Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Jövő héten hétfőn megyek hajnalban Pestre busszal. Népliget a végállomás, elvileg 8:05re leszek ott. 9re az Üllői Út 1 címre kell érnem, sőt jobb lenne egy 10-15perccel előbb is odaérni. Milyen közlekedést válasszak ebben az időben?
4,3 kmHabi
Metro vszleg. De melyik irányba?Egon bá
Üllői út 1. Kálvin térnél van belvárosban. Kálvin téren meg tán van metromegálló is azt hiszem


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jövő héten hétfőn megyek hajnalban Pestre busszal. Népliget a végállomás, elvileg 8:05re leszek ott. 9re az Üllői Út 1 címre kell érnem, sőt jobb lenne egy 10-15perccel előbb is odaérni. Milyen közlekedést válasszak ebben az időben?
4,3 kmHabi
Metro vszleg. De melyik irányba?
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Jövő héten hétfőn megyek hajnalban Pestre busszal. Népliget a végállomás, elvileg 8:05re leszek ott. 9re az Üllői Út 1 címre kell érnem, sőt jobb lenne egy 10-15perccel előbb is odaérni. Milyen közlekedést válasszak ebben az időben?
4,3 km


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Valaki tud ajánlani Bpn megbízható és nem lehúzós laptopszervízt??Szobi22
A márkaszervízeket tudom ajánlani.
Ha nem oda viszed, akkor is oda kerül általában.Sobri Jóska
úgy tűnik, vakriasztás, de köszi 😊

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Valaki tud ajánlani Bpn megbízható és nem lehúzós laptopszervízt??Szobi22
A márkaszervízeket tudom ajánlani.
Ha nem oda viszed, akkor is oda kerül általában.

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
értem köszönöm! azért megnéztem két programmal, hogy mit ad ki rájuk, de igen. marardtak lekódolva.
bár számomra érthetetlen, hoyg a szöveg fájlokat miért kell lekódolni. más játékoknál ha nem is egyszerűen, de egy bizonyos programmal el lehet inditani és ovlasható
(pl.: most az empire total war-t magyarosítjuk néhányan és csak egy bizonyos "pack file manager" kellett hozzá)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
.dat nem típus, hanem kiterjesztés. Lehet sima szöveges file-t .dat kiterjesztéssel létrehozni, akkor a notepad is megnyitja. Ha programkód, akkor a fejlesztő eszközzel lehet megnyitni,.

a program egyes komponenseit nem véletlenül teszik elérhetetlenné...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
nem tudja nagyon véletlen valaki, hogy a .dat kiterjesztésű fájlt mivel lehet megnyitni, úgy, hogy ne kódokat, meg ismeretlen akraktereket lássak?

pontosabban a madden nfl 08-nak lesném meg a szöveganyagát.Ventura
Röviden: Lényegében semmivel.Schleck
na azt meg, hogy? hogy hogy semmivel? a fejlesztők, hogy csinálták meg akkor?Ventura
Azért olvashatsz "ismeretlen karaktereket" bennük, mert le vannak kódolva valahogy, amikre nem valószínű, hogy találsz dekódoló programot. És nem véletlenül vannak ezek lekódolva, hanem azért mert az egyszeri usernek nem sok olvasnivaló van bennük.

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
nem tudja nagyon véletlen valaki, hogy a .dat kiterjesztésű fájlt mivel lehet megnyitni, úgy, hogy ne kódokat, meg ismeretlen akraktereket lássak?

pontosabban a madden nfl 08-nak lesném meg a szöveganyagát.Ventura
Röviden: Lényegében semmivel.Schleck
na azt meg, hogy? hogy hogy semmivel? a fejlesztők, hogy csinálták meg akkor?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
nem tudja nagyon véletlen valaki, hogy a .dat kiterjesztésű fájlt mivel lehet megnyitni, úgy, hogy ne kódokat, meg ismeretlen akraktereket lássak?

pontosabban a madden nfl 08-nak lesném meg a szöveganyagát.Ventura
Röviden: Lényegében semmivel.

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
nem tudja nagyon véletlen valaki, hogy a .dat kiterjesztésű fájlt mivel lehet megnyitni, úgy, hogy ne kódokat, meg ismeretlen akraktereket lássak?

pontosabban a madden nfl 08-nak lesném meg a szöveganyagát.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hova tunt honapok ota Harom t?zavi27
keresi a 4. T-t.
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Hova tunt honapok ota Harom t?zavi27
Szerintem a World of Tanks a hibás!




több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Hova tunt honapok ota Harom t?
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Valaki tud ajánlani Bpn megbízható és nem lehúzós laptopszervízt??

több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Egyik haver vett egy 250gb-s X-box 360-at, amihez adtak egy autós játékot meg a Crysis 2-t "Full game download" opcióval. Kérdésem az lenne, hogy a letöltés ingyenes, vagy perkálni kell érte? Mert kiír valami 9k HUF összeget, de a fizetési módnál ha a Redeem card számát bepötyögjük, akkor azt írja, hogy ez a Redeem Card már használva volt (X-box live-ra regisztrálás során írtuk be először a számát, akkor elfogadta).
Előre is köszi!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Van valaki aki ért a shell scriptekhez?süti
nem mondom, h nagyon, de abszolváltam a tárgyat amiben oktatták.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Van valaki aki ért a shell scriptekhez?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Valaki nem tudja mitől van az, hogy a képernyőm egy picit homályos? Úgy értem, hogy mintha PS-ben rányomok egy képre valami enyhe blurt, szóval tényleg csak nagyon picit, viszont kib. jól néz ki 😀 HD-t néztem TV-re kötve, és mikor kihúztam ilyen lett, csak érdekelne, hogy nincs-e valaminek baja, vagy esetleg lehet-e ezt valahol állítani 😊fetomy
Jó kérdés, hallottam már TV-be be/kihúzástól meghaló videókártyáról, lehet a Tiéd csak egy kicsit halt meg... 😊 (az én integrált hangkártyám úgy döglött meg hogy valami másik hangeszközt sima jackkel rákötöttem)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Valaki nem tudja mitől van az, hogy a képernyőm egy picit homályos? Úgy értem, hogy mintha PS-ben rányomok egy képre valami enyhe blurt, szóval tényleg csak nagyon picit, viszont kib. jól néz ki 😀 HD-t néztem TV-re kötve, és mikor kihúztam ilyen lett, csak érdekelne, hogy nincs-e valaminek baja, vagy esetleg lehet-e ezt valahol állítani 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Én is úgy tudom hogy bukó sajnos így a szitu, FAT32 nem tud 2 gigánál nagyobb állományokat kezelni...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
A külső vinyómra nem tudok 2 gigánál (azt hiszem) nagyobb iso fájlt rakni. Valahonnan rémlik, hogy ez (fogalmam sincs, mi a rendes neve) olyan próbléma, hogy FAT struktúra meg ilyenek. Emellett az is rémlik, hogy ezt formázással át lehet állítani. De én nem szeretném formázni a vinyót, így nem lehet valahogyan megoldani, hogy fájldarabolás nélkül tudjak isokat rápakolni?Deny
nekem is ez volt, a megoldás h vettem egy új vinyót a hd tartalmaknak.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
A külső vinyómra nem tudok 2 gigánál (azt hiszem) nagyobb iso fájlt rakni. Valahonnan rémlik, hogy ez (fogalmam sincs, mi a rendes neve) olyan próbléma, hogy FAT struktúra meg ilyenek. Emellett az is rémlik, hogy ezt formázással át lehet állítani. De én nem szeretném formázni a vinyót, így nem lehet valahogyan megoldani, hogy fájldarabolás nélkül tudjak isokat rápakolni?Deny
Ha jól tudom, nem. Amikor a régi gépem winchesterét formatálni kellett, emiatt kértem én is NTFS fájlrendszert.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A külső vinyómra nem tudok 2 gigánál (azt hiszem) nagyobb iso fájlt rakni. Valahonnan rémlik, hogy ez (fogalmam sincs, mi a rendes neve) olyan próbléma, hogy FAT struktúra meg ilyenek. Emellett az is rémlik, hogy ezt formázással át lehet állítani. De én nem szeretném formázni a vinyót, így nem lehet valahogyan megoldani, hogy fájldarabolás nélkül tudjak isokat rápakolni?
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Valaki tudna segíteni, biztos egyszerű csak nekem nem megy.
Angry birds játékot szeretnék telepíteni, de nem jön össze. A játék inditásnál elmosodott képet kapok és lefagy, csak a restart segít neki. Felbontásnál probáltam az összes beállítást, de nem jó.

Köszigdovin43
Ez a játék.
Csak még nem jöttél rá, hogy ki a dühös madár. 😊Sobri Jóska
na ez odabaszott Sobri 😀 😀 😀