Jégkorong

23 feliratkozó

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Régóta figyelemmel kísérem már az NHL mérkőzéseit, de csak ebben a szezonban ástam bele magam jobban a ligában 😊 Kedvelem a kanadai hokit, így szinte biztos voltam abban, hogy kanadai csapatokat fogom figyelemmel kísérni, az már csak a véletlen műve, hogy egy kis utána olvasás és a meccsek alapján a Calgary essen a választásom 😊 Hajrá Flames!MirrMurr
A Calgary csapatával kapcsolatos élményem: sosem felejtem el amikor még a Ferihegyi reptéren dolgoztam, és jött egy bácsi pont az én fülkémhez útlevélkezelésre. Flames mezben "feszített", és ez nekem, mint NHL fanatikusnak nagyon tetszett. Magyar születésű, de már kanadai állampolgár volt aki a családjához jött haza.
Ugye pont akkor zajlott a Stanley Cup döntő a Flames és a Lightning között. A bácsi éppen utazott haza Calgary-ba, mert másnap rendezték a döntő 6. meccsét. A Calgary 3-2-el vezetett az összevetésben. A bácsi mondta, hogy ez semmiképpen nem hagyná ki, mert most meglesz az a hőn ámított kupa. Én is azt tippeltem, hogy a Calgary nyer és el is mondtam neki. Örült neki, hogy más is képben van és errefelé is figyelemmel kísérik a jégkorongot.

Sajnos a Flames nem nyert azon a meccsen és a kupát sem tudta elhódítani. Én persze Canucks drukker vagyok, de ha már kiesik v. be sem jut a kedvencem, akkor azért szorítok, hogy valamelyik kanadai gárda a döntőbe jusson.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
4 meccs nem sok, ám az új igazolások repítik eddig a Duckst.
Jakob Silfverberg 4+1
Mathieu Perreault 2+3
A svéd a Bobby Ryan-csere keretében érkezett a nyáron, a kanadai pedig alig egy héttel a nyitónap előtt.
A védelemben a két újonc, a 22 éves Sami Vatanen és a 19 éves Hampe Lindholm - tavalyi 1/6-os választott - is zseniálisan kezdett, nagyban hozzájárulva a 3-1-0-s kezdéshez.
Remélhetőleg idén bizonyítja a csapat, hogy a tavalyi nyugati 2. helyezés nem lufi volt, hanem tényleg erős a csapat.
Go Ducks!

ps.: holnap a Senators ellen ünnepli a csapat alapításának 20. évfordulóját, melynek alkalmából az eredeti Mighty Ducks mezben lépnek jégre a srácok!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 759 — Cowboys fan
Régóta figyelemmel kísérem már az NHL mérkőzéseit, de csak ebben a szezonban ástam bele magam jobban a ligában 😊 Kedvelem a kanadai hokit, így szinte biztos voltam abban, hogy kanadai csapatokat fogom figyelemmel kísérni, az már csak a véletlen műve, hogy egy kis utána olvasás és a meccsek alapján a Calgary essen a választásom 😊 Hajrá Flames!MirrMurr
divat 😊slowmotion
Én azért kedveltem meg a csapatot amit a meccseken láttam és amit a történetükről olvastam. Szimpatikus csapat 😊
Amúgy Monahan szerintem megérte a 6. picket 4 meccs 3 gól, 2 asziszt 😊MirrMurr
plusz ugye annak idején Szuper Levi is majdnem ebbe a csapatba került be, ha már
több mint 10 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Régóta figyelemmel kísérem már az NHL mérkőzéseit, de csak ebben a szezonban ástam bele magam jobban a ligában 😊 Kedvelem a kanadai hokit, így szinte biztos voltam abban, hogy kanadai csapatokat fogom figyelemmel kísérni, az már csak a véletlen műve, hogy egy kis utána olvasás és a meccsek alapján a Calgary essen a választásom 😊 Hajrá Flames!MirrMurr
divat 😊slowmotion
Én azért kedveltem meg a csapatot amit a meccseken láttam és amit a történetükről olvastam. Szimpatikus csapat 😊
Amúgy Monahan szerintem megérte a 6. picket 4 meccs 3 gól, 2 asziszt 😊
több mint 10 éve
Mike Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 93 — Mike
Hát ez fájt, durva vereség volt, de ez a gól... ááá... Szenvedősen kezdjük a szezont, remélem csak az eleje lesz ilyen, viszont a másik New York-i gárda az Islanders számomra meglepő. Igaz, hogy csupán 2 mérkőzést játszottak csak, de ez a 12 lőtt és 3 kapott ezalatt brutál. Néztem összefoglalókat is, és nagyon szépen játszottak. Szezon eleje ugyan, meg még sok van hátra, de ők mindig így bekezdenek? Vagy idén ennyire beerősödtek?Mike
ja, rendre így kezdünk. aztán a PO-ra elfogy a lendület, de idén végre nem nyugdíjasválogatottal ugrottunk neki az idénynek.shawnka
tavaly pont fordított volt, végig szoptuk az idényt, ,igaz csonka szezon volt, de az utolsó hónapra lendültünk bele. Wilson egész jó dolgokat csinált mostanában, eltrédelte az öregecske, sokat kereső embereket(Handzus, Clowe, Murray), és elkezdte beépíteni a fiatalokat, drafton keresztül, plusz a húzóembereknek több éves contractot adott.
már csak az az 1 lépés hiányzik a Konf. döntőről....de majd idén. 😊petey
Szimpatikus is ez a megfiatalodott csapat, de a szívem a városi riválisotoké 😊Mike
Asszem zavar van az erőben! Itt nem egészen tisztázott, hogy ki melyik csapatról beszél xD Most akkor SJ vagy NYI?

u.i.: szerintem Sonka kezdte a bekavarást 😉gdavid
Én Islanders-ről beszélek 😀

Co-Founder - New York Yankees Hungary Podcast
Founder - Catch! Blog
https://catch.blog.hu/

több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Hát ez fájt, durva vereség volt, de ez a gól... ááá... Szenvedősen kezdjük a szezont, remélem csak az eleje lesz ilyen, viszont a másik New York-i gárda az Islanders számomra meglepő. Igaz, hogy csupán 2 mérkőzést játszottak csak, de ez a 12 lőtt és 3 kapott ezalatt brutál. Néztem összefoglalókat is, és nagyon szépen játszottak. Szezon eleje ugyan, meg még sok van hátra, de ők mindig így bekezdenek? Vagy idén ennyire beerősödtek?Mike
ja, rendre így kezdünk. aztán a PO-ra elfogy a lendület, de idén végre nem nyugdíjasválogatottal ugrottunk neki az idénynek.shawnka
tavaly pont fordított volt, végig szoptuk az idényt, ,igaz csonka szezon volt, de az utolsó hónapra lendültünk bele. Wilson egész jó dolgokat csinált mostanában, eltrédelte az öregecske, sokat kereső embereket(Handzus, Clowe, Murray), és elkezdte beépíteni a fiatalokat, drafton keresztül, plusz a húzóembereknek több éves contractot adott.
már csak az az 1 lépés hiányzik a Konf. döntőről....de majd idén. 😊petey
Szimpatikus is ez a megfiatalodott csapat, de a szívem a városi riválisotoké 😊Mike
Asszem zavar van az erőben! Itt nem egészen tisztázott, hogy ki melyik csapatról beszél xD Most akkor SJ vagy NYI?

u.i.: szerintem Sonka kezdte a bekavarást 😉

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
Mike Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 93 — Mike
Hát ez fájt, durva vereség volt, de ez a gól... ááá... Szenvedősen kezdjük a szezont, remélem csak az eleje lesz ilyen, viszont a másik New York-i gárda az Islanders számomra meglepő. Igaz, hogy csupán 2 mérkőzést játszottak csak, de ez a 12 lőtt és 3 kapott ezalatt brutál. Néztem összefoglalókat is, és nagyon szépen játszottak. Szezon eleje ugyan, meg még sok van hátra, de ők mindig így bekezdenek? Vagy idén ennyire beerősödtek?Mike
ja, rendre így kezdünk. aztán a PO-ra elfogy a lendület, de idén végre nem nyugdíjasválogatottal ugrottunk neki az idénynek.shawnka
tavaly pont fordított volt, végig szoptuk az idényt, ,igaz csonka szezon volt, de az utolsó hónapra lendültünk bele. Wilson egész jó dolgokat csinált mostanában, eltrédelte az öregecske, sokat kereső embereket(Handzus, Clowe, Murray), és elkezdte beépíteni a fiatalokat, drafton keresztül, plusz a húzóembereknek több éves contractot adott.
már csak az az 1 lépés hiányzik a Konf. döntőről....de majd idén. 😊petey
Szimpatikus is ez a megfiatalodott csapat, de a szívem a városi riválisotoké 😊

Co-Founder - New York Yankees Hungary Podcast
Founder - Catch! Blog
https://catch.blog.hu/

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Hát ez fájt, durva vereség volt, de ez a gól... ááá... Szenvedősen kezdjük a szezont, remélem csak az eleje lesz ilyen, viszont a másik New York-i gárda az Islanders számomra meglepő. Igaz, hogy csupán 2 mérkőzést játszottak csak, de ez a 12 lőtt és 3 kapott ezalatt brutál. Néztem összefoglalókat is, és nagyon szépen játszottak. Szezon eleje ugyan, meg még sok van hátra, de ők mindig így bekezdenek? Vagy idén ennyire beerősödtek?Mike
ja, rendre így kezdünk. aztán a PO-ra elfogy a lendület, de idén végre nem nyugdíjasválogatottal ugrottunk neki az idénynek.shawnka
tavaly pont fordított volt, végig szoptuk az idényt, ,igaz csonka szezon volt, de az utolsó hónapra lendültünk bele. Wilson egész jó dolgokat csinált mostanában, eltrédelte az öregecske, sokat kereső embereket(Handzus, Clowe, Murray), és elkezdte beépíteni a fiatalokat, drafton keresztül, plusz a húzóembereknek több éves contractot adott.
már csak az az 1 lépés hiányzik a Konf. döntőről....de majd idén. 😊

Hertl, Nieto, Hamilton 😊 az új hullám

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Hát ez fájt, durva vereség volt, de ez a gól... ááá... Szenvedősen kezdjük a szezont, remélem csak az eleje lesz ilyen, viszont a másik New York-i gárda az Islanders számomra meglepő. Igaz, hogy csupán 2 mérkőzést játszottak csak, de ez a 12 lőtt és 3 kapott ezalatt brutál. Néztem összefoglalókat is, és nagyon szépen játszottak. Szezon eleje ugyan, meg még sok van hátra, de ők mindig így bekezdenek? Vagy idén ennyire beerősödtek?Mike
ja, rendre így kezdünk. aztán a PO-ra elfogy a lendület, de idén végre nem nyugdíjasválogatottal ugrottunk neki az idénynek.
több mint 10 éve
Mike Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 93 — Mike
de baszki mit csinált a 4. góljánál, mit csináááált....


Nieto is gólt lőtt, jönnek a fiatalok végre.petey
Hát ez fájt, durva vereség volt, de ez a gól... ááá... Szenvedősen kezdjük a szezont, remélem csak az eleje lesz ilyen, viszont a másik New York-i gárda az Islanders számomra meglepő. Igaz, hogy csupán 2 mérkőzést játszottak csak, de ez a 12 lőtt és 3 kapott ezalatt brutál. Néztem összefoglalókat is, és nagyon szépen játszottak. Szezon eleje ugyan, meg még sok van hátra, de ők mindig így bekezdenek? Vagy idén ennyire beerősödtek?

Co-Founder - New York Yankees Hungary Podcast
Founder - Catch! Blog
https://catch.blog.hu/

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Pítör Parkőrökkel meg mi van? 😀 XD
0-6...
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
4/4 :cool:
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 759 — Cowboys fan
Régóta figyelemmel kísérem már az NHL mérkőzéseit, de csak ebben a szezonban ástam bele magam jobban a ligában 😊 Kedvelem a kanadai hokit, így szinte biztos voltam abban, hogy kanadai csapatokat fogom figyelemmel kísérni, az már csak a véletlen műve, hogy egy kis utána olvasás és a meccsek alapján a Calgary essen a választásom 😊 Hajrá Flames!MirrMurr
divat 😊
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Régóta figyelemmel kísérem már az NHL mérkőzéseit, de csak ebben a szezonban ástam bele magam jobban a ligában 😊 Kedvelem a kanadai hokit, így szinte biztos voltam abban, hogy kanadai csapatokat fogom figyelemmel kísérni, az már csak a véletlen műve, hogy egy kis utána olvasás és a meccsek alapján a Calgary essen a választásom 😊 Hajrá Flames!MirrMurr
Végre valaki! 😊
több mint 10 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Régóta figyelemmel kísérem már az NHL mérkőzéseit, de csak ebben a szezonban ástam bele magam jobban a ligában 😊 Kedvelem a kanadai hokit, így szinte biztos voltam abban, hogy kanadai csapatokat fogom figyelemmel kísérni, az már csak a véletlen műve, hogy egy kis utána olvasás és a meccsek alapján a Calgary essen a választásom 😊 Hajrá Flames!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
hihetetlen ez a gyerek nálunk. Hertl 3 meccs 6 gól, ebből tegnap a Rangersnek vágott négyet. 19 éves és első körben hoztuk tavaly. Go Sharks!petey
nagyon kemény. öröm nézni eddig a meccseinket 😀shawnka
de baszki mit csinált a 4. góljánál, mit csináááált....


Nieto is gólt lőtt, jönnek a fiatalok végre.petey
Ez vadallat !! 😀 gyonyoruuuu 😀

________


Szenatorok meg...vissza jonnek a sirbol erre a hosszabbitas 28. masodpercben kapjak a golt.. 😕
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
hihetetlen ez a gyerek nálunk. Hertl 3 meccs 6 gól, ebből tegnap a Rangersnek vágott négyet. 19 éves és első körben hoztuk tavaly. Go Sharks!petey
nagyon kemény. öröm nézni eddig a meccseinket 😀shawnka
de baszki mit csinált a 4. góljánál, mit csináááált....


Nieto is gólt lőtt, jönnek a fiatalok végre.

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
hihetetlen ez a gyerek nálunk. Hertl 3 meccs 6 gól, ebből tegnap a Rangersnek vágott négyet. 19 éves és első körben hoztuk tavaly. Go Sharks!petey
nagyon kemény. öröm nézni eddig a meccseinket 😀
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
hihetetlen ez a gyerek nálunk. Hertl 3 meccs 6 gól, ebből tegnap a Rangersnek vágott négyet. 19 éves és első körben hoztuk tavaly. Go Sharks!petey
Na, oromteli ilyet olvasni, csak igy tovabb!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
hihetetlen ez a gyerek nálunk. Hertl 3 meccs 6 gól, ebből tegnap a Rangersnek vágott négyet. 19 éves és első körben hoztuk tavaly. Go Sharks!

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 759 — Cowboys fan
baszki, most nézem, hogy 4 nap alatt 3 meccsel nyitott a Wings, aztán négy napig semmi.
kinek érte meg úgy szervezni, hogy a Boston ellen 21 órányi pihenővel kelljen kiállni? (illetve még annyival sem, mert előtte túlóra volt Raleigh-ben)
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 759 — Cowboys fan
Fuu ez a Devils meccs...3-0-s vezetés, majd Oilers fordított és végül utolsó perces egyenlítés emberhátrányból. Persze büntetőket lőni még mindig nem tanultak meg a játékosok. Azért nem lesz ez rossz csapat, kicsit jobban beilleszkednek új játékosok és a győzelem is meglesz. Brunner nagy királynak tűnik, bár úgy tudom képességeivel eddig sem volt baj, a kérdés, hogy 82 meccsen ilyen teljesítményre lesz-e képes. Ryder sem rossz és Jagr is betalált. Remélem fel tud majd nőni hozzájuk Zajac és Henrique, valamint a D# is jobb lesz.Asbee
Brunner tavaly is így kezdte, aztán annyira beleszürkült a meccsekbe, hogy úgy emlékszem, néha healthy scratch volt.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Fuu ez a Devils meccs...3-0-s vezetés, majd Oilers fordított és végül utolsó perces egyenlítés emberhátrányból. Persze büntetőket lőni még mindig nem tanultak meg a játékosok. Azért nem lesz ez rossz csapat, kicsit jobban beilleszkednek új játékosok és a győzelem is meglesz. Brunner nagy királynak tűnik, bár úgy tudom képességeivel eddig sem volt baj, a kérdés, hogy 82 meccsen ilyen teljesítményre lesz-e képes. Ryder sem rossz és Jagr is betalált. Remélem fel tud majd nőni hozzájuk Zajac és Henrique, valamint a D# is jobb lesz.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Azert csak behuztak a Szenatorok!!! 8-)

GO SENS !
több mint 10 éve
Mike Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 93 — Mike
Alain Vigneault Ryan Callahan-ről
"If it would have been up to him he would've played (Thursday), but this gives him almost an extra four days, including two days of contact in practice," explained Vigneault. "He's ready to go, he's cleared to play."Alain Vigneault

Co-Founder - New York Yankees Hungary Podcast
Founder - Catch! Blog
https://catch.blog.hu/