Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Minden drivert feltettél? Biztos járt hozzá vmi cd amin vannak driverek, tegyél fel onnan mindent.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Elvileg be van kapcsolva

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Először is a wifi tutira be van kapcsolva? Lehet, hogy alap dolog ezért hülyeség, de simán lehet, hogy pl. a laptop oldalán van egy kapcsoló, vagy valahol a hálózati beállításoknál kell külön bekapcsolni.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Valamelyik kocek segítségét kérném. 😛
Kaptam egy laptopot, viszont nem tudok rácsatlakozni a netre wifivel. Mikor keresem az elérhető hálózatokat, nem érzékel semmit ez a szar. Hogy a fenébe oldjam meg, hogy menjen? Azt hallottam, hogy a netbeállításoknál kell valamivel okoskodni és nem bonyolult, de nekem fingom sincs. :/
Előre is köszi.

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
kukuccs, hol lehet letölteni nfl posztereket (játékosokról, csapatokról)? gondolom illegálisan, mert amiket találtam azokért fizetni kell

a kollégium szobámat dekorálnám.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Srácok, hát ha ért valaki a dologhoz. Úgy is majdnem témánál vagyok.

Szóval van egy külső winyó, amit bedugtam egy USB portba ott felismerte minden rendben volt, de ezek után csak abban az egy portban vette a gép semelyik másikban nem. Ezek után bedugtam abba a portba egyszer egy nyomtatót majd ezek után abban a portban sem ismerte fel a külső winyót. Jelenleg tehát egyikben sem látja. Valami ötlet?kristóf17
ha más gép sem ismeri fel akkor valószínűleg elszállt... jobb esetben magát a winchester nem kell kicserélni, csak a házatJJ
Köszi!! De más gép felismeri hála az égnek. Elvileg nem kap elég áramot ha minden igaz de köszi a segítséget!! 😊kristóf17
Próbáltad a gép hátulján lévő portokba csatlakoztatni? Mert a gépház elején lévő portokba kevesebb áram kerül, mint azokba amik hátul vannak. Ezért érdemes a külső hdd-t meg egyéb ilyesfajta dolgokat hátulra dugni. 😉

több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Srácok, hát ha ért valaki a dologhoz. Úgy is majdnem témánál vagyok.

Szóval van egy külső winyó, amit bedugtam egy USB portba ott felismerte minden rendben volt, de ezek után csak abban az egy portban vette a gép semelyik másikban nem. Ezek után bedugtam abba a portba egyszer egy nyomtatót majd ezek után abban a portban sem ismerte fel a külső winyót. Jelenleg tehát egyikben sem látja. Valami ötlet?kristóf17
ha más gép sem ismeri fel akkor valószínűleg elszállt... jobb esetben magát a winchester nem kell kicserélni, csak a házatJJ
Köszi!! De más gép felismeri hála az égnek. Elvileg nem kap elég áramot ha minden igaz de köszi a segítséget!! 😊
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
köszi a válaszokat


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
Srácok, hát ha ért valaki a dologhoz. Úgy is majdnem témánál vagyok.

Szóval van egy külső winyó, amit bedugtam egy USB portba ott felismerte minden rendben volt, de ezek után csak abban az egy portban vette a gép semelyik másikban nem. Ezek után bedugtam abba a portba egyszer egy nyomtatót majd ezek után abban a portban sem ismerte fel a külső winyót. Jelenleg tehát egyikben sem látja. Valami ötlet?kristóf17
ha más gép sem ismeri fel akkor valószínűleg elszállt... jobb esetben magát a winchester nem kell kicserélni, csak a házat

hol tudok budapesten amcsifocis figurákat venni?Joci
http://www.holdfenyteam.hu/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hol tudok budapesten amcsifocis figurákat venni?Joci
usasportfan bolt
1131 Budapest
Futár u. 33-35.
Nyitvatartás:
H-P: 12.00-18.00
Szo: 10.00-14.00
Telefon: 06 70 546 6058

http://www.holdfenyteam.hu/
bar itt ketseges de gondolom van mert minden szart arulnak ami babu.
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
hol tudok budapesten amcsifocis figurákat venni?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Srácok, hát ha ért valaki a dologhoz. Úgy is majdnem témánál vagyok.

Szóval van egy külső winyó, amit bedugtam egy USB portba ott felismerte minden rendben volt, de ezek után csak abban az egy portban vette a gép semelyik másikban nem. Ezek után bedugtam abba a portba egyszer egy nyomtatót majd ezek után abban a portban sem ismerte fel a külső winyót. Jelenleg tehát egyikben sem látja. Valami ötlet?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 163 — Eagles fan
am sztem egy külsővinyó egyáltalán nem fölösleges beruházás(jó most tényleg eléggé drága, de előbb-utóbb újra jó árba lesznek), viszont sztem qrva jó dolog, h bármikor nálam lehet többszáz gigányi adat, és nem kell CD/DVD/pendriveokkal szenvedni...pár hónapja kollegám is kampányolt ellene h miafasznak, de aztán csak rádumáltam egyre, és eléggé oda van azóta érte. ő is még pont időbe vette az S2-es samsungját.Divat
Aki sokat "hurcol" adatokat annak megéri, én max. a géptől a tévéig hordoznám a gigákat erre meg tökéletesen megfelel Allshare 😊 Manapság a nagy sávszélesség meg a "kölcsönzők" korában (amikor egy 20 gigás filmet 1 óra alatt "kiszállítanak") még a melóhelyről se hozok semmit haza adathordozón, inkább itthonról kikölcsönzöm mégegyszer...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Én nem kötöttem hálózatba, simán csak vettem a tv-hez egy külső vinyót, aztán hadd szóljon.
Szerencsére nem nagyon találtam olyan filmet eddig, amit a tv beépített médialejátszója nem szeretett, a kis avi-tól a 20gigás fullHD filmekig megy szinte minden röccenés nélkül 😊Bálesz
Én is majdnem vettem 20+ rugóért egy külső vinyót, szerencsére időben hallottam erről az Allshare nevű alkalmazásról (ezzel lehet a PC-n lévő cuccokat megosztani), így megkíméltem magam egy fölösleges beruházástól... Nem kell másolgatni, hordozni a vinyót, csak fogom, behúzom a cuccot a megosztott mappába, aztán mehet is 😊Rataxes
nekem is hasonló TV-m van (40D5500), viszont szerencsére már régóta van külső vinyóm, jóideig minden tök frankón ment vinyó+allshare is...mára viszont már egyik se. 😀 vinyót felismeri de kb fél évvel ezelőtti állapotokat mutat, új förmver pedig már nincs hozzá, szal sanyi... allshare pedig fel se ismeri a a TV-t, meg kifagy. úgyh most egy másik hasonló multimedia dlna servert használok, ezzel most még megy (kop-kop). 😊

am sztem egy külsővinyó egyáltalán nem fölösleges beruházás(jó most tényleg eléggé drága, de előbb-utóbb újra jó árba lesznek), viszont sztem qrva jó dolog, h bármikor nálam lehet többszáz gigányi adat, és nem kell CD/DVD/pendriveokkal szenvedni...pár hónapja kollegám is kampányolt ellene h miafasznak, de aztán csak rádumáltam egyre, és eléggé oda van azóta érte. ő is még pont időbe vette az S2-es samsungját.

|
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 670 — Illegális gyakorló
Jaja, nagyon durva. Tavasszal vettem 1,5TB-os WD-t 14k-ért, meg lehet nézni, hogy most mennyi 😊

Kár, hogy nem vagyok jós, be kellett volna vásárolni vinyókból, szép kis haszonnal lehetne mostanában továbbadni még bőven a jelenlegi bolti ár alatt is 😊

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 163 — Eagles fan
Ez egy sima 2,5"-os (ez kellett, mert amit először vettem azt nem bírta táplálni az egy szem usb, folyton leállt) 320 gigás Samu Portable S2. Ha jól emlékszem 11k körül volt, de nem tegnap vettem (valamikor nyáron), így ez már messze nem mérvadó, mivel azóta elég durva lengésbe kezdtek a vinyóárak (megnéztem: az iponban ugyanez a vinyó, csak 640-esben már 28k)Bálesz
Tökugyanaz (320 GB) meg 19.000 a legolcsóbb helyen...
http://www.arukereso.hu/merevlemez-c3103/samsung/m2-320gb-5400rpm-usb-hx-m320uab-p48004210/
Az kb. 50 %-os áremelkedés.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 670 — Illegális gyakorló
Én nem kötöttem hálózatba, simán csak vettem a tv-hez egy külső vinyót, aztán hadd szóljon.
Szerencsére nem nagyon találtam olyan filmet eddig, amit a tv beépített médialejátszója nem szeretett, a kis avi-tól a 20gigás fullHD filmekig megy szinte minden röccenés nélkül 😊Bálesz
És mennyibe volt ez a külső vinyó ? 😊gravedigger
Méret, márka, típusfüggő 😊

Ez egy sima 2,5"-os (ez kellett, mert amit először vettem azt nem bírta táplálni az egy szem usb, folyton leállt) 320 gigás Samu Portable S2. Ha jól emlékszem 11k körül volt, de nem tegnap vettem (valamikor nyáron), így ez már messze nem mérvadó, mivel azóta elég durva lengésbe kezdtek a vinyóárak (megnéztem: az iponban ugyanez a vinyó, csak 640-esben már 28k)

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 163 — Eagles fan
Utána nézek majd, nem lenne rossz beszerezni egyet, mondjuk meglepném magam vele karácsonyra 😊gravedigger
Most nem igazán éri meg vinyót venni... Azt olvastam hogy tavasz tájékára csökkenhetnek vissza a HDD árak az őszi szintre.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
És mennyibe volt ez a külső vinyó ? 😊gravedigger
Jelenleg - az ázsiai áradásoknak köszönhetően - nem nagyon kapsz 20 rugó alatt normális kapacitású HDD-t...Rataxes
Utána nézek majd, nem lenne rossz beszerezni egyet, mondjuk meglepném magam vele karácsonyra 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 163 — Eagles fan
És mennyibe volt ez a külső vinyó ? 😊gravedigger
Jelenleg - az ázsiai áradásoknak köszönhetően - nem nagyon kapsz 20 rugó alatt normális kapacitású HDD-t...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én nem kötöttem hálózatba, simán csak vettem a tv-hez egy külső vinyót, aztán hadd szóljon.
Szerencsére nem nagyon találtam olyan filmet eddig, amit a tv beépített médialejátszója nem szeretett, a kis avi-tól a 20gigás fullHD filmekig megy szinte minden röccenés nélkül 😊Bálesz
És mennyibe volt ez a külső vinyó ? 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 163 — Eagles fan
Én nem kötöttem hálózatba, simán csak vettem a tv-hez egy külső vinyót, aztán hadd szóljon.
Szerencsére nem nagyon találtam olyan filmet eddig, amit a tv beépített médialejátszója nem szeretett, a kis avi-tól a 20gigás fullHD filmekig megy szinte minden röccenés nélkül 😊Bálesz
Én is majdnem vettem 20+ rugóért egy külső vinyót, szerencsére időben hallottam erről az Allshare nevű alkalmazásról (ezzel lehet a PC-n lévő cuccokat megosztani), így megkíméltem magam egy fölösleges beruházástól... Nem kell másolgatni, hordozni a vinyót, csak fogom, behúzom a cuccot a megosztott mappába, aztán mehet is 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 670 — Illegális gyakorló
Én nem kötöttem hálózatba, simán csak vettem a tv-hez egy külső vinyót, aztán hadd szóljon.
Szerencsére nem nagyon találtam olyan filmet eddig, amit a tv beépített médialejátszója nem szeretett, a kis avi-tól a 20gigás fullHD filmekig megy szinte minden röccenés nélkül 😊

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 163 — Eagles fan
Akkor most irigyelhetünk ? 😊 Mert én irigyellek 😊 Én is sokat szenvedek azzal hogy átirom DVD-re az esetlegesen letöltött meccset vagy filmet és egyszerüen a DVD Player-om nem játsza le, berakom a lemezt, felismeri hogy mi van rajta, de miután megnyomom az inditás gomot kivágja...10 ből 6 esetben... :/gravedigger
Jahh, nem azért írtam hogy hencegjek... De mivel már most elérhető áron lehet kapni ilyesmi tévéket (ez pl. 150 volt 4 3d-s szemüveggel, jövő ilyenkorra szerintem legalább harmadával csökken az ára), nem sok jövőt jósolok már a különböző lemezeknek 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintem egyik sem rossz, csak a gép dvd olvasója kicsit hibatűrőbb, de persze ez csak feltételezés.
Egyébként személy szerint nagyon utálom már ezt az egész CD/DVD technológiát, kihalhatna már a fenébe. Egyszer használatos, állandóan hibás, nem időtálló, nem is olyan nagy tárhelyű, lényegében már semmi pozitívuma nincs ezeknek.Schleck
Én most lettem boldog tulajdonosa egy Samsung UE40D6000-es LCD tévének. Ez hálózaton keresztül le tudja játszani a PC-men lévő filmeket (akár a 20+ gigás 3d filmeket is akadozás nélkül), úgyhogy a DVD lejátszót ki is tettem a garázsba 😊Rataxes
Akkor most irigyelhetünk ? 😊 Mert én irigyellek 😊 Én is sokat szenvedek azzal hogy átirom DVD-re az esetlegesen letöltött meccset vagy filmet és egyszerüen a DVD Player-om nem játsza le, berakom a lemezt, felismeri hogy mi van rajta, de miután megnyomom az inditás gomot kivágja...10 ből 6 esetben... :/