Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Háp háp háp szoptak a kacsák. 😊
Le kell verni a Csikágót is.
Rossz előérzetem van, de nekem mindig az van.
Lets go RW!

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
LA-SJ. Brutál fizikális meccs lesz. Nem mondhatni hogy szíveli egymást a 2 csapat 😀petey
És akkor a Hawks-Wingsre mit mondjunk, pláne hogy most találkoznak utoljára csoport- és konfellenfélként? 😊
Az alapszakaszt söpörte a Chicago, de itt 6 meccsnél biztosan nem lesz kevesebb


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
LA-SJ. Brutál fizikális meccs lesz. Nem mondhatni hogy szíveli egymást a 2 csapat 😀

több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Hát én nem vagyok ilyen boldog, banyek 3 meccsből kellett volna 1-et behúzni a kacsáknak...

durva, ez az NHL, erre mindig áll, hogy a rájátszás más tésztaNB2
Milyen 3-ból 1-et?

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Hát én nem vagyok ilyen boldog, banyek 3 meccsből kellett volna 1-et behúzni a kacsáknak...

durva, ez az NHL, erre mindig áll, hogy a rájátszás más tészta
több mint 10 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Na ezt nem hittem volna, hogy sikerül behúzni! 😊 De nagyon örülök neki!
A Chicago ellen meg majd kiderül hogy mire leszünk elegek.

LGRW!
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
széria behúzva 😊
Let's go Red Wings 😊Habi
Megelőztél? 😊

Jöhetnek a Rákászölyvek! Persze ők keményebbek, de legalább nem hápognak! 😀

LGRW!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
széria behúzva 😊
Let's go Red Wings 😊


JT Daniels fan
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
 index.hu/bloghu/powerplay/2013/05/11/ottawa-mez_miatt_kuldtek_haza_a_sulibol

Win. Kanadában morcosak a hokira, bár ezt tudtuk eddig is 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ezt nem hiszem el. Mondtam hogy 7 meccs lesz a Ducks - Red Wings. De hogy az eddig lejátszott 6 meccsből 4 is hosszabbítás, és abból 3-szor kikaptunk az idegőrlő. Viszont most megint elvileg sima győzelemnek kéne jönnie hazai pályán.Shawn84
egy ilyen produkció után én nem mondanám azt, hogy sima győzelem fog jönni majd otthon. Bár az is vicc, hogy ezen a meccsen hosszabbítás lett. (ha még bagóznék, szerintem az utolsó 3 percért elszívtam volna pár szál bűzrudat 😀 )


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Ezt nem hiszem el. Mondtam hogy 7 meccs lesz a Ducks - Red Wings. De hogy az eddig lejátszott 6 meccsből 4 is hosszabbítás, és abból 3-szor kikaptunk az idegőrlő. Viszont most megint elvileg sima győzelemnek kéne jönnie hazai pályán.Shawn84
Szerintem, ha nem is sima meccs lesz, de győzni fog a Ducks. Viszont elég fárasztó ez az összecsapás sorozat, úgyhogy a következő körben aligha megy tovább a Ducks, bár lehet hogy nagyon felpörögnek egy ilyen nehéz csata után és meg sem állnak a döntőig!
Mindenesetre hajrá RW!
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
A Kings győztes gólját nézzétek meg, az betyáros volt 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Ezt nem hiszem el. Mondtam hogy 7 meccs lesz a Ducks - Red Wings. De hogy az eddig lejátszott 6 meccsből 4 is hosszabbítás, és abból 3-szor kikaptunk az idegőrlő. Viszont most megint elvileg sima győzelemnek kéne jönnie hazai pályán.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
Vissza a hápogókhoz! Z, Dats, Abby ma megtette, amit az első soros szereplés kíván 😊 LGRW!

u.i.: azt egy kicsit sajnálom, hogy Bert nem tömte be Getzlaf száját 😀gdavid
mondjuk az egyenlítő gól előtti szitut érdemes lenne megnézni, mert bár Quincey nem egyszer bénázott tegnap, de erősen kétperc gyanús volt, hogy attól esett el, hogy Perry térdenvágta az ütőjével.

jó, nem láttam a sorozatot, az NHL hozzászólásait nézve is finoman szólva mindenki fúj a bírókra, de azért ez pl elég látványosan befolyásolta a meccs eredményét - lévén rögtön gól lett belőle, ráadásul Perry adta az asszisztot.
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Vissza a hápogókhoz! Z, Dats, Abby ma megtette, amit az első soros szereplés kíván 😊 LGRW!

u.i.: azt egy kicsit sajnálom, hogy Bert nem tömte be Getzlaf száját 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Oroszok tartottak egy 2 napos pihenőt😊 Mondjuk Kovalchuknak rendesen elszállt az agya! Nekem az nem tetszett mikor a bottal kicsapott a kispadra. A bunyója a végén okés volt, a finn gyerek elfelejtett védekezni😊
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na bekövetkezett az amitől az alapszakasz végét látva tartottam, nagyon Csúnyán ki is zuhantunk a PO-ból így lett volna ha a Toronto vagy az Ilanders jön teljesen mindegy. Félek, hogy Terrein ennél többre nem lesz képes esetleg ezt állandósítja de a továbblépés hiányozni fog, ne legyen igazam de ha jól sejtem azok miatt a jelek miatt is küldték el a Penstől amiket most látok a csapatnál (javítsatok ki ha tévedek). Price pedig félek örök ígéret marad de igazi nagy kapussá nem tudja kinőni magát.
Nem baj azért Go HAbs majd jövőre 😛 (ahogy húsz éve mindig)
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Ezek a geci csigazabáló frankok hogy a picsába tudták megverni a ruszkikat? 😀Bruce
Komolyan mondom tippmixre tippelnék😊 1-0-ról ráadásul!!!
több mint 10 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Ezek a geci csigazabáló frankok hogy a picsába tudták megverni a ruszkikat? 😀
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
Svájciak megállíthatatlanok!NB2
Negyeddöntőben kizúgnak 😛Rajna
pedig Kovács Kálmán is megmondta hogy titkos esélyesei a VB-nek 😀

több mint 10 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Döntetlenre kell fogadni tippmix-en és akkor dől a dohány 😀
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
De ennyi OT mikor volt a rájátszásban? Ma is 3 db volt! Bmelyik nap ránézek az eredményekre 1 OT mindig van.
VB: ez a hét csak arról szól tényleg, hogy bejussanak a legjobb 8-ba, az igazi VB jövő héten kezdődik.
több mint 10 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
na már nálunk az előny, 2-3 ! GO KINGS!

több mint 10 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Sajnos OT-ben kikaptunk a Ducks-tól, így 3-2-re vezetnek, de a következő mérkőzés Detroitban lesz, meg kell próbálni egyenlíteni és az utolsó mindent eldöntő meccsen meg behúzni a dolgokat, de így már nagyon nehéz lesz. Nem mintha eddig könnyű lett volna, vagy végig nem a Ducks lett volna az esélyesebb, de hát evés közben jön meg az étvágy! 😊
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Svájciak megállíthatatlanok!NB2
Negyeddöntőben kizúgnak 😛