Jégkorong

23 feliratkozó

több mint 10 éve
Mike Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 93 — Mike
El sem hiszem, hogy kibírtam eddig az eredmény megnézése nélkül. Most nézem a hajnali Rangers - Coyotes mérkőzést.

Co-Founder - New York Yankees Hungary Podcast
Founder - Catch! Blog
https://catch.blog.hu/

több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Roy tudja, milyen a hatásos bemutatkozás. 😛
Azt hiszem idén több Avs meccset kell néznem. 😕)

több mint 10 éve
Rammer 194 — Rams fan
Végül is Phoenix-ben sem maradhatott a franchise, így „kiköltözött” Glendale-be, ami tkp. Phoenix külvárosa, agglomerációs körzetének része. Így igazából Arizona Coyotes-nek kellene őket hívni.danyly
előbb Glendale-be költöztek, mint a Cardinals, pedig ők se tegnap mentek oda...slowmotion
Igen, jó 10 éve, és egyébként a névváltás is be fog következni hamarosan.


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 10 éve
Rammer 194 — Rams fan
a volt Oilers-es David Perron is a St. Louis-t választotta.
danyly
Ez ugyebár fordítva történt meg. Viszont ment a Bluesba Roy aki elég jó kis playmaker lehet a sok csattogtatással és lövéssel foglalkozó srác között.Rajna
A tervek szerint Stewart lesz az állandó szélsője, akivel ha működik majd a kémia, hasítani fognak!

Perron pedig könnyen lehet, hogy megjavítja a pont és gólcsúcsát is Edmontonban, más kérdés azonban, hogy iszonyat soft az a csapat elöl...


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Végül is Phoenix-ben sem maradhatott a franchise, így „kiköltözött” Glendale-be, ami tkp. Phoenix külvárosa, agglomerációs körzetének része. Így igazából Arizona Coyotes-nek kellene őket hívni.danyly
előbb Glendale-be költöztek, mint a Cardinals, pedig ők se tegnap mentek oda...
több mint 10 éve
Mike Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 93 — Mike
Van olyan is meg rendes angol is. Ebből is van többféle verzió. Van ahol választható a hang. A meccs nevének legvégét kell megnézni. Ha RU akkor orosz, ha EN akkor angol. A ruszki általában gyengébb minőségű képpel van. Ruszki kommentárt én sem bírom hallgatni. Az angolon kívül még a spanyolt bírom, de azok meg hokit ugye soha 😀 Viszont ezen az odlalon nem csak az van hanem minden a filmektől a sorozatokon át minden szirszar.Shawn84
Grac!as 😊

Co-Founder - New York Yankees Hungary Podcast
Founder - Catch! Blog
https://catch.blog.hu/

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ti honnan szoktatok letölteni mérkőzéseket? Mennyivel a lejátszásuk után szoktak fenn lenni a jobb torrent oldalakon? Nem biztos, hogy megtudom nézni a hajnali Rangers-Coyotes találkozót, így délelőtti programnak pont meg is felelne nekem.Mike
Én innen szoktam:
 sport-video.org.ua/hockey.html

Gyors és nem csak hoki van. Én mindig innen töltök.danyly
A gyorsasággal vitatkoznék, mert sokszor fél napot kell várni mire van rendes sebesség, és lejön. Én ezt a ruszki oldalt jobban szeretem:  rutracker.org/ Gyorsabban fenn vannak, többféle minőségben és jobban seedelik is. ja és ez is ingyenes.Shawn84
Orosz a kommentárral tolják fel a mérkőzéseket? Mert azt ki nem állhatom 😀Mike
Van olyan is meg rendes angol is. Ebből is van többféle verzió. Van ahol választható a hang. A meccs nevének legvégét kell megnézni. Ha RU akkor orosz, ha EN akkor angol. A ruszki általában gyengébb minőségű képpel van. Ruszki kommentárt én sem bírom hallgatni. Az angolon kívül még a spanyolt bírom, de azok meg hokit ugye soha 😀 Viszont ezen az odlalon nem csak az van hanem minden a filmektől a sorozatokon át minden szirszar.
több mint 10 éve
Mike Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 93 — Mike
Ti honnan szoktatok letölteni mérkőzéseket? Mennyivel a lejátszásuk után szoktak fenn lenni a jobb torrent oldalakon? Nem biztos, hogy megtudom nézni a hajnali Rangers-Coyotes találkozót, így délelőtti programnak pont meg is felelne nekem.Mike
Én innen szoktam:
 sport-video.org.ua/hockey.html

Gyors és nem csak hoki van. Én mindig innen töltök.danyly
A gyorsasággal vitatkoznék, mert sokszor fél napot kell várni mire van rendes sebesség, és lejön. Én ezt a ruszki oldalt jobban szeretem:  rutracker.org/ Gyorsabban fenn vannak, többféle minőségben és jobban seedelik is. ja és ez is ingyenes.Shawn84
Orosz a kommentárral tolják fel a mérkőzéseket? Mert azt ki nem állhatom 😀

Co-Founder - New York Yankees Hungary Podcast
Founder - Catch! Blog
https://catch.blog.hu/

több mint 10 éve
Mike Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 93 — Mike
Érdekességek Rangers oldalról a szezonnyitok kapcsán:

- Amikor a csapat először szerzett pontot a szezonnyitón a mérleg: 18-2-1 volt (2. ligán belül)
- Miután az 1. negyedben vezetett: 13-0-1 (2. a ligában)
- Miután a 2. negyedben vezetett: 16-0-0 (1. a ligában)
- Amikor első találkozón hosszabbításra került sor, mindig nyert a csapat: 4-0-0
- Amikor felül múlta lövésben az ellenfele a Rangerst:15-9-3 (13. a ligában)
- Amikor felül múlta ellenfele gólokat érő lövésekkel a Rangerst:12-1-1
- 1 pontos mérkőzésekből is sok volt: 12-5-4 (9. a ligában)
- 4-nél több gólos mérkőzéseken is mindig nyert a csapat: 17-0-0
- Amikor 2 ponton, vagy kevesebben tartotta az ellenfelet a New York, akkor: 22-1-1
- Amikor pedig 1 ponton, vagy 0-án: 14-0-0

Egy-két játékos mérföldkőhöz érkezhet a találkozón:

Arron Asham — 10 perc büntetés hiányzik neki az 1000.-hez NHL karrierjében
John Moore — 1 mérkőzésre a 100. NHL mérkőzéséhez
Marc Staal — 3 pont még és megszerzi a 100.-at NHL karrierjében
Anton Stralman — 1 pont még és megszerzi a 100.-at NHL karrierjében

(Bocsi ha valakit zavart volna, hogy csak Rangers oldalról néztem a dolgokat.)

Co-Founder - New York Yankees Hungary Podcast
Founder - Catch! Blog
https://catch.blog.hu/

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ti honnan szoktatok letölteni mérkőzéseket? Mennyivel a lejátszásuk után szoktak fenn lenni a jobb torrent oldalakon? Nem biztos, hogy megtudom nézni a hajnali Rangers-Coyotes találkozót, így délelőtti programnak pont meg is felelne nekem.Mike
Én innen szoktam:
 sport-video.org.ua/hockey.html

Gyors és nem csak hoki van. Én mindig innen töltök.danyly
A gyorsasággal vitatkoznék, mert sokszor fél napot kell várni mire van rendes sebesség, és lejön. Én ezt a ruszki oldalt jobban szeretem:  rutracker.org/ Gyorsabban fenn vannak, többféle minőségben és jobban seedelik is. ja és ez is ingyenes.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ti honnan szoktatok letölteni mérkőzéseket? Mennyivel a lejátszásuk után szoktak fenn lenni a jobb torrent oldalakon? Nem biztos, hogy megtudom nézni a hajnali Rangers-Coyotes találkozót, így délelőtti programnak pont meg is felelne nekem.Mike
Én innen szoktam:
 sport-video.org.ua/hockey.html

Gyors és nem csak hoki van. Én mindig innen töltök.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Mike Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 93 — Mike
Ti honnan szoktatok letölteni mérkőzéseket? Mennyivel a lejátszásuk után szoktak fenn lenni a jobb torrent oldalakon? Nem biztos, hogy megtudom nézni a hajnali Rangers-Coyotes találkozót, így délelőtti programnak pont meg is felelne nekem.

Co-Founder - New York Yankees Hungary Podcast
Founder - Catch! Blog
https://catch.blog.hu/

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ezt a fost amit a Ducks elsőre előadott... pfffShawn84
Ezt a meccset letöltöttem és megnéztem, mert kíváncsi voltam az idei 1/1-re.
Nagyon finom keze van a srácnak, kiosztott két olyan asszisztot, hogy a Ducks védők le sem tudták követni. Egyébként nem volt nagy hajtás, olyan jó kis délutáni program chipsszel, maggal nézős kezdőmeccs. 😊

Egyébként tényleg nagyon gyenge volt a Ducks, mind támadásban, mind védekezésben. Olyan "öregurasan"' mozogtak. Fight is volt bőven (főleg a legvégén), és persze Lovejoy is megtalálta MacKinnon-t. A védők közül főleg Beuchemin nem volt képben, de a többieket is iszonyat megkeverték ezekkel a pontos, kis rövid passzokkal a coloradói támadók. Hiába lőtt többet kapura és volt jobb a bulielhozatalban a Ducks, nem sokat ért vele.
Szegény Varlamov, aki nagyon jó védett végig, csak 7 mp-et kellett volna kibírni, de nem sikerült az SO.
De persze van még 81 meccs, amin lehet javítani.

Roy amúgy kicsit feszengett a kispadon, de a végére teljesen beleélte magát. 😛

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ezt a fost amit a Ducks elsőre előadott... pfff
több mint 10 éve
Mike Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 93 — Mike
Összefoglalva a Phoenix, egy fiatalos, feltörekvő gárda, melyet a kemény védekezés jellemez. Ribeiro érkeztével, pedig a pontgyártás is megoldódni látszik.danyly
Kicsit így most tartok tőlük, de bízom a Rangers-ben,

Co-Founder - New York Yankees Hungary Podcast
Founder - Catch! Blog
https://catch.blog.hu/

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Közben Roy is "megőrült" egy kicsit:

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Rangers: Ryan Callahan IR-re került. Még több edzésre van szüksége ahhoz, hogy újra játékba állhasson. Jelen körülmények között úgy néz ki, hogy a hétfői mérkőzésen már szóhoz juthat a Kings ellen. Meglátjuk. Az első találkozón mindenesetre biztosan nélkülöznie kell a csapatnak Ryan-t a Pheonix Coyotes ellen.

Rick Nash játéka továbbra is kérdéses, egyelőre DTD. Neki pénteken a Kings elleni barátságos mérkőzésen a lába sérült, miután eltalálták a koronggal.

Nálam hozzáértőbbekhez: A Coyotes milyen idén? Mennyit erősödtek a szünetben, vagy éppen mennyit gyengültek?Mike
Én így gondolom:
Phoenix Coyotes

Nem a legmélyebb sorokkal rendelkező gárda, de mindenképpen kiemelendő Oliver Ekman-Larsson és Keith Yandle. Dave Tipett legényei jobbára a védekező hokit játsszák és ennek a fajta stílusnak a két jeles képviselője az imént leírt két úriember.
Ekman-Larsson egy fiatal feltörekvő játékos, tele energiával, aki kiválóan és gyorsan korizik a pályán. Yandle pedig 10 góllal és 20 asszisztal vezette a házi pontversenyt. Az emberelőnyös játékoknál általában együtt vannak benn. Nagyon jól megértik egymást, és a HC sem választja szét őket ha lehet.

Nagy kő esett le a franchise szívéről, mikor nyáron többségi tulajdonba (megvették) került a klub. Tehát nem költöznek sem Seattle-be, sem Quebec City-be, sem pedig Hamilton-ba, Ontario államba, Kanadába. Mert erről is volt szó. Végül is Phoenix-ben sem maradhatott a franchise, így „kiköltözött” Glendale-be, ami tkp. Phoenix külvárosa, agglomerációs körzetének része. Így igazából Arizona Coyotes-nek kellene őket hívni.
Hogy, most már megvan a szilárd háttér, nyugodtabban lehet dolgozni, készülni és teljes erőből a hokira lehet koncentrálni. De mondjuk ilyen körülmények között is sikerült 2012-ben egy divízió elsőséget begyűjteni. A Sharks, a Kings és a Ducks előtt!

Idén sok ember nem jött a csapathoz, az eddig lévőket gyúrják tovább. A kapusposzt nem valami stabil, de ha Mike Smith hozza a 2012-es formáját (ahol az alapszakaszban ill. a rájátszásban is 93 % alatt nem volt (!) a védési hatékonysága), akkor rendben lehet hátul a gárda (persze megtámogatva ezzel a fiatal, robbanékony, feltörekvő és kemény védelemmel).
A német Greiss jött backup-nak Smith mögé, de neki 90 % felett nem nagyon járt a védési hatékonyság mutatója a különböző ligákban ahol védett (német, svéd, ECHL, AHL, NHL).
A legnagyobb név, aki érkezett Mike Ribeiro. A támadó szekció vele fel fog pörögni, hiába, hogy már 33 éves. A csapatban nála csak az „örök” Coyote, Shane Doan és a kiváló védő Derek Morris (aki 1044 meccsen már majdnem elérte az 1000 perc büntetést) idősebb. Sokáig a Dallas-ban termelte a pontokat, de tavaly a Capitals-ban játszott, ahol 48 meccsen, 49 pontot termelt. Ide 4 évre jött 22 millió $-ért + limited no-movement clause.

Összefoglalva a Phoenix, egy fiatalos, feltörekvő gárda, melyet a kemény védekezés jellemez. Ribeiro érkeztével, pedig a pontgyártás is megoldódni látszik.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Mike Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 93 — Mike
Rangers: Ryan Callahan IR-re került. Még több edzésre van szüksége ahhoz, hogy újra játékba állhasson. Jelen körülmények között úgy néz ki, hogy a hétfői mérkőzésen már szóhoz juthat a Kings ellen. Meglátjuk. Az első találkozón mindenesetre biztosan nélkülöznie kell a csapatnak Ryan-t a Pheonix Coyotes ellen.

Rick Nash játéka továbbra is kérdéses, egyelőre DTD. Neki pénteken a Kings elleni barátságos mérkőzésen a lába sérült, miután eltalálták a koronggal.

Nálam hozzáértőbbekhez: A Coyotes milyen idén? Mennyit erősödtek a szünetben, vagy éppen mennyit gyengültek?

Co-Founder - New York Yankees Hungary Podcast
Founder - Catch! Blog
https://catch.blog.hu/

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A Penguins rögtön meglőve: kidőlt Vokoun min. 3 hónapra (de lehet akár 6 is ebből).
Ha jól értelmeztem volt valami beavatkozás, és a vérének az alvadásával van valami probléma, ami miatt akár trombózist is kaphat. Azért ez egy komoly dolog.
Ha Fleury szar lesz, a backup az abszolút NHL újonc amerikai Zatkoff lesz. 26 éves és azért egy jó pár AHL-es meccset már lejátszott, de az persze nem az NHL.
Shero azt is hozzátette, hogy nem akarnak mást (másik) kapust igazolni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
na, jól kezdték a fiúk a szezont a Joe-ban, kb. 3 perc után kettős emberhátrány - más kérdés, hogy kivédekezték, aztán vertek kettőt.
a csúcson kell abbahagyni, megyek is aludni asszem...slowmotion
Jól tetted, hogy az alvást választottad. Volt még egy kivédekezett kettős hátrány, de 3. harmadban jött a szokásos taktika: próbáljunk annyira belealudni a meccsbe, hogy az ellen is ezt tegye, majdnem össze is jött. Aztán Jimmy úgy gondolta, hogy nem kell neki a SO-t. De nyertünk, és ez a lényeg!

LGRW!

u.i.: helló sz@r Kelet :cool:

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
na, jól kezdték a fiúk a szezont a Joe-ban, kb. 3 perc után kettős emberhátrány - más kérdés, hogy kivédekezték, aztán vertek kettőt.
a csúcson kell abbahagyni, megyek is aludni asszem...
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Habs meccs:

| Hát ez sajnos nagyon nem úgy indult ahogy vártam de kb úgy ahogy szokott..... harmadik 3d-t már nem is néztem meg mert éreztem, hogy bukó lesz. Kihagyott rengeteg helyzet gólok melykeben azért némileg persze Price is benne van csak a szokásos Na mindegy gyerünk tovább.... |
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
a volt Oilers-es David Perron is a St. Louis-t választotta.
danyly
Ez ugyebár fordítva történt meg. Viszont ment a Bluesba Roy aki elég jó kis playmaker lehet a sok csattogtatással és lövéssel foglalkozó srác között.

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kérem szépen elindulunk nem is akármilyen felvezetéssel. Kíváncsi vagyok az ismétlésben mutatják-e majd ezt a bemutatást. Hiába no az elmúlt húsz év végső győzelmi sikertelensége ellenére mégiscsak itt van többek között otthon a Hockey hihetetlen hangulattal, Még a tévén is átjön. Jó lenne ha a végén a kupa hazajönne annak ellenére, hogy jelen pillanatban kevésnek tűnik is az esély rá.

Go HABS!!!!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Még három csapat akikkel számolni lehet:

Anaheim Ducks

Hatalmas csalódás volt a tavalyi PO-ban, hogy a Red Wings-től 3-2-es vezetésről kikaptak az első fordulóban. Pedig többre volt hivatott ez a csapat.
Az előző évben a kapusok villogtak Jonas Hiller és Viktor Fasth személyében, és egy jó szezont produkáltak a fiatalok, úgymint Emerson Etem, Matt Beleskey, Kyle Palmieri és Andrew Cogliano. A veterán védő Francois Beauchemin vitathatatlanul a legjobb szezonját futotta.
Ha ezek közül a játékosok közül valaki „visszafejlődik” máris gondba kerülhet a gárda.
Corey Perry és Ryan Getzlaf még most is iszonyat tehetségesek, de Teemu Selanne és Saku Koivu is már egy évvel idősebbek (43 és 38), és itt van a pont gyártó Sheldon Souray is, aki súlyos csukló sérülése miatt nagy valószínűséggel csak decemberben térhet vissza a jégre.
A Ducks egy hagyományosan „le-föl”csapat, így ennek fényében talán az várható, hogy idén nem fog úgy remekelni a csapat mint tavaly. De lehet, hogy jobb lesz.


Minnesota Wild

Beléptünk a Parise/Sutter éra második évébe, és a fiatalok beinvesztálásával már megtették a következő lépést a fejlődéshez. Vezető szerep hárul Jason Pominville-re, aki mögött a fiatal tehetségek, úgymint Jonas Brodin, Charlie Coyle, Mikael Granlund és Matthew Dumba meg fogják kapni a lehetőséget. Kérdés, élnek-e vele? Lehet idén még érnie kell a gárdának, de jövőre már elég biztos PO tagnak fog látszani, ha a kijelölt úton jól haladnak előre.


Detroit Red Wings

Új divízió és új konferencia. Meg kell szoknia a csapatnak, de nem lesz probléma az „átállással”. Mindig nehéz őket legyőzni, mert az egyik legjobb edző irányítja a gárdát Mike Babcock személyében. Iránta továbbra is meg van a bizalom és tehetséges edző.
Volt egy kis izgalom mikor Nicklas Lidstrom elköszönt, de úgy tűnik „túlteszik” magukat rajta. Azért tavaly rezgett a léc, de az alapszakasz utolsó hetében megszerezték a jogot a PO indulásra.
Újjáépítési folyamatról nem beszélhetünk a csapattal kapcsolatban. Maradtak a sztárok, Hernik Zetterberg, Pavel Datsyuk és Niklas Kronwall személyében, akik törik az utat a fiatalok előtt. A kicsit lesajnált Jimmy Howard (2.13 GAA, .923 % védési hatékonyság), az egyik legjobb kapussá avanzsált.
Vannak még bizonyos kérdések, főleg a fiatal védőjátékosokkal kapcsolatban, de nagy jövő előtt áll Jonathan Ericsson, Jakub Kindl, Brendan Smith és Danny DeKeyser (ő akár a jövőbeli detroiti szupersztár is lehet). Tavaly még csak bontogatta a szárnyait, de idén nagy dobásra készül.
A Red Wings méltó ellenfele lesz a Boston-nak és a többi PO-ra pályázó csapatnak a divízióban.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.