Jégkorong

23 feliratkozó

több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
Hajnali kettőkor NCAA Winter Classic*, Ohio State @ Minnesota a Golden Gophers futballstadionjában!



* Hockey City Classicbaggio
Valahol nem tekinthető ez meg felvételről vagy letöltve?
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Hajnali kettőkor NCAA Winter Classic*, Ohio State @ Minnesota a Golden Gophers futballstadionjában!



* Hockey City Classic


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hát ez a tegnapi Ducks - Canucks meccs hihetetlen volt. A 20-0-2 hazai mérleggel álló Anaheim történetében rekordnak számít a 44 rálövés mellett lőtt 9 gól, mint ahogy a 36-8-5 rekord és 77 pont is a legjobb szezonkezdet. Az csapat vezeti az NHL pontlistát ami remélhetőleg a szünet előtt már nem is változik.
A meccs legjobbjai Perry 2+2, Vatanen 1+2, Selanne 2+1. Teemu egyre jobb formában van ami szerintem nagyban az Olimpiának tudható be, a mai első volt karrierje 110. meccs győztes gólja. Andersen ismét nagyszerű teljesítményt nyújtott, nem sok hiányzott a hibátlan mérkőzéshez.
Kérjük a következőt! gaben
Én mint Canucks drukker gratulálok!
Nagyon jó formában van az Anaheim, talán egy rossz meccse volt: a legelső.
Pont a csoportellenfelek ellen nem bírunk nyerni. San Jose ellen 1-3-as mérleg (de már többet nem játszunk velük alapszakaszban), legutóbb vereség az LA-tól, most meg ez a kiütéses vereség. Szoros lesz az a 4. hely (ha meg lesz egyáltalán, mert a Coyotes is nagyon pályázik rá).
Nem is bírtuk elviselni ezt a hideg zuhanyt: 73 perc kiállítást kaptunk (összesen 104 volt a meccsen a két csapatnak).
Rosszabb csak nem lehet. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Hát ez a tegnapi Ducks - Canucks meccs hihetetlen volt. A 20-0-2 hazai mérleggel álló Anaheim történetében rekordnak számít a 44 rálövés mellett lőtt 9 gól, mint ahogy a 36-8-5 rekord és 77 pont is a legjobb szezonkezdet. Az csapat vezeti az NHL pontlistát ami remélhetőleg a szünet előtt már nem is változik.
A meccs legjobbjai Perry 2+2, Vatanen 1+2, Selanne 2+1. Teemu egyre jobb formában van ami szerintem nagyban az Olimpiának tudható be, a mai első volt karrierje 110. meccs győztes gólja. Andersen ismét nagyszerű teljesítményt nyújtott, nem sok hiányzott a hibátlan mérkőzéshez.
Kérjük a következőt!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Letang most jött vissza hosszú sérülésből (2meccs), így nem nagyon volt értelme. Ezen az elven Stamkos se jó választás, korább írtam is miért. Lucic szerintem simán nem az a kaliber. Lajos esetét leírtam, hogy miért is van ott a helye. Crawford szerintem simán ott kéne legyen. JT-t én nem vinném, úgy nézett ki korszakos power forward lesz belőle, de valahogy ez nála elsikkadt: NHL regular menő, de fontos szitukban még sose bizonyított gyakorlatilag sehol. Ryan-t meg simán összetenném Crosbyval - ha kanadai lenne😀😊
Többiekről nagyon nem tudok nyilatkozni, mert vagy keveset, vagy semmit nem láttam tőlük.
USA-nál Orpik helyett EJ mehetne több okból.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Akiket én vártam az USA és Kanada keretbe és kimaradtak:

USA
Támadók: B. Ryan (Ottawa Senators)
Védők: E. Johnson (Colorado Avalanche), K. Yandle (Phoenix Coyotes), S. Jones (Nashville Predators) és D. Byfuglien (Winnipeg Jets)

Kanada
Támadók: L. Couture (San Jose Sharks), J. Thornton (San Jose Sharks), M. St. Louis (Tampa Bay Lightning) és M. Lucic (Boston Bruins)
Védők: K. Letang (Pittsburgh Penguins), B. Seabrook (Chicago Blackhawks)
Kapus: Corey Crawford (Chicago Blackhawks)

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Érdekes, hogy Thornton-t meg sem említettétek,mint kimaradó engem meglepett, ahogy St.Louis kimaradása is.
Stamkostól pedig azt várják, mint a szlovákok Gaboriktól, hogy felépüljön, formája állapota jelenleg kérdéses.

Remélem a finnek a kiváló kapus trió előtt, a védekezésben is megtalálják a legjobb párokat. Sakunak itt lett volna a helye, megérdemelte volna, bízom benne, hogy érmet szereznek ismét.Bruschi85
Thornton eléggé beégett a nagy jégen Torinóban, és hát a center depth kegyetlen a kanadaiaknál.

Saku maga mondta vissza a meghívót, és van olyan pletyka, mely szerint nagyobb szerepet szeretett volna, mint amit szánt neki az edző. A védelemben meg majd Kukkonen pusztít 😀Jakehomer
Torinóban az egész kanadai csapat "leégett", viszont 2010-ben ő is tagja volt az akkori 11 győztes mellett, aki most is benn van a keretben.
Ráadásul vezeti a gólpassz listát 43-al, igaz, hogy roppant nehéz a választás, mert a kimaradókból is simán All-Start lehetne összeválogatni nemcsak kanadaiakból, de nekem furcsa, hogy kimaradt, pedig nem vagyok Cápa rajongó.

Az érdekes lehet, hogy mi lehetne egy rutinos klasszisnál a nagyobb "szerep", főleg, ha Teemu-t vesszük alapul, de az edzők majd eldöntik.
Sakunál én azt olvastam, hogy Stanley-t szeretne nyerni. De gondolom, ha hívták volna, meggondolja a finneknél nem szokás "lemondani".

Kukkonen 😀
Azért én maradnék a Timonen-Salo párosnál meg Vaananennél 😛
Remélem Maatta is kap lehetőséget a bizonyításra és Mikko is felépül.Bruschi85
Torinó azért érdekes Thornton esetében, mert nála látványos volt a különbség a nagy jégen (azért nem minden kanadai játszott ott szarul), úgy tűnik, oda nincs meg a sebessége. És tényleg nehéz helyet találni neki, valszeg Crosby, Getzlaf és Toews lesz az első három sor centere, kit vennél ki a kedvéért? Negyedik sorba meg nincs sok értelme.

Sakut hívták és írt egy lemondólevelet, amit a kerethirdetéskor az edző fel is olvasott...
Közte és Selänne között azért fontos különbség, hogy utóbbi hiányposzton játszik (ráadásul nála is benne van a pakliban, hogy csak 13. csatárként számítanak majd rá és elsősorban PP-ben lesz jégen), míg Koivura a harmadik soros center szerepe illik a válogatottban is. Persze sose tudjuk meg, hogy pontosan mi történt, mindenesetre szerintem korrekt dolog volt, hogy lemondta és nem hozta kellemetlen helyzetbe a csapatot/edzőt.

Väänänen borzalmas, Kukkonen hozzá képest egy Lidström 😊 Määttä sokat fog játszani, elképzelhető, hogy Timonen mellett az első védőpárban.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan
Érdekes, hogy Thornton-t meg sem említettétek,mint kimaradó engem meglepett, ahogy St.Louis kimaradása is.
Stamkostól pedig azt várják, mint a szlovákok Gaboriktól, hogy felépüljön, formája állapota jelenleg kérdéses.

Remélem a finnek a kiváló kapus trió előtt, a védekezésben is megtalálják a legjobb párokat. Sakunak itt lett volna a helye, megérdemelte volna, bízom benne, hogy érmet szereznek ismét.Bruschi85
Thornton eléggé beégett a nagy jégen Torinóban, és hát a center depth kegyetlen a kanadaiaknál.

Saku maga mondta vissza a meghívót, és van olyan pletyka, mely szerint nagyobb szerepet szeretett volna, mint amit szánt neki az edző. A védelemben meg majd Kukkonen pusztít 😀Jakehomer
Torinóban az egész kanadai csapat "leégett", viszont 2010-ben ő is tagja volt az akkori 11 győztes mellett, aki most is benn van a keretben.
Ráadásul vezeti a gólpassz listát 43-al, igaz, hogy roppant nehéz a választás, mert a kimaradókból is simán All-Start lehetne összeválogatni nemcsak kanadaiakból, de nekem furcsa, hogy kimaradt, pedig nem vagyok Cápa rajongó.

Az érdekes lehet, hogy mi lehetne egy rutinos klasszisnál a nagyobb "szerep", főleg, ha Teemu-t vesszük alapul, de az edzők majd eldöntik.
Sakunál én azt olvastam, hogy Stanley-t szeretne nyerni. De gondolom, ha hívták volna, meggondolja a finneknél nem szokás "lemondani".

Kukkonen 😀
Azért én maradnék a Timonen-Salo párosnál meg Vaananennél 😛
Remélem Maatta is kap lehetőséget a bizonyításra és Mikko is felépül.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Érdekes, hogy Thornton-t meg sem említettétek,mint kimaradó engem meglepett, ahogy St.Louis kimaradása is.
Stamkostól pedig azt várják, mint a szlovákok Gaboriktól, hogy felépüljön, formája állapota jelenleg kérdéses.

Remélem a finnek a kiváló kapus trió előtt, a védekezésben is megtalálják a legjobb párokat. Sakunak itt lett volna a helye, megérdemelte volna, bízom benne, hogy érmet szereznek ismét.Bruschi85
Thornton eléggé beégett a nagy jégen Torinóban, és hát a center depth kegyetlen a kanadaiaknál.

Saku maga mondta vissza a meghívót, és van olyan pletyka, mely szerint nagyobb szerepet szeretett volna, mint amit szánt neki az edző. A védelemben meg majd Kukkonen pusztít 😀

Perception is reality.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Persze, jó játékos, és nem kérdés, hogy ideális sortársa Crosbynak, ezért meg is értem a beválasztását. De ne mondd már nekem, hogy jobb, mint St Louis, Giroux vagy Hall.Jakehomer
kurvaanyjátennek a szarnak, harmadszor gépelem be:

Nem feltétlen mindig azt kell nézni ki a jobb alapból, mert ezzel az erővel Nash helye megkérdőjelezhetetlen...
Kunitz 4. a pontlistán, keretből Getzlaf/Tavares/Crosby előzi csak. Toews is mögötte van, meg Ovecskin is a kanadai listán pl. ,pedig hát ugye 10-15x jobb játékosok... Szóval nem erre mérik.
Giroux amúgy center, Kunitz winger, nem ő szorítja ki...
Plusz van a keretben 9 center, 4 helyre... ... ...
Én Lajost vinném, ráadásul Stamkos helyett: Stammer alap, de épp törésből lábadozik, vagy nem lesz 100%-os, vagy nem lesz formában, míg Lajos hátán viszi a Tampát.
Részemről jobb lenne, ha nem menne, mert akkor nincs sérülésveszély.kishaszi
Igazad van, hogy nem csak az alapképességeket kell nézni, és pont Kunitz esetében a Crosby kapcsolat annyira erős és bizonyított, hogy abszolút érthető. Még akkor is, ha ez nagy pályán lesz és bár ezt a tényezőt az európai drukkerek hajlamosak túllihegni, azért teljesen figyelmen kívül sem lehet hagyni.

Az, hogy ki kit tudna kiszorítani, nagyon nehéz dolog, mert mind top játékosok, akikről szó van. Giroux is eljátszik szélen, ha kell, szerintem nála is az volt, hogy ezt a Marleau/Benn/Carter/Nash vonal védekezésben erősebbnek ítélte meg a stáb.

Perception is reality.
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
Hol lehet megnezni egy helyen az osszes keretet?zavi27
 www.sportsnet.ca/hockey/nhl/sochi-2014-winter-olympic-mens-hockey-rosters/
Esetleg powerplay.hu fórum.gaben
Koszi szepen!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 759 — Cowboys fan
slow: bocs, félreérthetően írtam, Kunitzra mondtam, hogy jobb lenne, ha nem menne😊kishaszi
persze, de ettől függetlenül (is) érvényes a Stevie-re írt _poénom_
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
slow: bocs, félreérthetően írtam, Kunitzra mondtam, hogy jobb lenne, ha nem menne😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Hol lehet megnezni egy helyen az osszes keretet?zavi27
 www.sportsnet.ca/hockey/nhl/sochi-2014-winter-olympic-mens-hockey-rosters/
Esetleg powerplay.hu fórum.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
Hol lehet megnezni egy helyen az osszes keretet?
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 759 — Cowboys fan
Én Lajost vinném, ráadásul Stamkos helyett: Stammer alap, de épp törésből lábadozik, vagy nem lesz 100%-os, vagy nem lesz formában, míg Lajos hátán viszi a Tampát.
Részemről jobb lenne, ha nem menne, mert akkor nincs sérülésveszély.kishaszi
még a végén kiderül, hogy Stevie Y azért nem viszi el a világ másik felére MSL-t, hogy ne fáradjon le a rájátszásra 😊
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan
Érdekes, hogy Thornton-t meg sem említettétek,mint kimaradó engem meglepett, ahogy St.Louis kimaradása is.
Stamkostól pedig azt várják, mint a szlovákok Gaboriktól, hogy felépüljön, formája állapota jelenleg kérdéses.

Remélem a finnek a kiváló kapus trió előtt, a védekezésben is megtalálják a legjobb párokat. Sakunak itt lett volna a helye, megérdemelte volna, bízom benne, hogy érmet szereznek ismét.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Persze, jó játékos, és nem kérdés, hogy ideális sortársa Crosbynak, ezért meg is értem a beválasztását. De ne mondd már nekem, hogy jobb, mint St Louis, Giroux vagy Hall.Jakehomer
kurvaanyjátennek a szarnak, harmadszor gépelem be:

Nem feltétlen mindig azt kell nézni ki a jobb alapból, mert ezzel az erővel Nash helye megkérdőjelezhetetlen...
Kunitz 4. a pontlistán, keretből Getzlaf/Tavares/Crosby előzi csak. Toews is mögötte van, meg Ovecskin is a kanadai listán pl. ,pedig hát ugye 10-15x jobb játékosok... Szóval nem erre mérik.
Giroux amúgy center, Kunitz winger, nem ő szorítja ki...
Plusz van a keretben 9 center, 4 helyre... ... ...
Én Lajost vinném, ráadásul Stamkos helyett: Stammer alap, de épp törésből lábadozik, vagy nem lesz 100%-os, vagy nem lesz formában, míg Lajos hátán viszi a Tampát.
Részemről jobb lenne, ha nem menne, mert akkor nincs sérülésveszély.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
The NHL-leading Anaheim Ducks improved to 32-8-5 with tonight’s 5-2 victory over the Boston Bruins at Honda Center. The 32-8-5 record for 69 points is Anaheim’s best ever start to a season through 45 games.
The Ducks are the fifth team in 40 NHL seasons (since 1973-74) to record points in each of their first 20+ home games of a season (18-0-2). The Ducks’ 20-game streak is also their longest home standings point streak in club history at any point during a season.

Egy kis öncélú promó! (Y)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
valószínűleg a kora miatt nem válogatták be, mert a kanadai rosteren a legidősebb is három évvel fiatalabb nála.
majd házon belül számon kérheti, elvégre Canada GM = Tampa Bay GM...slowmotion
Nem tudom, hogy a kor számított-e, Giroux, Neal vagy Hall is kimaradt, akik azért egyértelműen jobb játékosok, mint Nash, Kunitz (jó, ő Crosby miatt került be) vagy Carter. MSL esetében ráadásul kimondottan előny a nagyobb jég, de hát a méretre mentek rá a kanadaiak, majd kiderül, hogy megérte-e.

Nekem a svéd keret tetszik a legjobban (még ha ott is van pár érdekes kimaradó, főleg Brodin), vicces, de ott Lundqvist a legnagyobb kérdőjel.Jakehomer
csak azt mondtam ezzel, hogy a kor is számíthatott az ő esetében. az, hogy Giroux et al. kimaradt, az nem volt téma, legalábbis az eredeti hozzászólásodban.slowmotion
Nem volt téma, mert St Louis a legjobb azok közül, aki kimaradt. Btw te egyértelműen a korra tippeltél, nem volt semmilyen más érv 😊 Yzermanék még ki is emelték a tapasztalat fontosságát a válogatási elveknél, és hát MSL fél éve Art Ross winner volt, idén a Stamkos nélküli Tampát viszi a hátán (persze Bishoppal egyetemben, akit meg az amerikaik ignoráltak, vicces dolgok ezek), szóval nem egy has been playerről van szó.

Gondolom, úgy érezték, hogy a top 6-be nem fér, bottom 6-be meg nem akarták betenni. Még egyszer, ők tudják.


Mondjuk az, hogy Kunitz ott van, az nem egyenes következménye annak, hogy Crosbyval egy sorban játszik, ahhoz le is kellett tennie valamit az asztalra.kishaszi
Persze, jó játékos, és nem kérdés, hogy ideális sortársa Crosbynak, ezért meg is értem a beválasztását. De ne mondd már nekem, hogy jobb, mint St Louis, Giroux vagy Hall.

Perception is reality.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 759 — Cowboys fan
valószínűleg a kora miatt nem válogatták be, mert a kanadai rosteren a legidősebb is három évvel fiatalabb nála.
majd házon belül számon kérheti, elvégre Canada GM = Tampa Bay GM...slowmotion
Nem tudom, hogy a kor számított-e, Giroux, Neal vagy Hall is kimaradt, akik azért egyértelműen jobb játékosok, mint Nash, Kunitz (jó, ő Crosby miatt került be) vagy Carter. MSL esetében ráadásul kimondottan előny a nagyobb jég, de hát a méretre mentek rá a kanadaiak, majd kiderül, hogy megérte-e.

Nekem a svéd keret tetszik a legjobban (még ha ott is van pár érdekes kimaradó, főleg Brodin), vicces, de ott Lundqvist a legnagyobb kérdőjel.Jakehomer
csak azt mondtam ezzel, hogy a kor is számíthatott az ő esetében. az, hogy Giroux et al. kimaradt, az nem volt téma, legalábbis az eredeti hozzászólásodban.
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mondjuk az, hogy Kunitz ott van, az nem egyenes következménye annak, hogy Crosbyval egy sorban játszik, ahhoz le is kellett tennie valamit az asztalra.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Egészen tetszetős az amerikai olimpiai keret, bár nekem Ryan nagyon hiányzik.

A finneknél Selänne a hatodik olimpiájára készül. Bár ez inkább életműdíj, semmint 2013-14-es játékának elismerése.Mikey
Majd ha Teemu beüti a döntő győztes gólját az elég lesz! 😛
Alfredsson meg Jagr esete is ugyanez szerintem, de így is van ez jól. Megérdemlik az öregek, és fel is fogják szívni magukat az tuti.
Viszont Hiller kihagyása nagy baromság volt! (N)gaben
Alfie és főleg Jagr azért még mindig hasznos, Teemu ezzel szemben már nem igazán... De hát ő is csak akkor került volna ki, ha maga lemondja, illetve az a szomorú igazság, hogy még mindig befér, nincs nála négy jobb RW.

Oroszoknál nincs Szjomin, a kanadaiaknál St Louis, ezek elég nehezen érthető döntések, de hát ők tudják. Nem mintha így ne lennének tele sztárokkal.

A finnektől Koivu lemondta a szereplést - az agyrázkódására hivatkozva, mondván nem lenne 100%-os, ehhez képest mióta visszatért, a Ducksban fossa a pontokat. Mondjuk centerposzton a erős a csapat, olyannyira, hogy Filppula és Granlund szélsőt fog játszani, mert ilyen kevés a minőségi winger. Ehhez képest Bergenheim nincs a keretben (N)

Szokás szerint a finneknél nincs annyi skill player, de szerencsés esetben a kaparós, kevésbé látványos, de hatékony csapatjáték és a mezőny legjobb kapusa azért mégis éremig repítheti az oroszlánokat.Jakehomer
valószínűleg a kora miatt nem válogatták be, mert a kanadai rosteren a legidősebb is három évvel fiatalabb nála.
majd házon belül számon kérheti, elvégre Canada GM = Tampa Bay GM...slowmotion
Nem tudom, hogy a kor számított-e, Giroux, Neal vagy Hall is kimaradt, akik azért egyértelműen jobb játékosok, mint Nash, Kunitz (jó, ő Crosby miatt került be) vagy Carter. MSL esetében ráadásul kimondottan előny a nagyobb jég, de hát a méretre mentek rá a kanadaiak, majd kiderül, hogy megérte-e.

Nekem a svéd keret tetszik a legjobban (még ha ott is van pár érdekes kimaradó, főleg Brodin), vicces, de ott Lundqvist a legnagyobb kérdőjel.

Perception is reality.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Egészen tetszetős az amerikai olimpiai keret, bár nekem Ryan nagyon hiányzik.

A finneknél Selänne a hatodik olimpiájára készül. Bár ez inkább életműdíj, semmint 2013-14-es játékának elismerése.Mikey
Majd ha Teemu beüti a döntő győztes gólját az elég lesz! 😛
Alfredsson meg Jagr esete is ugyanez szerintem, de így is van ez jól. Megérdemlik az öregek, és fel is fogják szívni magukat az tuti.
Szerintem nem fut rosszul Selanne, már nem is várják el tőle a világ megváltást.
Hiller pedig élete formájában játszik.(Y)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Egészen tetszetős az amerikai olimpiai keret, bár nekem Ryan nagyon hiányzik.

A finneknél Selänne a hatodik olimpiájára készül. Bár ez inkább életműdíj, semmint 2013-14-es játékának elismerése.