NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
van olyan lehetőség/program ami egy weblapról az ÖSSZES email címet kiexportálja nekem ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gdovin43 16 — Steelers fan
Valaki tudna segíteni, biztos egyszerű csak nekem nem megy.
Angry birds játékot szeretnék telepíteni, de nem jön össze. A játék inditásnál elmosodott képet kapok és lefagy, csak a restart segít neki. Felbontásnál probáltam az összes beállítást, de nem jó.

Köszigdovin43
Ez a játék.
Csak még nem jöttél rá, hogy ki a dühös madár. 😊Sobri Jóska
Köszi. Esetleg valami más ötlet? 😊

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Valaki tudna segíteni, biztos egyszerű csak nekem nem megy.
Angry birds játékot szeretnék telepíteni, de nem jön össze. A játék inditásnál elmosodott képet kapok és lefagy, csak a restart segít neki. Felbontásnál probáltam az összes beállítást, de nem jó.

Köszigdovin43
Ez a játék.
Csak még nem jöttél rá, hogy ki a dühös madár. 😊

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
WR kesztyűt hogyan lehet tisztítani?Amadeus91
langyos vízzel, ha para a helyzet szappannal. mosószerrel ne, az tönkreteszi a tenyerétSzobi22
áztassam bele vagy csak törölgessem vele?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
WR kesztyűt hogyan lehet tisztítani?Amadeus91
langyos vízzel, ha para a helyzet szappannal. mosószerrel ne, az tönkreteszi a tenyerét

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
WR kesztyűt hogyan lehet tisztítani?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gdovin43 16 — Steelers fan
Valaki tudna segíteni, biztos egyszerű csak nekem nem megy.
Angry birds játékot szeretnék telepíteni, de nem jön össze. A játék inditásnál elmosodott képet kapok és lefagy, csak a restart segít neki. Felbontásnál probáltam az összes beállítást, de nem jó.

Köszi

több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
tehát ha egy képet megcsinálok 4961x3508 300as DPIvelés eviszem kinyomtatni akkor az ugy jó lesz?
a3-as lesz és jó minőségű a kép?braxa88
Feltéve ha nem úgy lett meg a méret, hogy fotóboltban felhúztad az 1024x768-at akkorára, tuti jó lesz. A 300DPI-t kell megjegyezni, és ahhoz állítod a kellő méretet. Persze vannak helyek, ahol nem ilyen felbontéssal dolgoznak, de ez a legtöbb nyomtató és előhívó felbontóképessége. Elméletileg jobb lenne, ha még nagyobb lenne a DPI, de a fotópapírok (a fényérzékenyre gondolok) felbontóképesége erre van belőve,mert ennyi az emberi szem elvi felbontóképessége is.GRAFI
És ha közelebb megyek? 😊
Valami szöget kellene megadni, úgy rémlik.
Mintha a 300 dpi kb. 30 centiről lenne optimális az emberi szemhez. Egy A3-as képet nem 30 centiről fognak nézni, így a 300 dpi bőven elég (még sok is).

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Valaki legyen olyan kedves ajánljon nekem sportoláshoz (futás, kosaras bemelegítés) megbízható mp3 lejátszót.

Előre is köszönöm!

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hogy tudok excel táblázatot beszurni word dokumentumba?Cowboykarcsi
Beszúrás -> objektum beszúrása -> excel munkalap vagy fájl beszúrása
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
hogy tudok excel táblázatot beszurni word dokumentumba?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
Tegnap lefekvés előtt vettem észre, és azóta vérben van mindkét szemem. Mindkettőben a fehér rész ilyen teljesen rózsaszínes lett. Más tünetet nem vettem észre, és ha ez esetleg számíthat meg vagyok fázva kicsit még mindig. Ez mitől lehet vagy menjek dokihoz?Schleck
Menj dokihoz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Tegnap lefekvés előtt vettem észre, és azóta vérben van mindkét szemem. Mindkettőben a fehér rész ilyen teljesen rózsaszínes lett. Más tünetet nem vettem észre, és ha ez esetleg számíthat meg vagyok fázva kicsit még mindig. Ez mitől lehet vagy menjek dokihoz?

több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
tehát ha egy képet megcsinálok 4961x3508 300as DPIvelés eviszem kinyomtatni akkor az ugy jó lesz?
a3-as lesz és jó minőségű a kép?braxa88
Feltéve ha nem úgy lett meg a méret, hogy fotóboltban felhúztad az 1024x768-at akkorára, tuti jó lesz. A 300DPI-t kell megjegyezni, és ahhoz állítod a kellő méretet. Persze vannak helyek, ahol nem ilyen felbontéssal dolgoznak, de ez a legtöbb nyomtató és előhívó felbontóképessége. Elméletileg jobb lenne, ha még nagyobb lenne a DPI, de a fotópapírok (a fényérzékenyre gondolok) felbontóképesége erre van belőve,mert ennyi az emberi szem elvi felbontóképessége is.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Segítséget kérek!

64bites Windows alapú gépem van, de a lányomnak feltelepített 10-12 éves sakkoktató programhoz 36bites emulálóra lenne szükségem.

Létezik-e ilyen egyáltalán?Egon bá
36bites biztos nincs, próbálkozz 32 bitessel 😛
Jobb klikk tulajdonságok / kompatibilitás és mondjuk winxp SP3-mas kompatibilitási módban futtatod. Fordult már elő, h segített.
Vagy virtuális gép. Azzal minden hasonló hiba kiküszöbölhető. Csak kell alá a vas, de gondolom az van, ha egyszer 64 bites OS-t használszBlack_Adder
Jogos elírtam 😉
Köszönöm a tippet próbálkozom!
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Karácsony táján szeretnék venni egy új laptopot. Annyi elvárásom van a géppel kapcsolatban, hogy a HD-t lejátsza, RAM legyen benne bőven és a winchester is nagy méretű legyen. Jah és ne ilyen pici szar legyen. Vki tudna ajánlani?
Olyan 200 körül +20 talán belefér...Habi
http://www.notebook.hu/notebook/dell/inspiron/dell-inspiron-n5110-133584-black

Ha nem fontos a legál oprendszer ugyanez ugyanennyiért + 90 giga háttértárral:
http://www.notebook.hu/notebook/dell/inspiron/dell-inspiron-n5110-133622-blackRataxes
eléggé jól néz ki, + még DELL is. Köszi!


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Segítséget kérek!

64bites Windows alapú gépem van, de a lányomnak feltelepített 10-12 éves sakkoktató programhoz 36bites emulálóra lenne szükségem.

Létezik-e ilyen egyáltalán?Egon bá
36bites biztos nincs, próbálkozz 32 bitessel 😛
Jobb klikk tulajdonságok / kompatibilitás és mondjuk winxp SP3-mas kompatibilitási módban futtatod. Fordult már elő, h segített.
Vagy virtuális gép. Azzal minden hasonló hiba kiküszöbölhető. Csak kell alá a vas, de gondolom az van, ha egyszer 64 bites OS-t használsz

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Karácsony táján szeretnék venni egy új laptopot. Annyi elvárásom van a géppel kapcsolatban, hogy a HD-t lejátsza, RAM legyen benne bőven és a winchester is nagy méretű legyen. Jah és ne ilyen pici szar legyen. Vki tudna ajánlani?
Olyan 200 körül +20 talán belefér...Habi
http://www.notebook.hu/notebook/dell/inspiron/dell-inspiron-n5110-133584-black

Ha nem fontos a legál oprendszer ugyanez ugyanennyiért + 90 giga háttértárral:
http://www.notebook.hu/notebook/dell/inspiron/dell-inspiron-n5110-133622-black

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Karácsony táján szeretnék venni egy új laptopot. Annyi elvárásom van a géppel kapcsolatban, hogy a HD-t lejátsza, RAM legyen benne bőven és a winchester is nagy méretű legyen. Jah és ne ilyen pici szar legyen. Vki tudna ajánlani?
Olyan 200 körül +20 talán belefér...


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Segítséget kérek!

64bites Windows alapú gépem van, de a lányomnak feltelepített 10-12 éves sakkoktató programhoz 36bites emulálóra lenne szükségem.

Létezik-e ilyen egyáltalán?
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
tehát ha egy képet megcsinálok 4961x3508 300as DPIvelés eviszem kinyomtatni akkor az ugy jó lesz?
a3-as lesz és jó minőségű a kép?
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Ezt hányszor próbáltam az elmúlt 8 évben a sok birkának elmagyarázni. Nem bírták egyszerűen megérteni, hogy az hogy a méretet belőtte a kívánt értékre, még kevés, számít a DPI is. Aztán csodálkozott a marhája, hogy kicsi a kép felbontása.GRAFI
Pásztor Úr! 😊
Szerintem aki megérti pl. a kilométer/órát, az képes megérteni a DPI-t is.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ezt hányszor próbáltam az elmúlt 8 évben a sok birkának elmagyarázni. Nem bírták egyszerűen megérteni, hogy az hogy a méretet belőtte a kívánt értékre, még kevés, számít a DPI is. Aztán csodálkozott a marhája, hogy kicsi a kép felbontása.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
egy A3-as lap hányszor hány pixel máretű?braxa88
A ps szerint 4961x3508...Matthew99
Ennyi 300 DPI-ben, de nem lehet erre a kérdésre pontos választ adni, tekintve, hogy az A3 csak egy méret, míg a pixelbeli nagyság felbontás*méret. Az a 300 DPI-s felbontás már hibátlannak néz ki nyomtatásban, de sok dologhoz elég 150 is, ami értelemszerűen fele olyan magas és széles képet is jelent pixelekben.

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
egy A3-as lap hányszor hány pixel máretű?braxa88
A ps szerint 4961x3508...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.