Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
ty

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
footballfanatics


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
sargulok. hol lotted ?

edit mondjuk en ilyet azert tartozkodassal vennek fel, rw ml logo egyszerre megfekudne a gyomromat 😀 de a hoodie nagyon asz valoban es kivancsi vagyok.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Erik az Original6 donto 😊 Ahogy neztem Keith nelkul is igen jol vedekezett a Chicago es mintha Quick is megrogyott vna. Innet sztem mar nem hozza vissza az LA.MMMS
az időjárás miatt mostanában úgyis sokat viselhettem még kedvenc pulóveremet :cool:



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Erik az Original6 donto 😊 Ahogy neztem Keith nelkul is igen jol vedekezett a Chicago es mintha Quick is megrogyott vna. Innet sztem mar nem hozza vissza az LA.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
kolok1972 New England Patriots 2 426 — Pats fan
Elég zilált, feszült kis meccs volt ez a BOS-PIT 3. összecsapás. Nem mintha a többi meccs nélkülözte volna a keménységet, de ez már + azért is volt durva, mert 2x hosszabbításban dőlt el.
Pedig már az gondoltam, hogy Malkin hülyesége miatt hátrányban fejezi be a meccset a PIT, és persze ezt kihasználja a BOS. Nem használta, de utána jött Jagr szemfülessége, valamint Marchand-Bergeron páros szép befejezése. Sajnálom a PIT-et, én őket vártam a döntőbe (a CHI együtt; abból még lehet valami). Csak a BOS nem akartam látni a döntőben erre tessék. 😕

Akkor is hajrá Canucks, és várom az új head coach-t és a segítőit.danyly
Hiába,a rossz beidegződések... 10 percen keresztül a "rossz" csapatnak drukkoltam,mire rájöttem a Pittsburgh-Boston meccsen,hogy mi vagyunk fekete-sárgában...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Elég zilált, feszült kis meccs volt ez a BOS-PIT 3. összecsapás. Nem mintha a többi meccs nélkülözte volna a keménységet, de ez már + azért is volt durva, mert 2x hosszabbításban dőlt el.
Pedig már az gondoltam, hogy Malkin hülyesége miatt hátrányban fejezi be a meccset a PIT, és persze ezt kihasználja a BOS. Nem használta, de utána jött Jagr szemfülessége, valamint Marchand-Bergeron páros szép befejezése. Sajnálom a PIT-et, én őket vártam a döntőbe (a CHI együtt; abból még lehet valami). Csak a BOS nem akartam látni a döntőben erre tessék. 😕

Akkor is hajrá Canucks, és várom az új head coach-t és a segítőit.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Egyik csapatot se szeretem, de ez a keleti döntő nagyon fasza, ezerszer élvezhetőbb, mint a Hawks szenvedése a Kings trapje ellen.

Perception is reality.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jimmy adom! Mi a tét?
(ja és megy egy PM)Bazzani
Na, lehúztalak volna egy doboz Borsodival. Mostmár mindegy. Kings ellen kíváncsi vagyok, teljesen más stílusú csapat, és a tavalyi rájátszás megmutatta, egy ilyen formában lévő kapus meg tudja törni ezt a csapatot.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
jkb-n nem szoktak hülyeséget írni, de nem lehet mindenki olyan tájékozott mint te, ez nyilvánvaló 😛petey
Jaja, biztosan így van ha te mondod. Kár hogy azóta minden létező fórumon hülyeségnek nyilvánították, ráadásul nem engedi az NHL-KHL transzferegyezmény.

A jkb egész csapata jöhet egy NHL vetélkedőre, bármikor.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Hm azért az érdekes az elmúlt négy év bajnokai a két konferenciadöntőben.dande
wow, akkor összejött a négyes szuperdöntő, most dől el, hogy ki az igazi bajnok 😊
pár meccs mondjuk lehetne kicsit korábban is néha a hajnali kettes/hármas kezdés helyett...jjncaa
tessék:
LA @ CHI első meccs, június 1. szombat, 23:00 😊slowmotion
kösz 😊 csak nézd meg azt is, hogy a többi meccs hány órára van kiírva...jjncaa
szemét amerikaiak, nem képesek dél és délután kettő között kezdeni?! 😊
(azt már hozzá sem teszem, hogy ez a meccs is csak azért került magyar idő szerint este 11-re, mert három órával később kezdődik a keleti döntő)
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hm azért az érdekes az elmúlt négy év bajnokai a két konferenciadöntőben.dande
wow, akkor összejött a négyes szuperdöntő, most dől el, hogy ki az igazi bajnok 😊
pár meccs mondjuk lehetne kicsit korábban is néha a hajnali kettes/hármas kezdés helyett...jjncaa
Így kellett lennie, mert a Wings csak 1 évvel maradt volna el és a 4 5-re változott volna😊
Szóval főcsop. döntő előtti ucsó pillanatig az utóbbi 5 év bajnokai versengtek...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Dettó. Vizsgaidőszakban meg pláne necces lenne minden másnap éjszakázni...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
A det-chi széria első mérkőzése is ET 13.00-kor volt, jah, csak a többi volt az éjszaka közepén... 😀dcsicsak
azt az egyet láttam... mikor futballszezon van, akkor át lehet állni a hétvégi éjszakázásra, de így egy-egy meccsért nekem abszolút nem megy, hiába érdekel, mire leszáll az est, már más a helyzet 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
A det-chi széria első mérkőzése is ET 13.00-kor volt, jah, csak a többi volt az éjszaka közepén... 😀
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Hm azért az érdekes az elmúlt négy év bajnokai a két konferenciadöntőben.dande
wow, akkor összejött a négyes szuperdöntő, most dől el, hogy ki az igazi bajnok 😊
pár meccs mondjuk lehetne kicsit korábban is néha a hajnali kettes/hármas kezdés helyett...jjncaa
tessék:
LA @ CHI első meccs, június 1. szombat, 23:00 😊slowmotion
kösz 😊 csak nézd meg azt is, hogy a többi meccs hány órára van kiírva...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Hm azért az érdekes az elmúlt négy év bajnokai a két konferenciadöntőben.dande
wow, akkor összejött a négyes szuperdöntő, most dől el, hogy ki az igazi bajnok 😊
pár meccs mondjuk lehetne kicsit korábban is néha a hajnali kettes/hármas kezdés helyett...jjncaa
tessék:
LA @ CHI első meccs, június 1. szombat, 23:00 😊
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Hm azért az érdekes az elmúlt négy év bajnokai a két konferenciadöntőben.dande
wow, akkor összejött a négyes szuperdöntő, most dől el, hogy ki az igazi bajnok 😊
pár meccs mondjuk lehetne kicsit korábban is néha a hajnali kettes/hármas kezdés helyett...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hm azért az érdekes az elmúlt négy év bajnokai a két konferenciadöntőben. Iginla miatt talán a Pensnek szurkolok. A Bostonnak itt az NHL-ben a Habs miatt nem igazán tudok és hogy pláne a tőlünk elküldött Juliennel hasítanak mi meg azóta is csak vergődünk jószerivel....
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
ahhoz képest, hogy a rájátszásba jutás is erősen dadogott, sikerült partiban lenni végig az első és a második kiemelttel. a hatodik meccs után számítottam erre, és bár minden odds a csapat ellen szólt, azért szomorú vagyok.
nem baj, majd jövőre keleten talán sikerül, lehet, hogy a csapatnak is csak egy kis környezetváltozásra van szüksége 😊
több mint 10 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Sajnos kiesett a Red Wings, de sztem így is szépen teljesítettek a fiúk, mondjuk kár, hogy hazai pályán nem sikerült az utolsó előtti meccsen behúzni.
Idén gyengébbnek éreztem a csapatot, mint korábban, de így is sikerült a PO és még egy kört is mentek.

Go Wings
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
OT, a széria megkoronázása


JT Daniels fan
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Sharks fanoknak nem ajánlom az alábbi videó megtekintését, mindenki másnak igen 😊



van itt esetleg olyan, aki szokott NHL-ről írni híreket/cikkeket valahova?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jimmy adom! Mi a tét?
(ja és megy egy PM)