Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Tudja valaki meddig van a Sport TV-nek szerződése az NFL-el ?gravedigger
Talán tavaly előtt kötötték 5 évre, tehát még 2 vagy 3...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tudja valaki meddig van a Sport TV-nek szerződése az NFL-el ?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Fórumújonc tudatlanság volt 😊
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Csak egy kérdés, és előre bocsi ha hülyeség lesz, de miért tűntek el az oldalról az avatarok meg a sigek ?gravedigger
meccs van


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Csak egy kérdés, és előre bocsi ha hülyeség lesz, de miért tűntek el az oldalról az avatarok meg a sigek ?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valaki tudna mondani nekem egy olyan oldalt, ahol van nagy választékban amcsi foci labda? (lehetőleg magyar oldalt), google nem segített túl sokat, köszöntem. 😊Newman
http://www.american-football.hu/labdak-26
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Valaki tudna mondani nekem egy olyan oldalt, ahol van nagy választékban amcsi foci labda? (lehetőleg magyar oldalt), google nem segített túl sokat, köszöntem. 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Köszönöm szépen a segitséget mindenkinek 😊 sikerült megoldani a dolgot 😊
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Miért van az hogy mkv formátumban lévő összes videóm szakadozik, akármilyen lejátszóval nyitom meg ? :/gravedigger
mekkora a kijelződ és mekkora az mkv felbontása? Csak mert ha 720p-nek megfelelő a képernyőd felbontása (ez ilyen 1290x720 ha jól emlékszem), akkor az 1080-as HD videók egyáltalán nem biztos, hogy jól fognak menni. Legalábbis nálam problémázik ezeknél, bár a KMPlayer egész jól nyomja, csak sajnos minimálsian akad, ami alig észrevehető, de egy 720p-st ha megnyitsz, ami tök sima, akkor már inkább utóbbit választod.

Vagy a másik, ha vann fenn codec a gépeden, szedjél le mindent. Nálam annyi van, hogy VLC-KMPlayer-Media Player Classic, az ég világon semmi más, és még nem volt olyan videó, amit ne játszott volna le tökéletesen.fetomy
720p 1280*720, 1080p meg 1920*1080


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Miért van az hogy mkv formátumban lévő összes videóm szakadozik, akármilyen lejátszóval nyitom meg ? :/gravedigger
mekkora a kijelződ és mekkora az mkv felbontása? Csak mert ha 720p-nek megfelelő a képernyőd felbontása (ez ilyen 1290x720 ha jól emlékszem), akkor az 1080-as HD videók egyáltalán nem biztos, hogy jól fognak menni. Legalábbis nálam problémázik ezeknél, bár a KMPlayer egész jól nyomja, csak sajnos minimálsian akad, ami alig észrevehető, de egy 720p-st ha megnyitsz, ami tök sima, akkor már inkább utóbbit választod.

Vagy a másik, ha vann fenn codec a gépeden, szedjél le mindent. Nálam annyi van, hogy VLC-KMPlayer-Media Player Classic, az ég világon semmi más, és még nem volt olyan videó, amit ne játszott volna le tökéletesen.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Próbáltam VLC-vel is meg KM Player-el is, mindkettöben szaggat, pedig előtte nem volt gond velük...hm hm :/ tud valaki egy jó codec pack-ot ?
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Én VLC-t ajánlanék + egy jó codec.
Ha pedig mindig is szakadozott, lehet, hogy a gép nem bírja.

3ds max material editorban otthon van valaki?
Rohadt fa materialt szeretnék hozzáadni, de akár mit csinálok, mindig csak egy szürke szín lesz a végeredmény. 😕
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Miért van az hogy mkv formátumban lévő összes videóm szakadozik, akármilyen lejátszóval nyitom meg ? :/gravedigger
km playert próbáltad?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Miért van az hogy mkv formátumban lévő összes videóm szakadozik, akármilyen lejátszóval nyitom meg ? :/
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Tehát szerinted ha rootolsz, akkor bukod a garanciát?Sobri Jóska
mindenhol ezt írják(fórumok). viszont azt is, hogy elvileg vissza lehet állítani, és nem veszik észre. ez csak akkor szopás, ha ahogy valaki említette, pl az usb megy tönkre

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tehát szerinted ha rootolsz, akkor bukod a garanciát?Sobri Jóska
Ha rajta van a garancialapon az említett kitétel, akkor nyilván. Ha nincs, akkor nyilván nem.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 379 — #NoStress
Érdekes.
Nekem rootolt van.
Holnap megyek oda, ahol vettem, megkérdezem. Meglepne, ha emiatt elveszne olyan garancia, amit nem érint a rootolás, de kiderül.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
http://www.t-mobile.hu/lakossagi/ugyintezes/vasarlasi_utmutato/hasznos_tudnivalok/garancia
És az "illegálisan módosították a készülék szoftverét" részre hivatkozva utasítanak vissza, ha rootoltad a telót.Schleck
Ezt nem is értem.
A telefonért nem a szolgáltató vállal garanciát, hanem a gyártó vagy a forgalmazó.Sobri Jóska
Ezt nem a szolgáltatónak írtam alá, ez benne van a gyártó garanciális feltételeit tartalmazó leírásban. Szerintem akárhol veszed a telefont ugyanez érvényes rá. A Sony Ericssonnak tudtommal 1 db szerződött szervize (kösz a "segítséget" gdavid! 😊 ) van az országban, és a telenortól ugyanúgy oda küldik mintha bárhol máshol vásároltad volna.

Idézet a Schleck által linkelt t-s oldalról:
"Az Ön által elmondottak, a hibajelenség körülírása alapján szervizünk munkatársai bevizsgálják a terméket, amely történhet a helyszínen, illetve a hiba jellegéből adódóan központi vagy gyártói szervizben. "

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 379 — #NoStress
Tehát szerinted ha rootolsz, akkor bukod a garanciát?

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igen, de a laptopokra/számítógépekre más vonatkozik, mivel a gépen oprendszert cserélni is más kategória, mint telefonon oprendszert cserélni.
Kereskedőnél vásároltnál azért nem, mert ott ha garanciás telót veszel, azért nem a kereskedő vállalja a garanciát, hanem odaadja a gyári garanciapapírt. Így nem is nála kell reklamálni, hanem a gyárnál (persze általában odaviheted és ők elküldik), míg ha t-mobile-ban veszed akkor a t-mobile vállalja, tehát nála reklamálsz, tőlük kérsz póttelót stb...

Viszont szerintem a gyárnál ugyanúgy megvan ez a kitétel, mivel általában a garanciafeltételek ugyanazok, mivel ugyanazokkal tudod ugyanazt a dolgot veszélyeztetni, "szándékos" kárt okozni benne.

Szerződést aláírni, vagy nem aláírni nyilván nem mindegy, de jelen esetben teljesen.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 379 — #NoStress
jó, akkor nem aláírod, tök mindegy. Ha a t-mobile-ban vette, akkor a telefon megvételével elfogadta, hogy csak akkor szervizelik, ha betartja az ő feltételeiket. Ha nem ott vette, akkor mások a feltételek, de szerintem egyébként mindenhol máshol is kb. azonosak a feltételek.fetomy
Azért nem mindegy aláírsz e egy szerződést vagy sem.
De lehet az van amit te írsz.
De ez csak szolgáltatónál vásárolt telefonra vonatkozhat, rendesen kereskedőnél biztos nem.
Ahogy pl a laptopod garanciája se vész el ha az eredeti windows-t linuxra cseréled. A windows-é lehet elvész, de magáé a gépé nem.

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
helyes e ez, vagy hogy van helyesen:

Merry Christmas and Happy New Year is wished for everybody by The Sex DollVentura
nyelvtanilag elvileg helyes, de elég fura, inkább: "The Sex Doll wishes everybody a Merry Christmas and a Happy New Year "

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
helyes e ez, vagy hogy van helyesen:

Merry Christmas and Happy New Year is wished for everybody by The Sex Doll

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
jó, akkor nem aláírod, tök mindegy. Ha a t-mobile-ban vette, akkor a telefon megvételével elfogadta, hogy csak akkor szervizelik, ha betartja az ő feltételeiket. Ha nem ott vette, akkor mások a feltételek, de szerintem egyébként mindenhol máshol is kb. azonosak a feltételek.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 379 — #NoStress
És nem a T-mobile a forgalmazó? Ha tőlük vette a telefont, akkor aláírta, hogy ha illegálisan módosítja a készülék szoftverét, akkor elveszti a garanciát. És erre t-mobile-os garancia érvényes, nem samsung vagy mittudoménmi, mert a t-mobile, mint forgalmazó vállalja a garanciát és az ő szerződésüket írja alá az ember, nem a gyárét.fetomy
Ha veszel egy terméket, miért írnál alá bármilyen szerződést???
A MédiaMarktban (vagy bárhol) aláírsz? Vagy választasz, fizetsz, viszed? És él a garancia.

Szerintem kevered a hűségnyilatkozatos akciós telókkal.