Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
vicc, méghogy nem csalnak ellenünk...

 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cNg9LIEKJ8k

Csicsó bá óvását elutasította az EBEL. erről ennyit. sógorok, pfej

több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Jagr csapata is kezd visszatalálni a helyes útra 😊, KHL-ben kemény lenne egy Magnyitogorszk vs Dinamo Moszkva döntő
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Nah ha csak büntetőkkel is de az Atlant lenyomva idegenben. Dübörög a Traktooooooooooooor!!!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
imádom hogy a Klagenfurt 5 éve csak szopni jön ide, Gagner, Tyler Myers
meg NHL ide vagy oda 😀

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
a tavalyi szezonja nagyon sült, ez tény. ha ezt tudja tartani akkor helye van a top 3-ban. szerintem. 😊stero
Ja OK, akkor tulképp egyetértünk 😊

több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
a tavalyi szezonja nagyon sült, ez tény. ha ezt tudja tartani akkor helye van a top 3-ban. szerintem. 😊


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Nemtom, ha csak tisztán a számokat nézzük, tavaly csak Malkin és Stammer előzte meg őt a pontlistán, de mindketten elég fos védők. Ha pontátlagot nézünk, akkor meg Malkin és Crosby. De mindegy, nem fogunk ezen összeveszni, azért nem gondolom, hogy véletlenül lett volna 3. a mezőnyjátékosok közül a tavalyi Hart szavazáson. Én nehezen tudnék mást választani most egy saját franchise indításához, de elfogult vagyok 😊

több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
Valaki tudna információt adni arról hogy az Eisbären Berlin csapatában kik a "sztárok" ?Jack Zoltán
Briere és Giroux feltétlen, most a lokcout alatt ott tolják. Előbbi egy nagyon clutch, rutinos támadó, utóbbi pedig a világ top3 játékosában benne van, érdemes rájuk figyelni 😊 rajtuk kívül Mulock az, akit láttam már játszani, egy egész jól védekező csatár, aki szép agresszíven tolja és erőből veszélyes a kapura is időnként. Rankel, Hördler és Braun is válogatott, de róla nem maradt meg semmi emlékezetes. Meg Christensent láttam még a dánoknál, viszont kétlem, hogy ő DEL elitszint lenne.Rajna
giroux mint top 3. ez erős volt 😊stero
Én nem tudok nála három jobbat jelenleg. Védekezést beszámítva persze.Rajna
pedig bőven van...


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Valaki tudna információt adni arról hogy az Eisbären Berlin csapatában kik a "sztárok" ?Jack Zoltán
Briere és Giroux feltétlen, most a lokcout alatt ott tolják. Előbbi egy nagyon clutch, rutinos támadó, utóbbi pedig a világ top3 játékosában benne van, érdemes rájuk figyelni 😊 rajtuk kívül Mulock az, akit láttam már játszani, egy egész jól védekező csatár, aki szép agresszíven tolja és erőből veszélyes a kapura is időnként. Rankel, Hördler és Braun is válogatott, de róla nem maradt meg semmi emlékezetes. Meg Christensent láttam még a dánoknál, viszont kétlem, hogy ő DEL elitszint lenne.Rajna
giroux mint top 3. ez erős volt 😊stero
Én nem tudok nála három jobbat jelenleg. Védekezést beszámítva persze.

több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
Valaki tudna információt adni arról hogy az Eisbären Berlin csapatában kik a "sztárok" ?Jack Zoltán
Briere és Giroux feltétlen, most a lokcout alatt ott tolják. Előbbi egy nagyon clutch, rutinos támadó, utóbbi pedig a világ top3 játékosában benne van, érdemes rájuk figyelni 😊 rajtuk kívül Mulock az, akit láttam már játszani, egy egész jól védekező csatár, aki szép agresszíven tolja és erőből veszélyes a kapura is időnként. Rankel, Hördler és Braun is válogatott, de róla nem maradt meg semmi emlékezetes. Meg Christensent láttam még a dánoknál, viszont kétlem, hogy ő DEL elitszint lenne.Rajna
giroux mint top 3. ez erős volt 😊


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Valaki tudna információt adni arról hogy az Eisbären Berlin csapatában kik a "sztárok" ?Jack Zoltán
Briere és Giroux feltétlen, most a lokcout alatt ott tolják. Előbbi egy nagyon clutch, rutinos támadó, utóbbi pedig a világ top3 játékosában benne van, érdemes rájuk figyelni 😊 rajtuk kívül Mulock az, akit láttam már játszani, egy egész jól védekező csatár, aki szép agresszíven tolja és erőből veszélyes a kapura is időnként. Rankel, Hördler és Braun is válogatott, de róla nem maradt meg semmi emlékezetes. Meg Christensent láttam még a dánoknál, viszont kétlem, hogy ő DEL elitszint lenne.Rajna
köszönöm a felvilágosítást 😊
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Valaki tudna információt adni arról hogy az Eisbären Berlin csapatában kik a "sztárok" ?Jack Zoltán
Briere és Giroux feltétlen, most a lokcout alatt ott tolják. Előbbi egy nagyon clutch, rutinos támadó, utóbbi pedig a világ top3 játékosában benne van, érdemes rájuk figyelni 😊 rajtuk kívül Mulock az, akit láttam már játszani, egy egész jól védekező csatár, aki szép agresszíven tolja és erőből veszélyes a kapura is időnként. Rankel, Hördler és Braun is válogatott, de róla nem maradt meg semmi emlékezetes. Meg Christensent láttam még a dánoknál, viszont kétlem, hogy ő DEL elitszint lenne.

több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Valaki tudna információt adni arról hogy az Eisbären Berlin csapatában kik a "sztárok" ?
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
A RedWings egyik prospectje Riley Sheahan totál részegen, egy Tinky Winkys jelmezben vezetett kocsit a forgalommal szemben. 😀 agyökér
 detroit.cbslocal.com/2012/11/27/red-wings-prospect-caught-drunk-in-teletubbies-costume/?utm_medium=referral&utm_source=t.coHabi
Gyönyörű. Agyára ment a lockout.

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
A RedWings egyik prospectje Riley Sheahan totál részegen, egy Tinky Winkys jelmezben vezetett kocsit a forgalommal szemben. 😀 agyökér
 detroit.cbslocal.com/2012/11/27/red-wings-prospect-caught-drunk-in-teletubbies-costume/?utm_medium=referral&utm_source=t.co


JT Daniels fan
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
baszki a tökutolsó Innsbruck oktatja a Volánt itthon :/
végülis ezért imádjuk az EBEL-t. mi is elkentük az elsők száját párszor 😊

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Az NHL-ben megy továbbra is a huzavona. Most az elosztani való pénzeken, játékosok kifizetésén megy a vita.
Ha egyáltalán lesz idény, akkor max. 1. verzió szerint mint tavaly az NBA-ben (olyan dec. vége felé), v. 2. verzió jan. elején. Vagy a legrosszabb: egyáltalán nem lesz. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Szokásos pénz beszél, kutyaszar táncol.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
?kishaszi
Itt egy cikk róla:  www.jegkorongblog.hu/2012/11/21/felhaborito-gittegylet/
Rettenetesen undorító ügy.

több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Hári Norbert ügye egyre irritálóbb lesz, most nagyon úgy tűnik, sosem lesz válogatott, pedig jobb ütemben fejlődik, mint a bátyja (az U18-as svéd liga legjobb pontszerzője). Az IIHF szerint túl jó ahhoz, hogy magyar legyen, ilyen is van.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Brunya fasza kapus lesz. amit a védőink bemutattak az hihetetlen, nem véletlenül van a kapus rájuk utalva. ebből kaptunk gólokat.

Süti mit keres még a válogatott közelében? és ő lövi a büntetőt baszki, mikor Godó, Sofi, Vas J, Hári is ott van? noormális b+?petey
Azért volt 2-3 gól, amit Brunya általában kifog, de persze van ilyen. De a kapu előtti védekezésünk tragédia volt, ez tény.

Sütit az édes apukája tartja ott a válogatottban és gondolom a Volánban is, ha nem úgy hívnák, ahogy, akkor már rég a Miskolc második sorában tolná vagy valami ilyesmi. Hári amúgy lőtt büntetőt, sztem Godó lőtte volna a harmadikat 😊 de Süti büntije még nem is volt rossz, az volt inkább gáz, hogy két semmilyen szart kapott be ott is Brunya, addigra teljesen összetört sajna.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Brunya fasza kapus lesz. amit a védőink bemutattak az hihetetlen, nem véletlenül van a kapus rájuk utalva. ebből kaptunk gólokat.

Süti mit keres még a válogatott közelében? és ő lövi a büntetőt baszki, mikor Godó, Sofi, Vas J, Hári is ott van? noormális b+?

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 689 — Amerikai sportok rajongója
Az elmúlt tizenöt év legrosszabb teljesítményét láthattuk a válogatottól védekezésben 😕 hat gólt ez a garnitúra (elmúlt bő tíz év) csak a fehéroroszoktól, svédektől, kanadaiaktól és az osztrákoktól kapott, ez szerintem mindent elmond. De persze szerencsénk sem volt, de ez nem magyarázat. Még jó, hogy most jött, nincs ennek a tornának azért különösebb jelentősége.Rajna
Hát igen, ilyen és ennyi gólokat kapni. Sajna egyre gyengébb a válogatott, és megy lefele az utóbbi 1-2 évben. annyira most nem követtem minent, de hogy leeht Bálizs az első számú kapus?zavi27
Nem, nem és nem 😊

1: a gólok egy része elég nehezen lett volna levédekezhető (pl. az első kettőt gyönyörűen hozták össze, egyszer nekik is lehet jó napjuk).

2: ez minden idők legerősebb magyar csapata még így is 😊 sokkal jobb a keret, mint mondjuk Szapporóban, efelől ne legyen kétség. Elég csak Hárira ránézni, sosem volt még ilyen jó játékosunk. A csatársorunk olyan bivalyerős, hogy elképesztő, a 4. sorunk úgy 5-6 éve első sor lett volna (Galanisz alig pár cserét tol meccsenként pl.). Sajna védőink nincsenek fiatalok, ez a nagy gondunk és még nagyobb lesz a közeljövőben, Tokaji és Horváth már most sem olyan jók, mint két éve, Szélig tartja talán egyedül a színvonalat. Azért itt lezüllést kiáltani azért, mert 2005 óta először egy nálunk gyengébb csapattól kikapunk tétmeccsen, azért elég értelmetlen, el vagyunk kényeztetve ilyen szempontból, a kötelezőket mindig jól hoztuk. Most azért sok probléma volt, az első két meccs szokatlanul könnyű volt a srácoknak, nem tudtak hol belerázódni a ritmusba, meg igazából most nincs is kapitány, a Volánnál új edző van stb-stb. Májusban jobb állapotban lesznek a srácok, de látszott most is, hogy ez szélsőséges eredmény volt, ilyesmi azért nem jön össze évente kétszer.

3: Szuper félig-meddig visszavonult, a Vasas utánpótlásfőnöke és egyelőre nincs csapata, nem akar messzire költözni a családjától. Hetényi az AHL-ben véd, onnan nem engedték el természetesen. Bálizs amúgy nem rossz, a vb-n is elképesztően jól védett, idén kiszorította a gyengélkedő Munrót a Volánban, most van kb. ott, ahol Hetényi két-három éve, semmi gond nincs vele, ma nem jött neki ki a lépés, de ilyen előfordul. Kár, hogy cserénk nem volt, mert Budait nyilván nem merte berakni Scandella, ami érthető valahol.Rajna
Háát, hogy minden idők legerősebbje, majd meglátjuk. Szerintem Cortina óta edző se lett jobb igazán,nekem Primeau sosem tetszett, főleg a tavalyi vb-n amit variált, összehozott, meg a Volánnál is. Kapusválaszték is gynegébb mint 2-3 éve, védelem szétöregszik, talán egyedül a csatársor igazán jó. És a vb átszervezéssel még kevesebb esélyünk van bármire is, egy holland csapattól meg 6ot kapni, itthon majdnem teltház előtt, akármilyen támadások voltak elég gyengus. De ne legyen így, a vbn kint leszek természetesen tombolva.Lezüllést nem íratm, óriási sportemberek, de gyengülés pici van folyamatosan szerintem.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Az elmúlt tizenöt év legrosszabb teljesítményét láthattuk a válogatottól védekezésben 😕 hat gólt ez a garnitúra (elmúlt bő tíz év) csak a fehéroroszoktól, svédektől, kanadaiaktól és az osztrákoktól kapott, ez szerintem mindent elmond. De persze szerencsénk sem volt, de ez nem magyarázat. Még jó, hogy most jött, nincs ennek a tornának azért különösebb jelentősége.Rajna
Hát igen, ilyen és ennyi gólokat kapni. Sajna egyre gyengébb a válogatott, és megy lefele az utóbbi 1-2 évben. annyira most nem követtem minent, de hogy leeht Bálizs az első számú kapus?zavi27
Nem, nem és nem 😊

1: a gólok egy része elég nehezen lett volna levédekezhető (pl. az első kettőt gyönyörűen hozták össze, egyszer nekik is lehet jó napjuk).

2: ez minden idők legerősebb magyar csapata még így is 😊 sokkal jobb a keret, mint mondjuk Szapporóban, efelől ne legyen kétség. Elég csak Hárira ránézni, sosem volt még ilyen jó játékosunk. A csatársorunk olyan bivalyerős, hogy elképesztő, a 4. sorunk úgy 5-6 éve első sor lett volna (Galanisz alig pár cserét tol meccsenként pl.). Sajna védőink nincsenek fiatalok, ez a nagy gondunk és még nagyobb lesz a közeljövőben, Tokaji és Horváth már most sem olyan jók, mint két éve, Szélig tartja talán egyedül a színvonalat. Azért itt lezüllést kiáltani azért, mert 2005 óta először egy nálunk gyengébb csapattól kikapunk tétmeccsen, azért elég értelmetlen, el vagyunk kényeztetve ilyen szempontból, a kötelezőket mindig jól hoztuk. Most azért sok probléma volt, az első két meccs szokatlanul könnyű volt a srácoknak, nem tudtak hol belerázódni a ritmusba, meg igazából most nincs is kapitány, a Volánnál új edző van stb-stb. Májusban jobb állapotban lesznek a srácok, de látszott most is, hogy ez szélsőséges eredmény volt, ilyesmi azért nem jön össze évente kétszer.

3: Szuper félig-meddig visszavonult, a Vasas utánpótlásfőnöke és egyelőre nincs csapata, nem akar messzire költözni a családjától. Hetényi az AHL-ben véd, onnan nem engedték el természetesen. Bálizs amúgy nem rossz, a vb-n is elképesztően jól védett, idén kiszorította a gyengélkedő Munrót a Volánban, most van kb. ott, ahol Hetényi két-három éve, semmi gond nincs vele, ma nem jött neki ki a lépés, de ilyen előfordul. Kár, hogy cserénk nem volt, mert Budait nyilván nem merte berakni Scandella, ami érthető valahol.