Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 972
Amúgy Amerikában mi a helyzet a koronával? Róluk semmit se hallok!
steelwolf
Nhl-ben már van ahol zártkapuznak.
warr_b
es Del-Amerika?
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Amúgy kis korona update:
Feleségem 29en én múlt szombaton repultem haza, Ferihegyen semmi nem volt, semmi ellenőrzés.
Kedden jöttem vissza Máltára, itt a reptéren felállítottak hőmérséklet merő állomásokat és minden utasnak megnézték ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy Amerikában mi a helyzet a koronával? Róluk semmit se hallok!
steelwolf
Nhl-ben már van ahol zártkapuznak.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Amúgy Amerikában mi a helyzet a koronával? Róluk semmit se hallok!
steelwolf
 index.hu/kulfold/2020/03/11/mar_tobb_mint_ezer_koronavirusos_van_az_egyesult_allamokban/
Megy ott is a pitty-putty.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 914 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Amúgy Amerikában mi a helyzet a koronával? Róluk semmit se hallok!
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 914 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Azt hallottam, hogy jövő héttől bezárják az iskolákat minimum 2 hétre. Van erről valami hiteles infó?
Bazzani
Nyilvan igy lesz, a sportesemenyeket is zart kapussa nyilvanitjak.

En amugy az elmult fel evben egyszer voltam plazaban peldaul, de frankon kivancsi vagyok, vajon a nagyobbakban jelentosen kevesebben jarnak az elmult napokban? Van ra egy eros tippem, hogyha elmennek csucsidoben, szombat delutan mondjuk a Westendbe moziba, ugyanugy tele lenne.
Stez
Itt Tatabányán nem voltak kevesebben tegnap a plázában mint általában, és baromira nézett vagy 20 ember mikor orrot fújtam mikor bementem (hidegben nagyon gyakran kell akkor is ha semmi bajom), mintha minimum ebola-kolera-HIV fertőzött lennék egyszerre. 😂🤦‍♂️ Cserébe még köhögtem is kettőt direkt.
Mikey
Közben csak Bengals szurkoló vagy? | bocs |
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 902 — Deion Sanders for president!
ITT A VÉG!


– Nagyon félek a betegségtől! – kezdte feldúltan a Blikknek a Rómában élő Cicciolina, aki bár 20 évet is letagadhatna a korából, egészséges, mégis veszélyben érzi magát, hiszen 67 éves. – Rengeteg itt a halott, este hat után a kijárási tilalom enyhébb formája lépett érvénybe, bezárnak az éttermek, mozik, semmilyen nyilvános hely nincs nyitva. A kórházakban már nem férnek el a koronavírusos betegek, és a fiatalokat mentik, az idősekről, mint én, úgy hallom, lemondanak. Így viszont úgy érzem, veszélyben vagyok, pedig szeretném megélni, hogy nagymama legyek!

Ilona négy napja magára zárta a lakása ajtaját, és amit csak tudott, felhalmozott a kamrában. Nem ehhez az életformához szokott hozzá, így meglehetősen kényelmetlenül érzi magát az önként vállalt karanténban.

– Amennyi ételt csak tudtam, bevásároltam, még a 12 cicámnak is, de hónapokra előre nem lehet... Nem vagyok egy nagy konyhatündér, most mégis itthon főzőcskézem. Eddig hetente jártam fodrászhoz, de most itthon mosom a hajam, félek elmenni még a konditerembe is. Nagyon szeretek mászkálni a városban, de rettegek, hogy elkapom a vírust. Sőt, ha a fertőzést megúszom, akkor is nagy a baj – sopánkodott Husika, aki az állami 1000 eurós (325 ezer forintos) nyugdíjból nem jön ki, állítja, az ottani árak mellett ez semmire sem elég. – Eddig abból éltem meg, hogy hétvégenként eljártam fellépni. Az ország egész területére hívnak diszkókba, szexi műsorom van, de most mindet lemondták. Hiába van tele nyárra is a naptáram, elmarad minden fellépés. Attól is félek, hogy elkezdődnek az üzletfeltörések, rablások, ha elfogy az emberek élelme.
Bazzani
Vágja le a lovat!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Vajon A qrváknak szólt már vlk, hogy ideje lenne akciókat hirdetni? Vagy vlm 😉
ozibozi
az ISIS tuti 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ITT A VÉG!


– Nagyon félek a betegségtől! – kezdte feldúltan a Blikknek a Rómában élő Cicciolina, aki bár 20 évet is letagadhatna a korából, egészséges, mégis veszélyben érzi magát, hiszen 67 éves. – Rengeteg itt a halott, este hat után a kijárási tilalom enyhébb formája lépett érvénybe, bezárnak az éttermek, mozik, semmilyen nyilvános hely nincs nyitva. A kórházakban már nem férnek el a koronavírusos betegek, és a fiatalokat mentik, az idősekről, mint én, úgy hallom, lemondanak. Így viszont úgy érzem, veszélyben vagyok, pedig szeretném megélni, hogy nagymama legyek!

Ilona négy napja magára zárta a lakása ajtaját, és amit csak tudott, felhalmozott a kamrában. Nem ehhez az életformához szokott hozzá, így meglehetősen kényelmetlenül érzi magát az önként vállalt karanténban.

– Amennyi ételt csak tudtam, bevásároltam, még a 12 cicámnak is, de hónapokra előre nem lehet... Nem vagyok egy nagy konyhatündér, most mégis itthon főzőcskézem. Eddig hetente jártam fodrászhoz, de most itthon mosom a hajam, félek elmenni még a konditerembe is. Nagyon szeretek mászkálni a városban, de rettegek, hogy elkapom a vírust. Sőt, ha a fertőzést megúszom, akkor is nagy a baj – sopánkodott Husika, aki az állami 1000 eurós (325 ezer forintos) nyugdíjból nem jön ki, állítja, az ottani árak mellett ez semmire sem elég. – Eddig abból éltem meg, hogy hétvégenként eljártam fellépni. Az ország egész területére hívnak diszkókba, szexi műsorom van, de most mindet lemondták. Hiába van tele nyárra is a naptáram, elmarad minden fellépés. Attól is félek, hogy elkezdődnek az üzletfeltörések, rablások, ha elfogy az emberek élelme.

több mint 4 éve
Nomac New England Patriots 2 670 — balazs.t85@gmail.com
Beszélgetünk arról, hogy felelősségtudat...le sem szarják mi történik a többiekkel.

 index.hu/kulfold/2020/03/10/roman_magyar_hatar_csendorseg_olaszorszag_vendegmunkasok/
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 556
Vajon A qrváknak szólt már vlk, hogy ideje lenne akciókat hirdetni? Vagy vlm 😉
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Több mint 1600 lélegeztetőgép van az országban. Elkészültek a tervek arra, hogy - amennyiben szükséges - ezeket milyen ütemben tudják felhasználni. Raktáron is van még legalább 20 gép.
aha. és ha nem húztak volna föl minden község mellé egy talajfűtéses stadiont állami pénzből, akkor most lehet, hogy lenne mondjuk 1800-2000 lélegeztetőgép.
de azt a 200-400, esetelg focit nem néző embert úgysem fogja már érdekelni, aki esetleg emiatt patkol el.
slowmotion
Több mint 1600 lélegeztetőgép, igen. De én úgy értelmeztem, hogy nem ennyi van pluszban, hanem összesen, ebből valamennyi most is használatban van. A koronavírusos betegekre plusz a többi súlyos esetre (balesetek, stb...) van az 1600 db.
Jan
japerszehogy, azt egy pillanatig nem gondoltam, hogy ez csak a koronára tartogatott pluszkapacitás. viszont ahhoz diverdocot kellene megkérdezni, hogy ezeknek a pre-covid kihasználtságáról nagyjából reális képet kapjunk. ha mondjuk százat nem használnak, és minden ötödik eset igényel lélegeztetőgépet, akkor az 500 regisztrált esetig ad megoldást (nyilván nem, a területi eloszlás egyenetlensége miatt, de tegyük fel, hogy igen), ha 200-at nem használnak, akkor 1000 esetig. viszont ott a plusz 200 lélegeztetőgép az még 1000 esetre jelentene tartalékot, az meg kb Németország szintjén van megbetegedésileg - és közben ott nem tízmillióan laknak.
(ha meg pont elég volt eddig is a gépek száma, akkor szopó van.)
slowmotion
Németországban sem 1000 eset van csak ennyiről tudnak.
Toca
persze. de a súlyos esetek rátáját a már diagnosztizált esetekre tudják kiszámolni.
jabocs, most nézem, 1500.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Több mint 1600 lélegeztetőgép van az országban. Elkészültek a tervek arra, hogy - amennyiben szükséges - ezeket milyen ütemben tudják felhasználni. Raktáron is van még legalább 20 gép.
aha. és ha nem húztak volna föl minden község mellé egy talajfűtéses stadiont állami pénzből, akkor most lehet, hogy lenne mondjuk 1800-2000 lélegeztetőgép.
de azt a 200-400, esetelg focit nem néző embert úgysem fogja már érdekelni, aki esetleg emiatt patkol el.
slowmotion
Több mint 1600 lélegeztetőgép, igen. De én úgy értelmeztem, hogy nem ennyi van pluszban, hanem összesen, ebből valamennyi most is használatban van. A koronavírusos betegekre plusz a többi súlyos esetre (balesetek, stb...) van az 1600 db.
Jan
japerszehogy, azt egy pillanatig nem gondoltam, hogy ez csak a koronára tartogatott pluszkapacitás. viszont ahhoz diverdocot kellene megkérdezni, hogy ezeknek a pre-covid kihasználtságáról nagyjából reális képet kapjunk. ha mondjuk százat nem használnak, és minden ötödik eset igényel lélegeztetőgépet, akkor az 500 regisztrált esetig ad megoldást (nyilván nem, a területi eloszlás egyenetlensége miatt, de tegyük fel, hogy igen), ha 200-at nem használnak, akkor 1000 esetig. viszont ott a plusz 200 lélegeztetőgép az még 1000 esetre jelentene tartalékot, az meg kb Németország szintjén van megbetegedésileg - és közben ott nem tízmillióan laknak.
(ha meg pont elég volt eddig is a gépek száma, akkor szopó van.)
slowmotion
Németországban sem 1000 eset van csak ennyiről tudnak.
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 482
ELTE Járványügyi Operatív Koordináló Testület <3
dankodavid
Van egy szuperhős feelingje a nevüknek, egyszer még képregényhősök lesznek
több mint 4 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Laikusként így számolok: a fertőzöttek 20 %-a problémás, ápolásra szorul. Ezeknek a ~2 %-a meghal. Egymillió fertőzött - 4000 halott. Magyarországon mondjuk lesz 4 millió beteg, 16000 halott. (A többiek később esnek át a betegségen, amikor már lesz valami eljárás/terápia/megszokás.)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Több mint 1600 lélegeztetőgép van az országban. Elkészültek a tervek arra, hogy - amennyiben szükséges - ezeket milyen ütemben tudják felhasználni. Raktáron is van még legalább 20 gép.
aha. és ha nem húztak volna föl minden község mellé egy talajfűtéses stadiont állami pénzből, akkor most lehet, hogy lenne mondjuk 1800-2000 lélegeztetőgép.
de azt a 200-400, esetelg focit nem néző embert úgysem fogja már érdekelni, aki esetleg emiatt patkol el.
slowmotion
Több mint 1600 lélegeztetőgép, igen. De én úgy értelmeztem, hogy nem ennyi van pluszban, hanem összesen, ebből valamennyi most is használatban van. A koronavírusos betegekre plusz a többi súlyos esetre (balesetek, stb...) van az 1600 db.
Jan
japerszehogy, azt egy pillanatig nem gondoltam, hogy ez csak a koronára tartogatott pluszkapacitás. viszont ahhoz diverdocot kellene megkérdezni, hogy ezeknek a pre-covid kihasználtságáról nagyjából reális képet kapjunk. ha mondjuk százat nem használnak, és minden ötödik eset igényel lélegeztetőgépet, akkor az 500 regisztrált esetig ad megoldást (nyilván nem, a területi eloszlás egyenetlensége miatt, de tegyük fel, hogy igen), ha 200-at nem használnak, akkor 1000 esetig. viszont ott a plusz 200 lélegeztetőgép az még 1000 esetre jelentene tartalékot, az meg kb Németország szintjén van megbetegedésileg - és közben ott nem tízmillióan laknak.
(ha meg pont elég volt eddig is a gépek száma, akkor szopó van.)
több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 169
ELTE Járványügyi Operatív Koordináló Testület <3

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Több mint 1600 lélegeztetőgép van az országban. Elkészültek a tervek arra, hogy - amennyiben szükséges - ezeket milyen ütemben tudják felhasználni. Raktáron is van még legalább 20 gép.
aha. és ha nem húztak volna föl minden község mellé egy talajfűtéses stadiont állami pénzből, akkor most lehet, hogy lenne mondjuk 1800-2000 lélegeztetőgép.
de azt a 200-400, esetelg focit nem néző embert úgysem fogja már érdekelni, aki esetleg emiatt patkol el.
slowmotion
Több mint 1600 lélegeztetőgép, igen. De én úgy értelmeztem, hogy nem ennyi van pluszban, hanem összesen, ebből valamennyi most is használatban van. A koronavírusos betegekre plusz a többi súlyos esetre (balesetek, stb...) van az 1600 db.
több mint 4 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Megtrottyant a világgazdaság, Kína olyan szinten leállt, hogy az adott területeken 25% a csökkenés a negyedévre vetített károsanyag kibocsátásban a tavalyi év hasonló időszakához képest, Dél-Korea önkéntes veszegzár alatt, India kummant, Közelkelet kummant, Olaszország közel a teljes leálláshoz...
Cégünknél:
- 3 hete befagyasztották az összes fejlesztést
- Teljes utazási zárlat a támogató országokból
- Hétfőtől belépéskor lázmérés...37-38-ig orvosi utáni egyedi elbírálás, 38 felett kötelező két hét otthoni karantén, napi jelentéssel...
Akik szerint ez még mindig félpoén manipuláció azok nem biztos, hogy a legélesebb kések a fiókban :/
Annak is gratulálok, aki előszőr kihírdeti a vesztegzárat az országára, burkoltan hazatérésre bíztat, majd a legkevésbé sem védi a határokat...Pár hete a víruskezelés totális elbaszásának tűnt a Diamond Princess 2000 fős utazóinak kezelése, erre most eljátszuk ua. sokmilliósan :/ Bravo!
clbass
Ez magyar cég (ahol dolgozol)?
Bazzani
Itthon, de természetesen nem 😉 ...azt már el is felejtettem említeni, hogy lefújták az összes céges csapatépítőt, és erősen javasolttá tették a nagyobb, külsős közösségi eseményeken való részvétel elkerülését...
Szerintem kimondottan gondos hozzáállás, de sajnos vajmi keveset ér, amíg pl. a fiam sulija lefújja a péntekre korábban meghírdetett, kisdiákoknak (szülők által megoldandó) tanítási szünettel járó iskolai versenyt, hogy normál tanítási napot tarthassanak 😮 WTF!
Az önkéntes 2hetes karantént már csak félve hozom fel...Az ingyen ebédre is csak ketten nem vagyunk jogosultak az óvodában (és nem! nekem csak daciam van, de nem férek a parkolóba a merciktől) 😀😀😀
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
Orbán Viktor király szerint egyértelmű kapcsolat van a korona vírus és az illegális bevándorlás között.
Édesistenem.
Bazzani
A kételkedés csíráit vélem felfedezni a szavaidban elvtárs.

Bomlasztani van tán kedved a rendszert? Vagy a kerítést?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Végre valaki kimondta, hogy itt biza kb. mindenki megfertőződhet.

 index.hu/kulfold/2020/03/10/nemetorszag_koronavirus_angela_merkel_jarvanyugy/

Hátha így egy kicsit összekapjak magukat a néptömegek.

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Szerintem jól teszik hogy cenzurázzák a valos számokat.
Mint ahogy irtátok egy tüsszentés miatt képesek az emberek pánikolni.Mi lenne ha tényleg a valoságot osztanák meg velünk ? 🤔
Szerintem nem "kicsi pánik"aminek a hatása még rosszabb lenne mint a virus maga.
Szoval ezért szerintem jár a pirospont Vitya papának.
Rózsa Sándor (betyár)
Az igazság elhallgatásáért, elferdítéséért sosem jár(hatna) pirospont.
Mikey
Nem értek egyet.
Nem mindent kell tudni a népnek,és szerencsére nem is mindent tudunk.
Nem vagyunk felkeszulve a virusra semmilyen szinten !(Eü,Gazdaság,Fejben,stb.stb.)
Rózsa Sándor (betyár)
hát nézd, ha odáig fajul a dolog, és be kell jelenteni a vesztegzárat, akkor meg majd jól meg fog lepődni mindenki, hogy há' 20 páciens után mér'? hát azért, mert nem 20 páciens van, hanem mondjuk 220, az már kicsit komolyabb.
másik vetülete, hogy persze pánik lenne, de HA a nagyjából reális számokat közlik, és azok tényleg meredekek, akkor könnyebben rájönnek az emberek, hogy esetleg tényleg nem kéne elmenniük közösségi helyekre, ha nem muszáj, mert pont így szopják be a vírust. és pl a munkahelyünk sem mondja azt, hogy "persze, ki lehet venni home office-t akár a következő két hétre, hanem akkor azt mondaná, hogy "igen, a következő két hétbe a környékre se gyertek". azért nem ugyanaz.
főleg, hogy vannak olyan részei a városnak - Lechner Ödön fasor, Váci út környéke, - ahol egymást érik az SSC-k. na ilyen helyeken olyan open office van, hogy ugyanazon légtérben dolgozik 50-100 ember minimum emeletenként. ha nem mennek elébe a dolgoknak, mert nem tudnak róla, és akár egyetlen beteg dolgozó bemegy, akkor abból nagyon kemény szopás lehet, mert akkro sok embert nem két hétig kell majd nélkülözni, hanem adott esetben másfél hónapig.
slowmotion
Semmit nem érne sajnos.
Mint ahogy máshol sem fog☝️
Egy példa rá:Étterembe dolgozom Vaci utca vége VásárcsarnoknálOda járunk kenyérért)Teli vagyunk külföldiekkel a világ összes tájáról.
Ha beteg vagyok naponta kb 40-50 embert tudok röhögve megfertőzni.Ha jol tudom az éttermeket sehol nem zárták be 🤔🤔(Sobrival értek egyet a 21 században esélyed nincs ezt megállitani) sajnos rengetegen megfognak betegedni ez ellen nincs esélyed ma !
Ezt szerintem a fejesek is tudják igy semmi értelme nincs a valoság közlésének max pánikot tudnának vele kelteni .
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Orbán Viktor király szerint egyértelmű kapcsolat van a korona vírus és az illegális bevándorlás között.
Édesistenem.

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
Nem vagyunk felkeszulve a virusra semmilyen szinten !(Eü,Gazdaság,Fejben,stb.stb.)
Rózsa Sándor (betyár)
Ez mindenképpen igaz. A magyar egészségügynek pont egy ilyen hiányzott a legkevésbé, miután egy sima hétköznapot sem tud rendesen ellátni.
Mikey
Olimpiát akarunk rendezni? Egy sima hétköznapot kellene összehozni valahogy."
(Bödőcs Tibor)

Klasszikus. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megtrottyant a világgazdaság, Kína olyan szinten leállt, hogy az adott területeken 25% a csökkenés a negyedévre vetített károsanyag kibocsátásban a tavalyi év hasonló időszakához képest, Dél-Korea önkéntes veszegzár alatt, India kummant, Közelkelet kummant, Olaszország közel a teljes leálláshoz...
Cégünknél:
- 3 hete befagyasztották az összes fejlesztést
- Teljes utazási zárlat a támogató országokból
- Hétfőtől belépéskor lázmérés...37-38-ig orvosi utáni egyedi elbírálás, 38 felett kötelező két hét otthoni karantén, napi jelentéssel...
Akik szerint ez még mindig félpoén manipuláció azok nem biztos, hogy a legélesebb kések a fiókban :/
Annak is gratulálok, aki előszőr kihírdeti a vesztegzárat az országára, burkoltan hazatérésre bíztat, majd a legkevésbé sem védi a határokat...Pár hete a víruskezelés totális elbaszásának tűnt a Diamond Princess 2000 fős utazóinak kezelése, erre most eljátszuk ua. sokmilliósan :/ Bravo!
clbass
Ez magyar cég (ahol dolgozol)?