Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 952
Szerintetek mitől van, hogy a gép nem ismeri fel a hordozható vinyót 2 napja? Illesztőprogram rendben, a hardver jó, az USB portok sem jeleznek hibát.

"Nincs illesztőprogram telepítve az eszközhöz" most meg kiírt egy ilyet..ha frissíteném az illesztőt, akkor meg az az üzenet, hogy a jelenlegi a legjobb hozzá.Amadeus91
Próbáltad akkor több portba is? Mert nekem is volt olyan, hogy az egyik port az egyik pillanatról a másikra abba hagyta az egér érzékelését. A többi porton jó az egér, meg minden más cucc is jó az egérintoleráns porton is 😀tenorx
igen. Ugyanaz mindnél...

maga a hordozható vinyó tökéletes, minden máshol (asztali DVD, másik gép) működik.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Szerintetek mitől van, hogy a gép nem ismeri fel a hordozható vinyót 2 napja? Illesztőprogram rendben, a hardver jó, az USB portok sem jeleznek hibát.

"Nincs illesztőprogram telepítve az eszközhöz" most meg kiírt egy ilyet..ha frissíteném az illesztőt, akkor meg az az üzenet, hogy a jelenlegi a legjobb hozzá.Amadeus91
Próbáltad akkor több portba is? Mert nekem is volt olyan, hogy az egyik port az egyik pillanatról a másikra abba hagyta az egér érzékelését. A többi porton jó az egér, meg minden más cucc is jó az egérintoleráns porton is 😀
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 952
Szerintetek mitől van, hogy a gép nem ismeri fel a hordozható vinyót 2 napja? Illesztőprogram rendben, a hardver jó, az USB portok sem jeleznek hibát.

"Nincs illesztőprogram telepítve az eszközhöz" most meg kiírt egy ilyet..ha frissíteném az illesztőt, akkor meg az az üzenet, hogy a jelenlegi a legjobb hozzá.Amadeus91
Más file-rendszer?Sobri Jóska
?? eddig tökéletes volt. Nem változtattam semmi sem a dolgokon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Szerintetek mitől van, hogy a gép nem ismeri fel a hordozható vinyót 2 napja? Illesztőprogram rendben, a hardver jó, az USB portok sem jeleznek hibát.

"Nincs illesztőprogram telepítve az eszközhöz" most meg kiírt egy ilyet..ha frissíteném az illesztőt, akkor meg az az üzenet, hogy a jelenlegi a legjobb hozzá.Amadeus91
Más file-rendszer?

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 952
Szerintetek mitől van, hogy a gép nem ismeri fel a hordozható vinyót 2 napja? Illesztőprogram rendben, a hardver jó, az USB portok sem jeleznek hibát.

"Nincs illesztőprogram telepítve az eszközhöz" most meg kiírt egy ilyet..ha frissíteném az illesztőt, akkor meg az az üzenet, hogy a jelenlegi a legjobb hozzá.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
bence12 9
Hali! Eltudja-e nekem mondani valaki hogy egy amerikai foci edzés miből áll, miket szoktak csinálni edzésen?
köszi!

több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
nekem is z323 van, de 1255a se rossz választás...bármeiket választod a kettő közül, nem fogod megbánni. 😉Divat
bizonyíték?Joci
Meleg vagy.fetomy
http://ajanlo.kapu.hu/files/kpics/0000042/0000042542.jpg
😊

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
Én ezt ajánlom:
http://www.zonacomputers.hu/webaruhaz/shop.product_details/184-hangszoro-20/flypage.tpl/10257-genius-sp-hf-1255a-40watt-rms-20-soetet-fa-hangszoro/Sobri Jóska
szintén csak ajánlani tudom. én a kollégiumi szobámba ilyet vettem születésnapi ajándékként magamnak. nagyon fajintos!

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nekem is z323 van, de 1255a se rossz választás...bármeiket választod a kettő közül, nem fogod megbánni. 😉Divat
bizonyíték?Joci
Meleg vagy.
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
nekem is z323 van, de 1255a se rossz választás...bármeiket választod a kettő közül, nem fogod megbánni. 😉Divat
bizonyíték?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nekem is z323 van, de 1255a se rossz választás...bármeiket választod a kettő közül, nem fogod megbánni. 😉

|
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Köszi a választ mindenkinek! Olvastam egy tesztet is Logitechről, csupa dicséret...Most is az van, csak kicsit gyenge (jó lenne kicsivel hangosabb...), de ezen kívül elégedett vagyok vele.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hangfalat vásárolnék úgy max 12-13 ezer Ft környékén. Sal Active 10 és Genius SP-HF 1255A 2.0 közül melyiket? Esetleg valami más tipp?Asbee
Nekem ilyen van és mocskos jól szól: http://ipon.hu/webshop/product/logitech_speaker_system_z323/126056Matthew99
Ugyanilyen van nálam is, plusz egy hozzá.Schleck
nekem ugyan nem pont ugyanez, hanem az egyel régebbi logitech, és tényleg zseniális

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hangfalat vásárolnék úgy max 12-13 ezer Ft környékén. Sal Active 10 és Genius SP-HF 1255A 2.0 közül melyiket? Esetleg valami más tipp?Asbee
Nekem ilyen van és mocskos jól szól: http://ipon.hu/webshop/product/logitech_speaker_system_z323/126056Matthew99
Ugyanilyen van nálam is, plusz egy hozzá.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Én ezt ajánlom:
http://www.zonacomputers.hu/webaruhaz/shop.product_details/184-hangszoro-20/flypage.tpl/10257-genius-sp-hf-1255a-40watt-rms-20-soetet-fa-hangszoro/

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Hangfalat vásárolnék úgy max 12-13 ezer Ft környékén. Sal Active 10 és Genius SP-HF 1255A 2.0 közül melyiket? Esetleg valami más tipp?Asbee
Nekem ilyen van és mocskos jól szól: http://ipon.hu/webshop/product/logitech_speaker_system_z323/126056


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hangfalat vásárolnék úgy max 12-13 ezer Ft környékén. Sal Active 10 és Genius SP-HF 1255A 2.0 közül melyiket? Esetleg valami más tipp?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 158 — Eagles fan
Segítség ! nem tudom mi a probléma de már nagyon idegesít. A telefonomról folyamatosan ok nélkül ( nem telefonálok,nem sms-ezek) fogy a pénz...tehát 1000 ft körül volt majd 1 nap alatt jött vagy 6 sms ami azt írta h egyenleged ennyi és ennyi alá csökkent stb ... mára maradt 21 ft-om :mad: :mad: Na most ilyesmi már történt nem rég feltöltöttem és ismétez van ... mi van ilyenkor ? ... Nokia 5230-am van . Néztem az internetet illetve a kapcsolatkezelőt ... ott annyi van h telenor wap és telenor data na most a daaát sikeresen megbontottam és a wapot is de az folyamatosan 3 percenként visszaaktivizálta magát,de direkt megnéztem az adatokat és az van odaírva h inaktív ... na gondoltam kikapcsolom a telefont h estére ne apjak buzi sms-eket,ma reggel visszakapcsolom és akkor kaptam az utolsó sms-t h 21 ft... hát bazzeg ... nem hiszem el ...de aztán sorba kérdezgette h a wapot vissza akarom -e kapcsolni il a data-t minden a 2-t ki x-eltem és azóta nincs semmilyen kapcsolat a kapcs.kezelőben ... most akkor sikerült megoldani a problémát ? a Net volt az ? Valaki járt már így ? Illetve h lehet az h este kikapcsolt telefonnal is fogyik a pénzem ?Drip
Hívd föl a telenort (1220, 1-es menüpont, 0-ás gomb az ügyintéző gyorselérése), ők le tudják tiltani Neked a mobilnetet, így az egyenlegedet sem tudja lezabálni.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 780 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Segítség ! nem tudom mi a probléma de már nagyon idegesít. A telefonomról folyamatosan ok nélkül ( nem telefonálok,nem sms-ezek) fogy a pénz...tehát 1000 ft körül volt majd 1 nap alatt jött vagy 6 sms ami azt írta h egyenleged ennyi és ennyi alá csökkent stb ... mára maradt 21 ft-om :mad: :mad: Na most ilyesmi már történt nem rég feltöltöttem és ismétez van ... mi van ilyenkor ? ... Nokia 5230-am van . Néztem az internetet illetve a kapcsolatkezelőt ... ott annyi van h telenor wap és telenor data na most a daaát sikeresen megbontottam és a wapot is de az folyamatosan 3 percenként visszaaktivizálta magát,de direkt megnéztem az adatokat és az van odaírva h inaktív ... na gondoltam kikapcsolom a telefont h estére ne apjak buzi sms-eket,ma reggel visszakapcsolom és akkor kaptam az utolsó sms-t h 21 ft... hát bazzeg ... nem hiszem el ...de aztán sorba kérdezgette h a wapot vissza akarom -e kapcsolni il a data-t minden a 2-t ki x-eltem és azóta nincs semmilyen kapcsolat a kapcs.kezelőben ... most akkor sikerült megoldani a problémát ? a Net volt az ? Valaki járt már így ? Illetve h lehet az h este kikapcsolt telefonnal is fogyik a pénzem ?

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
olyan "iconok" mint az utóbbi két bowl.hu -s power rankingba vannak, honnan lehet szerezni?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Valaki tud olcsó szállást (pályaudvaron és utcán kívül) Londonban? 😀eaglesmcnabb
http://www.booktravelnstay.com/
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 952
Hol lehet beszerezni NFL-es ereklyéket vaterán kívül?zoli123
teszvesz

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Hol lehet beszerezni NFL-es ereklyéket vaterán kívül?
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Kösz de már megoldódott!

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
egy átlagos méretű kocsmánál,havi szinten,alapanyag költségként kb mennyit írjak?Cowboykarcsi
hol van az a kocsma, arulnak-e benne meleg etelt, mi szamit atlagosnak, stb. ?