Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Van itt orvos a fórumon ??
Lenne kérdésem
VvAlekosz
volt, de Sobri elüldözte a végtelen cinizmusával
slowmotion
Nem ismerem a sztorit, de általánossagban, akit cinizmussal, szarkazmussal, iróniával (ezek egy tőről fakadnak) el lehet üldözni bárhonnan, annál azért van egyéb baj is. Van némítás funkció, vagy simán figyelmenkívül hagyod, nem reagálsz rá stb. De hogy elmenjek egy fórumról ahol egyébként jól érzem magam, bárki miatt…nem tudom, nekem furcsa.
MC12
Ebben az esetben nem biztos, hogy a cinizmus a jó kifejezés, de amúgy egyetértek. Már csak azért is, mert amikor a doki bedobta a törölközőt, hasonlót írtam.
nagylaza
Bedobta a törülközőt? LOL....defetista hangulatkeltés......
Nem gond, ahelyett, hogy első kézből közvetített volna valaki a frontvonalból megkaptuk Sobritól a "minden oltás ugyanolyan jó" populista maszlagot....
gordon
Oké. De: ha az adott fórumon van 1 ember, aki folyton beleköt abba, amiket írsz, ezzel szemben van 99, aki lesi a szavaidat, maximális tisztelettel és szeretettel beszél rólad (pénzgyűjtést is indít), akkor mennyiben méltányos úgy kilépned onnan, hogy közlöd, azt is szeretnéd elfelejteni, hogy valaha ott voltál?
több mint 2 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Van itt orvos a fórumon ??
Lenne kérdésem
VvAlekosz
volt, de Sobri elüldözte a végtelen cinizmusával
slowmotion
Nem ismerem a sztorit, de általánossagban, akit cinizmussal, szarkazmussal, iróniával (ezek egy tőről fakadnak) el lehet üldözni bárhonnan, annál azért van egyéb baj is. Van némítás funkció, vagy simán figyelmenkívül hagyod, nem reagálsz rá stb. De hogy elmenjek egy fórumról ahol egyébként jól érzem magam, bárki miatt…nem tudom, nekem furcsa.
MC12
Ebben az esetben nem biztos, hogy a cinizmus a jó kifejezés, de amúgy egyetértek. Már csak azért is, mert amikor a doki bedobta a törölközőt, hasonlót írtam.
nagylaza
Bedobta a törülközőt? LOL....defetista hangulatkeltés......
Nem gond, ahelyett, hogy első kézből közvetített volna valaki a frontvonalból megkaptuk Sobritól a "minden oltás ugyanolyan jó" populista maszlagot....
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Nekem Sobri a legjobb jóbarátom a fórumon🥰
#JC6
Negri nem fog megsértődni? 😁
warr_b
Negri a zsánerem, te meg az öribarim. De Stez a király❤️
#JC6
instant ban


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 341
Nekem Sobri a legjobb jóbarátom a fórumon🥰
#JC6
Negri nem fog megsértődni? 😁
warr_b
Negri a zsánerem, te meg az öribarim. De Stez a király❤️
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 332 — The Mathematician
Nekem Sobri a legjobb jóbarátom a fórumon🥰
#JC6
Negri nem fog megsértődni? 😁
warr_b
nem 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 968 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nekem Sobri a legjobb jóbarátom a fórumon🥰
#JC6
Negri nem fog megsértődni? 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 341
Nekem Sobri a legjobb jóbarátom a fórumon🥰
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 397 — #NoStress
Van itt orvos a fórumon ??
Lenne kérdésem
VvAlekosz
volt, de Sobri elüldözte a végtelen cinizmusával
slowmotion
Nem ismerem a sztorit, de általánossagban, akit cinizmussal, szarkazmussal, iróniával (ezek egy tőről fakadnak) el lehet üldözni bárhonnan, annál azért van egyéb baj is. Van némítás funkció, vagy simán figyelmenkívül hagyod, nem reagálsz rá stb. De hogy elmenjek egy fórumról ahol egyébként jól érzem magam, bárki miatt…nem tudom, nekem furcsa.
MC12
Aztán lehet nem is így történt...

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Van itt orvos a fórumon ??
Lenne kérdésem
VvAlekosz
volt, de Sobri elüldözte a végtelen cinizmusával
slowmotion
Nem ismerem a sztorit, de általánossagban, akit cinizmussal, szarkazmussal, iróniával (ezek egy tőről fakadnak) el lehet üldözni bárhonnan, annál azért van egyéb baj is. Van némítás funkció, vagy simán figyelmenkívül hagyod, nem reagálsz rá stb. De hogy elmenjek egy fórumról ahol egyébként jól érzem magam, bárki miatt…nem tudom, nekem furcsa.
MC12
Ebben az esetben nem biztos, hogy a cinizmus a jó kifejezés, de amúgy egyetértek. Már csak azért is, mert amikor a doki bedobta a törölközőt, hasonlót írtam.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 078 — nabege2@yahoo.com
Emag: ha már szidtam, akkor azt is megemlítem, hogy tegnap fél10-kor rendelt holmi már ma egykor az easyboxban volt! És nem csak nekem rengeteg ember kapta meg a tegnapi BF rendelését.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 855
Van itt orvos a fórumon ??
Lenne kérdésem
VvAlekosz
volt, de Sobri elüldözte a végtelen cinizmusával
slowmotion
Nem ismerem a sztorit, de általánossagban, akit cinizmussal, szarkazmussal, iróniával (ezek egy tőről fakadnak) el lehet üldözni bárhonnan, annál azért van egyéb baj is. Van némítás funkció, vagy simán figyelmenkívül hagyod, nem reagálsz rá stb. De hogy elmenjek egy fórumról ahol egyébként jól érzem magam, bárki miatt…nem tudom, nekem furcsa.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 341
Van itt orvos a fórumon ??
Lenne kérdésem
VvAlekosz
104
#JC6
Tesa ott nincs orvos csak diszpécser
Az meg nem fain
Gyanázod szíp testvírem
VvAlekosz
gyakori kérdések pont hu
Negritis
😀 😀 😀
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 875 — Cowboys fan
Van itt orvos a fórumon ??
Lenne kérdésem
VvAlekosz
volt, de Sobri elüldözte a végtelen cinizmusával
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Van itt orvos a fórumon ??
Lenne kérdésem
VvAlekosz
104
#JC6
Tesa ott nincs orvos csak diszpécser
Az meg nem fain
Gyanázod szíp testvírem
VvAlekosz
gyakori kérdések pont hu
Negritis
Még valami elmés baromság ?
VvAlekosz
Facebook üzenőfal, ott széles lehetőségekből lehet válogatni a kezelési módszereket illetően 😊 különösen a 60+os nénik tanácsait érdemes figyelembe venni!
MC12
Danke tesa
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 332 — The Mathematician
Van itt orvos a fórumon ??
Lenne kérdésem
VvAlekosz
104
#JC6
Tesa ott nincs orvos csak diszpécser
Az meg nem fain
Gyanázod szíp testvírem
VvAlekosz
gyakori kérdések pont hu
Negritis
Még valami elmés baromság ?
VvAlekosz
Facebook üzenőfal, ott széles lehetőségekből lehet válogatni a kezelési módszereket illetően 😊 különösen a 60+os nénik tanácsait érdemes figyelembe venni!
MC12



The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 855
Van itt orvos a fórumon ??
Lenne kérdésem
VvAlekosz
104
#JC6
Tesa ott nincs orvos csak diszpécser
Az meg nem fain
Gyanázod szíp testvírem
VvAlekosz
gyakori kérdések pont hu
Negritis
Még valami elmés baromság ?
VvAlekosz
Facebook üzenőfal, ott széles lehetőségekből lehet válogatni a kezelési módszereket illetően 😊 különösen a 60+os nénik tanácsait érdemes figyelembe venni!

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Van itt orvos a fórumon ??
Lenne kérdésem
VvAlekosz
104
#JC6
Tesa ott nincs orvos csak diszpécser
Az meg nem fain
Gyanázod szíp testvírem
VvAlekosz
gyakori kérdések pont hu
Negritis
Még valami elmés baromság ?
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 332 — The Mathematician
Van itt orvos a fórumon ??
Lenne kérdésem
VvAlekosz
104
#JC6
Tesa ott nincs orvos csak diszpécser
Az meg nem fain
Gyanázod szíp testvírem
VvAlekosz
gyakori kérdések pont hu

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Van itt orvos a fórumon ??
Lenne kérdésem
VvAlekosz
104
#JC6
Tesa ott nincs orvos csak diszpécser
Az meg nem fain
Gyanázod szíp testvírem
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 341
Van itt orvos a fórumon ??
Lenne kérdésem
VvAlekosz
104
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Van itt orvos a fórumon ??
Lenne kérdésem
több mint 2 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Korrektség...
Ez volt tegnap az Emag egyik terméke:
 www.emag.hu/asus-tuf-gaming-monitor-23-8-ips-full-hd-1-ms-144hz-freesync-hdmi-d-sub-dp-vg249q/pd/D85CMMMBM/?ref=graph_profiled_similar_1_1&provider=rec&recid=rec_49_9b0e1fb895bbe3efc6d62eda333fc857853e38742abda6e25d8eccc9b3a93f8b_1637368607&scenario_ID=49
Egy 70e-s monitort adtak 40-ért. Ez jó ajánlat. 7.02-kor már egy darab se volt! De mit ad isten ma éjjel befutott egy nagy hajó és hirtelen megint lett... 70e-ért!
NB2
Neeem. Ilyenkor csak adott mennyiségű terméket áraznak le ennyiért. Nem a teljes áru készletet. Tavaly amikor vettem a Garmin Venumat akkor is külön cikkszámon szerepelt a BF-es óra és az ugyanolyan, de nem BF-es óra. Ezért figyelni kellett melyiket teszem a kosárba.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 078 — nabege2@yahoo.com
Korrektség...
Ez volt tegnap az Emag egyik terméke:
 www.emag.hu/asus-tuf-gaming-monitor-23-8-ips-full-hd-1-ms-144hz-freesync-hdmi-d-sub-dp-vg249q/pd/D85CMMMBM/?ref=graph_profiled_similar_1_1&provider=rec&recid=rec_49_9b0e1fb895bbe3efc6d62eda333fc857853e38742abda6e25d8eccc9b3a93f8b_1637368607&scenario_ID=49
Egy 70e-s monitort adtak 40-ért. Ez jó ajánlat. 7.02-kor már egy darab se volt! De mit ad isten ma éjjel befutott egy nagy hajó és hirtelen megint lett... 70e-ért!
több mint 2 éve
rokaur 864
Ellentétben veled engem érdekel, hogy tudatos vásárló legyek! Valamint szeretem a jogot is, mint olyat, szóval így, hogy nem azon az elven működöm, hogy 'jéé az árukeresőn itt a legolcsóbb' hanem érdekelni szokott az értékesítési célzat is és annak módjai (pl irreális termékárazás majd ebből nagyarányú árengedmény ami az értékesítési gyakorlatnak egész évben ellentmond)VanillaSky
Akkor ezek szerint én vagyok túl egyszerű, hogy engem az érdekel, hogy valamit hogyan kapok meg a legolcsóbban. Szerintem valaki onnantól tudatos vásárló, hogy keresi az aktuális legjobb lehetőséget, és nem az triggereli be nála a vásárlást, hogy " úúúristeeeen 49% off, ez biztos nagyon legit, veszem is". Gyanítom a te általad felvázolt jogászkodó és értékesítési célzatot kereső vásárlóból van kevés. Így ezek a mocskos kereskedők megmerik engedni maguknak, hogy nem a 0,1%-nak akarnak megfelelni, hanem a "célközönségnek "😊

 24.hu/fn/gazdasag/2021/06/02/emag-buntetes-jovatetel-kupon-gvh/#

Igen, valószínűsítem, hogy emberi hiba okozza a cég akciótartási gyakorlatát ami "tartósan tisztességtelen volt a fogyasztókkal szemben." A 3000 ftos kuponok meg a 200 miliiós büntetés csak a resztli, sajnos kisírták az 1.6 milliárd helyett.VanillaSky
Ez azért nem ilyen egyszerű. Egyrészt a 3000 forintos kuponokat sem a kisnyuszi fogja kompenzálni a cégnek, másrészt az a "kisírás" is inkább egy nagy alku része volt, amiért elsőként vállalták be a 2022 tavaszától érvényes kötelező EU-s szabályozást az árak megjelenését illetően (utánuk már meglépte az alza és az Euronics is most egy hónapja kb).

Ingyen autóra/repülőre/iphonera és tvre nincs szükségem! Csupán arra van igényem, hogy adott kereskedő ne nézzen ostobának, az olyat nem szeretem, ezért aggodalmaskodom még helyetted is, mégha téged ez a gyakorlat nem is igazán zavar, mindketten másképp vagyunk tudatos vásárlók talán a fogalomkészletünk sem egyezik arról, hogy ki számít annak!
VanillaSky
Ez igazából az első pont. Megértem a te álláspontodat is, de be kell lásd, hogy az emberek jóval egyszerűbbek ennél.
Hanni
Hat ugynezki meg ezzel se birtak ki h ne trukkozzonek:
Most kaptam emailt, hogy amugy kaptam kupont (3000ft) amit ma bevalthatok, termeszetesen a mar leadott vasarlas utan.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 078 — nabege2@yahoo.com
Akkor be is rendeltem, mondjuk èrdekes volt mert egyik pillanatban azt írta 21 napon belül berendeljük, a másik pillanatban meg szállításra kèsz... karácsonyra lesz, szóval van idő, de azért jó ha mihamarabb itt van. Gondolom a promojáttèkkódot bármikor aktiválhatom. Kösz a segítséget, ha lesz vmi Csebit zaklatom😉
dande
vegulis series S mellett dontottetek?
csebi
Igen, másra nincs pènz, erre se nagyon, de a gyerek, gyerek, 😛 egyèbkènt valóban megèrdemli.

Ha ez is kitart mondjuk 8 èvig, pláne jó, a 360l meg családon belül csinálunk vmit, amíg az is működik mèg.
dande
Ma amúgy eszembe jutott, hogy én 3 éve (vagy 2?) az amazonról rendeltem az xbox one s-t 54e-ért! Iszonyat jó deal volt! Utána rá egy évre vettem x-et és ezt az s-t 2 játékkal eladtam 60-ért! Szóval a lényeg, hogy én a helyedben lehet ránéznék majd BF-kor az amazonra is, aztán ha ott jóval olcsóbb, ezt a másikat nem veszed át!