Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na kihúzták az első bölcsességfogam, már csak 3 maradt. Folytatás 4 hét múlva.
Megértem, hogy ki kell húzni, de attól még kurva szar.
Jó lesz így draftot nézni.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Imádom az ügyvédeket...

http://index.hu/belfold/2012/04/27/cozma-gyilkossag_jogeros_itelet/

"Mindkét ügyvéd kifogásolta az ügy emberölési minősítését, szerintük Raffaelék nem akartak ölni."

Jah, mert azt, aki már kimenekül az utcára és utána szíven szúrják, azt biztos csak meg akarták simogatni. Meg aki a társának segítve guggol nekik háttal és úgy szúrják vesén, azt is...

Vagy ez csak szerintem undorító?StormST
Nem értem.... Ha késelés közben lelövöm, én is kapnék ennyit.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
basszák meg magukat, akik ellopták öcsém telefonját. régi szar volt, úgyhogy nekik biztos kevesebbet ér, mint amennyibe nekünk csak egy új sim-kártya fog kerülni

több mint 11 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
undorító köcsög kábelszat... persze, hogy elment a netem fél 4-kor a draft közben...
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Az ügyvédnek ez a dolga, de egyébként szerintem is undorító...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Attól, hogy nem akarták, még megtették. Nyilván nem megölni akarták, csak "móresre tanítani".
Remélem sokáig fognak börtönben rohadni.
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Imádom az ügyvédeket...

http://index.hu/belfold/2012/04/27/cozma-gyilkossag_jogeros_itelet/

"Mindkét ügyvéd kifogásolta az ügy emberölési minősítését, szerintük Raffaelék nem akartak ölni."

Jah, mert azt, aki már kimenekül az utcára és utána szíven szúrják, azt biztos csak meg akarták simogatni. Meg aki a társának segítve guggol nekik háttal és úgy szúrják vesén, azt is...

Vagy ez csak szerintem undorító?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
A helyiek szépen bezáratják a Coke Clubot, aztán majd mikor eltűnik Siófokról az a rengeteg ember, megy a picsogás, hogy nem jönnek a vendégek.
Akit meg a pihenésben zavar a nagy nyüzsgés, miért nem megy Boglárra, Széplakra, meg a Balaton melletti annyi csendesebb településre?
Hasonló a szitu, mint amit a Dunakeszi Reptérrel mostanában lezavartak. Bár újonnan odaköltözött újgazdag lakóparkos fel van háborodva, hogy naponta elmegy 10 kisgép felete, és ezzel élhetetlenné teszi a helyet. Arra nem gondol, hogy azt vegye elő, aki 4-5 éve odaépítette a szántóföldek helyére a lakóparkot, hogy miért a reptér közelében tette. Nyilván azért, mert olcsó volt a telek. Miért volt olcsó? Mert a semmi közepén van, és egy reptér is van a közelben vagy 30 éve.
több mint 11 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Most olvastam egy cikket, ami mondanivalóját tekintve erőteljesen rímel arra a kisebb polémiára, ami pár napja ment ebben a topikban az igényesség vs igénytelenség vonatkozásában.

Where Did All the Accomplished People Go? : We used to revere scientists. Now we worship Kim Kardashian. Why?

http://www.slate.com/articles/life/doonan/2012/04/kim_kardashian_why_does_she_fascinate_us_we_used_to_revere_scientists_and_surgeons_.single.html#pagebreak_anchor_2

"Superficial vamps and tramps and bimbos are nothing new, but, back in the day, they were forced to share the spotlight with more talented folks, exceptional folks. Marilyn Monroe married Arthur Miller, remember! Successful individuals from all walks of life were feted and garlanded and propelled into the spotlight. We were interested in their accomplishments. During the last century, consummate skill was HOT! Accomplishment was a veritable aphrodisiac. Now it would appear to have become a giant turnoff.

A younger person reading this might well roll his or her eyes and assume that some old gay codger is merely having a menopausal things-ain’t-what-they-used-to-be moment. But let me ask you this: When was the last time you saw a nuclear physicist or a world-class geologist on the red carpet? There was a time when it was not such a preposterous notion. In the past, accomplished people from a wide variety of disciplines were central to the culture...

...

After extensive conversations with my inner Bertrand Russell, I have, of course, come up with a theory about the origins of this dire situation. Et voilà!:

We are living in an everyone-is-special-and-there-are-no-losers society. As a result, we are fearful of accomplished people because they can do stuff that we cannot do, and giving them the spotlight would un-level the playing field. We are, as a result, much more comfortable with the famous-for-nothing paradigm, because then, we, the great unexceptional masses, still have shot at celebrity.

P.S.: The one exception in this situation appears to be sports stars. Today athletic prowess seems to be more celebrated than ever. However in order to be really, really, really über-celebrated even a big-name dude needs to attach himself to an audacious woman with an impressive rack."

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Otthon is azt látom, hogy sokkal jobbá lehetne tenni az egész várost, több szórakozási lehetőséggel (igaz eddigi tapasztalataim alapján Sopron úgyis a jobb helyek közé tartozik). Múlt szombaton pl. volt Critical Mass-nak rendezvénye, fenn kempingben koncert, aztán meg buli. Alapból a helyszín is fasza, VOLTot is ott rendezik meg, volt egy csomó ember is. Miért ne lehetne megcsinálni nyaranként minden hétvégén ezt? Asbee
A SZIN-helyére nyáron elég sok bulit szerveznek, ráadásul kutyát nem érdekli h mennyi piát viszel be, mondjuk h szinte mindig csak triphop az egy idő után azért uncsi.
Btw egyik évben konkrétan SZIN uccsó napját konkrétan szétzavarták éjfélkor a rendőrök...empty taxi
Azigen...Itt mondjuk semmi ilyen probléma nem volt. Habár nem tudom hány lakót zavarhat a koncertek hangja. Igaz felfelé úton délutánonként elég rendesen befészkelik magukat a fesztiválozók, de úgy tudom abból sem volt eddig semmi probléma. Rá kéne jönnie az embereknek, hogy kicsit toleránsabbak legyenek arra a néhány napra. Ha minden miatt piccsognak és nem engednek semmiből, akkor velük is úgy fognak majd viselkedni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
De jó, nem is emlékszem mikor kellett utoljára 5kor kelnem, de így a draft napján pont sikerült beszedni egy ilyet. Nagyon fasza, legközelebb úgy szombat reggel juthatok ágyba, vagy kihagyom a draftot... :mad:
Miért kell mindennek pont akkor történnie amikor a legkevésbé jön jól...fetomy
Nekem kicsit kellemesebb a helyzetem. Egész félévben nem volt pénteken órám, de holnap mennem kell...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Otthon is azt látom, hogy sokkal jobbá lehetne tenni az egész várost, több szórakozási lehetőséggel (igaz eddigi tapasztalataim alapján Sopron úgyis a jobb helyek közé tartozik). Múlt szombaton pl. volt Critical Mass-nak rendezvénye, fenn kempingben koncert, aztán meg buli. Alapból a helyszín is fasza, VOLTot is ott rendezik meg, volt egy csomó ember is. Miért ne lehetne megcsinálni nyaranként minden hétvégén ezt? Asbee
A SZIN-helyére nyáron elég sok bulit szerveznek, ráadásul kutyát nem érdekli h mennyi piát viszel be, mondjuk h szinte mindig csak triphop az egy idő után azért uncsi.
Btw egyik évben konkrétan SZIN uccsó napját konkrétan szétzavarták éjfélkor a rendőrök...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De jó, nem is emlékszem mikor kellett utoljára 5kor kelnem, de így a draft napján pont sikerült beszedni egy ilyet. Nagyon fasza, legközelebb úgy szombat reggel juthatok ágyba, vagy kihagyom a draftot... :mad:
Miért kell mindennek pont akkor történnie amikor a legkevésbé jön jól...
több mint 11 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
A jelenlegi tervük az, hogy 10re kihányok mindent.tenorx
és ebben mi a szórakozás?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
JJ: Akkor az egész kamu és csak azért zárnak be mert nem akarnál visszamenni jövőre? Ha igen, akkor kérlek gondold át, a város és talán az ország nagy része igazán hálás lenne!! 😀Melehov
Három szezont húztam le, de az utolsónál nem valami szépen váltam el a bár- és éttermi részleget működtető fejesektől

Karma is a bitch 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én még nem találkoztam olyan emberrel, akinek nem tetszett volna! Csak javasolni tudom, ha újra kinyit és erre jársz, mindenképpen nézz le! Ha nem is bulizni, de jól el lehet chillezni, piálgatni, csajozni! 😊 :cool:
Melehov
Persze akkor nyilván. 😊 De amúgy tényleg érthetetlen miért kell felforgatni az egészet. Nem az első hely ami ott lenne a fiataloknak és lerombolják. Otthon is azt látom, hogy sokkal jobbá lehetne tenni az egész várost, több szórakozási lehetőséggel (igaz eddigi tapasztalataim alapján Sopron úgyis a jobb helyek közé tartozik). Múlt szombaton pl. volt Critical Mass-nak rendezvénye, fenn kempingben koncert, aztán meg buli. Alapból a helyszín is fasza, VOLTot is ott rendezik meg, volt egy csomó ember is. Miért ne lehetne megcsinálni nyaranként minden hétvégén ezt? Ha nem is mindig koncert meg sok ember, de hosszabb távon olyan szórakozási lehetőséget lehetne biztosítani, ami a városban szinte nincs is...És igény tutira lenne rá. De álmodozni meg kár :rolleyes:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Melehov Chicago Bears 119
http://index.hu/belfold/2012/04/24/bezar_a_siofoki_coke_club/

Nem ismerem az ügy részleteit, csak amennyire a többi helyi és nagyon remélem, hogy ez még nem a végleges helyzet! De akkor is, ezt most miért???? :mad: :o 😕Melehov
ez egy nagyon rossz döntés és még csak nem is a Coke Club miatt hanem mivel ez tényleg precedenst teremthet ami konkrétan az egész balatoni turizmus (és bevétel) végét jelentené. Más ország meg örülne hogy ilyen tava van...

Persze hogy hangos éjjel a zene és persze hogy a szezon alatt az ott élőket zavarják a turisták de be kéne látni hogy az a kevés külföldi aki még néha idejár ha meglát egy ilyet azonnal valamelyik tengerpartot választja.davemayer
Lassan már az jön, hogy napnyugtát követően ki se mehetsz az utcára...Ugyan nem voltam még ott és nem is az én stílusom lehet a hely, de nagyon gáz, ahogy így szarakodnak már mindennel. Zp-vel is amit bohóckodnak :rolleyes:Asbee
További infó a témához:
http://sonline.hu/somogy/kozelet/keleti-part-kolat-gyozott-a-coke-clubra-szabtak-az-iteletet-439374

A feljelentőket b....a meg a Garda II. halászhajó tejszínen!!!

Dave:
Szerintem ez inkább a csúcsa ezeknek a feljelentgetéseknek és ügyeknek, ez megfigyelhető már pár éve több helyen is, pl. B Sound. Már jó pár éve sokkal halkabb a zene, idén pedig már arra szintre sikerült eljutni, hogy reggel 6kor nincs zene. És miért? Mert a fesztivál második évében valaki(k) feljelentették őket Tihanyból, hogy nem tudnak pihenni.... :/
Évek óta megy a sírás, hogy más típusú turistákat kellene Siófokra csábítani, nem a mostani fiatal réteget, hanem kb. a 25-55ös korosztály akik mondjuk költenek is. Ez nagyon szép gondolat, csak ennek semmilyen infrastruktúrája nincs kiépítve és akkor még zárassuk be a legigényesebb helyet is...Hát, gratulálok, kedves földijeim, ezzel sikerült az északi partiaknak kedvezni! :mad:

Asbee:
Én még nem találkoztam olyan emberrel, akinek nem tetszett volna! Csak javasolni tudom, ha újra kinyit és erre jársz, mindenképpen nézz le! Ha nem is bulizni, de jól el lehet chillezni, piálgatni, csajozni! 😊 :cool:

JJ: Akkor az egész kamu és csak azért zárnak be mert nem akarnál visszamenni jövőre? Ha igen, akkor kérlek gondold át, a város és talán az ország nagy része igazán hálás lenne!! 😀

"You're never a loser until you quit trying."- Mike Ditka
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
A szobatársaim vettek 30 liter vbkt, hogy azt holnap megisszuk 4en, mert szülinapom lesz. Hogy lesz ebből draft 2kor? ... :/tenorx
Meg vagy hívva a közvetítésrejjncaa
Hol lesztek? Felrakatom magam egy éjszakai buszra, aztán a Steelers pickre beesek 😀
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
A jelenlegi tervük az, hogy 10re kihányok mindent.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
A szobatársaim vettek 30 liter vbkt, hogy azt holnap megisszuk 4en, mert szülinapom lesz. Hogy lesz ebből draft 2kor? ... :/tenorx
Meg vagy hívva a közvetítésre


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
TTT módban 😀

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
A szobatársaim vettek 30 liter vbkt, hogy azt holnap megisszuk 4en, mert szülinapom lesz. Hogy lesz ebből draft 2kor? ... :/
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Nyugodjatok meg, ha a nép Mozartra fog éhezni, akkor nem a való világot fogják a torkán lenyomni, ugyanis a TV azt adja, amire az emberek kíváncsiak.fetomy
Ez nem teljesen igaz, a tévé ugyanis tud igényt kreálni: amíg a nép nem tudta, hogy mi az a való világ, addig eszében sem volt realityre éhezni (nyilván ugyanez Mozarttal nem igaz, a magas kultúra sosem volt tömegtermék). A tévével/tömegmédiával ijesztően jól lehet manipulálni még a 21. században is ,amikor már tényleg komoly a diverzitás.Jakehomer
Hagyjad már, ez és az "azt nézek, amit akarok" tök jó ellenérv


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Nyugodjatok meg, ha a nép Mozartra fog éhezni, akkor nem a való világot fogják a torkán lenyomni, ugyanis a TV azt adja, amire az emberek kíváncsiak.fetomy
Ez nem teljesen igaz, a tévé ugyanis tud igényt kreálni: amíg a nép nem tudta, hogy mi az a való világ, addig eszében sem volt realityre éhezni (nyilván ugyanez Mozarttal nem igaz, a magas kultúra sosem volt tömegtermék). A tévével/tömegmédiával ijesztően jól lehet manipulálni még a 21. században is ,amikor már tényleg komoly a diverzitás.

Perception is reality.
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Lehet...
A győzike show-t se nézte, mégis mindenki tudta, hogy van és hogy mi történt az aktuális részben...catattack
elvileg az én utcámban játszódott mégse tudom egy részről se h mi történt benne, és soha nem is tudtam, sőt nem is akarom tudni...Black_Adder
Most már legalább tudom hol laksz. MuhahahahJC6
már ketten tudjuk 😂

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)