NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 871 — Csodabogár
sima győzelem Vancouverben. el kéne hozni a 2. W-t is de ha splitelünk sem gáz. Torontót és az Islest lesimázták rendesenpetey
a tegnapi játékkal simán meglehet a 2. is. ettől függetlenül szinte biztos vagyok benne, hogy minimum elmegy ez a széria 6 meccsig.shawnka
hát Lou extra napot fogott ki, így is kapott hármat. azért lenne jó ha megütnénk mégegyszer a Nuckst mert a hazai pályán be tudjuk húzni, nagyon jó a mérlegünk otthon. de biztos vagyok benne hogy négynél több csata lesz.

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
sima győzelem Vancouverben. el kéne hozni a 2. W-t is de ha splitelünk sem gáz. Torontót és az Islest lesimázták rendesenpetey
a tegnapi játékkal simán meglehet a 2. is. ettől függetlenül szinte biztos vagyok benne, hogy minimum elmegy ez a széria 6 meccsig.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 871 — Csodabogár
sima győzelem Vancouverben. el kéne hozni a 2. W-t is de ha splitelünk sem gáz. Torontót és az Islest lesimázták rendesen

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
Quick szépen elintézte az LA első meccsét. 😊
Egyébként nagyon jó kis meccs volt, hajtós, rengeteg ütközéssel. Meg fog szenvedni az LA a továbbjutással.danyly
előzetesen az LA-t vártam volna, de a "legkönnyebb" meccset nem hozta el, ennél csak nehezebbek lesznek...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
a Chicagonak csak meglett csücskösen az első hazai, lehet hogy mégse lesz olyan egyszerű sétagalopp ez a kör sem... a felkészülés mondjuk jó volt :cool:



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Quick szépen elintézte az LA első meccsét. 😊
Egyébként nagyon jó kis meccs volt, hajtós, rengeteg ütközéssel. Meg fog szenvedni az LA a továbbjutással.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Chicago, Penguins hozhatja az első meccset otthon? Szerintem a Boston is.
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
imádom az ilyen videókat:


JT Daniels fan
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 500 — Így remélem megfelelek nektek.....
Arra közel se fogadjatok, hogy a Sens kizúg, úgy érzem, elkapkodott döntés és felesleges pénzkidobás lenne. 😊agent T
Az a baj, hogy minket elnézve én is ettől tartok 😛

De azért Go Habs!
több mint 10 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Arra közel se fogadjatok, hogy a Sens kizúg, úgy érzem, elkapkodott döntés és felesleges pénzkidobás lenne. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Eastern Conference
PIT-NYI 4-1
MTL-OTT 4-3
WSH-NYR 4-2
BOS-TOR 4-3

Western Conference
CHI-MIN 4-1
ANA-DET 4-2
VAN-SJS 4-2
STL-LAK 1-4

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Nálam:

Chicago in 5
LA in 6
Anaheim in 6
Vancuver in 7

Boston in 6
Pittsburgh in 4
Montréal in 7
Washington in 7

Let's go Red Wings!!!


JT Daniels fan
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
Wings in 6
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
CHI in 5
ANA in 7
VAN in 6
LA in 5

PIT in 4
MTL in 7
NYR in 6
BOS in 5

Goo Ducks!!
több mint 10 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Szerintem:

Kelet:
Penguins in 5
Senators in 6
Rangers in 7
Bruins in 5
Nyugat:
Blackhawks in 5
Ducks in 6
Canucks in 7
Kings in 6

több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
islanders hogy keveredett be a playoffba, ennyire feljavultak, mit tudnak?
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
A San Jose-t mindenképp el akartam kerülni, de jobb mint ha az LA ellen játszanánk. Az alapszakaszban 0-3 a mutató a mi szemszögünkből. Talán azt ki lehet használni, hogy a Sharks annyira nem veretes társaság idegenben. Mondjuk az ő oldalukon is van egy kiváló kapus Niemi személyében. Joe Thornton is megmondta, hogy ha nincs egy ilyen jó kapusuk, lehet nem is jutnak PO-ba. Jó azért ez lehet erős túlzás, de nagyon sokat számít egy kapus, főleg egy ilyen rövid alapszakaszban.danyly
Hát én pedig nagyon nem örültem a Canucksnak, nagyon nehéz lesz!zavi27
ez nem a tavaly előtti Canucks. ha tudunk tolni egy olyan játékot mint a legutóbbi W7-es sorozat akkor lesz sansz, ez a csapat most a végére nagyon egybeállt.petey
Na, ez jó hír, mostanában nem voltam annyira napi szinten képben. Akkor bizakodok.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
Szerintem is hagyjuk, mert beszéltünk róla sokat és én el is ismertem hogy voltak véleményes ítéletek.Mikey
sztem nem kellene hagyni 2007-et... azért mert egyeseknek a mai napig fáj, sztem mi emlékezzünk a szépre, ahogyan később mki JSG nyakába ugrik, meg ahogy Scotty a magasba emeli...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 871 — Csodabogár
A San Jose-t mindenképp el akartam kerülni, de jobb mint ha az LA ellen játszanánk. Az alapszakaszban 0-3 a mutató a mi szemszögünkből. Talán azt ki lehet használni, hogy a Sharks annyira nem veretes társaság idegenben. Mondjuk az ő oldalukon is van egy kiváló kapus Niemi személyében. Joe Thornton is megmondta, hogy ha nincs egy ilyen jó kapusuk, lehet nem is jutnak PO-ba. Jó azért ez lehet erős túlzás, de nagyon sokat számít egy kapus, főleg egy ilyen rövid alapszakaszban.danyly
Hát én pedig nagyon nem örültem a Canucksnak, nagyon nehéz lesz!zavi27
ez nem a tavaly előtti Canucks. ha tudunk tolni egy olyan játékot mint a legutóbbi W7-es sorozat akkor lesz sansz, ez a csapat most a végére nagyon egybeállt.

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
A San Jose-t mindenképp el akartam kerülni, de jobb mint ha az LA ellen játszanánk. Az alapszakaszban 0-3 a mutató a mi szemszögünkből. Talán azt ki lehet használni, hogy a Sharks annyira nem veretes társaság idegenben. Mondjuk az ő oldalukon is van egy kiváló kapus Niemi személyében. Joe Thornton is megmondta, hogy ha nincs egy ilyen jó kapusuk, lehet nem is jutnak PO-ba. Jó azért ez lehet erős túlzás, de nagyon sokat számít egy kapus, főleg egy ilyen rövid alapszakaszban.danyly
Hát én pedig nagyon nem örültem a Canucksnak, nagyon nehéz lesz!
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A San Jose-t mindenképp el akartam kerülni, de jobb mint ha az LA ellen játszanánk. Az alapszakaszban 0-3 a mutató a mi szemszögünkből. Talán azt ki lehet használni, hogy a Sharks annyira nem veretes társaság idegenben. Mondjuk az ő oldalukon is van egy kiváló kapus Niemi személyében. Joe Thornton is megmondta, hogy ha nincs egy ilyen jó kapusuk, lehet nem is jutnak PO-ba. Jó azért ez lehet erős túlzás, de nagyon sokat számít egy kapus, főleg egy ilyen rövid alapszakaszban.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Majd most megint beszélünk sokat, megint lesznek véleményes ítéletek, és ezek a vélemények véletlenül sem fognak egyezni. De, hogy jól fogunk szórakozni az teljesen biztos.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Szerintem is hagyjuk, mert beszéltünk róla sokat és én el is ismertem hogy voltak véleményes ítéletek.
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 761 — Detroit vs. everybody
Én nem örülök. Utálom a Detroitot. Mindig beszopatnak minket.Shawn84
Az rég volt, amikor a rájátszásban szopatták a Duckst. '97-ben és '99-ben söpréssel ők mentek tovább, eddig igazad is van.
Aztán '03-ban a Ducks söpörte a Wingst (később döntőzött), '07-ben 4-2-re verte a konfdöntőben (később bajnok lett).
Majd '09-ben 4-3-mal ment tovább a Wings úgy, hogy 3 perccel a meccs vége előtt ütötte a győztes gólt Cleary...
Szóval a '90-es évekre igaz amit mondasz, a 2000-es évekre már abszolút nem, sőőt!Mikey
Hagyjuk az elcsalt 2007-et mert felmegy a cukrom...meg a kávém...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Devils meg kb jobban összezuhant mint Giants szokott...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER