom
remélem hamarosan beraknak vmi opciót hogy kilőjem
Negritis
Nem hiszem 😕
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
a google elmehet a halál faszára ezzel a kurva reading listtel hogy amíg experimental volt ki lehetett kapcsolni
amióta fix feature lett azóta nem ...
Negritis
Telefonban vagy gépen?
Toca
gépen és mikor bookmarkolnék vagy levennék bookmarkról valamit
Negritis
 www.tenforums.com/tutorials/176794-how-enable-disable-reading-list-feature-google-chrome.html
Ha nem Macet használsz ez lehet jó lehet, múltkor osztota meg valaki én nem próbáltam.
Toca
az a baj hogy nem ikonnal indítom hanem "pinned to start" így baszhatom
remélem hamarosan beraknak vmi opciót hogy kilőjem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 677 — Vikings fan
a google elmehet a halál faszára ezzel a kurva reading listtel hogy amíg experimental volt ki lehetett kapcsolni
amióta fix feature lett azóta nem ...
Negritis
Telefonban vagy gépen?
Toca
gépen és mikor bookmarkolnék vagy levennék bookmarkról valamit
Negritis
 www.tenforums.com/tutorials/176794-how-enable-disable-reading-list-feature-google-chrome.html
Ha nem Macet használsz ez lehet jó lehet, múltkor osztota meg valaki én nem próbáltam.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Szerintem ahogy megyünk előre, úgy egyre hamarább kapnak a gyerekek telót. De amúgy hiába tartja magát 19 szülő, ha egy már a 4 évesnek odaadja, akkor már halott ügy az egész. Én mondjuk azt nem szeretem, mikor a 2 éves gyerek hisztizik és az anya odaadja a mobilját, hogy játsszon. Aztán persze a drága gyerek jól össze is töri. Mi tök sokáig hozzá sem nyúlhattunk semmilyen eszközhöz otthon. Bírták is a masinák sokáig!
NB2
Ne már, hogy a négyéveseknek is odaadja valaki a telefont...

Tudom, én nem értek hozzá, meg ne pofázzak bele, hisz' nincs gyerekem, de na.
Mikey
4?
Ember, az egy évesnek is…
#JC6
Jó hát én megragadtam ott, hogy a 8-10 évesek nyomkodnak telefont, mert én már azon is fenn akadtam.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
a google elmehet a halál faszára ezzel a kurva reading listtel hogy amíg experimental volt ki lehetett kapcsolni
amióta fix feature lett azóta nem ...
Negritis
Telefonban vagy gépen?
Toca
gépen és mikor bookmarkolnék vagy levennék bookmarkról valamit

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 677 — Vikings fan
a google elmehet a halál faszára ezzel a kurva reading listtel hogy amíg experimental volt ki lehetett kapcsolni
amióta fix feature lett azóta nem ...
Negritis
Telefonban vagy gépen?
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 677 — Vikings fan
Szerintem ahogy megyünk előre, úgy egyre hamarább kapnak a gyerekek telót. De amúgy hiába tartja magát 19 szülő, ha egy már a 4 évesnek odaadja, akkor már halott ügy az egész. Én mondjuk azt nem szeretem, mikor a 2 éves gyerek hisztizik és az anya odaadja a mobilját, hogy játsszon. Aztán persze a drága gyerek jól össze is töri. Mi tök sokáig hozzá sem nyúlhattunk semmilyen eszközhöz otthon. Bírták is a masinák sokáig!
NB2
Ne már, hogy a négyéveseknek is odaadja valaki a telefont...

Tudom, én nem értek hozzá, meg ne pofázzak bele, hisz' nincs gyerekem, de na.
Mikey
4?
Ember, az egy évesnek is…
#JC6
Igen. Nyaralunk szoktam nézni és a szülők 40% volt amikor 3 vacsinál számolgattam hogy max 5 éves korig vagy a tablet / telefon előtt ült miközben ettek vagy nyomogatták.
Toca
Jobb helyeken van játszó vagy rajzolósarok, akkor nálunk tilos telózni.

De olyan étteremben, ahol várok egy-néhol másfél órát a kajára, hát bajosan oldom meg, hogy az éhes gyerek vmivel lefoglalja magát és egy helyben ücsörögjön.

Sétálunk (hova megy, nem fizet?) barchobázunk, játszik a sótartóval (pincér elkéri), bámulja szomszéd öreget (csúnyán néz), kiönti a narancslevet (takarító néni szentségel), piszkálja az asztaldìszt (pultos csaj fintorog), jó nesze teló.
Willie Parker
Ez svédasztalos szállodai étterem volt, ahol ilyen gondok azért nem merültek fel.
Illetve a másik 60% jól levolt kötve, hasonlókkal mint amit mondasz.

Az egyik gyerek nagy arc volt, anyukája fél mókásan kérdőre vonta az apját, hogy már megint sörözik.
Gyerek megfogta és kiöntötte a földre, hogy ezt nem szabad 😀
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
a google elmehet a halál faszára ezzel a kurva reading listtel hogy amíg experimental volt ki lehetett kapcsolni
amióta fix feature lett azóta nem ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 730
Szerintem ahogy megyünk előre, úgy egyre hamarább kapnak a gyerekek telót. De amúgy hiába tartja magát 19 szülő, ha egy már a 4 évesnek odaadja, akkor már halott ügy az egész. Én mondjuk azt nem szeretem, mikor a 2 éves gyerek hisztizik és az anya odaadja a mobilját, hogy játsszon. Aztán persze a drága gyerek jól össze is töri. Mi tök sokáig hozzá sem nyúlhattunk semmilyen eszközhöz otthon. Bírták is a masinák sokáig!
NB2
Ne már, hogy a négyéveseknek is odaadja valaki a telefont...

Tudom, én nem értek hozzá, meg ne pofázzak bele, hisz' nincs gyerekem, de na.
Mikey
4?
Ember, az egy évesnek is…
#JC6
Igen. Nyaralunk szoktam nézni és a szülők 40% volt amikor 3 vacsinál számolgattam hogy max 5 éves korig vagy a tablet / telefon előtt ült miközben ettek vagy nyomogatták.
Toca
Jobb helyeken van játszó vagy rajzolósarok, akkor nálunk tilos telózni.

De olyan étteremben, ahol várok egy-néhol másfél órát a kajára, hát bajosan oldom meg, hogy az éhes gyerek vmivel lefoglalja magát és egy helyben ücsörögjön.

Sétálunk (hova megy, nem fizet?) barchobázunk, játszik a sótartóval (pincér elkéri), bámulja szomszéd öreget (csúnyán néz), kiönti a narancslevet (takarító néni szentségel), piszkálja az asztaldìszt (pultos csaj fintorog), jó nesze teló.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 677 — Vikings fan
Szerintem ahogy megyünk előre, úgy egyre hamarább kapnak a gyerekek telót. De amúgy hiába tartja magát 19 szülő, ha egy már a 4 évesnek odaadja, akkor már halott ügy az egész. Én mondjuk azt nem szeretem, mikor a 2 éves gyerek hisztizik és az anya odaadja a mobilját, hogy játsszon. Aztán persze a drága gyerek jól össze is töri. Mi tök sokáig hozzá sem nyúlhattunk semmilyen eszközhöz otthon. Bírták is a masinák sokáig!
NB2
Ne már, hogy a négyéveseknek is odaadja valaki a telefont...

Tudom, én nem értek hozzá, meg ne pofázzak bele, hisz' nincs gyerekem, de na.
Mikey
4?
Ember, az egy évesnek is…
#JC6
Igen. Nyaralunk szoktam nézni és a szülők 40% volt amikor 3 vacsinál számolgattam hogy max 5 éves korig vagy a tablet / telefon előtt ült miközben ettek vagy nyomogatták.
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 333
Szerintem ahogy megyünk előre, úgy egyre hamarább kapnak a gyerekek telót. De amúgy hiába tartja magát 19 szülő, ha egy már a 4 évesnek odaadja, akkor már halott ügy az egész. Én mondjuk azt nem szeretem, mikor a 2 éves gyerek hisztizik és az anya odaadja a mobilját, hogy játsszon. Aztán persze a drága gyerek jól össze is töri. Mi tök sokáig hozzá sem nyúlhattunk semmilyen eszközhöz otthon. Bírták is a masinák sokáig!
NB2
Ne már, hogy a négyéveseknek is odaadja valaki a telefont...

Tudom, én nem értek hozzá, meg ne pofázzak bele, hisz' nincs gyerekem, de na.
Mikey
4?
Ember, az egy évesnek is…
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Szerintem ahogy megyünk előre, úgy egyre hamarább kapnak a gyerekek telót. De amúgy hiába tartja magát 19 szülő, ha egy már a 4 évesnek odaadja, akkor már halott ügy az egész. Én mondjuk azt nem szeretem, mikor a 2 éves gyerek hisztizik és az anya odaadja a mobilját, hogy játsszon. Aztán persze a drága gyerek jól össze is töri. Mi tök sokáig hozzá sem nyúlhattunk semmilyen eszközhöz otthon. Bírták is a masinák sokáig!
NB2
Ne már, hogy a négyéveseknek is odaadja valaki a telefont...

Tudom, én nem értek hozzá, meg ne pofázzak bele, hisz' nincs gyerekem, de na.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
Komoly kultútsokk volt nekem pár éve mikor láttam h apuka odaadja a kisgyereknek a telefont h játsszál vele csak ne rinyálj ezután a kisfiú (sztem kb. Óvodás lehetett) véletlen elejtette, erre az apja akkorát lekervert neki h a gyerek elesett.
empty taxi
huhh, ez érdekes kérdés amúgy mert amikor mi voltunk kicsik a szülő úgy intézte el ezt a korosztályt hogy nesze bazmeg nézzél tv-t csak maradj kussba
az se jobb-rosszabb semmivel

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Komoly kultútsokk volt nekem pár éve mikor láttam h apuka odaadja a kisgyereknek a telefont h játsszál vele csak ne rinyálj ezután a kisfiú (sztem kb. Óvodás lehetett) véletlen elejtette, erre az apja akkorát lekervert neki h a gyerek elesett.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 985 — nabege2@yahoo.com
Szerintem ahogy megyünk előre, úgy egyre hamarább kapnak a gyerekek telót. De amúgy hiába tartja magát 19 szülő, ha egy már a 4 évesnek odaadja, akkor már halott ügy az egész. Én mondjuk azt nem szeretem, mikor a 2 éves gyerek hisztizik és az anya odaadja a mobilját, hogy játsszon. Aztán persze a drága gyerek jól össze is töri. Mi tök sokáig hozzá sem nyúlhattunk semmilyen eszközhöz otthon. Bírták is a masinák sokáig!
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ha az unokahugod 13 évesen kapta meg az első okos teloját, az nagyon dícséretes. Nekem most két éves a lányom, és biztos vagyok benne, hogy nem fogja kibirni addig...

Jöhet a három oldalnyi hozzászolás, hogy milyen szar szülők vagyunk 😀😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
@peterk2005 szívesen
 www.globalplaza.hu/termek/nokia-nokia-130-ds-fekete-kartyafuggetlen-mobiltelefon
#JC6
LOL, köszi. 😀 Egyébként van ilyen - na nem biztos, hogy pont ilyen, de ránézésre ilyesmi - a családban. Az öregek kaptak ilyent néhány hónapja, nekik tényleg sok egy "okosteló", egy ilyennel viszont még elboldogulnak.

Nekem azért - lehet, hogy nem jött le a postomból a bosszúságom miatt - kell az okostelefon. Igazából szerintem régebb óta van "okostelefonom", mint a legtöbb embernek, mert egyrészt használok is okos funkciókat (csak nem a szokásosakat), másrészt informatikus vagyok, az egyik tevékenységünk mobil appok fejlesztése. Szóval nem is az a baj, hogy beöregedtem és sok nekem, hanem csak kiakadtam, hogy mennyire egysíkú lett a piac. Egyféle terméket kínál csak: a batár nagy, szuper felbontású, szuper multimédiás / játék képességű, ezer megapixeles, 4k-ban videót rögzíteni képes multimédiás szuperphone-t, ami kinyalja a seggedet a social appok tudásával, cserébe simán, telefonnak már csak kínlódva, két kézzel használható. És persze azon, de ezt már nem részleteztem, hogy megveszed 150-ért, aztán egy napig kell takarítani a különböző gyárilag rátelepített, eltávolíthatatlan agyzsibbasztó social appos bloatware-eket. (És másik fél napot mire leszedsz minden adatgyűjtő funkciót róla, amivel a gyártó arról is adatot gyűjt rólad, hogy mikor jársz vécére és mivel törlöd ki.) És mindezt adják 150-ért, de nincs rajta minijack (az enyémen éppen van, de többet mutatott a fószer amin nem volt), az ujjlenyomat olvasó akkor van kényelmes helyen, ha akkora a kezed, mint egy yetié, és egyiknek sem cserélhető már az akksija.

Szóval kiakadtam, hogy én, aki informatikus vagyok, mobil appokat nem csak használok, de fejlesztek is rájuk, már én is annyira kiszorultam a célközönségből, hogy már az én igényeimre sem csinálnak telefonokat. Megközelítőleg sem. Ja, és látom a 13 éves kis unokahúgom a kezében az új telóját, amitől halál boldog, megkapta amire vágyott, mert a barátnőinek is hasonló van, neki is ilyenre fájt a szíve. De miközben vigyorral az arcán matat rajta, aközben csóválom a fejem, mert úgy néz ki a kis kezében, mintha egy tabletet fogna. Igazából az is, csak van benne sim kártya hely, és néhány sim funkció is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Ha mar szidtuk a szakikat.
Nekem volt egy kellemes csalodasom.
Vmi zorgest hallottam a kereknel.sos fogadott egy tok uj szerelo bacsi.
45 percet babralt vele.nezte azt, kicserelt apro dolgokat.mondta szre jo lesz.menjek 1 kort.visszavittem h nem jo meg hallom.babralt vele.mondta most megtalata a hibat.es igaza volt.neztem kozben az arakat.1 ora vmi 6 ezer ft volt.
Voltam 45 percet ..szamolgattam.
Erre benyogi.adjak egy ezrest😀
YoungZeeZee
+ÁFA
😄




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 940
Ha mar szidtuk a szakikat.
Nekem volt egy kellemes csalodasom.
Vmi zorgest hallottam a kereknel.sos fogadott egy tok uj szerelo bacsi.
45 percet babralt vele.nezte azt, kicserelt apro dolgokat.mondta szre jo lesz.menjek 1 kort.visszavittem h nem jo meg hallom.babralt vele.mondta most megtalata a hibat.es igaza volt.neztem kozben az arakat.1 ora vmi 6 ezer ft volt.
Voltam 45 percet ..szamolgattam.
Erre benyogi.adjak egy ezrest😀
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 333
@peterk2005 szívesen
 www.globalplaza.hu/termek/nokia-nokia-130-ds-fekete-kartyafuggetlen-mobiltelefon
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
Az utolsót elolvastam, az előzményeket már kihagyom, ennyi is sok volt teló témából. 😀

Az az 50 ezer egyébként jól hangzik, ha tényleg használható. Inkább, mint a 150. Csak az a baj, hogy a teló nekem munkaeszköz, és rohadtul nem volt időm sz*rakszani azzal, hogy utánanézzek, hogy hol és mit érdemes. Bementem a szolgáltatóhoz és elhoztam egyet, kb. ennyi volt amennyi időt most rá tudtam szánni. 😕
peterk2005
Hétfőn vegyél egy OnePlus Nord CEt.
Fasza is, kicsi is, és 100 papperból megvagy. Ezt a tepsi szart meg vidd vissza nekik 😀
Hanni
a Nord kicsi?😊

Amúgy nem a szolgáltatónál kell nézni telót ha ilyen igény van, hanem máshol. A szolgáltatóknak azok a telefonjaik vannak, amire van kereslet. Vannak a Nokianak kisebb méretű telói. Nálam mondjuk a legdurvább teló élmény az volt, mikor a vadász gyerek előkapta a CAT telóját. Nah azok kemények.
NB2
a cat helyett inkább venném a nokiának a strapafonját 😊
de ennek az ára lehet necces 😊



Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 985 — nabege2@yahoo.com
Az utolsót elolvastam, az előzményeket már kihagyom, ennyi is sok volt teló témából. 😀

Az az 50 ezer egyébként jól hangzik, ha tényleg használható. Inkább, mint a 150. Csak az a baj, hogy a teló nekem munkaeszköz, és rohadtul nem volt időm sz*rakszani azzal, hogy utánanézzek, hogy hol és mit érdemes. Bementem a szolgáltatóhoz és elhoztam egyet, kb. ennyi volt amennyi időt most rá tudtam szánni. 😕
peterk2005
Hétfőn vegyél egy OnePlus Nord CEt.
Fasza is, kicsi is, és 100 papperból megvagy. Ezt a tepsi szart meg vidd vissza nekik 😀
Hanni
a Nord kicsi?😊

Amúgy nem a szolgáltatónál kell nézni telót ha ilyen igény van, hanem máshol. A szolgáltatóknak azok a telefonjaik vannak, amire van kereslet. Vannak a Nokianak kisebb méretű telói. Nálam mondjuk a legdurvább teló élmény az volt, mikor a vadász gyerek előkapta a CAT telóját. Nah azok kemények.
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 588 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Az utolsót elolvastam, az előzményeket már kihagyom, ennyi is sok volt teló témából. 😀

Az az 50 ezer egyébként jól hangzik, ha tényleg használható. Inkább, mint a 150. Csak az a baj, hogy a teló nekem munkaeszköz, és rohadtul nem volt időm sz*rakszani azzal, hogy utánanézzek, hogy hol és mit érdemes. Bementem a szolgáltatóhoz és elhoztam egyet, kb. ennyi volt amennyi időt most rá tudtam szánni. 😕
peterk2005
Hétfőn vegyél egy OnePlus Nord CEt.
Fasza is, kicsi is, és 100 papperból megvagy. Ezt a tepsi szart meg vidd vissza nekik 😀
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Én azt szerettem régen, amikor az autószerelő kihozza a corpus delictit, a kiszerelt alkatrészt megmutatni.... 😊

Egyszer mondtam, hogy adja ide beviszem a minőségvizsgálati laborba.... de nem engedte, mindent kitalált, hogy miért nem, aztán adott 10% kedvezményt. 😊

Egy másik kihozta kiszerelt turbót megmutatni, hogy hogy felkapta az olajat, ...persze sokat látsz. Ott erősködött, hogy nézzem meg.... Addig nem hagyta abba, amíg nem hívtam fel a figyelmét, hogy az én autóm szívó...benzin 😉
Helmut Zimmer
Hát előlem a héten pont elsprintelt a kicserél kipufogóval. Mondom ránézek de addigra elvitte hátra.
Aztán nem erősködtem. Tudtam, hogy van baja, leszereltetni meg úgysem akartam a felrakott újat.
Engem az óradíj számolása zavar, de nem tudok neki mit baszni mivel jómagam úgysem tudnám megcsinálni.
Bazzani
Szakszervíz?
Biztos ott is "átbasszák" az embert, de nekem tetszik, hogy standardek alapjan dolgoznak, vagyis egy kipofogócsere az 1 óra lehet max, vagy egy gyertyacsere 0,25 óra, és fix óradíjjal van kiszámolva.
Persze lehet, hogy felraknak egy "TSX774-es rögzítőelemszigetelő segédalkatrészt" 5.999 plusz áfáért, amiről azt se tudom mi, de ott van szépen tételesen a szamlán.
Sobri Jóska
Nincs olyan szakszervíz nálunk mint ami a kocsim, sőt Szegeden sem.
De Szegedre is elautóznám a különbséget amit nyernék az üggyel.
Kb egy tizessel basztak itt át, benyelem ennyi. Viszont amit megcsinálnak az jó szokott lenni.
Bazzani
Seatomat szakszervizbe vittem, mert vmi kisfogyasztó levagdosta az akksit.

Főni mondja, hogy 24 órás üresáramfelvételt mérne 6ezres órabérbe'.

Mondom hoztam hálózsákot, szívesen bennalszok, nézem a monitort, 16 órán keresztül úgy sincsenek nyitva, azt megoldom. A maradék nyolc órából pedig nyilván 20 perc alatt kijön a hiba, szal akkor pont 6000 ft lesz...
Willie Parker
Isteni szerencsém van, hogy nem szakszervizbe jarok a Priussal, igaz már sajnos a kora és a gari miatt nem is kötelező. Így egy olajcsere szűrőkkel, pollenszűrővel 25k, de egy vízpumpa csere is megvan 120k-ból és gyárit kapok (igaz a Toyota nevet az alkatrész gyártójának ki kell köszörülni). Baromi szerencsés vagyok vele, korábban olyan hibát is megcsinált egyszer, amit az újpesti Toyota szakszervíz nem tudott. Ha akarom az alkatrészt is vihetem, ő azt mondja csak kidobná.
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 333
.......
peterk2005
A közeljövőben, ha bármi is elromlik nálad, és cserélnéd, írj 😀
Nagyon nagy 😀