Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
nem tudom mi ez az új módi, hülyeség, de mostanában a sorozatokhoz nem az .srt flet csinálják sokszor hanem csak egy mezei .txt-t odaraknak. Írték, hogy le kell szedni hozzá a Subtitle workshop nevű progit, ol beolvasni a txt filet (megtörtént) majd mentés másként subripként. Na itt már gáz van mert ki kell választani a formátumot, de utána nicns olyan hogy mentés hanem custom format ahol 3-4 dolgot be kéne állítani (fps meg ilyenek), Létrejön egy srt file de nem simeri fel a vlc, nem tudja betölteni. Valaki leírná mi lehet a hiba, vagy valami egyszerűbb megoldást?zavi27
Egyszerűen nevezd át a .txt fájlt .srt-re.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
nem tudom mi ez az új módi, hülyeség, de mostanában a sorozatokhoz nem az .srt flet csinálják sokszor hanem csak egy mezei .txt-t odaraknak. Írték, hogy le kell szedni hozzá a Subtitle workshop nevű progit, ol beolvasni a txt filet (megtörtént) majd mentés másként subripként. Na itt már gáz van mert ki kell választani a formátumot, de utána nicns olyan hogy mentés hanem custom format ahol 3-4 dolgot be kéne állítani (fps meg ilyenek), Létrejön egy srt file de nem simeri fel a vlc, nem tudja betölteni. Valaki leírná mi lehet a hiba, vagy valami egyszerűbb megoldást?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hali!

Leawo avi converterrel szoktam például az mkv formátumban letöltött meccseket avi-ba konvertálni, ez gond nélkül működött is eddig, ám most a konvertálás befejeztével az összes videó darabos.... :o 😐 tudna valaki ebben segiteni ? mitol lehet ez ?gravedigger
Bár nem segítség:Én format factory-val csinálom ugyanezt,illetve még zenéket is szoktam konvertálni.Nekem most azt kezdte el csinálni,hogy amiket mp3-ba konvertálok valamitől ótvar rossz minőség lesz :/JoeyPorter
De a format factory a videókat jól átkonvertálja ? Köszi mindenesetre, majd kipróbálom 😊
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nasohem vagy mi, egy kence, de régebben begyött au Ung.Nasale esténként meg legalább három hétig Coldastop csepp.
Ha nagy a gáz szerezz Gelaspon szivacsot. Sömmi orrcsepp egy hónapig!
küldj PMet hétfőn, akkor leszek benn akkor tuttipöttyösen megmomndomsutianap
Köszi a segítséget. 😊
Utána nézek ezeknek, meg akkor rád írok hétfőn is.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Orrvérzés ellen ki tud valami használható ellenszert javallani?
Gyengék a hajszálereim, így ha sokat fújom, ömlik a vér is.
Rutascorbin viszont már nem használ.süti
Nasohem vagy mi, egy kence, de régebben begyött au Ung.Nasale esténként meg legalább három hétig Coldastop csepp.
Ha nagy a gáz szerezz Gelaspon szivacsot. Sömmi orrcsepp egy hónapig!
küldj PMet hétfőn, akkor leszek benn akkor tuttipöttyösen megmomndom


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Orrvérzés ellen ki tud valami használható ellenszert javallani?
Gyengék a hajszálereim, így ha sokat fújom, ömlik a vér is.
Rutascorbin viszont már nem használ.süti
Menj be általános iskolákba gyerekeket ijesztgetni :cool:
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Orrvérzés ellen ki tud valami használható ellenszert javallani?
Gyengék a hajszálereim, így ha sokat fújom, ömlik a vér is.
Rutascorbin viszont már nem használ.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Hali!

Leawo avi converterrel szoktam például az mkv formátumban letöltött meccseket avi-ba konvertálni, ez gond nélkül működött is eddig, ám most a konvertálás befejeztével az összes videó darabos.... :o 😐 tudna valaki ebben segiteni ? mitol lehet ez ?gravedigger
Bár nem segítség:Én format factory-val csinálom ugyanezt,illetve még zenéket is szoktam konvertálni.Nekem most azt kezdte el csinálni,hogy amiket mp3-ba konvertálok valamitől ótvar rossz minőség lesz :/

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hali!

Leawo avi converterrel szoktam például az mkv formátumban letöltött meccseket avi-ba konvertálni, ez gond nélkül működött is eddig, ám most a konvertálás befejeztével az összes videó darabos.... :o 😐 tudna valaki ebben segiteni ? mitol lehet ez ?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tudtommal egy böngészőn belül egyszerre csak egy fiókba lehetsz bejelentkezve, csak átjelentkezéssel tudsz közben másikba. Egy böngészőn belül így egy szolgáltatótól 2-be nem tudsz egyszerre belenézni, főleg mert a levelek olvasásához szükséges link nem fiókonként egyedi, hanem ugyanaz minden felhasználónál. Legalábbis az én fiókomhoz elmentett linkre ha rákattintok, és nem én voltam utoljára bejelentkezve, ugyanúgy behozza annak a felhasználónak a mail-jeit, aki utoljára bejelentkezett.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 364 — #NoStress
Volna egy olyan kérdésem, hogy alapvetően Safari-t használok böngészni, és ott van ugye olyan opció, hogy összerakok egy listát, és amikor indítom a Safari-t, akkor egy klikkelés, és a listában lévő összes oldalt megnyitja egyszerre tab-okban.
Viszont ezt nem tudja megcsinálni különböző gmail fiókokkal.
Letöltötem a Chrome-ot, mégiscsak google termék, viszont ott nem találom ezt az opciót.
A kérdésem az, hogy Chrome-ban miként lehet ezt a lehetőséget használni, és működik e különböző google fiókokra?
Köszi.

több mint 12 éve
gsn 3 548
Amazon-on milyen formában kell berakni az irányítószámot? (zip code)Igor
Ha nem válaszolna olyan aki már rendelt konkrétan onnan: Hivatalosan H-1234 kell külföldről haza, és mi így is szoktunk kapni kintről dolgokat. 😊fetomy
Köszi.
Sajna a H-AAAA formátum se jött be... holnap egy kollégámnak megmutatom, ő nagy guru... de azért ez no comment, hogy beregisztrálásnál sima ügy, minden oké... rendelésnél meg nem enged semmit, és semmi helpet nem ír.. 😕Igor
Simán a négy számjegyet, vagy ha ott nem megy, próbáld meg a Your Account/Settings/Address Book/Add new address részben hozzáadni.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Amazon-on milyen formában kell berakni az irányítószámot? (zip code)Igor
Ha nem válaszolna olyan aki már rendelt konkrétan onnan: Hivatalosan H-1234 kell külföldről haza, és mi így is szoktunk kapni kintről dolgokat. 😊fetomy
Köszi.
Sajna a H-AAAA formátum se jött be... holnap egy kollégámnak megmutatom, ő nagy guru... de azért ez no comment, hogy beregisztrálásnál sima ügy, minden oké... rendelésnél meg nem enged semmit, és semmi helpet nem ír.. 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Amazon-on milyen formában kell berakni az irányítószámot? (zip code)Igor
Ha nem válaszolna olyan aki már rendelt konkrétan onnan: Hivatalosan H-1234 kell külföldről haza, és mi így is szoktunk kapni kintről dolgokat. 😊
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Amazon-on milyen formában kell berakni az irányítószámot? (zip code)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
[Microsoft Word] kereszthivatkozás

Hi!

Tudja vki h miért van az h ha kerszthivatkozással /*aka. Cross-reference*/ hivatkozok egy sorszámozott elemre, de annak megváltozik a sorszáma, akkor azt nem követi le. Pl. ha 2.1-re hivatkozok, be is kerül a megfelelő helyre, h 2.1, látszik rajta h nem karakteresen van beírva, de ha beszúrok valamit elé, és 3.1 lesz, azt már nem követi le és ugyanúgy 2.1 marad.

thx:
B

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 174 — Saturday Night Lights
Vidd az illető bejegyzése felé a kurzort, jobb felső sarokban megjelenik egy nyíl. Arra katt, és Unsubrsribe (vagy leiratkozás)tenorx
Kösz!

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Vidd az illető bejegyzése felé a kurzort, jobb felső sarokban megjelenik egy nyíl. Arra katt, és Unsubrsribe (vagy leiratkozás)
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 174 — Saturday Night Lights
Már volt kérdés, de lusta vagyok visszalapozni. Ha Fácsén nem akarom valakinek a napi 50 szarabbnál szarabb bejegyzését látni, hogyan tudom úgy eltávolítani az eseményeimből, hogy ne kelljen kizárnom az ismerősi körből?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Grim Fandango ?Drip
megjelent ipadre?JJ
mm bocsi most olvasom h majd lesz egy remastered verzió,de semmi infó arról h jön-e majd iPad-re :/Drip
Azért várom, az biztos, hogy a Gta 3 hónap közepén érkezik 😊 és beszarás jó a monkey island, megvan a programom a hosszú repülôútra 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Tipikus point-and-click játékokat keresek ipadre, a Monkey islandet és a Broken swordot már megtaláltam, van még olyan régi klasszikus amit érdemes letölteni?JJ
Grim Fandango ?Drip
megjelent ipadre?JJ
mm bocsi most olvasom h majd lesz egy remastered verzió,de semmi infó arról h jön-e majd iPad-re :/

több mint 12 éve
catattack 3 520
A sat tv-t tetszőlegesen vihetem házról-házra?
több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Feladatkezelő indítása után van ez.
Próbáltam használni a googlet, de nem találtam meg pontosan ezt a hibát... Esetleges ötleteket szívesen fogadnék. 😊

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Aki még ma megfejti nekem annak küldök gazdagság és jólét energiát !
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Akkor közkincsé teszem. 😀
Ezt kéne bizonyítani: http://kepfeltoltes.hu/111207/linalg_www.kepfeltoltes.hu_.png
Idáig pedig már eljutottam: http://kepfeltoltes.hu/111207/linalg2_www.kepfeltoltes.hu_.png
Innentől pedig már csak 1 sor lenne. :/