Jégkorong

23 feliratkozó

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Oroszoknál nincs Szjomin, a kanadaiaknál St Louis, ezek elég nehezen érthető döntések, de hát ők tudják. Nem mintha így ne lennének tele sztárokkal.

A finnektől Koivu lemondta a szereplést - az agyrázkódására hivatkozva, mondván nem lenne 100%-os, ehhez képest mióta visszatért, a Ducksban fossa a pontokat. Mondjuk centerposzton a erős a csapat, olyannyira, hogy Filppula és Granlund szélsőt fog játszani, mert ilyen kevés a minőségi winger. Ehhez képest Bergenheim nincs a keretben (N)

Szokás szerint a finneknél nincs annyi skill player, de szerencsés esetben a kaparós, kevésbé látványos, de hatékony csapatjáték és a mezőny legjobb kapusa azért mégis éremig repítheti az oroszlánokat.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Nem vagyok elragadtatva a kanadai rostertől (Nash wtf?!). Viszont a svéd nagyon erős, USA se rossz, bár ott is azért kerestem Ryan-t. A kapuba nem biztos, hogy Howardot tenném, na mindegy, meglátjuk. Finn keret is erős, orosz meg szokásos, simán ott lesznek a négyben szerintem.

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Suomi maailmanmestari (L)

Majdnem összecsalták a svédeknek a döntőt, de a két kapott gól ellenére nagyon jó volt a PK, Saros meg isten. Ristolainen is 😊Jakehomer
Maximálisan megérdemelték a finnek. Az elődöntőben Kanadának esélye sem volt szinte egy másodpercig sem. Tetszetős hokit játszottak végig, jó látni, hogy olyan csapat nyert akit előzetesen még a négybe se nagyon vártak.Gabesz92
Érthető, hogy nem számoltak velük, az előző években (csatárposztokon) erősebb keretekkel felemás eredményeket hoztak a finnek, ráadásul most ugye Barkov és Määttä nélkül kellett kiállniuk. Ez az idei egy igazi egysoros csapat volt, viszont Teräväinen (a Hawks megint beletalált...) vezetésével az első sor minden várakozást felülmúlt, a döntőben is jobbak voltak, mint a svédek Forsberg-Lindholm fémjelezte szuper sora. A csapat fejnehéz volta miatt kicsit sok volt a trap, főleg a döntőben, de azért 4 a 4 ellen megmutatták a srácok, hogy tudnak korizni és játszani is 😊

A négy nagy közül csak az USA-val nem játszottak a finnek, a másik hármat legyőzték, elég hihetetlen 😊

Perception is reality.
több mint 10 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Suomi maailmanmestari (L)

Majdnem összecsalták a svédeknek a döntőt, de a két kapott gól ellenére nagyon jó volt a PK, Saros meg isten. Ristolainen is 😊Jakehomer
Maximálisan megérdemelték a finnek. Az elődöntőben Kanadának esélye sem volt szinte egy másodpercig sem. Tetszetős hokit játszottak végig, jó látni, hogy olyan csapat nyert akit előzetesen még a négybe se nagyon vártak.

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Suomi maailmanmestari (L)

Majdnem összecsalták a svédeknek a döntőt, de a két kapott gól ellenére nagyon jó volt a PK, Saros meg isten. Ristolainen is 😊

Perception is reality.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Mindkettő alumni meccset a RedWings nyerte, remélem a legfontosabbat is hozzuk 😊
Jó volt újra látni a "nagyokat" a jégen, akik miatt megszerettem ezt a sportot.Habi
Kedvet kaptam ehhez az öregfiúk meccshez, megnézhtő, beszerezhető ez valahonnan? Winter meg hatalmas feeling, és a meccs is egyre jobb lett!zavi27
 thepiratebay.se/torrent/9423428/NHL.2013.G1_2.%2801_jan%29.Winter.Classic.Alumni.Games.TOR.v.DET.720
Remélem itt az ilyenért nincs dádá😊
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
67 éves nyugdíjast hívtak be a válogatottba 😀

 sportgeza.hu/jegkorong/2014/01/02/egy_67_eves_nyugdijast_is_behivtak_az_amerikai_hokivalogatottba/

Mindig jövőre
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
ennyire szánalmas büntetőzést még nem láttam, mint amit ma a Wings művelt. három emberből kettő kapura sem tudta ütni a korongot, mintha előtte nem jöhettek volna rá 65 perc játék alatt, hogy nem úgy csúszik a jég, mint egy csarnokban...slowmotion
Azert Datsyuk csak becsusztatta valahogy...😊zavi27
mert neki van esze ahhoz, hogy alkalmazkodjon a körülményekhezslowmotion
hat meg technikai tudasa is inkabb.zavi27
ezt már nem is akartam említeni, mert bát Tatarnak még nem száradt le a tojáshéj a valagáról, azért Alfie pár éve már odaát koptatja a korcsolyáit...
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
ennyire szánalmas büntetőzést még nem láttam, mint amit ma a Wings művelt. három emberből kettő kapura sem tudta ütni a korongot, mintha előtte nem jöhettek volna rá 65 perc játék alatt, hogy nem úgy csúszik a jég, mint egy csarnokban...slowmotion
Azert Datsyuk csak becsusztatta valahogy...😊zavi27
mert neki van esze ahhoz, hogy alkalmazkodjon a körülményekhezslowmotion
hat meg technikai tudasa is inkabb.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
ennyire szánalmas büntetőzést még nem láttam, mint amit ma a Wings művelt. három emberből kettő kapura sem tudta ütni a korongot, mintha előtte nem jöhettek volna rá 65 perc játék alatt, hogy nem úgy csúszik a jég, mint egy csarnokban...slowmotion
Azert Datsyuk csak becsusztatta valahogy...😊zavi27
mert neki van esze ahhoz, hogy alkalmazkodjon a körülményekhez
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
ennyire szánalmas büntetőzést még nem láttam, mint amit ma a Wings művelt. három emberből kettő kapura sem tudta ütni a korongot, mintha előtte nem jöhettek volna rá 65 perc játék alatt, hogy nem úgy csúszik a jég, mint egy csarnokban...slowmotion
Azert Datsyuk csak becsusztatta valahogy...😊
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Király volt ez a havas meccs, hatalmas lehetett élőben még a játékosoknak is. Kíváncsi leszek a Dodgers stadion meccsre 20 fokban. :cool:

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
nézz meg egy Devils meccset 😀 büntetőknél lövés összejön, de kb olyan eséllyel találnak be mintha én lőném büntetőtAsbee
de legalább a kaput eltalálják. Alfredsson kapu mellé húzta (rövid oldalon), Tatar meg simán elütött a pakk felett.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
nézz meg egy Devils meccset 😀 büntetőknél lövés összejön, de kb olyan eséllyel találnak be mintha én lőném büntetőt


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
ennyire szánalmas büntetőzést még nem láttam, mint amit ma a Wings művelt. három emberből kettő kapura sem tudta ütni a korongot, mintha előtte nem jöhettek volna rá 65 perc játék alatt, hogy nem úgy csúszik a jég, mint egy csarnokban...
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
Mindkettő alumni meccset a RedWings nyerte, remélem a legfontosabbat is hozzuk 😊
Jó volt újra látni a "nagyokat" a jégen, akik miatt megszerettem ezt a sportot.Habi
Kedvet kaptam ehhez az öregfiúk meccshez, megnézhtő, beszerezhető ez valahonnan? Winter meg hatalmas feeling, és a meccs is egyre jobb lett!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
WINTER CLASSIC!!!!!!!gaben
105 000 (!) jegyet adtak el.
Látszik is, hogy szinte dugig van a nézőtér.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
WINTER CLASSIC!!!!!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Mindkettő alumni meccset a RedWings nyerte, remélem a legfontosabbat is hozzuk 😊
Jó volt újra látni a "nagyokat" a jégen, akik miatt megszerettem ezt a sportot.


JT Daniels fan
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Eddie Lack a liga legjobb backup golie!
De Elliot is pályázhatna rá.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
BTW: W9!Mikey
+1 és ligaelsőség 😛

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
 twitpic.com/dqcs4u

Így kell game winning goalt szerezni😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
Micsoda meccs volt ez a San Jose - Colorado, jóég! És még a végén nyertünk is plusz pontot legalább😊
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Hampe Lindholm vezeti az NHL plusz-mínusz listáját - 36 meccs, +22-es mutató. Nem rossz ez egy 19 éves újonctól, minden képzeletet felülmúl a játéka.

BTW: W9!
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
W7 sorozat, az utolsó 10 meccsen mindig pontot szerezve 8-0-2-es mutató. Still Mighty! :cool:Mikey
Az a Palmieri gól! És a mai meccs is behúzható. (Y)
 www.sportslogos.net/logos/list_by_team/1736/Anaheim_Ducks/

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "