Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Szeretnék venni egy TV-t kb 100 - 150k ársávban.

Nincsennek különleges igényeim, legyen okos és megbízható, kb ennyi a kritérium.
Annyira (semennyire) nem vagyok képben a különböző verziók OLED, QLED, UHD etc sajátosságaival, így ha valaki épp túl van egy ilyen procedúrán vagy jobban képben van, attól szívesen veszem az ajánlásokat.

Márkák között sincs kedvencem én magamtól LG-t vagy Samsungot vennék, de meggyőzhető vagyok másról is.
ervinator
Márkát nézve a TCL-t is tudom ajánlani. Nekünk bejött és kicsit olcsóbb is, mint a másik kettő gyártó.

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
mostnemazé, de belinkeltek 2 olyan tv-t ami már nem elérhető 😊
NB2
tru, de bizonyos paraméterek számíthatnak

nekem fel se tűnt elsőre hogy nem érhető el egy tavalyi model

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
...miközben a saját szakterületemen vitatkozik velem.
...
slowmotion
Nem gondolom, hogy a politika vagy a hatalomtechnika egy orvos szakterülete lenne.
És attól, hogy valaki a szakterületéhez ért, ha egy egyértelműen politikai témában nyilvánít véleményt, akkor az egy politikai vélemény, nem egy szakmai megállapítás.
Lehetek a világ legjobb orvosa, történésze, közgazdásza vagy hidegburkolója, ha mondjuk a foci a téma, akkor egy Ronaldo vs Messi vitába ha belelépek, akkor az, hogy mi vagyok egyébként irreleváns. Ha meg belelépek, akkor nem érv, hogy orvos, történész, közgazdász vagy hidegburkoló vagyok. Legfeljebb egy érdekes adalék vagy egy szükségtelen arcoskodás.
Sobri Jóska
Megírod az FK-soknak, hogy agyhalottak? Mivel nem vagy fönt a Facsén, bemásolok néhány posztot az elmúlt pár órából:

Lezárult egy korszak Seattle-ben? 💁‍♂️
A 49ers könnyedén lépett át a Jaguarson. ⛏️
A Browns csak kínkeservesen verte a Lionst. 🟤
A Bengals jutott közelebb a wild cardhoz a Raiders ellen. 🐅
Nem tudott Flaccóval nyerni a Jets. ✈️
·
🤷‍♂️ Valaki magyarázza el nekünk ezt a Titanst, mintha 5 évesek lennénk
🏃 Az Eagles úgy tűnik mostantól mindenkit szét fog futni
😈 A Ravens csereirányítóval is nyerni tudott
🦸 Cam Newtonnak pedig nem sikerült a győzelem a visszatérésén.

Bolond forduló volt a 11. játékhét is az NFL-ben.
🤪 Őrült meccset hozott a Los Angeles-i éjjel
🔫 Pisztolypárbajt láttunk Minnesotában
🤷‍♂️ Furcsa mód védőfoci lett a Cowboys@Chiefs derbiből
👔 A Bills hazai pályán alapos zakót kapott
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Szeretnék venni egy TV-t kb 100 - 150k ársávban.

Nincsennek különleges igényeim, legyen okos és megbízható, kb ennyi a kritérium.
Annyira (semennyire) nem vagyok képben a különböző verziók OLED, QLED, UHD etc sajátosságaival, így ha valaki épp túl van egy ilyen procedúrán vagy jobban képben van, attól szívesen veszem az ajánlásokat.

Márkák között sincs kedvencem én magamtól LG-t vagy Samsungot vennék, de meggyőzhető vagyok másról is.
ervinator
Hasonló cipőben jártunk a nyáron, és nálunk is az LG/Samsung volt a befutó. (Mi Samsungot vettünk, másvalaki a családban LG-t.) Amit biztosan mondhatok: Philipset semmiképp.
Csak úgy: a Panasonic leáll a tévégyártással.
 forbes.hu/uzlet/panasonic-tv-gyartas-vege/?fbclid=IwAR3JZeEImW_wFcqwCyr1Em3Ewv_vCGcso4TIQA6iSzSoAf-7EdQsfKCBStE
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
mostnemazé, de belinkeltek 2 olyan tv-t ami már nem elérhető 😊
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
 euronics.hu/termekek/samsung-ue43tu8002kxxh-4k-ultra-hd-smart-led-tv/p/234477
nekem ilyenem van PS5 mellé és elégedett vagyok vele

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Köszi mindkettőtöknek!

Képátlót szándékosan nem írtam mert igazából bármivel meg tudok békélni, de 109cm-nél kisebbet nem hiszem, hogy választanék.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
Szeretnék venni egy TV-t kb 100 - 150k ársávban.

Nincsennek különleges igényeim, legyen okos és megbízható, kb ennyi a kritérium.
Annyira (semennyire) nem vagyok képben a különböző verziók OLED, QLED, UHD etc sajátosságaival, így ha valaki épp túl van egy ilyen procedúrán vagy jobban képben van, attól szívesen veszem az ajánlásokat.

Márkák között sincs kedvencem én magamtól LG-t vagy Samsungot vennék, de meggyőzhető vagyok másról is.
ervinator
Méretet pont nem írtál😊
A tv-kre is igaz, hogy iszonyat elszálltak az árak, ennyi pénzért (főleg ha ragaszkodsz az LG, Samuhoz) gyakorlatilag az MM-ben is alig van.
 www.mediamarkt.hu/hu/category/_telev%C3%ADzi%C3%B3-505010.html?searchParams=%2FSearch.ff%3FfilterTabbedCategory%3Donlineshop%26filterCategoriesROOT%3DTV%2B%2526%2BAudi%25C3%25B3%25C2%25A7MediaHUhuc505008%26filterCategoriesROOT%252FTV%2B%2526%2BAudi%25C3%25B3%25C2%25A7MediaHUhuc505008%3DTelev%25C3%25ADzi%25C3%25B3%25C2%25A7MediaHUhuc505010%26filteravailability%3D1%26filterbrand%3DSAMSUNG%26channel%3Dmmhuhu%26productsPerPage%3D24%26followSearch%3D10000%26disableTabbedCategory%3Dtrue%26navigation%3Dtrue%26filtercurrentprice%3D97020%2B-%2B165112&sort=price&view=PRODUCTLIST&page=

én amúgy ezt venném😊
 www.mediamarkt.hu/hu/product/_hisense-50u7qf-50-4k-uhd-vidaa-smart-quantum-uled-telev%C3%ADzi%C3%B3-127-cm-1348386.html
vagy ezt:
 www.mediamarkt.hu/hu/product/_hisense-55u7qf-55-4k-uhd-vidaa-smart-quantum-uled-telev%C3%ADzi%C3%B3-139-cm-1325122.html
több mint 2 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Szeretnék venni egy TV-t kb 100 - 150k ársávban.

Nincsennek különleges igényeim, legyen okos és megbízható, kb ennyi a kritérium.
Annyira (semennyire) nem vagyok képben a különböző verziók OLED, QLED, UHD etc sajátosságaival, így ha valaki épp túl van egy ilyen procedúrán vagy jobban képben van, attól szívesen veszem az ajánlásokat.

Márkák között sincs kedvencem én magamtól LG-t vagy Samsungot vennék, de meggyőzhető vagyok másról is.
ervinator
1,5 éve jártam végig a dolgokat, nagyjából hasonló elvárásokkal.
Fórumok böngészése, haverok véleménye alapján LG mellett döntöttem és egyáltalán nem bántam meg. Magic Remote-t mindenképpen megéri beszerezni, ha nem adnak mellé.
Akkor erre esett a választásom:
https://www.arukereso.hu/led-tv-lcd-tv-plazma-tv-c3164/lg/49um7100plb-p474635298/#velemenyek

Tarr, Netflix, HBO Go, Spotify fut simán. Prime menüje lassabban reagál (nem tudom, hogy ez TV-től függ vagy mitől), de a vetítés már nyilván jó.
Számomra tökéletes.( Játékra nem használom audiófil sem vagyok.) Együtt tudok élni az IPS-el és, hogy a fekete az nem teljesen fekete.

Nem tudom, hogy jelenleg mi a "helyettesítő terméke", de hasonló specifikációkkal ha találsz valamit akkor biztos megfelelő lesz számodra.
több mint 2 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Szeretnék venni egy TV-t kb 100 - 150k ársávban.

Nincsennek különleges igényeim, legyen okos és megbízható, kb ennyi a kritérium.
Annyira (semennyire) nem vagyok képben a különböző verziók OLED, QLED, UHD etc sajátosságaival, így ha valaki épp túl van egy ilyen procedúrán vagy jobban képben van, attól szívesen veszem az ajánlásokat.

Márkák között sincs kedvencem én magamtól LG-t vagy Samsungot vennék, de meggyőzhető vagyok másról is.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 352
Oké. De: ha az adott fórumon van 1 ember, aki folyton beleköt abba, amiket írsz, ezzel szemben van 99, aki lesi a szavaidat, maximális tisztelettel és szeretettel beszél rólad (pénzgyűjtést is indít), akkor mennyiben méltányos úgy kilépned onnan, hogy közlöd, azt is szeretnéd elfelejteni, hogy valaha ott voltál?
nagylaza
Ja, írtam is neki hogy utalja vissza a pénzt, még nem válaszolt..
#JC6
Nem tudom eldönteni: ez komoly?
nagylaza
Sobrinak már visszautalta!!!

Vicces, hogy amikor volt ez az összefogás, akkor mindenki beírta, hogy utalt, mentek a lájkok, köszi, puszi, de ari vagy, stb.
Következtem én, nagy boldogan beröffentettem hogy én is beálltam a sorba, erre hárman elkezdtek fikázni, hogy minek írogatni? 😃😃

Szerinted visszakérnék adományt? Agymosott hitesként? 😂😂😂
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Betyart senki nem sirja vissza?
YoungZeeZee
én azt hittem ő VvAlekosz, szóval nem is történt semmi
Heisman
Mi van tesa miről vakersz???
Ki az a Betyár ?
Rasszista vagy ?
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
...miközben a saját szakterületemen vitatkozik velem.
...
slowmotion
Nem gondolom, hogy a politika vagy a hatalomtechnika egy orvos szakterülete lenne.
És attól, hogy valaki a szakterületéhez ért, ha egy egyértelműen politikai témában nyilvánít véleményt, akkor az egy politikai vélemény, nem egy szakmai megállapítás.
Lehetek a világ legjobb orvosa, történésze, közgazdásza vagy hidegburkolója, ha mondjuk a foci a téma, akkor egy Ronaldo vs Messi vitába ha belelépek, akkor az, hogy mi vagyok egyébként irreleváns. Ha meg belelépek, akkor nem érv, hogy orvos, történész, közgazdász vagy hidegburkoló vagyok. Legfeljebb egy érdekes adalék vagy egy szükségtelen arcoskodás.
Sobri Jóska
a politika vagy a hatalomtechnika sajnos - úgy látszik - nem kompatibilis semmilyen tudománnyal, legalábbis tudományos szempontból.
itt, a koronavírus 2020 topicban arról kérdeztük a véleményét, hogy 1, mi a helyzet odabent, 2, hogy érzékeli, hogy a vírusvédekezés címén előadott hatalomtechnikai módszerek mennyire helyesek. ő meg megmondta, hogy 1, ordas szopás van és 2, őket többszörösen is szopatják azzal, hogy egy kibaszott maszk viselésére nem tudják időben kötelezni az embereket, meg hogy olyan embereket ültetnek a kórházak tetejébe, akik parancsot azt tudnak osztani, csak ezek a gyakorlati gyógyítás szempontjából logikátlanok.
és lehet, hogy halatomtechnikailag és politikailag helyes volt, amit és ahogy a köztörvényesek csináltak, attól még egy orvosi vészhelyzet esetén orvosi szempontból leszerepeltek, és folyamatosan két lépéssel voltak az események mögött.

ezen kívül még annyit mondott, szigorúan politikai szempontból, hogy széjjelbaszták a tisztiorvosi rendszert, és egy semmire sem jó alosztállyá minősítették az imádsággal gyógyítós miniszter szervezetébe, ami viszont - sajnos - esélyes, hogy tűpontos meglátás.
slowmotion
Ehhez hozzátéve, hogy a Főni most úgy nyilatkozik a tévében mintha valami hadvezér lenne és súlyos szavakat használt: „Az oltásellenesek vagy beoltják magukat, vagy meghalnak”

 telex.hu/belfold/2021/11/19/orban-viktor-fidesz-kossuth-radio-interju-koronavirus-maszk-kongresszus-unio

Ebben egyébként nem nagyon látok semmi kivetnivalót, mert valahogy meg kell értetni az emberekkel, hogy mennyire súlyos a probléma.
A probléma hadvezírünkben van, mert szokásához képest mindig azt figyeli, hogy hol miként cselekednek és aszerint igazítja a kommunikációját, függetlenül attól, hogy előző nap vagy órában mit mondott.

Valószínű ezt a példát a portugáloktól vehette, akik korábban egy altengernagyra bízták a járványkezelést és aki az alábbi szavakat használta:


Amikor tavasszal az AstraZeneca-oltással kapcsolatban elterjedt a hír a vérrögképződéses mellékhatásról (ezt 60 éves kor felett használják az országban), Melo bement a tévébe, és felvázolta, mi a helyzet:

„Két út áll előttünk. Az egyik az oltottaké, a másik azoké, akik kivárnak a vakcinával. Az első úton egy mesterlövész lelövi minden 500 ezredik embert, a másikon minden ötszázadikat. Melyik utat választjátok?”

 telex.hu/koronavirus/2021/10/14/portugalia-covid-oltas-vakcina-magas-atoltottsag-oltasi-hajlandosag-maszk-maszkhordas-jarvanykezeles

Szóval lehetett volna így is kezelni a helyzetet, de nálunk látnia kell a népnek, hogy a vezetőnk mennyire kegyes hozzánk...

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
...miközben a saját szakterületemen vitatkozik velem.
...
slowmotion
Nem gondolom, hogy a politika vagy a hatalomtechnika egy orvos szakterülete lenne.
És attól, hogy valaki a szakterületéhez ért, ha egy egyértelműen politikai témában nyilvánít véleményt, akkor az egy politikai vélemény, nem egy szakmai megállapítás.
Lehetek a világ legjobb orvosa, történésze, közgazdásza vagy hidegburkolója, ha mondjuk a foci a téma, akkor egy Ronaldo vs Messi vitába ha belelépek, akkor az, hogy mi vagyok egyébként irreleváns. Ha meg belelépek, akkor nem érv, hogy orvos, történész, közgazdász vagy hidegburkoló vagyok. Legfeljebb egy érdekes adalék vagy egy szükségtelen arcoskodás.
Sobri Jóska
a politika vagy a hatalomtechnika sajnos - úgy látszik - nem kompatibilis semmilyen tudománnyal, legalábbis tudományos szempontból.
itt, a koronavírus 2020 topicban arról kérdeztük a véleményét, hogy 1, mi a helyzet odabent, 2, hogy érzékeli, hogy a vírusvédekezés címén előadott hatalomtechnikai módszerek mennyire helyesek. ő meg megmondta, hogy 1, ordas szopás van és 2, őket többszörösen is szopatják azzal, hogy egy kibaszott maszk viselésére nem tudják időben kötelezni az embereket, meg hogy olyan embereket ültetnek a kórházak tetejébe, akik parancsot azt tudnak osztani, csak ezek a gyakorlati gyógyítás szempontjából logikátlanok.
és lehet, hogy halatomtechnikailag és politikailag helyes volt, amit és ahogy a köztörvényesek csináltak, attól még egy orvosi vészhelyzet esetén orvosi szempontból leszerepeltek, és folyamatosan két lépéssel voltak az események mögött.

ezen kívül még annyit mondott, szigorúan politikai szempontból, hogy széjjelbaszták a tisztiorvosi rendszert, és egy semmire sem jó alosztállyá minősítették az imádsággal gyógyítós miniszter szervezetébe, ami viszont - sajnos - esélyes, hogy tűpontos meglátás.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 823 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Betyart senki nem sirja vissza?
YoungZeeZee
én azt hittem ő VvAlekosz, szóval nem is történt semmi

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Betyart senki nem sirja vissza?
YoungZeeZee
behúzta a nagy lóvét a tippmixen azt azóta többet ér minthogy ilyen alantasakkal beszélgessen mint mi 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 977
Betyart senki nem sirja vissza?
több mint 2 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Van itt orvos a fórumon ??
Lenne kérdésem
VvAlekosz
volt, de Sobri elüldözte a végtelen cinizmusával
slowmotion
Nem ismerem a sztorit, de általánossagban, akit cinizmussal, szarkazmussal, iróniával (ezek egy tőről fakadnak) el lehet üldözni bárhonnan, annál azért van egyéb baj is. Van némítás funkció, vagy simán figyelmenkívül hagyod, nem reagálsz rá stb. De hogy elmenjek egy fórumról ahol egyébként jól érzem magam, bárki miatt…nem tudom, nekem furcsa.
MC12
Ebben az esetben nem biztos, hogy a cinizmus a jó kifejezés, de amúgy egyetértek. Már csak azért is, mert amikor a doki bedobta a törölközőt, hasonlót írtam.
nagylaza
Bedobta a törülközőt? LOL....defetista hangulatkeltés......
Nem gond, ahelyett, hogy első kézből közvetített volna valaki a frontvonalból megkaptuk Sobritól a "minden oltás ugyanolyan jó" populista maszlagot....
gordon
Oké. De: ha az adott fórumon van 1 ember, aki folyton beleköt abba, amiket írsz, ezzel szemben van 99, aki lesi a szavaidat, maximális tisztelettel és szeretettel beszél rólad (pénzgyűjtést is indít), akkor mennyiben méltányos úgy kilépned onnan, hogy közlöd, azt is szeretnéd elfelejteni, hogy valaha ott voltál?
nagylaza
Nem gondolnám, hogy egy anonim fórumon bárkinek is lennének olyan kötelességei, hogy figyelembe vegye ismeretlen emberek érzékeny lelkivilágát, ergo a trollkodás része a műfajnak - amíg nem ütközik a fórumszabályzatba-, ezzel együtt kell élni.

Viszont ez a másik félre is igaz kell hogy legyen; addig van itt amíg jól érzi magát. Ha pedig folyamatos trollkodás vagy bármi más miatt már nem érzi jól magát, akkor szíve joga hogy lelépjen - és ezt ugyanúgy nem szabadna számon kérni rajta.

Szóval a konkrét kérdésedre válaszolva: ha engem egy fórumon b.sztatnak, és emiatt nem érzem magam jól, akkor teljes mértékben méltányos onnan lelépnem úgy, hogy vissza se nézek. 😊
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
...miközben a saját szakterületemen vitatkozik velem.
...
slowmotion
Nem gondolom, hogy a politika vagy a hatalomtechnika egy orvos szakterülete lenne.
És attól, hogy valaki a szakterületéhez ért, ha egy egyértelműen politikai témában nyilvánít véleményt, akkor az egy politikai vélemény, nem egy szakmai megállapítás.
Lehetek a világ legjobb orvosa, történésze, közgazdásza vagy hidegburkolója, ha mondjuk a foci a téma, akkor egy Ronaldo vs Messi vitába ha belelépek, akkor az, hogy mi vagyok egyébként irreleváns. Ha meg belelépek, akkor nem érv, hogy orvos, történész, közgazdász vagy hidegburkoló vagyok. Legfeljebb egy érdekes adalék vagy egy szükségtelen arcoskodás.

több mint 2 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 367
mondjuk ha mindent készpénznek vettünk volna akkor anno az első hullám alatt, akkor már Pécs, de lehet egész Magyarország is kihalt volna, nem hogy 2 nyarat is végig mulatkázva folytatódik az egész elölről, annyi különbséggel, hogy nem veszed le a ruhádat ha haza érkezel, vagy veszel maszkot vagy nem, vagy oltasz, vagy nem, és közben rohadt sokan meggazdagodtak sok ember halálából, mások munkanélküliek lesznek vagy más nem kezelt betegségtől szenvednek, egy átlag körzeti orvos meg távgyógyít mint anno gyurcsók mester, de azért sok orvos, ápoló meg szarik beoltatni magát, mert ez úgyis csak az öregeket meg betegeket viszi el.
pont ott tartunk mint 2 éve, csak talán nem kényszerítik az embereket fél hétkor tömegesen sorba állni egy fincsi pénztárnál, vagy az utcán kézből enni a gyrost.
ozibozi
nem tudom eldönteni,hogy ez ilyen ironikus visszaböfögés a szkeptikusok szemszögéből vagy őszinte.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 559
mondjuk ha mindent készpénznek vettünk volna akkor anno az első hullám alatt, akkor már Pécs, de lehet egész Magyarország is kihalt volna, nem hogy 2 nyarat is végig mulatkázva folytatódik az egész elölről, annyi különbséggel, hogy nem veszed le a ruhádat ha haza érkezel, vagy veszel maszkot vagy nem, vagy oltasz, vagy nem, és közben rohadt sokan meggazdagodtak sok ember halálából, mások munkanélküliek lesznek vagy más nem kezelt betegségtől szenvednek, egy átlag körzeti orvos meg távgyógyít mint anno gyurcsók mester, de azért sok orvos, ápoló meg szarik beoltatni magát, mert ez úgyis csak az öregeket meg betegeket viszi el.
pont ott tartunk mint 2 éve, csak talán nem kényszerítik az embereket fél hétkor tömegesen sorba állni egy fincsi pénztárnál, vagy az utcán kézből enni a gyrost.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Van itt orvos a fórumon ??
Lenne kérdésem
VvAlekosz
volt, de Sobri elüldözte a végtelen cinizmusával
slowmotion
Nem ismerem a sztorit, de általánossagban, akit cinizmussal, szarkazmussal, iróniával (ezek egy tőről fakadnak) el lehet üldözni bárhonnan, annál azért van egyéb baj is. Van némítás funkció, vagy simán figyelmenkívül hagyod, nem reagálsz rá stb. De hogy elmenjek egy fórumról ahol egyébként jól érzem magam, bárki miatt…nem tudom, nekem furcsa.
MC12
Ebben az esetben nem biztos, hogy a cinizmus a jó kifejezés, de amúgy egyetértek. Már csak azért is, mert amikor a doki bedobta a törölközőt, hasonlót írtam.
nagylaza
Bedobta a törülközőt? LOL....defetista hangulatkeltés......
Nem gond, ahelyett, hogy első kézből közvetített volna valaki a frontvonalból megkaptuk Sobritól a "minden oltás ugyanolyan jó" populista maszlagot....
gordon
Oké. De: ha az adott fórumon van 1 ember, aki folyton beleköt abba, amiket írsz, ezzel szemben van 99, aki lesi a szavaidat, maximális tisztelettel és szeretettel beszél rólad (pénzgyűjtést is indít), akkor mennyiben méltányos úgy kilépned onnan, hogy közlöd, azt is szeretnéd elfelejteni, hogy valaha ott voltál?
nagylaza
én őszintén nem szeretnék abba az állapotba kerülni, hogy a család három tagja is folyamatos életveszélyben dolgozik, a pihenőidőben meg azon basszam fel az agyam, hogy az egyébként értelmes embertárs egy 14 éves bully értelmi-érzelmi szintjét adva trollkodik, miközben a saját szakterületemen vitatkozik velem.

és nem, a némítás nem megfelelő eszköz, mert az idézetekben attól még ott lesznek Sobri faszságai.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Oké. De: ha az adott fórumon van 1 ember, aki folyton beleköt abba, amiket írsz, ezzel szemben van 99, aki lesi a szavaidat, maximális tisztelettel és szeretettel beszél rólad (pénzgyűjtést is indít), akkor mennyiben méltányos úgy kilépned onnan, hogy közlöd, azt is szeretnéd elfelejteni, hogy valaha ott voltál?
nagylaza
Ja, írtam is neki hogy utalja vissza a pénzt, még nem válaszolt..
#JC6
Nem tudom eldönteni: ez komoly?
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 352
Oké. De: ha az adott fórumon van 1 ember, aki folyton beleköt abba, amiket írsz, ezzel szemben van 99, aki lesi a szavaidat, maximális tisztelettel és szeretettel beszél rólad (pénzgyűjtést is indít), akkor mennyiben méltányos úgy kilépned onnan, hogy közlöd, azt is szeretnéd elfelejteni, hogy valaha ott voltál?
nagylaza
Ja, írtam is neki hogy utalja vissza a pénzt, még nem válaszolt..
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
Emag: ha már szidtam, akkor azt is megemlítem, hogy tegnap fél10-kor rendelt holmi már ma egykor az easyboxban volt! És nem csak nekem rengeteg ember kapta meg a tegnapi BF rendelését.
NB2
Remek, viszont az én rendelésem egyik fele a jövő héten, a másik feléről semmi hír ... 🥴



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!