Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Sony Vegas Pro.
több mint 12 éve
catattack 3 520
Most ismerkedek a Win movie makerrel. Elsőre szar.
Képeket akarok játszatni vele, kis zenei aláfestéssel ami sikerül is, vagy legalábbis a munkafelületen minden flottul megy. Viszont ha lementem filmként akkor csak a zenét játssza, de a képeket nem. Csak nagy feketeség van.
Mit tudok tenni?
Vagy tud valaki ajánlani egy egyszerű progit, amivel ezt meg tudom csinálni?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
ezt egyébként nem is értem, hogy ha az apple nem viszi a flasht, akkor az hogy létezik még egyáltalán.... :mad:gabtsi
Úgy, hogy a flash egy fos.
Mintha egy új merciben ablaktekerő kart keresnél.

több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Windows?
Újratelepítés.BMG
Hát ha lehet nem szeretném újratelepítéssel megoldani, mert van program rendesen amivel utána szenvedni kéne :S
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
mindenkinek iPad van a társaságban 😕
ezt egyébként nem is értem, hogy ha az apple nem viszi a flasht, akkor az hogy létezik még egyáltalán.... :mad:gabtsi
szedd le a skyfire nevű programot, azzal lehet nézni pl. streameket is
nem ingyenes és nem is tökéletes, de én próbáltam és nem rossz alternatíva


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mindenkinek iPad van a társaságban 😕
ezt egyébként nem is értem, hogy ha az apple nem viszi a flasht, akkor az hogy létezik még egyáltalán.... :mad:

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Androidos "cserekészülék"?

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
saints-lions-t felveszem és megnézem itthon, mert csak egy gyerekkori barátom XXX bulija lesz, amin azért tevékenykedni kellene. de a fiúk meccsére csak ki kell ülnöm recepcióra. már csak egy olyan stream kéne amit meghajt az iPad, ötlet ? van olyan stream ami nem flash (?) alapú ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Szegény gabtsi!
Szombaton negyed 11-től vasárnap fél 6-ig kucorogni a recepción... 😕

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
volt mar valaki a vargesztesi villaparkban? Sport1 v wifi van ?
Kezdek aggodnigabtsi
Sport1-et nem tudom,de wifi
"Van-e vezetéknélküli internet elérés a parkban?
WiFi a Recepció épületében, a Főépületben, illetve egyes villákban érhető el. "
http://www.villapark.hu/hu/villa_tipusok/gyik
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
volt mar valaki a vargesztesi villaparkban? Sport1 v wifi van ?
Kezdek aggodnigabtsi
Én a Várgesztesi várban voltam pár hete, de nem úgy tűnt az egész város, mintha el lenne látva wifivel.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
volt mar valaki a vargesztesi villaparkban? Sport1 v wifi van ?
Kezdek aggodni

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Windows?
Újratelepítés.
több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
ha más gép sem ismeri fel akkor valószínűleg elszállt... jobb esetben magát a winchester nem kell kicserélni, csak a házatJJ
Köszi!! De más gép felismeri hála az égnek. Elvileg nem kap elég áramot ha minden igaz de köszi a segítséget!! 😊kristóf17
Próbáltad a gép hátulján lévő portokba csatlakoztatni? Mert a gépház elején lévő portokba kevesebb áram kerül, mint azokba amik hátul vannak. Ezért érdemes a külső hdd-t meg egyéb ilyesfajta dolgokat hátulra dugni. 😉Gabesz92
Huhh, na akkor megint jelentkezem, mert most a saját külső winyóval akadt probléma. Tudniillik amiről írtam az előbb az a bratyómé volt csak könnyebb volt így elmesélni. Karácsonyra a fa alá kaptam egy saját WD Elements külső winchestert. A baj az, hogy akármelyik portba dugom, egyszerűen lefagy tőle a gép. Mozog az egér meg rá tudok kattintani dolgokra, de nem hoz be semmit, nem is ismeri fel, csak annyit tesz ki, hogy hardware biztonságos eltávolítása, de ezt sem végzi el. És az a baj, vagy nem baj, hogy tuti a géppel nincs valami rendben ilyen téren, mert átvittem bátyám gépéhez és ott működik rendesen, megjelenik sajátgépben/total commanderben, és ha az ő másik külső vinyóját hozzuk át hozzám, akkor itt az sem jó. Van esetleg bármiféle ötlet?
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
DVD-t néznék pc-n és bizonyos filmeket nem akar lejátszani, de ha a monitor beállítását lejjebb veszem (felbontás, szín) akkor lejátssza. Viszont ha a DVD Shrinkkel megnyitom a filmet, akkor minden probléma nélkül lejátssza ezeket. Mi okozhatja ezt?
Ajánlanátok olyan lejátszó programot, amely gond nélkül viszi a filmeket?catattack
KM Player. Legjobb 😛Duff
szintén KM player!!!! :cool:

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=KA4EVaQGnJQRataxes
😂 😂 😂
ez jó. komolyan.

de akkor rosszul írtam...Alex Skolnick – Auld Lang Syne. közben kiderült, hogy csak erre a reklámra csinálta a csávó... remek..
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
http://www.youtube.com/watch?v=KA4EVaQGnJQ

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=zuW_hvVQXUI

Az eredeti zene kellene nekem (gitárszóló), csak nem jut eszembe a címe...

ThX
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
GOM player

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
DVD-t néznék pc-n és bizonyos filmeket nem akar lejátszani, de ha a monitor beállítását lejjebb veszem (felbontás, szín) akkor lejátssza. Viszont ha a DVD Shrinkkel megnyitom a filmet, akkor minden probléma nélkül lejátssza ezeket. Mi okozhatja ezt?
Ajánlanátok olyan lejátszó programot, amely gond nélkül viszi a filmeket?catattack
KM Player. Legjobb 😛
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
DVD-t néznék pc-n és bizonyos filmeket nem akar lejátszani, de ha a monitor beállítását lejjebb veszem (felbontás, szín) akkor lejátssza. Viszont ha a DVD Shrinkkel megnyitom a filmet, akkor minden probléma nélkül lejátssza ezeket. Mi okozhatja ezt?
Ajánlanátok olyan lejátszó programot, amely gond nélkül viszi a filmeket?catattack
én a VLC playert használom mindenhez



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
catattack 3 520
DVD-t néznék pc-n és bizonyos filmeket nem akar lejátszani, de ha a monitor beállítását lejjebb veszem (felbontás, szín) akkor lejátssza. Viszont ha a DVD Shrinkkel megnyitom a filmet, akkor minden probléma nélkül lejátssza ezeket. Mi okozhatja ezt?
Ajánlanátok olyan lejátszó programot, amely gond nélkül viszi a filmeket?
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Úgy, hogy a profilban se teszed a két img-s részt egymás alá enterrel, hanem kihagyás nélkül az első után a másodikat.Matthew99
köszönöm!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Úgy, hogy a profilban se teszed a két img-s részt egymás alá enterrel, hanem kihagyás nélkül az első után a másodikat.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
ti h csináljátok, hogy az aláírásban a sigek egymás mellett és nem egymás alatt vannak?

criminal lawyer or criminal lawyer?