Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
catattack 3 520
ESPN profile nevet hogyan tudok változtatni?
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
jaja szinte ugyanaz a kettő, amúgy én is maradtam volna az Allshare-nél, dehát a legutóbbi szoftverfrissítés óta totál elbaszódott, így kénytelen voltam váltani, ha már filmezni akarok a TV-n... 😊Divat
Én direkt nem is frissítem az Allshare-t, sőt el is tettem magamnak azt a verziót amivel még tuti megy a tévé... 😊Rataxes
eleinte én se akartam, de mondom a többségnek nem volt vele gondja, akkor miért ne...hát ráqrtam, de szerencsére van még pár alternatíva, és nekem ez a serviio is tökéletes. 😀

|
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
jaja szinte ugyanaz a kettő, amúgy én is maradtam volna az Allshare-nél, dehát a legutóbbi szoftverfrissítés óta totál elbaszódott, így kénytelen voltam váltani, ha már filmezni akarok a TV-n... 😊Divat
Én direkt nem is frissítem az Allshare-t, sőt el is tettem magamnak azt a verziót amivel még tuti megy a tévé... 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
...csak nagyon alap dologra, dehát ugye ez is a lényege : PC-n hálózaton megosztok a progival filmeket/zenéket/képeket, aztán TV-n forrásnál kiválasztom és már nézem is a filmet. simán viszi 15-20 gigás magas bitrátájú mkv-eket, bd-ket is.Divat
Én is kb. erre használom az Allshare-t (ami ugye a Samsung saját kis progija, nemtom más gyártmányú tévékkel működik-e), és ugyanez el is mondható róla, nem akad, kezeli a nagy fájlokat, stb. Hogy tud-e mást is csinálni azt nem vágom 😊Rataxes
jaja szinte ugyanaz a kettő, amúgy én is maradtam volna az Allshare-nél, dehát a legutóbbi szoftverfrissítés óta totál elbaszódott, így kénytelen voltam váltani, ha már filmezni akarok a TV-n... 😊

|
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
...csak nagyon alap dologra, dehát ugye ez is a lényege : PC-n hálózaton megosztok a progival filmeket/zenéket/képeket, aztán TV-n forrásnál kiválasztom és már nézem is a filmet. simán viszi 15-20 gigás magas bitrátájú mkv-eket, bd-ket is.Divat
Én is kb. erre használom az Allshare-t (ami ugye a Samsung saját kis progija, nemtom más gyártmányú tévékkel működik-e), és ugyanez el is mondható róla, nem akad, kezeli a nagy fájlokat, stb. Hogy tud-e mást is csinálni azt nem vágom 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Akiknek dlna képes tévéje van, milyen progit használtok? Írtátok fentebb az Allshare-t. Az mit tud?
Én a PS3 Media Server-t használom, az transzkódol és így nézhetem az .mkv állományokat is, amit egyébként a tévé lejátszója nem visz.Atari
én már egy ideje serviio-t használok, csak nagyon alap dologra, dehát ugye ez is a lényege : PC-n hálózaton megosztok a progival filmeket/zenéket/képeket, aztán TV-n forrásnál kiválasztom és már nézem is a filmet. simán viszi 15-20 gigás magas bitrátájú mkv-eket, bd-ket is.

|
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Tom Tom navigációs rendszer bővítésével nem boldogulok. Tom Tom Home programmal ha csatlakoztatom a gépet, az felismeri, térképvásárlásnál 2 perc gondolkodási idő után hibaüzenettel kiszál. Többször telepítettem a programot és 3 különböző számítógéppel, két különböző internethálozaton is próbálkoztam. Internal server error üzenettel, vagy egy másik rendszeren a "csatlakozás Tom Tom rendszeréhez sikerült, de gép nem kap jelet a serverről" hibaüzenetet kapok. Van vkinek vmi elképzelése m i lehet a gond, hogy tudnék térképet bővíteni?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Akiknek dlna képes tévéje van, milyen progit használtok? Írtátok fentebb az Allshare-t. Az mit tud?
Én a PS3 Media Server-t használom, az transzkódol és így nézhetem az .mkv állományokat is, amit egyébként a tévé lejátszója nem visz.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Kaptam egy laptopot, viszont nem tudok rácsatlakozni a netre wifivel. Mikor keresem az elérhető hálózatokat, nem érzékel semmit ez a szar.Stez
Ha az a szitu, hogy a lakásban van egy wifis router és arra akarsz csatlakozni, akkor azt csak akkor érzékeli a laptopod, ha hirdeti magát (SSID broadcast: enable). Így látni fogja magát a hálózatot, de ha titkosítást is használ, akkor a kulcsokat is ismerned kell és azonosra beállítani a laptopban.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Csak nálam csinálja az opera időnként, hogy 1-1 oldalt nem tölt be? Főleg a sorozatjunkie-val van, hogy elkezdi tölteni, de megáll és ha frissítek se hozza be. Nem a net és nem a honlap kell hogy hibás legyen, mert firefox-al ugyanakkor simán behozza.fetomy
Ilyen egyszerűbb oldalaknál nálam nem volt gondja még eddig soha. Nem lehet, hogy valami adblocker kavar be? Vagy próbáld frissíteni az Operát, bár nem hiszem, hogy ez lehet a gond.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Csak nálam csinálja az opera időnként, hogy 1-1 oldalt nem tölt be? Főleg a sorozatjunkie-val van, hogy elkezdi tölteni, de megáll és ha frissítek se hozza be. Nem a net és nem a honlap kell hogy hibás legyen, mert firefox-al ugyanakkor simán behozza.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Urak, van valakinek Digi LAN-os internetje? Hogyan műxik?
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
android rendszer frissítésnél (2.2.1-et cserélném 2.3.x-re) a megjegyzett wifi jelszavak elvesznek?kristof
Minden elveszik. 99%, hogy a wifi jelszavak is elvesznek.
De ez elvileg jó arra, hogy lementse őket: http://www.androidzoom.com/android_applications/tools/super-wifi-password-backup_bfzky.htmlSchleck
Nekem nem veszett el semmi, csak figyelmeztetett, hogy talán elveszhet.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
ez most komoly? 😀

http://www.youtube.com/watch?v=zE86lLz7Iss

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
a beágyazásban van egy link ami a videóra mutat, azt cseréld ki arra amit már beállítottál a böngészősorban. szvsz így működnie kénekristof
Sajnos nem működik, valami hibát ír ki.TheMileHighCity
http://www.mattcutts.com/blog/start-youtube-video-minutes-seconds/
Ez a módszer nem működik?Schleck
Na, ezzel már okés, köszi! 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hogy lehet youtube videót úgy embedelni, hogy ne a legelején induljon el, hanem konkrét időpontnál? (Pl 5 perces videó 2:27-nél) Azt megtaláltam, hogy a linkeléshez lehet beállítani kezdési időpontot, de a beágyazáshoz nem. Van ilyen lehetőség egyáltalán?TheMileHighCity
a beágyazásban van egy link ami a videóra mutat, azt cseréld ki arra amit már beállítottál a böngészősorban. szvsz így működnie kénekristof
Sajnos nem működik, valami hibát ír ki.TheMileHighCity
http://www.mattcutts.com/blog/start-youtube-video-minutes-seconds/
Ez a módszer nem működik?

több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Hogy lehet youtube videót úgy embedelni, hogy ne a legelején induljon el, hanem konkrét időpontnál? (Pl 5 perces videó 2:27-nél) Azt megtaláltam, hogy a linkeléshez lehet beállítani kezdési időpontot, de a beágyazáshoz nem. Van ilyen lehetőség egyáltalán?TheMileHighCity
a beágyazásban van egy link ami a videóra mutat, azt cseréld ki arra amit már beállítottál a böngészősorban. szvsz így működnie kénekristof
Sajnos nem működik, valami hibát ír ki.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hogy lehet youtube videót úgy embedelni, hogy ne a legelején induljon el, hanem konkrét időpontnál? (Pl 5 perces videó 2:27-nél) Azt megtaláltam, hogy a linkeléshez lehet beállítani kezdési időpontot, de a beágyazáshoz nem. Van ilyen lehetőség egyáltalán?TheMileHighCity
a beágyazásban van egy link ami a videóra mutat, azt cseréld ki arra amit már beállítottál a böngészősorban. szvsz így működnie kéne
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Hogy lehet youtube videót úgy embedelni, hogy ne a legelején induljon el, hanem konkrét időpontnál? (Pl 5 perces videó 2:27-nél) Azt megtaláltam, hogy a linkeléshez lehet beállítani kezdési időpontot, de a beágyazáshoz nem. Van ilyen lehetőség egyáltalán?


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Nekem is az új laptoppal lenne gondom, hogy egy EA játékot nem akar vinni, kivéve a Madden 08 ami megy. Sem Fifa Manager, sem Godfather...Amadeus91
A laptop gyártójának weboldaláról frissíts videókártya-drivert, az talán megoldja.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nem jó hír, azért köszönöm a programot meg külön 😊
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
android rendszer frissítésnél (2.2.1-et cserélném 2.3.x-re) a megjegyzett wifi jelszavak elvesznek?kristof
Minden elveszik. 99%, hogy a wifi jelszavak is elvesznek.
De ez elvileg jó arra, hogy lementse őket: http://www.androidzoom.com/android_applications/tools/super-wifi-password-backup_bfzky.html

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
android rendszer frissítésnél (2.2.1-et cserélném 2.3.x-re) a megjegyzett wifi jelszavak elvesznek?
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Nekem is az új laptoppal lenne gondom, hogy egy EA játékot nem akar vinni, kivéve a Madden 08 ami megy. Sem Fifa Manager, sem Godfather...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Mással működik a wifi? 😊