Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Kitartás teso!Amugy ez mindig így van,mindig az a rossz aki a jó.Hálisten én már megtaláltam az oldalbordámat(kopp-kopp)de előtte én is szembesültem ezzel rengetegszer.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
büdös kurva mindDelete
http://www.youtube.com/watch?v=wM2nM-dojFQAsbee
Inkább
http://www.youtube.com/watch?v=iyd8dY8rRtA


több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
büdös kurva mindDelete
http://www.youtube.com/watch?v=wM2nM-dojFQ


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Megkaptam (még nem utalták ki) az első félévre a bónuszomat, ami kereken bruttó 10.000 forint. Vigyáznom kell, nehogy egyszerre elköltsem. Bár ezt inkább a vicc topikba kéne 😀 Közben ugye ment a duma, hogy hát igen, mindenki tudja, hogy több járna, csak éppen a mai helyzetben. Közben a három góré a rendelkezésre álló kalapból szétdobtak kétmilliót. A melósok ebból kaptak úgy kétszázezret. Amúgy is fel akartam mondani, csak gondoltam várok júliusig, még a munka dandárját elvégzem, nem baszok ki senkivel. Mert hülye vagyok.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Kibaszottul utálok füvet nyírni!!!!!!!! Főleg egy egyébként is szar melónap után!!!!!akike
jó mondjuk ilyenkor még kellemesebb lehet mint nappal 😀eaglesmcnabb
Eső előtt nekem is muszáj volt tegnap.vadibandi
Hasonló megfontolásból kellett elvégezni nekem is! Csupa öröm volt. Előtte természetesen a fűnyíró-szervíz is befigyelt a kés élezése céljából. Boldog voltam, hogy a rögzítő csavar úgy rá volt gyógyulva, hogy igazi "célszerszám" kellett hozzá, hogy levegyem. :mad:




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Kibaszottul utálok füvet nyírni!!!!!!!! Főleg egy egyébként is szar melónap után!!!!!akike
jó mondjuk ilyenkor még kellemesebb lehet mint nappal 😀eaglesmcnabb
Eső előtt nekem is muszáj volt tegnap.




több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
a mai vizsga 50 ponttól lett volna meg. 49.88 pontom lett. nem basz szét az ideg...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Kibaszottul utálok füvet nyírni!!!!!!!! Főleg egy egyébként is szar melónap után!!!!!akike
jó mondjuk ilyenkor még kellemesebb lehet mint nappal 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kibaszottul utálok füvet nyírni!!!!!!!! Főleg egy egyébként is szar melónap után!!!!!akike
Én minden hétvégén úgy vagyok vele, hogy inkább felsózom a kertet. 😀süti
Kezdem szeretni a panelt... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
catattack 3 520
Kibaszottul utálok füvet nyírni!!!!!!!! Főleg egy egyébként is szar melónap után!!!!!akike
Az még istenes... eltologatni a szart!
A kaszálás! Az igen! Jövő 7végén lesz is randevúnk! :o
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Kibaszottul utálok füvet nyírni!!!!!!!! Főleg egy egyébként is szar melónap után!!!!!akike
Én minden hétvégén úgy vagyok vele, hogy inkább felsózom a kertet. 😀
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Kibaszottul utálok füvet nyírni!!!!!!!! Főleg egy egyébként is szar melónap után!!!!!




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nekünk előző félévben írta le egy srác Számítógép architektúrákon a kifejtős kérdéshez hogy hogyan kell jó rakott krumplit csinálni.
Az eredményes pdfben ott is volt a jegye mögött, hogy a receptet köszönjük 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
írtunk egy zh-t az évfolyamban ötvenen, az anyag egyik feléből 2, a másikból 14 versenyző van, aki nem bukott meg.
ez előfordul, nem is ezért írok, hanem mert az egyik arc annyira megunta a 33. ismeretlen mozaikszóról szóló kérdést, hogy leírta inkább hogy miről szól az Avengers. Ő át is ment. 😀

több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Amelyik gurulósfoci csapatnak az a taktikája, hogy majd Cech kivédi a 11-eseket, nem érdemel(ne) győzelmet. De engem nem nagyon érdekel a téma.
(Inkább http://en.wikipedia.org/wiki/Piotr_Czech 😊 )

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mondtam, hogy nem érdemelte meg a Chelsea? Az meg hogy mire játszák, tisztábanvagyok vele, nem is mondtam, hogy a Chelsea nem nyert. Vagy vitatta valaki, hogy ki nyert?

Az én szememben az tesz többet a győzelemért, aki próbál eljutni a kapuig és betalálni. Nem antifociztam, nem mondtam, hogy a chelsea nem érdemelte meg. Tehát ha most megint egy okos elkezdi magyarázni, hogy héé fuuj de megérdemelte, akkor az üljön előre aztán tapsoljon. 😉

Tehát -szükségét érzem tovább magyarázni, hogy a szellemileg hátrányosabb helyzetűek is megértsék- a Chelsea megérdemelte, a Chelsea eredményes taktikát választott, a Chelsea nyert. Szóval értitek, megérdemelten nyert a Chelsea, mert jobb taktikát választottak.

Ettől függetlenül nem kell csövön keresztül nézelődni. A Bayern játszott látványosabb focit, ők törekedtek a góllövésre sokkal jobban. Ha ezt nem látja be valaki, az sorry de valószínű szalajt az agya, mert ez látszik a statisztikából is. Az elfogulatlan szurkolók nagyobb részének ez az élvezetes mérkőzés, nem ahol beállunk 11-en a kapuba aztán vagdosunk ki mindent -kis túlzással-. Ezért gondolják az emberek, hogy a Bayern jobban megérdemelte volna, hiszen ők okoztak izgalmas jeleneteket, amik nélkül néztünk volna 120 perc unalmas gurigázást egy szép 0-0-al a végén.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Beszarok 😀 Soccer topik 2 lett a gyűlölködjünk 😀
több mint 11 éve
catattack 3 520
A román kurva ég b.szná meg! Pár évvel ezelőtt Nagykőrös-Kecskemét között építettek egy fasza kerékpárutat. Boldog boldogtalan tekert, mintha muszáj volna.
Kimegyek délután bringázni és az évek során kialakult mini hajszálrepedéseket (amelyeket kerékpáron ülve nem is lehetett tapasztalni) kijavították. De valami olyan borzadály módon, hogy szétesik a bringa alattam! Szurokra szórtak kibaszott apró sódert, vagy mi a f.szt! Képtelenség tempót menni!
Köszönöm, hogy meghallgattak!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Jó nyilván ilyen edzőcsere meg mittudomén csak dühből jön. A mi érdemeltük volna meg duma pedig azért nem alaptalan, mivel a Bayern hozta a szórakoztató focit. Igen megérdemelte a Chelsea eredményes volt satöbbi, de egyértelmű, hogy ki tett többet a győzelemért. Az más kérdés, hogy az sem volt elég, mert elkúrták. 😊fetomy
Nem szorakoztato focit kell hozni hanem gyozteset. Szerintem a Chelseanel senki nem tett tobbet a gyozelemert. Kielemeztek hogy lehet eselyuk , mit kell csinalni es ezt tokeletesen vegrehajtottak a Bayernt vegig nyomas alatt tartva. Amikor donto helyzet volt ok befejeltek , amikor kellett kivedtek a tizit es a legfontosabb helyzetben 1-el tobb golt lottek.
Tulajdonkeppen mert tett tobbet a Bayern? Mert eljutottak helyzetekig, mert rugtak 20 szogletet, mert kiharcoltak egy 11-est ami igazabol Drogba faszsaga volt , vagy mert egy szoglet van es nem allitanak 2 embert arra a csatarra aki a legveszelyesebb ? Vagy esetleg azert mert a fel csapat befosott a teher alatt es a kapusnak kellett rugnia a tizit?
Ez a donto az idegek harca volt es ebben sokkal tobbet mutatott meg a Chelsea es emiatt teljesen megerdemelten nyert.
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jó nyilván ilyen edzőcsere meg mittudomén csak dühből jön. A mi érdemeltük volna meg duma pedig azért nem alaptalan, mivel a Bayern hozta a szórakoztató focit. Igen megérdemelte a Chelsea eredményes volt satöbbi, de egyértelmű, hogy ki tett többet a győzelemért. Az más kérdés, hogy az sem volt elég, mert elkúrták. 😊fetomy
A Chelsea úgy nyerte meg a BL-t, hogy kb. a kieséses szakaszban mindig az ellenfél "tett többet a győzelemért". Az ő fegyverük a hatékonyság volt, ami miatt magában megérdemlik, hogy nyertek.szaba
Kapubalövésre és nem kapuralövésre játszák ugyebár.Bazzani
Hamis. A lesgól is kapubalövés, mégsem számít. Gólra játszák. 😊
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jó nyilván ilyen edzőcsere meg mittudomén csak dühből jön. A mi érdemeltük volna meg duma pedig azért nem alaptalan, mivel a Bayern hozta a szórakoztató focit. Igen megérdemelte a Chelsea eredményes volt satöbbi, de egyértelmű, hogy ki tett többet a győzelemért. Az más kérdés, hogy az sem volt elég, mert elkúrták. 😊fetomy
A Chelsea úgy nyerte meg a BL-t, hogy kb. a kieséses szakaszban mindig az ellenfél "tett többet a győzelemért". Az ő fegyverük a hatékonyság volt, ami miatt magában megérdemlik, hogy nyertek.szaba
Kapubalövésre és nem kapuralövésre játszák ugyebár.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jó nyilván ilyen edzőcsere meg mittudomén csak dühből jön. A mi érdemeltük volna meg duma pedig azért nem alaptalan, mivel a Bayern hozta a szórakoztató focit. Igen megérdemelte a Chelsea eredményes volt satöbbi, de egyértelmű, hogy ki tett többet a győzelemért. Az más kérdés, hogy az sem volt elég, mert elkúrták. 😊fetomy
A Chelsea úgy nyerte meg a BL-t, hogy kb. a kieséses szakaszban mindig az ellenfél "tett többet a győzelemért". Az ő fegyverük a hatékonyság volt, ami miatt magában megérdemlik, hogy nyertek.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jó nyilván ilyen edzőcsere meg mittudomén csak dühből jön. A mi érdemeltük volna meg duma pedig azért nem alaptalan, mivel a Bayern hozta a szórakoztató focit. Igen megérdemelte a Chelsea eredményes volt satöbbi, de egyértelmű, hogy ki tett többet a győzelemért. Az más kérdés, hogy az sem volt elég, mert elkúrták. 😊
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most mit mondjanak azon csapatok szurkolói (mondjuk én a Doriával) akiknek szökőszázévente jut el a csapatuk bármilyen döntőbe?
Ez olyan amikor egy Patriots drukker sír.
Mondjuk ennyi döntőt valóban szar elbukni.Bazzani
Hát igen mindig vita, hogy annak jobb-e aki el se jut oda, vagy aki többször is de sose nyeri meg. Szerintem rosszabb eljutni a döntőbe de ott kikapni. Kivéve persze ha alapból kiscsapat vagy, olyankor már az is hatalmas szó, de egy topklub esetén az szörnyű, hogy többször is ott vagy, de mindig elbukod. Én ezért szoktam mondani, hogy a VB-n jobb 3. helyen végezni mint 2-on. 😊fetomy
Az olyan drukkereknek akik most edzőcserét meg játékosok kivágását követelik adnék egy 5 év másodosztályt. Majd megtanulnák értékelni ezt a csapatot.
Megértem valahol a fájdalmukat, csak már a facebook meg minden tele van ezzel a "Mi érdemeltük volna meg!" dumával.

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Most mit mondjanak azon csapatok szurkolói (mondjuk én a Doriával) akiknek szökőszázévente jut el a csapatuk bármilyen döntőbe?
Ez olyan amikor egy Patriots drukker sír.
Mondjuk ennyi döntőt valóban szar elbukni.Bazzani
Hát igen mindig vita, hogy annak jobb-e aki el se jut oda, vagy aki többször is de sose nyeri meg. Szerintem rosszabb eljutni a döntőbe de ott kikapni. Kivéve persze ha alapból kiscsapat vagy, olyankor már az is hatalmas szó, de egy topklub esetén az szörnyű, hogy többször is ott vagy, de mindig elbukod. Én ezért szoktam mondani, hogy a VB-n jobb 3. helyen végezni mint 2-on. 😊