Jégkorong

23 feliratkozó

több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
W7 sorozat, az utolsó 10 meccsen mindig pontot szerezve 8-0-2-es mutató. Still Mighty! :cool:
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Ebből a srácból még lesz valami!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Thornton 15 meccset kapott. Kevés.Gabesz92
Mondjuk nem teljesen ugyanaz (max. az a része, hogy hátulról támadott, alattomosan), de pl.: Bertuzzi 20 meccset kapott 2004-ben + persze pénz büntit és fizetése egy részének a megvonását. De persze ott három nyakcsigolya is eltört Moore-nak.danyly
majdnem eltaláltad.
persze, NHL-szinten ez valóban 20 meccsre jött ki, de igazából a bünti úgy szólt, hogy a legalább az adott szezonra eltiltották (13 alapszakasz-meccs + a teljes rájátszás), hogy majd újranézik az ügyet.
következő szezonban volt ugye a lockout, amikor mindenki átvándorolt a tengeren innenre, akkor érvényben maradt Bertuzzi felfüggesztése. szóval nem 20 meccset kapott igazából, hanem 20 meccs plusz egy évet.

egyébként a hátulról támadás az nem ütésre vonatkozik, hanem hogy visszahúzva elgáncsolta, és amiatt ütötte be a fejét a csóka. az volt a gusztustalan, hogy a földön fekvő embert ütötte, de hát ilyen egy igazi férfi.slowmotion
Ismerem a történetet elvégre Canucks szurkoló vagyok, vagy mi! :p
De ha a pontosak akarunk lenni, teljesen igazad van. Igen mert úgy volt a 20 meccs, hogy 13 alapszakasz meccs és utána a 7 PO meccs (mert addig jutottunk).

De nekem a NEM szemtől-szembe fight valahogy nem igazán férfias. Akár elgáncsolja, akár nem.danyly
azért írtam dőlt betűvel, mert nem tudom, hogy itt mi az irony font kódja (sbnation-ön @ előtte-utána, itt fingom sincs).
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Thornton 15 meccset kapott. Kevés.Gabesz92
Mondjuk nem teljesen ugyanaz (max. az a része, hogy hátulról támadott, alattomosan), de pl.: Bertuzzi 20 meccset kapott 2004-ben + persze pénz büntit és fizetése egy részének a megvonását. De persze ott három nyakcsigolya is eltört Moore-nak.danyly
majdnem eltaláltad.
persze, NHL-szinten ez valóban 20 meccsre jött ki, de igazából a bünti úgy szólt, hogy a legalább az adott szezonra eltiltották (13 alapszakasz-meccs + a teljes rájátszás), hogy majd újranézik az ügyet.
következő szezonban volt ugye a lockout, amikor mindenki átvándorolt a tengeren innenre, akkor érvényben maradt Bertuzzi felfüggesztése. szóval nem 20 meccset kapott igazából, hanem 20 meccs plusz egy évet.

egyébként a hátulról támadás az nem ütésre vonatkozik, hanem hogy visszahúzva elgáncsolta, és amiatt ütötte be a fejét a csóka. az volt a gusztustalan, hogy a földön fekvő embert ütötte, de hát ilyen egy igazi férfi.slowmotion
Ismerem a történetet elvégre Canucks szurkoló vagyok, vagy mi! :p
De ha a pontosak akarunk lenni, teljesen igazad van. Igen mert úgy volt a 20 meccs, hogy 13 alapszakasz meccs és utána a 7 PO meccs (mert addig jutottunk).

De nekem a NEM szemtől-szembe fight valahogy nem igazán férfias. Akár elgáncsolja, akár nem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.buzzfeed.com/mrloganrhoades/24-reasons-why-hockey-players-are-actually-big-cuddly-sweeth
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM


JT Daniels fan
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nincs is nagyobb öröm, mint felmosni a pályát a Boston-al. 😛
A 2011-es Stanley 7. meccse óta nem járt a Rogers Arena-ban a Bruins, így várható volt a felfokozott hangulat. Meg is kapták a magukét. Tavaly már találkoztunk a bostoni csapattal, de akkor idegenben (egyébként ott is nyertünk 4-3-ra). Így a Boston azóta nem nyert ellenünk, hogy megnyerték a Stanley Cup-ot.
De mit nem adnék azért ha ki lehetne valamelyik mostani győzelmet cserélni az akkori 7. meccsért. 😥

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Thornton 15 meccset kapott. Kevés.Gabesz92
Mondjuk nem teljesen ugyanaz (max. az a része, hogy hátulról támadott, alattomosan), de pl.: Bertuzzi 20 meccset kapott 2004-ben + persze pénz büntit és fizetése egy részének a megvonását. De persze ott három nyakcsigolya is eltört Moore-nak.danyly
majdnem eltaláltad.
persze, NHL-szinten ez valóban 20 meccsre jött ki, de igazából a bünti úgy szólt, hogy a legalább az adott szezonra eltiltották (13 alapszakasz-meccs + a teljes rájátszás), hogy majd újranézik az ügyet.
következő szezonban volt ugye a lockout, amikor mindenki átvándorolt a tengeren innenre, akkor érvényben maradt Bertuzzi felfüggesztése. szóval nem 20 meccset kapott igazából, hanem 20 meccs plusz egy évet.

egyébként a hátulról támadás az nem ütésre vonatkozik, hanem hogy visszahúzva elgáncsolta, és amiatt ütötte be a fejét a csóka. az volt a gusztustalan, hogy a földön fekvő embert ütötte, de hát ilyen egy igazi férfi.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Thornton 15 meccset kapott. Kevés.Gabesz92
Mondjuk nem teljesen ugyanaz (max. az a része, hogy hátulról támadott, alattomosan), de pl.: Bertuzzi 20 meccset kapott 2004-ben + persze pénz büntit és fizetése egy részének a megvonását. De persze ott három nyakcsigolya is eltört Moore-nak.

De szerintem Thorton esetében is biztos be kell fizetni a Players' Emergency Assistance Fund-ba. Az eltiltása alatt keresett pénzt kell arányosan "beszolgáltatnia".

Csak egy pl.: James Neal most kapott öt meccses eltiltást és ez alatt nem kap fizetést, de amit ez idő alatt kapott volna, az átvándorol a PEAF-be (laza kis 128 ezer $). De itt az is számít kinek milyen a szerződése.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Katasztrófa ez az ottawai védelem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Thornton 15 meccset kapott. Kevés.

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez gyors volt : | 21 mp után máris vezet a Kings, Anderson nagyon benézte (pedig viszonylag jó évet produkál, 93.3 %-os hatékonysággal véd idén) |

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én két verség után (pláne a 6-0 után) megint elmondom: Therrein takarodj...,hátha újra bejön 😛 (azután volt egy kb 21 pontos streak) Azért go Habs
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A Calgary-nál is rendet tettek: a GM és az assistant GM is kirúgva.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Kedves gyerek ez a Shawn Thornton. :[]danyly
Személyes meg(ki)hallgatás-->életfogytiglan.

Rinaldo se volt rossz azért. 10 másodperc TOI és 27 perc büntetés. 😀

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kedves gyerek ez a Shawn Thornton. :[]

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Kövezzetek meg, de én "Spíler Pista" közvetítésein kurva jókat röhögök. Az amcsik néha nagyon egyhangúak tudnak lenni. Én például Gruden stílusát is bírom, bár sokan kritizálják. Azt meg remélem, hogy a Ducks Stadium Series meccsét leadják itthon.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ducks meccs egy darab sem volt ezzel szemben, de nem bánom. Minden meccset leszedek hazai kommentálással, és hát az az igazi azért. 😊Shawn84
Azért a kiemelt résszel vitatkoznék. Ahlers és Hayward hihetetlen nagy baromságokat képesek mondani, sajnos túl gyakran.
Amellett az is nagyon durva, hogy mennyiszer mondanak félre neveket, kevernek játékosokat.
Pár éve azért szurkolok, hogy cseréljék le őket értelmesebbekre.Mikey
Magyarban ugyanez meg van, csak nekem valami oknál fogva a sport tv elég szar minőségben jön csak, így egyértelmű, hogy inkább a Fox Ducks. Amúgy igazad van, de én annyira beleélem magam a meccsbe, hogy az ilyenek kevésbé tűnnek fel. Az anyázás mellett elsiklanak 😊 A tegnapit épp Kings kommentálással nézem, és hát ezt sem mondanám világbajnoknak. A Foxnál lesz itt a hiba a castingal. A Comcast, TSN vagy Root Sports pl elég jó szokott lenni.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Ducks meccs egy darab sem volt ezzel szemben, de nem bánom. Minden meccset leszedek hazai kommentálással, és hát az az igazi azért. 😊Shawn84
Azért a kiemelt résszel vitatkoznék. Ahlers és Hayward hihetetlen nagy baromságokat képesek mondani, sajnos túl gyakran.
Amellett az is nagyon durva, hogy mennyiszer mondanak félre neveket, kevernek játékosokat.
Pár éve azért szurkolok, hogy cseréljék le őket értelmesebbekre.
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Azt hiszem NHL-l kapcsolatban egy szavam nem lehet a sport tv-re. kb az 5. Habs meccset adják idén és majd egymás után a másodikat. Remélem ma is nyerünk és majd a PO-ban is lesz mód rá hogy képernyőre kerüljünk de addig még hosszú az idény 😀

Hajrá Montreal!dande
Ducks meccs egy darab sem volt ezzel szemben, de nem bánom. Minden meccset leszedek hazai kommentálással, és hát az az igazi azért. 😊 Erre a célra ajánlom a rutracker oldalt egyébként. Minden meccs 3 féle minőségben, méretben és általában többféle közvetítéssel. (home/away feed, országos csatorna)
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Reid Boucher pedig bemutatkozik a Devils-ben, az ő játékára kíváncsi leszek 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt hiszem NHL-l kapcsolatban egy szavam nem lehet a sport tv-re. kb az 5. Habs meccset adják idén és majd egymás után a másodikat. Remélem ma is nyerünk és majd a PO-ban is lesz mód rá hogy képernyőre kerüljünk de addig még hosszú az idény 😀

Hajrá Montreal!
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Kivételesen balfaszok voltak a kacsák tegnap a 3. harmadban. Ritka nagy zakó 1 harmad alatt.Shawn84
De legalább Koivu újra játszhat - kár hogy Etem került ki a csapatból emiatt. Ahhoz képest, hogy day-to-daynek indult, 15 meccs lett belőle. Szemét dolog az agyrázkódás, na.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem többször fogom emlegetni Therrein takarodj (azóta 4 W) hátha a végén még bajnokságot is nyerünk 😛. Go Habs
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Kivételesen balfaszok voltak a kacsák tegnap a 3. harmadban. Ritka nagy zakó 1 harmad alatt.Shawn84
Hát ez egy vicc! Ilyen fos védekezést. Mintha nem akarnának küzdeni a korongért.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "