Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
2006 VB elődöntő 😕

2008 EB döntő 😕

2010 VB elődöntő 😕

2010 BL döntő 😕

2012 BL döntő 😕 😕 😕 😕


😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕Vrijbloed
Beckenbauer mondása kezd elavulni?JayB
Ez elég bizonyíték?

El. De inkább én vagyok elátkozva... 😕Vrijbloed
Most mit mondjanak azon csapatok szurkolói (mondjuk én a Doriával) akiknek szökőszázévente jut el a csapatuk bármilyen döntőbe?
Ez olyan amikor egy Patriots drukker sír.
Mondjuk ennyi döntőt valóban szar elbukni.

több mint 11 éve
catattack 3 520
Múlt héten felhúztunk 50 méret dróthálót. 7végére az egyik hegesztés eltört, a dübel kiszakadt! Kitűnő!
Utálom a kókány segédmunkásokat!
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
2006 VB elődöntő 😕

2008 EB döntő 😕

2010 VB elődöntő 😕

2010 BL döntő 😕

2012 BL döntő 😕 😕 😕 😕


😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕Vrijbloed
Beckenbauer mondása kezd elavulni?JayB
Linekerjjncaa
Utánalestem és valóban, én mindig Beckenbauerrel hallotam.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
2006 VB elődöntő 😕

2008 EB döntő 😕

2010 VB elődöntő 😕

2010 BL döntő 😕

2012 BL döntő 😕 😕 😕 😕


😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕Vrijbloed
Beckenbauer mondása kezd elavulni?JayB
Lineker


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
2006 VB elődöntő 😕

2008 EB döntő 😕

2010 VB elődöntő 😕

2010 BL döntő 😕

2012 BL döntő 😕 😕 😕 😕


😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕Vrijbloed
Beckenbauer mondása kezd elavulni?JayB
Ez elég bizonyíték?

El. De inkább én vagyok elátkozva... 😕
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
2006 VB elődöntő 😕

2008 EB döntő 😕

2010 VB elődöntő 😕

2010 BL döntő 😕

2012 BL döntő 😕 😕 😕 😕


😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕Vrijbloed
Beckenbauer mondása kezd elavulni?
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
2006 VB elődöntő 😕

2008 EB döntő 😕

2010 VB elődöntő 😕

2010 BL döntő 😕

2012 BL döntő 😕 😕 😕 😕


😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De kibaszottul kurvára megérte száz év magány után újra bekapcsolni ezt a buzi succert... :mad:
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
állítólag Miskolc (és az ország) egyik legjobb gimnáziumába járok, ehhez képest a 35 fős osztályomból (jelenlévő 29-ből) egyedül én ismertem Soros Györgyöt, mi mehet akkor a "rosszabb" helyeken? :rolleyes:
azon már meg sem lepődtem, hogy szinte egy filozófust sem tudtak felismerni képről :/kristof
mondok jobbat: 22n végeztünk általánosban, abból 15 legalább bukott középsuliban, van akit kirúgtak és van aki - csaj - már úgy kezdte meg a nagy korúságot, hogy anfetaminnal rajta kapták-->priusz. Középiskolai - ország egyik legjobb közgáz szakközepe - volt seftes, volt olyan aki hivatalos személy ellenit követett el, játékgépfüggő, kurva... minden. És akkor ilyen epic failbe ne is menjünk bele, hogy volt aki 5 évet járt német kéttanra és meghúzták német érettségin. 😀Amadeus91
hát akkor nem csodálom hogy a többiből is bukott szerencsétlen 😀 ha egyszer nem értett semmit 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
állítólag Miskolc (és az ország) egyik legjobb gimnáziumába járok, ehhez képest a 35 fős osztályomból (jelenlévő 29-ből) egyedül én ismertem Soros Györgyöt, mi mehet akkor a "rosszabb" helyeken? :rolleyes:
azon már meg sem lepődtem, hogy szinte egy filozófust sem tudtak felismerni képről :/kristof
mondok jobbat: 22n végeztünk általánosban, abból 15 legalább bukott középsuliban, van akit kirúgtak és van aki - csaj - már úgy kezdte meg a nagy korúságot, hogy anfetaminnal rajta kapták-->priusz. Középiskolai - ország egyik legjobb közgáz szakközepe - volt seftes, volt olyan aki hivatalos személy ellenit követett el, játékgépfüggő, kurva... minden. És akkor ilyen epic failbe ne is menjünk bele, hogy volt aki 5 évet járt német kéttanra és meghúzták német érettségin. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
állítólag Miskolc (és az ország) egyik legjobb gimnáziumába járok, ehhez képest a 35 fős osztályomból (jelenlévő 29-ből) egyedül én ismertem Soros Györgyöt, mi mehet akkor a "rosszabb" helyeken? :rolleyes:
azon már meg sem lepődtem, hogy szinte egy filozófust sem tudtak felismerni képről :/
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Tegnap este tv-ben hír. Az USA-ban indítottak egy 24 órás tévécsatornát kutyáknak, kutyákról. Japánban meg feltaláltak egy önműködő gurulós széket amelynek az irányításához nem kell a kezeket használni, testsúly áthelyezéssel 6 km/h-s sebességgel repít az irodában.
Néha komolyan azt gondolom, hogy ráférne erre a civilizációra egy böszme nagy meteor vagy bármi...kittli
Nincs már messze december! 😊
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
2) Múltkor bemegyek KH bankba, hogy anyám kártyájára szeretnék pénzt rakni fel. Hozzak hitelkártyát, azzal tudok, nélküle párezer ft csak hogy ráfizetek. Jó, vittem kártyát, befizettem. 1 héttel később megyek ugyanoda már kártyával, hogy szeretnék pénzt rakni fel erre a kártyára, mire a nő azt mondja, hogy igazság szerint most neki most el kéne vennie a kártyát, és fel kéne, hogy jelentsen, mert mit keres nálam más kártyája. De mondom nem levenni akarok, hanem rárakni, ha elloptam volna, minek tölteném fel? De nem, örülhetek, hogy nem jelentettek fel. 😀fetomy
Korábban egy ismerős hitelfelvétel céljából szerette volna kikérni a felesége folyószámlakivonatait hitelfelvétel céljából az OTP-től... Természetesen nem adták ki neki (ezzel végülis nincs is gond), meghatalmazást kértek. A fickó visszament a meghatalmazással, ugyanaz az ügyintéző közölte vele, hogy nem egyezik az aláírás a gépben lévő aláírásmintával (valószínű a számlanyitás óta eltelt évek alatt egy-két kunkorítás megváltozott 😊 ), úgyhogy nem tudja kiadni ilyen formán a kivonatokat... Gyakorlatilag burkoltan hamisítással vádolta meg a saját ügyfelét. Viszont azt is mondta, hogy ha kinyomtatják netbankból és beviszik neki akkor lepecsételi, hitelesíti. Amikor ez megtörtént a csaj a kivonatok tartalmának bármiféle ellenőrzése nélkül rányomta a hitelesítő pecsétet (meg a kolléganőjéhez is átvitte mert ugye két aláírás kell), ha átírtak volna 1-2 adatot (esetleg pár nullát a jövedelmek mögé) akkor ezzel gyakorlatilag vígan segédkezett volna Ő maga a hamisításban...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Tegnap este tv-ben hír. Az USA-ban indítottak egy 24 órás tévécsatornát kutyáknak, kutyákról. Japánban meg feltaláltak egy önműködő gurulós széket amelynek az irányításához nem kell a kezeket használni, testsúly áthelyezéssel 6 km/h-s sebességgel repít az irodában.
Néha komolyan azt gondolom, hogy ráférne erre a civilizációra egy böszme nagy meteor vagy bármi...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Hát ez az életem legfosabb/szarabb hónapja. Ennél jobban kevés embert baszogathat az élet mint most engem. Hogy baszódna meg a kurva isten.Toca
Hát, ez elég csúnya volt...JC6
Őszintén ? Leszarom.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyszer kéne nyernie az átkozott Miami Heatnek, erre nem elcseszik a tippmixemet. LeBron & Bosh bekaphatja.iktriad
Bosh sérült.lol
Pont ezért kapja be. 😊 Na jó nem vagyok ilyen gonosz.
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Egyszer kéne nyernie az átkozott Miami Heatnek, erre nem elcseszik a tippmixemet. LeBron & Bosh bekaphatja.iktriad
Bosh sérült.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyszer kéne nyernie az átkozott Miami Heatnek, erre nem elcseszik a tippmixemet. LeBron & Bosh bekaphatja.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
2) Múltkor bemegyek KH bankba, hogy anyám kártyájára szeretnék pénzt rakni fel. Hozzak hitelkártyát, azzal tudok, nélküle párezer ft csak hogy ráfizetek. Jó, vittem kártyát, befizettem. 1 héttel később megyek ugyanoda már kártyával, hogy szeretnék pénzt rakni fel erre a kártyára, mire a nő azt mondja, hogy igazság szerint most neki most el kéne vennie a kártyát, és fel kéne, hogy jelentsen, mert mit keres nálam más kártyája. De mondom nem levenni akarok, hanem rárakni, ha elloptam volna, minek tölteném fel? De nem, örülhetek, hogy nem jelentettek fel. 😀fetomy
Ez se rossz, szomszéd mesélte h bement az APEH-hoz h befizesse a felesége adótartozását, de nem tehette mert nem vitt meghatalmazást 😀empty taxi
Nekem Postán mondták anno, hogy bátyám levelét nem vehetem fel csak meghatalmazással. Volt nálam.

Az nem jó, mert OTT HELYBEN kell kitöltenie, és aláírnia a bátyámnak, egy Postai alkalmazott előtt. Két tanúval. Mondom oké, de ha már itt lenne, hogy kitöltse, minek venném én át a levelet? Akkor már átveheti ő is.ulpianus
asszem 1-2 éve volt,
MÁV: 19:15kor menne a vonatom... odaérek a pénztárba 19:12kor, hogy kéne helyjegy... hál isten nincs sor sem... mondja a nő, hogy "várjon megnézem benn van-e még"..vissza jön 19:17kor (5! perc múlva) " Hát már elment a vonat fiatalember".

idén februárban - Super Bowl előtti nap - megyek Lipcsébe Budapestről, MÁV nemzetközi éjszakai vonat... szállnék le Drezdában, picsa kótyagosan, nyomnám a zöld gombot, mire odaszól a kalaúz, hogy "azt az ajtót ne próbálja, még Prágánál befagyott". Frissen, üdén vágtam 1 ilyen fejet:


criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát ez az életem legfosabb/szarabb hónapja. Ennél jobban kevés embert baszogathat az élet mint most engem. Hogy baszódna meg a kurva isten.Toca
Hát, ez elég csúnya volt...JC6
És? Majd a halálos ágyán meggyónja, aztán ennyi. 😛
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
2) Múltkor bemegyek KH bankba, hogy anyám kártyájára szeretnék pénzt rakni fel. Hozzak hitelkártyát, azzal tudok, nélküle párezer ft csak hogy ráfizetek. Jó, vittem kártyát, befizettem. 1 héttel később megyek ugyanoda már kártyával, hogy szeretnék pénzt rakni fel erre a kártyára, mire a nő azt mondja, hogy igazság szerint most neki most el kéne vennie a kártyát, és fel kéne, hogy jelentsen, mert mit keres nálam más kártyája. De mondom nem levenni akarok, hanem rárakni, ha elloptam volna, minek tölteném fel? De nem, örülhetek, hogy nem jelentettek fel. 😀fetomy
Ez se rossz, szomszéd mesélte h bement az APEH-hoz h befizesse a felesége adótartozását, de nem tehette mert nem vitt meghatalmazást 😀empty taxi
Nekem Postán mondták anno, hogy bátyám levelét nem vehetem fel csak meghatalmazással. Volt nálam.

Az nem jó, mert OTT HELYBEN kell kitöltenie, és aláírnia a bátyámnak, egy Postai alkalmazott előtt. Két tanúval. Mondom oké, de ha már itt lenne, hogy kitöltse, minek venném én át a levelet? Akkor már átveheti ő is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hát ez az életem legfosabb/szarabb hónapja. Ennél jobban kevés embert baszogathat az élet mint most engem. Hogy baszódna meg a kurva isten.Toca
Hát, ez elég csúnya volt...
több mint 11 éve
catattack 3 520
Hát ez az életem legfosabb/szarabb hónapja. Ennél jobban kevés embert baszogathat az élet mint most engem. Hogy baszódna meg a kurva isten.Toca
Elhamarkodott kijelentéseket ne tegyél...
Vannak, akiknek nem lenne kedve fórumozgatni!
Azért elég komolytalan dolgokkal jönnek ide, nem? Most komolyan...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hát ez az életem legfosabb/szarabb hónapja. Ennél jobban kevés embert baszogathat az élet mint most engem. Hogy baszódna meg a kurva isten.Toca
Vedd le a Tebow siget, MOST!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Hát ez az életem legfosabb/szarabb hónapja. Ennél jobban kevés embert baszogathat az élet mint most engem. Hogy baszódna meg a kurva isten.