NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
egy átlagos méretű kocsmánál,havi szinten,alapanyag költségként kb mennyit írjak?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Tibiiiiiiiiiiiiii fooooooooooooor Presideeeeeeeeeeeeeentttttttttttt!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
nem ismerem faszatibort, és kéne az infó 😀eaglesmcnabb
látom fiam nem hallgatsz elég rádiót 😀

www.londonimagyarok.hushawnka
rádiót nem hallgatok, néha Petőfit csak, és ennél konkrétabb válaszra gondoltam, de köszi 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
nem ismerem faszatibort, és kéne az infó 😀eaglesmcnabb
látom fiam nem hallgatsz elég rádiót 😀

www.londonimagyarok.hu
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
nem ismerem faszatibort, és kéne az infó 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
pont ugyanezt akartam javasolni 😀

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Valaki tud olcsó szállást (pályaudvaron és utcán kívül) Londonban? 😀eaglesmcnabb
kérdezd meg Kasza Tibit.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Valaki tud olcsó szállást (pályaudvaron és utcán kívül) Londonban? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Akkor jó. Köszönöm! 😊

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Egy irodalmilag művelt ember légyszíves mondja meg nekem, hogy a Tóték kisregény- és dráma változata tartalmilag megfelelnek-e egymásnak(apró részleteltérés nem számít)?valaki2
És még a filmváltozat, Isten hozta, őrnagy úr! címmel Latinovitssal, Sinkovitssal is.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Vmi számítógéphez értő embert kérdeznék, hogy mitől van az, hogy bármilyen hang is jön ki a laptopon (mindegy, hogy hangszórón, vagy a laptop saját hanszóróján, vagy fülhallgán), olyan, mint ha akadozna. Zenét hallgatok, és olyan, mint amikor lemezt hallgat az ember, és megugrana a lemez... Ez mitől lehet?szaba
hát innen egyébként nehéz okosat mondani, de illesztőprogram frissítés esetleg segíthet. /*Számítógép / tulajdonságok / eszközkezelő*/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Egy irodalmilag művelt ember légyszíves mondja meg nekem, hogy a Tóték kisregény- és dráma változata tartalmilag megfelelnek-e egymásnak(apró részleteltérés nem számít)?valaki2
meg bizony, amennyire én tudom (bár kérdés, hogy igaz-e rám a kitétel 😀)

több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Egy irodalmilag művelt ember légyszíves mondja meg nekem, hogy a Tóték kisregény- és dráma változata tartalmilag megfelelnek-e egymásnak(apró részleteltérés nem számít)?

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
gyerekek!

ha valaki megvette faragó richárd és gallai sándor NFL című könyvét az nem tudja véletlenül, hogy mi a különbség a második rész és a normál könyv között (NFL - NFL 2). bővített kiadás vagy folytatás?
mert ha bővített kiadás akkor még több dolog van benne, ha meg folytatás akkor meg amiket kihagytak az első részbőlVentura
http://lmgtfy.com/?q=Farag%C3%B3+NFL+2.

2010. szeptemberében jelent meg a Faragó Richard - Gallai László szerzőpáros első magyar nyelvű könyve a profi amerikai futball-bajnokságról, az NFL-ről. A nagy sikerre való tekintettel most itt a legutóbbi szezon eredményeivel, statisztikáival kiegészített, bővített második kiadás, amely 400 oldalon, közel 340 fekete-fehér és színes fotóval, rengeteg érdekes sztorival mutatja be, ezt a hazánkban is egyre népszerűbb sportágat, a Super Bowlok győzteseit és veszteseit, a csapatok történetét, a legendás játékosokat. Akik tavaly lemaradtak, ezúttal pótolhatják a hiányt, de a frissített kiadás remélhetőleg azoknak is örömet szerez, akik kíváncsiak az elmúlt egy év során bekövetkezett változásokra.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 878 — megbékéltem tom bradyvel
gyerekek!

ha valaki megvette faragó richárd és gallai sándor NFL című könyvét az nem tudja véletlenül, hogy mi a különbség a második rész és a normál könyv között (NFL - NFL 2). bővített kiadás vagy folytatás?
mert ha bővített kiadás akkor még több dolog van benne, ha meg folytatás akkor meg amiket kihagytak az első részből

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Vmi számítógéphez értő embert kérdeznék, hogy mitől van az, hogy bármilyen hang is jön ki a laptopon (mindegy, hogy hangszórón, vagy a laptop saját hanszóróján, vagy fülhallgán), olyan, mint ha akadozna. Zenét hallgatok, és olyan, mint amikor lemezt hallgat az ember, és megugrana a lemez... Ez mitől lehet?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
1.)
Az NFL mérkőzésbeharangozónál az van kiirva, hogy a SportTV a Dallas-Miami meccset közvetíti, de a SportTV honlapján 2:20-kor kezdődő Baltimore-San Francisco van feltüntetve, hogy közvetíti. Akkor most mi az igaz?
http://www.sport1tv.hu/AmerikaiSportok/NFL
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2697Ventura
Elnézést, én írtam véletlen rossz helyre, természetesen a két tesó csatája lesz TV-ben.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
1) Bal-SF lesz. Már régóta magyarázzák Ricsárdék, Harbough-ékat közvetítik majd.
2) Bal oldalon van egy box, hogy Magyar TV-k. Az alatt van egy olyan, hogy időszakos adások. Abban a boxban vannak a sporttvs linkek, lejjebb görgetsz a boxon belül és megtalálod. Ha netán nem megy, az azért lehet, mert Időszakos adás.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 878 — megbékéltem tom bradyvel
1.)
Az NFL mérkőzésbeharangozónál az van kiirva, hogy a SportTV a Dallas-Miami meccset közvetíti, de a SportTV honlapján 2:20-kor kezdődő Baltimore-San Francisco van feltüntetve, hogy közvetíti. Akkor most mi az igaz?
http://www.sport1tv.hu/AmerikaiSportok/NFL
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2697


2.)
Van ez a bizonyos T-Gyuszi online TV ( http://onlinetv.gportal.hu/ ). Néhány héttel ezelőtt tudtam nézni rajta a sporttv-t de most nem találom az oda vezető utat. Az az igazság, hogy akkor is egy közvetlen linket raktak be az eredménykövetőbe. ki tudja, hogy hol találom a SportTV-s linkeket, az ne tartsa magába, nehogy ne kapjon levegőt (csak elővigyázatosság)!

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Jövő héten hétfőn megyek hajnalban Pestre busszal. Népliget a végállomás, elvileg 8:05re leszek ott. 9re az Üllői Út 1 címre kell érnem, sőt jobb lenne egy 10-15perccel előbb is odaérni. Milyen közlekedést válasszak ebben az időben?
4,3 kmHabi
Kék metró, felszállsz a Népliget megállónál, leszálsz a Kálvin térnél, ez kb. 8-10 perc metrózás.
Sok sikert a biztosítónál. 😊

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Fasza srácok! köszi! 😊


JT Daniels fan
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Üllői út 1. Kálvin térnél van belvárosban. Kálvin téren meg tán van metromegálló is azt hiszemHabi
Igen a Kálvinnál van metro megálló és a Népligettől ott vagy 15 percen belül!Egon bá
zsíros, de hol száljak fel a Népliget közelében? 😀Habi
a Népligeten található metroállomáson 😀 egyszerű, bemész a központi váróba, és onnan a táblákat követve lent is vagy a kék vonalnál.
több mint 12 éve
triangle 1 283
metrónak van Népliget nevű megállója 😊
megtalálod.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Metro vszleg. De melyik irányba?Egon bá
Üllői út 1. Kálvin térnél van belvárosban. Kálvin téren meg tán van metromegálló is azt hiszemHabi
Igen a Kálvinnál van metro megálló és a Népligettől ott vagy 15 percen belül!Egon bá
zsíros, de hol száljak fel a Népliget közelében? 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jövő héten hétfőn megyek hajnalban Pestre busszal. Népliget a végállomás, elvileg 8:05re leszek ott. 9re az Üllői Út 1 címre kell érnem, sőt jobb lenne egy 10-15perccel előbb is odaérni. Milyen közlekedést válasszak ebben az időben?
4,3 kmHabi
Metro vszleg. De melyik irányba?Egon bá
Üllői út 1. Kálvin térnél van belvárosban. Kálvin téren meg tán van metromegálló is azt hiszemHabi
Igen a Kálvinnál van metro megálló és a Népligettől ott vagy 15 percen belül!