Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
És nem a T-mobile a forgalmazó? Ha tőlük vette a telefont, akkor aláírta, hogy ha illegálisan módosítja a készülék szoftverét, akkor elveszti a garanciát. És erre t-mobile-os garancia érvényes, nem samsung vagy mittudoménmi, mert a t-mobile, mint forgalmazó vállalja a garanciát és az ő szerződésüket írja alá az ember, nem a gyárét.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
http://www.t-mobile.hu/lakossagi/ugyintezes/vasarlasi_utmutato/hasznos_tudnivalok/garancia
És az "illegálisan módosították a készülék szoftverét" részre hivatkozva utasítanak vissza, ha rootoltad a telót.Schleck
Ezt nem is értem.
A telefonért nem a szolgáltató vállal garanciát, hanem a gyártó vagy a forgalmazó.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://www.t-mobile.hu/lakossagi/ugyintezes/vasarlasi_utmutato/hasznos_tudnivalok/garancia
És az "illegálisan módosították a készülék szoftverét" részre hivatkozva utasítanak vissza, ha rootoltad a telót.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
A rootolás akkor jár garanciavesztéssel ha ezzel megszegsz szerződésben rögzített, és aláírt kötelezettséget.
(Vagyis ha kvázi aláírod, hogy garanciavesztéssel jár ha rootolsz.)
Ez olyankor szokott lenni, ha nem rendesen veszed a telefont, hanem valamilyen akció keretében, és hűségnyilatkozatot írsz alá.
Olyankor technikailag nem válsz a saját telefonod 100%-os tulajdonosává az aláírt időtartam végéig.
De minden más normál esetben nyugodtan lehet rootolni, attól még marad a garancia érvényessége.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jaja,ilyen gmail,facebook meg ilyesmiket akarok róla leszedni,de amit triangle írt arról fogalmam sincs micsoda 😀JoeyPorter
Rootolás = "kikódolás", gyakorlatilag "admin" jogot szerzel a teló felett, viszont vigyázni kell vele mert garivesztéssel járhat. Elméletileg vissza lehet állítani ha garanciaproblémád van, akkor vagy szarban ha pont a teló usb csatija megy tönkre mert akkor nincs mivel visszaállítani. Úgy gondoltam hogy erre kicsi az esély, erre pont megszívtam és az ment tönkre... az már más kérdés hogy nem volt rootolva a telefonom mégis megvonták a garanciámat mechanikai sérülésre hivatkozva. Akinek fontos a korrekt garanciális ügyintézés az ne vegyen Sony Ericssont! A magyarországi szerződött szervízük (Cordon electronics = Cirma kft.) nem túl jóhírű, és akkor még finoman fogalmaztam...Rataxes
Nyílt forráskódú szoftvernél milyen módon lehet előidézni a garanciavesztést? Max. ha a hardver megy tönkre, akkor van probléma, de a rootolás ezt nem érinti.
Én idestova 5 éve használok SE telefonokat és soha semmilyen problémám nem volt velük, tehát a szerviz (rövid i) hozzáállásáról nem tudok nyilatkozni, de nem is kellett hozzájuk fordulni 😊

u.i.: nem akartam nyelvtannáciskodni, a segítő szándék dolgozik bennem.gdavid
Ha "rendesen" rootolod a telefont akkor az biztosan a telefon garijának elvesztését okozhatja. Biztos vagyok benne, hogy benne van a garanciafeltételekben, hogy az operációs rendszert nem módosíthatod.
Ha valaki a gyári programokat akarja csak letörölni akkor azt hiszem le lehet tölteni valami olyan programot, ami csak bekapcsolástól kikapcsolásig adja meg a root jogot neki, így szerintem nem ugrik a gari. Sajnos a program neve nem jut eszembe.

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Jaja,ilyen gmail,facebook meg ilyesmiket akarok róla leszedni,de amit triangle írt arról fogalmam sincs micsoda 😀JoeyPorter
Rootolás = "kikódolás", gyakorlatilag "admin" jogot szerzel a teló felett, viszont vigyázni kell vele mert garivesztéssel járhat. Elméletileg vissza lehet állítani ha garanciaproblémád van, akkor vagy szarban ha pont a teló usb csatija megy tönkre mert akkor nincs mivel visszaállítani. Úgy gondoltam hogy erre kicsi az esély, erre pont megszívtam és az ment tönkre... az már más kérdés hogy nem volt rootolva a telefonom mégis megvonták a garanciámat mechanikai sérülésre hivatkozva. Akinek fontos a korrekt garanciális ügyintézés az ne vegyen Sony Ericssont! A magyarországi szerződött szervízük (Cordon electronics = Cirma kft.) nem túl jóhírű, és akkor még finoman fogalmaztam...Rataxes
Nyílt forráskódú szoftvernél milyen módon lehet előidézni a garanciavesztést? Max. ha a hardver megy tönkre, akkor van probléma, de a rootolás ezt nem érinti.
Én idestova 5 éve használok SE telefonokat és soha semmilyen problémám nem volt velük, tehát a szerviz (rövid i) hozzáállásáról nem tudok nyilatkozni, de nem is kellett hozzájuk fordulni 😊

u.i.: nem akartam nyelvtannáciskodni, a segítő szándék dolgozik bennem.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Másnál is lassú a youtube? Nyomattam speedtestet és elvileg nem a netemmel van a gond.Dub
Közel 2 éve szívat. Sőt, koliban volt nagyon lassú, pedig ott ugye a gyors net még enyhe fogalom, de az albiban lévő 15 megát is kevesli. Bezzeg otthon 1 megánál sose szórakozott.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Jaja,ilyen gmail,facebook meg ilyesmiket akarok róla leszedni,de amit triangle írt arról fogalmam sincs micsoda 😀JoeyPorter
Rootolás = "kikódolás", gyakorlatilag "admin" jogot szerzel a teló felett, viszont vigyázni kell vele mert garivesztéssel járhat. Elméletileg vissza lehet állítani ha garanciaproblémád van, akkor vagy szarban ha pont a teló usb csatija megy tönkre mert akkor nincs mivel visszaállítani. Úgy gondoltam hogy erre kicsi az esély, erre pont megszívtam és az ment tönkre... az már más kérdés hogy nem volt rootolva a telefonom mégis megvonták a garanciámat mechanikai sérülésre hivatkozva. Akinek fontos a korrekt garanciális ügyintézés az ne vegyen Sony Ericssont! A magyarországi szerződött szervízük (Cordon electronics = Cirma kft.) nem túl jóhírű, és akkor még finoman fogalmaztam...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Másnál is lassú a youtube? Nyomattam speedtestet és elvileg nem a netemmel van a gond.Dub
Nálam normálisan műxik.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Másnál is lassú a youtube? Nyomattam speedtestet és elvileg nem a netemmel van a gond.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
minek ehhez külön program? beállítások > alkalmazások > alkalmazások kezelése és amit nem használ törlöd. de az alap feladatkezelőben ha üríti a ramot is segíthet a gyorsaságonkristof
A gyári programokat nem engedi törölni gondolom JoeyPorternek.Schleck
Jaja,ilyen gmail,facebook meg ilyesmiket akarok róla leszedni,de amit triangle írt arról fogalmam sincs micsoda 😀

több mint 12 éve
triangle 1 283
minek ehhez külön program? beállítások > alkalmazások > alkalmazások kezelése és amit nem használ törlöd. de az alap feladatkezelőben ha üríti a ramot is segíthet a gyorsaságonkristof
A gyári programokat nem engedi törölni gondolom JoeyPorternek.Schleck
ez esetben root, majd rootexplorer/titaniumbackup törlésre/fagyasztásra.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
minek ehhez külön program? beállítások > alkalmazások > alkalmazások kezelése és amit nem használ törlöd. de az alap feladatkezelőben ha üríti a ramot is segíthet a gyorsaságonkristof
A gyári programokat nem engedi törölni gondolom JoeyPorternek.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
minek ehhez külön program? beállítások > alkalmazások > alkalmazások kezelése és amit nem használ törlöd. de az alap feladatkezelőben ha üríti a ramot is segíthet a gyorsaságon
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Androidos telóra tud valaki olyan alkalmazást,amivel bármilyen programot törölni tudok a telefonról?Anyámnak 858 smart-ja van és elég lassúcska,de mivel szinte semmilyen programot nem használ így a leglényegtelenebbeket törölném róla,hogy kicsit gyorsabb legyen 😐

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Külső winchesterről szeretnék adatokat átmásolni, de hol nem is látja a fájlt, hol írásvédettnek, hol valami hibát talál, de véletlenül sem akarja átmásolni. Mi lehet a gond?catattack
lehet más fájlrendszert használ a külső és a belső vinyód, NTFS vs. FAT32 pl.JJ
Azért ez a más fájlrendszer nem megoldás mindenre. Erre pl. biztos, hogy nem. 😊
Szerintem amúgy tropa a külső vinyó, de hátha lesz más kevésbé költséges ötlet.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Külső winchesterről szeretnék adatokat átmásolni, de hol nem is látja a fájlt, hol írásvédettnek, hol valami hibát talál, de véletlenül sem akarja átmásolni. Mi lehet a gond?catattack
lehet más fájlrendszert használ a külső és a belső vinyód, NTFS vs. FAT32 pl.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
catattack 3 520
Külső winchesterről szeretnék adatokat átmásolni, de hol nem is látja a fájlt, hol írásvédettnek, hol valami hibát talál, de véletlenül sem akarja átmásolni. Mi lehet a gond?
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Volna egy olyan kérdésem, hogy alapvetően Safari-t használok böngészni, és ott van ugye olyan opció, hogy összerakok egy listát, és amikor indítom a Safari-t, akkor egy klikkelés, és a listában lévő összes oldalt megnyitja egyszerre tab-okban.
Viszont ezt nem tudja megcsinálni különböző gmail fiókokkal.
Letöltötem a Chrome-ot, mégiscsak google termék, viszont ott nem találom ezt az opciót.
A kérdésem az, hogy Chrome-ban miként lehet ezt a lehetőséget használni, és működik e különböző google fiókokra?
Köszi.Sobri Jóska
Ahogy fetomy is írta, gmail egyszerre egy böngészőben csak egy futtatható. Chrome-ban még azt lehet megoldani, higy nyitsz egy új inkognító lapot és ott belépsz másik e-mailre, így egyszerre tudod látni mindegyiket.
Illetve ez a klikkelésre minden oldal megnyílikre 2 alternatíva: vagy legyen összes kezdőoldal (gondolom nem így szeretnéd), vagy pakold bele összeset egy könyvjelző mappába, és azon jobb klikk és összes megnyitása.Deny
Köszi, én is kb idáig jutottam el, de ezek szerint a gmail hibája, hogy nem engedi párhuzamosan, hogy sok nyitva legyen. Marad a ki-belépegetés.Sobri Jóska
http://index.hu/tech/2011/12/14/egyszerre_tobb_fiokot_kezel_a_chrome/

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok 😊

Tudja e valaki hogy hol tudnék beszerezni egy ilyen facemask-ot visor nélkül ?
http://cdn1.sbnation.com/imported_assets/564699/snapshot20101011175425_medium.jpg
http://cdn2.sbnation.com/entry_photo_images/2192703/131017809_extra_large.jpg
http://cdn0.sbnation.com/entry_photo_images/801129/gyi0062635276.jpg

Adams sisakra kellene , de ha jól tudom az adams nem gyárt ilyet...valami segitség ?

Üdv
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Meg tudja nekem mondani valaki hol tudom azt beállitani, hogy amikor belépek egy bizonyos topicba, az utolsó hozzászólást minidg az első oldalon jelentitse meg ? vagy van egyáltalán erre lehetőség ? Lehet a fáradtság miatt de egy ideje már keresgélem és egyszerüen nem sikeül rátalálni 😊 előre is köszönömgravedigger
az csak az előző fórumon működött.
sajnosHöri
Értem, köszönöm 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Meg tudja nekem mondani valaki hol tudom azt beállitani, hogy amikor belépek egy bizonyos topicba, az utolsó hozzászólást minidg az első oldalon jelentitse meg ? vagy van egyáltalán erre lehetőség ? Lehet a fáradtság miatt de egy ideje már keresgélem és egyszerüen nem sikeül rátalálni 😊 előre is köszönömgravedigger
az csak az előző fórumon működött.
sajnos

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Meg tudja nekem mondani valaki hol tudom azt beállitani, hogy amikor belépek egy bizonyos topicba, az utolsó hozzászólást minidg az első oldalon jelentitse meg ? vagy van egyáltalán erre lehetőség ? Lehet a fáradtság miatt de egy ideje már keresgélem és egyszerüen nem sikeül rátalálni 😊 előre is köszönöm
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Volna egy olyan kérdésem, hogy alapvetően Safari-t használok böngészni, és ott van ugye olyan opció, hogy összerakok egy listát, és amikor indítom a Safari-t, akkor egy klikkelés, és a listában lévő összes oldalt megnyitja egyszerre tab-okban.
Viszont ezt nem tudja megcsinálni különböző gmail fiókokkal.
Letöltötem a Chrome-ot, mégiscsak google termék, viszont ott nem találom ezt az opciót.
A kérdésem az, hogy Chrome-ban miként lehet ezt a lehetőséget használni, és működik e különböző google fiókokra?
Köszi.Sobri Jóska
Ahogy fetomy is írta, gmail egyszerre egy böngészőben csak egy futtatható. Chrome-ban még azt lehet megoldani, higy nyitsz egy új inkognító lapot és ott belépsz másik e-mailre, így egyszerre tudod látni mindegyiket.
Illetve ez a klikkelésre minden oldal megnyílikre 2 alternatíva: vagy legyen összes kezdőoldal (gondolom nem így szeretnéd), vagy pakold bele összeset egy könyvjelző mappába, és azon jobb klikk és összes megnyitása.Deny
Köszi, én is kb idáig jutottam el, de ezek szerint a gmail hibája, hogy nem engedi párhuzamosan, hogy sok nyitva legyen. Marad a ki-belépegetés.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Volna egy olyan kérdésem, hogy alapvetően Safari-t használok böngészni, és ott van ugye olyan opció, hogy összerakok egy listát, és amikor indítom a Safari-t, akkor egy klikkelés, és a listában lévő összes oldalt megnyitja egyszerre tab-okban.
Viszont ezt nem tudja megcsinálni különböző gmail fiókokkal.
Letöltötem a Chrome-ot, mégiscsak google termék, viszont ott nem találom ezt az opciót.
A kérdésem az, hogy Chrome-ban miként lehet ezt a lehetőséget használni, és működik e különböző google fiókokra?
Köszi.Sobri Jóska
Ahogy fetomy is írta, gmail egyszerre egy böngészőben csak egy futtatható. Chrome-ban még azt lehet megoldani, higy nyitsz egy új inkognító lapot és ott belépsz másik e-mailre, így egyszerre tudod látni mindegyiket.
Illetve ez a klikkelésre minden oldal megnyílikre 2 alternatíva: vagy legyen összes kezdőoldal (gondolom nem így szeretnéd), vagy pakold bele összeset egy könyvjelző mappába, és azon jobb klikk és összes megnyitása.