Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
mert ez szerinted így működik?jjncaa
Honnan tudjam, hogy működik?szaba
azt nem merem mondani, hogy próbálj meg gondolkozni, mert megint én leszek a mocsok, de hány sporteseménynél láttál alulra becsúsztatott feliratcsíkot, mely szurkolói oldalt reklámoz?jjncaa
Biztos én vagyok hülye, de az nem reklám, ha bemondják az oldal címét, csak az, ha kiírják?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Tök jó biznisz amúgy a dolog, csak ki kell találni, hogy mire lehet szüksége az embereknek 😀tenorx
pláne a .com lufi kidurranása előtt volt az persze, de ez akkor is túlzás, és jelen esetben még azt se tudom megérteni, hogy mire fel...jjncaa
Ja hát én is eladnám olcsóbban, nem multi akarja megvenni, és akkor mindketten jóljártok, így meg senki.
Mondjuk a ball.huval az a probléma, hogy később lehet, hogy majd valaki meg akarja venni (pl cokeball, vagy akármi)tenorx
szerintem ez az a tipikus domain, ami önmagában semmit nem ér, nincs induló oldal, mely csak ezért többszázezret fizetne... ha működne rajta weboldal, akkor annak az "elmozdításáért" jobb alkupozícióból indulna az eladó, de racionálisan nézve egy nyilvánvalóan nyerészkedő jogtulajdonosnál ezért a névért teljesen irreális a 350e forint

pl. az ftc.hu vagy mondjuk az espn.hu birtokában a fradinak vagy a magyar oldalt indító espn-nek jobban meg lenne kötve a keze, itt azonban pusztán butaságról és túlzott kapzsiságról van szó


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Vagy a közvetítésben mondják be azt hogy béóduplavéelponthutenorx
Ez a legtisztább! De ki az az idióta aki amerikai foci esetében ball-ra és nem bowl-ra gondol?
Vagy bowl duplavével!catattack
Vagy ki az az idióta, aki ilyen reklámozhatatlan domain-nevet választott az oldalnak? 😛




több mint 11 éve
catattack 3 520
Vagy a közvetítésben mondják be azt hogy béóduplavéelponthutenorx
Ez a legtisztább! De ki az az idióta aki amerikai foci esetében ball-ra és nem bowl-ra gondol?
Vagy bowl duplavével!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
elnyomkodtam vmi beállítást az operán, meg a fórumon (megjelenés, téma, stb.) és most tördelve jeleníti meg a hsz.-ket ami kurva idegesítő fullHD monitoron, főleg a kétsoros aláírások.
szal jelenleg ilyen. mit kéne visszacsinálnom? (mert chrome-on pl normális.)

szerk. közben rájöttem, hogy ez inkább a kérdéses topikba illik, de már mindegy :/
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tök jó biznisz amúgy a dolog, csak ki kell találni, hogy mire lehet szüksége az embereknek 😀tenorx
pláne a .com lufi kidurranása előtt volt az persze, de ez akkor is túlzás, és jelen esetben még azt se tudom megérteni, hogy mire fel...jjncaa
Ja hát én is eladnám olcsóbban, nem multi akarja megvenni, és akkor mindketten jóljártok, így meg senki.
Mondjuk a ball.huval az a probléma, hogy később lehet, hogy majd valaki meg akarja venni (pl cokeball, vagy akármi)
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Tök jó biznisz amúgy a dolog, csak ki kell találni, hogy mire lehet szüksége az embereknek 😀tenorx
pláne a .com lufi kidurranása előtt volt az persze, de ez akkor is túlzás, és jelen esetben még azt se tudom megérteni, hogy mire fel...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tök jó biznisz amúgy a dolog, csak ki kell találni, hogy mire lehet szüksége az embereknek 😀
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Eccerűbb a bol.hu vagy azis foglalt?sutianap
😀 amúgy az se szabad, a boll.hu igen, de ennyire a végletekig már nem kell elmenni... 😊

gyűlölködésem igazából arra vonatkozott, hogy ugyan mi a francot akar a domaint nem is használó ember ennyi pénzt egy ilyen névért? mert a ball.hu talán nekünk lehet értékes, de ki fizetne érte több százezer forintot? (a ball.com nyilván más történet, ahogy a labda.hu, vagy pl. a futball.hu is)

és sajnos az ilyen félkegyelmű domainnyerészekkel nem is lehet mit kezdeni, mégha működtetne valami oldalféleséget, azt mondom oké, de ez így elég frisztráló


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Vagy a közvetítésben mondják be azt hogy béóduplavéelponthu
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Eccerűbb a bol.hu vagy azis foglalt?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Nem lenne egyszerűbb megkérni a sporttv-t, hogy egy kis sávon alul tüntessék fel néha?szaba
mert ez szerinted így működik?jjncaa
Honnan tudjam, hogy működik?szaba
azt nem merem mondani, hogy próbálj meg gondolkozni, mert megint én leszek a mocsok, de hány sporteseménynél láttál alulra becsúsztatott feliratcsíkot, mely szurkolói oldalt reklámoz?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nem lenne egyszerűbb megkérni a sporttv-t, hogy egy kis sávon alul tüntessék fel néha?szaba
mert ez szerinted így működik?jjncaa
Honnan tudjam, hogy működik?szaba
Ebbizony műsorközbeni reklám a bowl.hunak h kiírják azért fizetni kéne...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
mert mikor a közvetítésekben néha elhangzik az oldal neve (általában ráadásul rossz kiejtéssel, de ez a legkevesebb), a többség biztosan a ball szóra, és nem a bowl-ra asszociáljjncaa
Nem lenne egyszerűbb megkérni a sporttv-t, hogy egy kis sávon alul tüntessék fel néha?szaba
mert ez szerinted így működik?jjncaa
Honnan tudjam, hogy működik?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
miért lenne fontos?szaba
mert mikor a közvetítésekben néha elhangzik az oldal neve (általában ráadásul rossz kiejtéssel, de ez a legkevesebb), a többség biztosan a ball szóra, és nem a bowl-ra asszociáljjncaa
Nem lenne egyszerűbb megkérni a sporttv-t, hogy egy kis sávon alul tüntessék fel néha?szaba
mert ez szerinted így működik?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
ja ezt még nem is írtam, pedig muszáj:

ball.hu - 350.000 ft 😀 😂
próbáltam megegyezni a domain tulajdonosával, de ennyit kért az általa abszolút nem használt, csak lefoglalt névért... nekünk ugye fontos lenne, de felháborító, hogy ezt így lehetjjncaa
miért lenne fontos?szaba
mert mikor a közvetítésekben néha elhangzik az oldal neve (általában ráadásul rossz kiejtéssel, de ez a legkevesebb), a többség biztosan a ball szóra, és nem a bowl-ra asszociáljjncaa
Nem lenne egyszerűbb megkérni a sporttv-t, hogy egy kis sávon alul tüntessék fel néha?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
ja ezt még nem is írtam, pedig muszáj:

ball.hu - 350.000 ft 😀 😂
próbáltam megegyezni a domain tulajdonosával, de ennyit kért az általa abszolút nem használt, csak lefoglalt névért... nekünk ugye fontos lenne, de felháborító, hogy ezt így lehetjjncaa
miért lenne fontos?szaba
mert mikor a közvetítésekben néha elhangzik az oldal neve (általában ráadásul rossz kiejtéssel, de ez a legkevesebb), a többség biztosan a ball szóra, és nem a bowl-ra asszociál


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Az eagles.hu nemrég még 70.000 volt, most már csak 56.000... Ahhoz képest hogy a bankkartya.com 1.200.000 nem is gáz :rolleyes:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
ja ezt még nem is írtam, pedig muszáj:

ball.hu - 350.000 ft 😀 😂
próbáltam megegyezni a domain tulajdonosával, de ennyit kért az általa abszolút nem használt, csak lefoglalt névért... nekünk ugye fontos lenne, de felháborító, hogy ezt így lehetjjncaa
miért lenne fontos?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
ja ezt még nem is írtam, pedig muszáj:

ball.hu - 350.000 ft 😀 😂
próbáltam megegyezni a domain tulajdonosával, de ennyit kért az általa abszolút nem használt, csak lefoglalt névért... nekünk ugye fontos lenne, de felháborító, hogy ezt így lehet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Oké végülis megtört és rájött mit csinált. Ez is valami, bár hirtelen ért hogy már másnap belátta.

Amúgy köszi mindenkinek.Delete
Ezek után ugye nem vetted vissza? 😀szaba
Hülye nem vagyok 😀Delete
Azért jobb meggyőződni róla. 😀
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Oké végülis megtört és rájött mit csinált. Ez is valami, bár hirtelen ért hogy már másnap belátta.

Amúgy köszi mindenkinek.Delete
Ezek után ugye nem vetted vissza? 😀szaba
Hülye nem vagyok 😀


több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Oké végülis megtört és rájött mit csinált. Ez is valami, bár hirtelen ért hogy már másnap belátta.

Amúgy köszi mindenkinek.Delete
Ezek után ugye nem vetted vissza? 😀
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Oké végülis megtört és rájött mit csinált. Ez is valami, bár hirtelen ért hogy már másnap belátta.

Amúgy köszi mindenkinek.


több mint 11 éve
catattack 3 520
Del! Ezt nagyon beszoptad! Részvétem! :/