Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 10 éve
III.JC6 89 — In God I trust
Kanada 😕
Tudtam, hogy a svédeknek csak emberelőnyből fog menni...
Most már csak az USA maradt...
GO!

„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 679 — Cowboys fan
basszus, ritkán nézek hokit, de azért jó volt látni Steve Y-t 😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 679 — Cowboys fan
ez az Edler a Canucksban is ilyen gyökér, vagy csak ennyire lefrusztrálta a 0-4? mégis mit hitt, hogy elnézik neki azért, mert hazai rendezésű a vb?
több mint 10 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Fordítva nem működik sajnos. Ezért nem írom le szerintem ki fog nyerni. De a Wingsnek szurkolok alapból természetesen.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 679 — Cowboys fan
egyébként Titeket nem emlékeztet a svájciak menetelése egy pöttyet a 2004-es görög focicsapatra?
mindenki lesajnálta őket, aztán pont eljutottak a bajnoki címig...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 679 — Cowboys fan
Aztabetyárját, tudtam hogy ha leírom, hogy esélyesek a ruszkik, akkor kiesnek azonnal. 😀
Ezért nem szoktam leírni nagyon semmit, mert akkor tuti hogy nem jön be. Így a sportfogadás sem az én asztalom 😀Bruce
és szerinted ki az esélyes a Hawks-Wings párharcban? 😀slowmotion
mindenki tudja, hogy a Wingsnek szurkol, szóval simábban jut tovább majd a Chicago, mint azt vártam 😊jjncaa
ki tudja, hátha irányítottan is működik a jóslás 😊
nem néztem, Wings vs Ducksra mit tippelt, remélem Ducksot...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Aztabetyárját, tudtam hogy ha leírom, hogy esélyesek a ruszkik, akkor kiesnek azonnal. 😀
Ezért nem szoktam leírni nagyon semmit, mert akkor tuti hogy nem jön be. Így a sportfogadás sem az én asztalom 😀Bruce
és szerinted ki az esélyes a Hawks-Wings párharcban? 😀slowmotion
mindenki tudja, hogy a Wingsnek szurkol, szóval simábban jut tovább majd a Chicago, mint azt vártam 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Aztabetyárját, tudtam hogy ha leírom, hogy esélyesek a ruszkik, akkor kiesnek azonnal. 😀
Ezért nem szoktam leírni nagyon semmit, mert akkor tuti hogy nem jön be. Így a sportfogadás sem az én asztalom 😀Bruce
és szerinted ki az esélyes a Hawks-Wings párharcban? 😀slowmotion
Azt kéne mondania, hogy mindkettő😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 679 — Cowboys fan
Aztabetyárját, tudtam hogy ha leírom, hogy esélyesek a ruszkik, akkor kiesnek azonnal. 😀
Ezért nem szoktam leírni nagyon semmit, mert akkor tuti hogy nem jön be. Így a sportfogadás sem az én asztalom 😀Bruce
és szerinted ki az esélyes a Hawks-Wings párharcban? 😀
több mint 10 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 863
Svájciak megállíthatatlanok!NB2
Negyeddöntőben kizúgnak 😛Rajna
Ez a jóslatod most nem jött be. 😛
(Egyébként én sem gondoltam volna, hogy továbbjutnak.)

több mint 10 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Aztabetyárját, tudtam hogy ha leírom, hogy esélyesek a ruszkik, akkor kiesnek azonnal. 😀
Ezért nem szoktam leírni nagyon semmit, mert akkor tuti hogy nem jön be. Így a sportfogadás sem az én asztalom 😀
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 679 — Cowboys fan
8-3 mivaaaan???
Aki látja mondja már el légyszi mi van ott😊NB2
gólzápor, mi más?
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 944 — Jó ötletnek tűnt!
azigen....

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 930 — nabege2@yahoo.com
8-3 mivaaaan???
Aki látja mondja már el légyszi mi van ott😊
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem rossz meccs ez a ruszki-amcsi. 😮

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A Pit meccs végén meg elszabadultak az indulatok: összesen 34 perc kiállítás.
Éleződik a harc. 😊danyly
Előzményei vannak ennek
1) 6 év alatt 3. PIT-OTT párosítás a PO-ban
2) Idén Cooke ütközése után elszakadt Karlsson achillese, sztori nincs sokkal lejjebb, mert ez topik periféria ezen a fórumon
3) Ők utálják Crosbyt, mi utáljuk Alfredssont; bár a piccbörgi közönség gyökérségi szintje kisebb ebből az aspektusból
4) Neil ámokfutó tud lenni az alapszakaszban, amit PO-ra visszaszabályoz és átmegy "sima" provokátorrá, aki folyton gyökérkedik általában az ellen legjobbjaival (Malkin, Crosby) szemben. Amit Malkinnál egyértelműen tudatosan csinál, hisz mindenki tudja, hogy ezen a téren "fejben nem erős" az orosz, és régen Crosby is minden provokációra reagált. Utóbbi viszont évek óta lehiggadt és csak ritkán veszti el a türelmét, és az első meccsen örültem, hogy Malkin se törődött Neil basztatásával.

A fentiek miatt szerintem várható még pár torzsalkodás, főleg, ha esetleg eredményben nagyobb különbségek lesznek és a frusztráció el kezd dolgozni a fejekben...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 930 — nabege2@yahoo.com
Nem igaz, hogy nem lehetne csiszolni a lebonyolításon a VB-n. Tök durva, hogy 2 negyeddöntőről lemaradok, mert az ember hogyhogy nem délben pont nem ér rá. Ráadásul pont a legjobb lesz akkor...
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 825 — Csodabogár
Na ki állítja meg a Kings hengert?
A Pit meccs végén meg elszabadultak az indulatok: összesen 34 perc kiállítás.
Éleződik a harc. 😊danyly
Quick megint God módban védett, csak nem tartja ezt a formát végig. 35 védett lövés. ha így nyomjuk nem lehet baj, behúzzuk ezt a szériát, 1 hét pihenő sokat számíthat.

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Na ki állítja meg a Kings hengert?
A Pit meccs végén meg elszabadultak az indulatok: összesen 34 perc kiállítás.
Éleződik a harc. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Előző kör eredmény:
Eastern Conference
PIT-NYI 4-1 (4-2)
MTL-OTT 4-3 (1-4)
WSH-NYR 4-2 (3-4)
BOS-TOR 4-3 (4-3) √

Western Conference
CHI-MIN 4-1 (4-1) √
ANA-DET 4-2 (3-4)
VAN-SJS 4-2 (0-4)
STL-LAK 1-4 (2-4)

2. kör tippjeim:
Eastern Conference
PIT-OTT 4-3
BOS-NYR 2-4

Western Conference
CHI-DET 4-1
LAK-SJS 4-2

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
Ez az LA-SJ széria igen jól hangzik, megnézős.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 825 — Csodabogár
Azta honnan jött vissza Boston!!! 4-1-re ment a Toronto, az utolsó másfél percben 2 gólt már üres kapunál és a már tök egyértelmű OT!NB2
nem semmi meccs volt. ma meg folytatódik Sens-Pens, LA-SJ.

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 930 — nabege2@yahoo.com
Azta honnan jött vissza Boston!!! 4-1-re ment a Toronto, az utolsó másfél percben 2 gólt már üres kapunál és a már tök egyértelmű OT!
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Ausztria + Lettország jön jövőre div. 1-be, nem lesz könnyebb, mint az olasz/kazah duó...somoskovig
Az olasz/kazah kettősnél könnyebbet nem nagyon kaphattunk, a szlovénok a csoport alapján biztosak voltak, én örülök is nekik. Nem tudjuk, mennyivel jbobak (jobbak persze), de tavaly már abszolút meccsben voltunk csak a bírók és a szerencse melléjük állt, azért lett végül sima + sosem játszottunk még vb-n Ljubljanán kívül, szóval most a szöuli/donyecki semleges pálya változtathatna a felálláson.

Az osztrákok már kevésbé tetszenek. Nyertek két meccset, ma a ruszkikkal is jót mentek, csak szerencséjük nem volt, és ők ismernek minket a legjobban, nem látom, hol lehetne őket megfogni. A lettek vagy a franciák sokkal jobban feküdtek volna nekünk, még akkor is, ha a lett keret jóval erősebb, mint az osztrák (egyénileg). De igazából jövőre eg yújjáépített védelemmel, ukránokkal, szurkolók nélkül kicsi az esély a feljutásra, ezt Chernomaz leszögezte közvetlen a vb után. Két év múlva jobb a sansz, akkor megint lesznek olaszok. Pedig most jobb lenne feljutni, mert két év múlva az A csoport Prágában lesz, fasza hokihangulat, sörök, relatíve olcsó nincs messze 😊 három év múlva viszont Oroszország már nem olyan jó célpont.

több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 758 — 49ers GM
Szlovénok ma cumiztak, akkor nem ők jönnek?NB2
De, jogos, összekeveredtem. Az se sokkal jobb... 😊