NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Én megpusztulnék ha nem lenne okostelefonom és netem mindenhol 😀Toca
Még a wc-n is azt nyomogatod, mi? 😀JC6
én személy szerint ott döntöm a rekordjaim nagyrészét 😀kristof
Én meg sose értettem, hogy mi a faszért van valaki annyit időn WC-n,hogy olvasgasson/játszon közbe.
Odamegyek elvégzem a dolgom kb 1 perc és kész, ez alatt nem lehet rekordot dönteni 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Én megpusztulnék ha nem lenne okostelefonom és netem mindenhol 😀Toca
Még a wc-n is azt nyomogatod, mi? 😀JC6
én személy szerint ott döntöm a rekordjaim nagyrészét 😀
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Az enyém is okostelefon, nincs azzal semmi gond, csak ne legyen érintőkijelzős, ennyi. 😛szaba
Hogy on legyen a qwetry bill-nél kevesebb dolgot gyűlölök jobban 😀
Ott a gecinagy kijelző minek még gomb is 😀
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Az enyém is okostelefon, nincs azzal semmi gond, csak ne legyen érintőkijelzős, ennyi. 😛
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
Gyűlölöm ezt a faszom okostelefont. Okádalom ez az érintőképernyő.Bazzani
Barátnőm is most vett egyet nagyon megbánta már ő is,mondjuk én mondtam is neki hogy szerintem jobb lenne egy egyszerűbb megbízhatóbb telefont venni,de nőből van az volt a fontos hogy jól néz ki 😀Cowboykarcsi
Én megpusztulnék ha nem lenne okostelefonom és netem mindenhol 😀Toca
Okostelefon <3

2008 novemberben megvettem az első iPhone-om (amit egy hónapja loptak el a feleségemtől), azóta csak "okostelefonom" van (utálom, de a smartphone-nak nincs jobb fordítsa sajnos). A telefon használati időm 10%-a klasszikus telefon szerep, sms-ezni 18 éves korom óta utálok (a twittert szintén nem szeretem). A maradék időből mondjuk kb. a háromnegyede rss olvasás, fórum olvasás stb. A többi email, netezés, Plant vs. Zombies 😛

Csak hogy ontopic legyek: gyűlölöm a mobilszolgáltatókat, hogy képtelenek normális mobilnetet vinni mindenhova.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Én megpusztulnék ha nem lenne okostelefonom és netem mindenhol 😀Toca
Még a wc-n is azt nyomogatod, mi? 😀JC6
nem kell nyomogatni, csak simogatni 😛 😉

amúgy meg a WC-n pláne, van olyan haverom aki sorozatot néz rajta addig 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Én megpusztulnék ha nem lenne okostelefonom és netem mindenhol 😀Toca
Még a wc-n is azt nyomogatod, mi? 😀
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Gyűlölöm ezt a faszom okostelefont. Okádalom ez az érintőképernyő.Bazzani
Barátnőm is most vett egyet nagyon megbánta már ő is,mondjuk én mondtam is neki hogy szerintem jobb lenne egy egyszerűbb megbízhatóbb telefont venni,de nőből van az volt a fontos hogy jól néz ki 😀Cowboykarcsi
Én megpusztulnék ha nem lenne okostelefonom és netem mindenhol 😀
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Gyűlölöm ezt a faszom okostelefont. Okádalom ez az érintőképernyő.Bazzani
Barátnőm is most vett egyet nagyon megbánta már ő is,mondjuk én mondtam is neki hogy szerintem jobb lenne egy egyszerűbb megbízhatóbb telefont venni,de nőből van az volt a fontos hogy jól néz ki 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Okádalom 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gyűlölöm ezt a faszom okostelefont. Okádalom ez az érintőképernyő.

több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
De kurvajó, hogy most írtak rám neptunon, hogy a 2 kredites kis fos tárgyból a zht nem az órán (4-től) hanem déltől írjuk.
Most kelhetek korábban meg mehetek korábbi vonattal. A helyjegyet meg dobhatom a kukába.
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Folyamatosan bukom el a zhkat, kb a 4. a sorban.... Utálom a kibaszott hullámvölgyeket.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Az a tré hogy így is év vesztes vagyok, nulladikus, másnak doktori címe van mire nekem alapképzés lesz...JayB
ezen ne parazz mert kb lofaszt sem szamit, ahhoz kepest meg foleg, ha elbaszol azzal az eletedbol egy csomo idot mig a kenyszerpalyan mozogsz a korabbi elkapkodott, hibas dontesed miatt. pc hozzaszolasa for real.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Az a tré hogy így is év vesztes vagyok, nulladikus, másnak doktori címe van mire nekem alapképzés lesz...JayB
félsz hogy rövidebb lesz a karriered, vagy mi a baj? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Az a tré hogy így is év vesztes vagyok, nulladikus, másnak doktori címe van mire nekem alapképzés lesz...JayB
Hát szerintem sokan vagyunk akik időben kezdtek és kb ugyanez a helyzet 😀
Keresztképzésre max akkor menj ha van olyan képzés ami tényleg érdekel, az a fél év már semmi ahhoz kéepst amit a főiskolán összeszedhetsz majd 😀
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Az a tré hogy így is év vesztes vagyok, nulladikus, másnak doktori címe van mire nekem alapképzés lesz...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Egyetemen csúszni menőbb 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Úgy néz ki hogy nyár végén osztályozó vizsga egy másik iskolában, októberben érettségi, februártól keresztfélévvel főiskola.JayB
Sok sikert! Mondjuk nem tudom mennyi alapképzés indul keresztfélévvel, de azért reménykedj.empty taxi
vagy vársz egy kicsit és elkezded rendes félévvel. Én is kihagytam egy évet érettségi után... és legalább összeszedtem egy kis pénzt ezidő alatt 😊pc_x
+1
tesóm is kihagyott egy évet, nincs abban semmi, ráadásul ha elbaszod valamelyik érettségidet tudsz tanulni a jövő évire 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Úgy néz ki hogy nyár végén osztályozó vizsga egy másik iskolában, októberben érettségi, februártól keresztfélévvel főiskola.JayB
Sok sikert! Mondjuk nem tudom mennyi alapképzés indul keresztfélévvel, de azért reménykedj.empty taxi
vagy vársz egy kicsit és elkezded rendes félévvel. Én is kihagytam egy évet érettségi után... és legalább összeszedtem egy kis pénzt ezidő alatt 😊


több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Úgy néz ki hogy nyár végén osztályozó vizsga egy másik iskolában, októberben érettségi, februártól keresztfélévvel főiskola.JayB
Sok sikert! Mondjuk nem tudom mennyi alapképzés indul keresztfélévvel, de azért reménykedj.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
1 nappal ballagás, 3 nappal érettségi előtt a semmiből megszüntették a tanulói jogviszonyomat az iskolával= Nem kapok bizonyítványt, olyan mintha idén nem is jártam volna sehova, nem mehetek érettségire, nem mehetek főiskolára. 4-es 5-ös tanuló vagyok, elbasztam az egészet az igazolatlan órákkal... Mivel mindenhol ma vannak az osztályozó értekezletek így esélytelen másik iskolából bizonyítványt kiállíttatni a jegyeim alapján. A határozaton amit kaptam április 25-i keltezés van, ha akkor odaadják egy hét alatt tudtam volna másik iskolához menni, így hogy ma adták oda teljesen ellehetetlenítenek MINDENT. Életemben nem voltam még ennyire padlón 😐JayB
Ilyen szempontból nekem anno rendes ofőm volt,le lehetett a hiányzásokat bizniszelni,pedig bőven 30+ igazolatlanom volt +az igazoltakat is (asszem akkor még 250 volt a limit) levitte valahogy 247-re 😀JoeyPorter
Igen tavalyig bezárólag nálunk is működött, de idén bevezették a digitális naplót amiben 2 napra visszamenőleg lehet igazolni. Tehát ha gáz van már akkor sem tudnak rajtad segíteni.
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
1 nappal ballagás, 3 nappal érettségi előtt a semmiből megszüntették a tanulói jogviszonyomat az iskolával= Nem kapok bizonyítványt, olyan mintha idén nem is jártam volna sehova, nem mehetek érettségire, nem mehetek főiskolára. 4-es 5-ös tanuló vagyok, elbasztam az egészet az igazolatlan órákkal... Mivel mindenhol ma vannak az osztályozó értekezletek így esélytelen másik iskolából bizonyítványt kiállíttatni a jegyeim alapján. A határozaton amit kaptam április 25-i keltezés van, ha akkor odaadják egy hét alatt tudtam volna másik iskolához menni, így hogy ma adták oda teljesen ellehetetlenítenek MINDENT. Életemben nem voltam még ennyire padlón 😐JayB
Ilyen szempontból nekem anno rendes ofőm volt,le lehetett a hiányzásokat bizniszelni,pedig bőven 30+ igazolatlanom volt +az igazoltakat is (asszem akkor még 250 volt a limit) levitte valahogy 247-re 😀

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Úgy néz ki hogy nyár végén osztályozó vizsga egy másik iskolában, októberben érettségi, februártól keresztfélévvel főiskola.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
1 nappal ballagás, 3 nappal érettségi előtt a semmiből megszüntették a tanulói jogviszonyomat az iskolával= Nem kapok bizonyítványt, olyan mintha idén nem is jártam volna sehova, nem mehetek érettségire, nem mehetek főiskolára. 4-es 5-ös tanuló vagyok, elbasztam az egészet az igazolatlan órákkal... Mivel mindenhol ma vannak az osztályozó értekezletek így esélytelen másik iskolából bizonyítványt kiállíttatni a jegyeim alapján. A határozaton amit kaptam április 25-i keltezés van, ha akkor odaadják egy hét alatt tudtam volna másik iskolához menni, így hogy ma adták oda teljesen ellehetetlenítenek MINDENT. Életemben nem voltam még ennyire padlón 😐JayB
Jogorvoslat, annak halasztó hatálya?
Talán az Oktatási Hivatal a hatáskörrel rendelkező szerv erre!
Persze csak hasból írom ezeket.vadibandi
Voltam otkatási hivatalnál, teljesen jogosan rúgtak ki mivel 30 órát meghaladta az igazolatlan hiányzás. Én ezért senkit nem is hibáztatok mert magamnak csináltam de az undorító hogy ezzel eddig kellet várni...