Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
érdekes nekem megjelennek 😀
bal oldalon van a profilképem alatt hogy pages: itt van a bowl.hu fb oldal és alatta a groups és ott van nekem legalább is.

Szerintem a profilodban kell ezt beállítani, de nem vagyok a téma szakértője 😊Fucu
Nekem a bowl.hu se jelent meg! Keresgélem a beállítást, de egyenlőre semmi.catattack
nem találtam ilyen beállítást, pedig keresgéltem.
a bowl.hu nekem azért van külön mert ott is admin vagyok.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
catattack 3 520
Újabb kib.szott FB kérdés. A Favorites alól a Welcome pont állandóan kint van, vagy valahogy le tudom szedni?
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Rosszul fogalmaztam. Tagja vagyok egy csoportnak, de nem jelenik meg az adatlapomon, hogy bármi közünk lenne egymáshoz.catattack
Azt hiszem ezek sehol nem jelennek meg az adatlapodon és ezen nem is lehet változtatni.Schleck
érdekes nekem megjelennek 😀
bal oldalon van a profilképem alatt hogy pages: itt van a bowl.hu fb oldal és alatta a groups és ott van nekem legalább is.

Szerintem a profilodban kell ezt beállítani, de nem vagyok a téma szakértője 😊Fucu
Mármint úgy értettem, hogy mások nem látják.
Azt hittem ez volt catattack kérdése. 😐

több mint 12 éve
catattack 3 520
érdekes nekem megjelennek 😀
bal oldalon van a profilképem alatt hogy pages: itt van a bowl.hu fb oldal és alatta a groups és ott van nekem legalább is.

Szerintem a profilodban kell ezt beállítani, de nem vagyok a téma szakértője 😊Fucu
Nekem a bowl.hu se jelent meg! Keresgélem a beállítást, de egyenlőre semmi.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bal oldali oszlop csoportok "menüpont" legalja: "Csoport létrehozása"Rataxes
Rosszul fogalmaztam. Tagja vagyok egy csoportnak, de nem jelenik meg az adatlapomon, hogy bármi közünk lenne egymáshoz.catattack
Azt hiszem ezek sehol nem jelennek meg az adatlapodon és ezen nem is lehet változtatni.Schleck
érdekes nekem megjelennek 😀
bal oldalon van a profilképem alatt hogy pages: itt van a bowl.hu fb oldal és alatta a groups és ott van nekem legalább is.

Szerintem a profilodban kell ezt beállítani, de nem vagyok a téma szakértője 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Bal oldali oszlop csoportok "menüpont" legalja: "Csoport létrehozása"Rataxes
Rosszul fogalmaztam. Tagja vagyok egy csoportnak, de nem jelenik meg az adatlapomon, hogy bármi közünk lenne egymáshoz.catattack
Azt hiszem ezek sehol nem jelennek meg az adatlapodon és ezen nem is lehet változtatni.

több mint 12 éve
catattack 3 520
Bal oldali oszlop csoportok "menüpont" legalja: "Csoport létrehozása"Rataxes
Rosszul fogalmaztam. Tagja vagyok egy csoportnak, de nem jelenik meg az adatlapomon, hogy bármi közünk lenne egymáshoz.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Valaki esetleg ért nagyon telefonos wifikhez?
Van egy olyanom, hogy tegnap délutánig tökéletesen ment, erre ma nézem, nem wifit használ itthon, hanem saját netet, látom ki van kapcsolva wifi, bekapcsolom, pár másodperc után kidob egy olyan szöveget, hogy nem lehet hálózatot keresni. Eltellik kb. 5 másodperc és megint kiírja, majd ki is kapcsolja wifit.
Ötlet esetleg?Deny
Én a helyedben a telefonod típusának nyitott fórumon próbálkoznék, prohardveren pl. szinte minden telónak van topicja.Rataxes
Próbálkoztam 6-7 fórumon, sehol semmi, bevittem T-Mobilebe, sima szoftverfrissítés és megy is 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Valaki esetleg ért nagyon telefonos wifikhez?
Van egy olyanom, hogy tegnap délutánig tökéletesen ment, erre ma nézem, nem wifit használ itthon, hanem saját netet, látom ki van kapcsolva wifi, bekapcsolom, pár másodperc után kidob egy olyan szöveget, hogy nem lehet hálózatot keresni. Eltellik kb. 5 másodperc és megint kiírja, majd ki is kapcsolja wifit.
Ötlet esetleg?Deny
Én a helyedben a telefonod típusának nyitott fórumon próbálkoznék, prohardveren pl. szinte minden telónak van topicja.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Bal oldali oszlop csoportok "menüpont" legalja: "Csoport létrehozása"

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
catattack 3 520
a facebookon az open group hol vagy hogy jelenik meg az adatlapomon?
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Valaki esetleg ért nagyon telefonos wifikhez?
Van egy olyanom, hogy tegnap délutánig tökéletesen ment, erre ma nézem, nem wifit használ itthon, hanem saját netet, látom ki van kapcsolva wifi, bekapcsolom, pár másodperc után kidob egy olyan szöveget, hogy nem lehet hálózatot keresni. Eltellik kb. 5 másodperc és megint kiírja, majd ki is kapcsolja wifit.
Ötlet esetleg?Deny
Néha nekem sem akar hálózatot keresni.
A telefon újraindítása segíteni szokott.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Valaki esetleg ért nagyon telefonos wifikhez?
Van egy olyanom, hogy tegnap délutánig tökéletesen ment, erre ma nézem, nem wifit használ itthon, hanem saját netet, látom ki van kapcsolva wifi, bekapcsolom, pár másodperc után kidob egy olyan szöveget, hogy nem lehet hálózatot keresni. Eltellik kb. 5 másodperc és megint kiírja, majd ki is kapcsolja wifit.
Ötlet esetleg?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Pontosan mi a különbség az ilyen blue-ray lemezek és a sima DVDs filmek között?Most hogy van PS3am gondoltam ki próbálom,de engem nagyon mellbe vágott hogy a blue-ray lemezes filmek gyakorlatilag 3szor annyiba kerülnek mint a normál DVDk(a sima Senna film 2990,míg a blue-rayes változat 7990)Cowboykarcsi
"enyhe" minőségbeli különbség. Ha HD tvd van, akkor megéri kipróbálni, csak vigyázz,mert hamegnézel egy BR filmet,lehet, hogy a dvd minőség már kb. ócskának fog számítani 😛
Nem akarok hülyeségetmondani, de ha jól emlékszem egy sima DVD film 4 giga körül van, míg egy Blue Ray 30+ GB.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Pontosan mi a különbség az ilyen blue-ray lemezek és a sima DVDs filmek között?Most hogy van PS3am gondoltam ki próbálom,de engem nagyon mellbe vágott hogy a blue-ray lemezes filmek gyakorlatilag 3szor annyiba kerülnek mint a normál DVDk(a sima Senna film 2990,míg a blue-rayes változat 7990)Cowboykarcsi
full HD
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Pontosan mi a különbség az ilyen blue-ray lemezek és a sima DVDs filmek között?Most hogy van PS3am gondoltam ki próbálom,de engem nagyon mellbe vágott hogy a blue-ray lemezes filmek gyakorlatilag 3szor annyiba kerülnek mint a normál DVDk(a sima Senna film 2990,míg a blue-rayes változat 7990)

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Valami gebasz lehet vele, mert nekem akkor csinálja ezt, ha valaki mondjuk hozzászól az állapotomhoz. Rányomok, hogy megnézzem, hogy mit írt, és egyszerűen nem tölti be.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha facebookon próbálok valakinek a hivatkozásához vagy állapotához vagy bármihez hozzászólni akkor 99%ban ezt a feliratot adja ki:
Hozzászólás közzététele sikertelen. Try Again

Mi lehet a gond?

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Kinek milyen tapasztalata van a heti 40 óra munka mellett 4 félév msc esti képzés (nem büfé szakon) mennyire bevállalható. Nem cél h 4 félév alatt el is végezzem, de úgy mennyire lehet bírni, mondjuk vizsgaidőszakban meg ilyenek?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Többen írtátok, hogy Motorola Defy-tek van (nekem is)!

Hogyan tudom megoldani, hogy kikapcsolt állapotból bekapcsoljon és ébresszen?

A régi Sony-Ericssonom ezt simán megoldotta, de a Defy-t minden este töltenem kell, mert 2 napot nem biztos, hogy kibírna 😕Egon bá
Android erre nem képes azt hiszem gyárilag. Max. annyit tudsz csinálni, hogy repülési üzemmódba kapcsolod és akkor ugye nem fogad hívásokat, szóval lényegében olyan, mintha ki lenne kapcsolva és a fogyasztása is elenyésző lesz szerintem.Schleck
Köszönöm szépen!!!
több mint 12 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
1. Tudna valaki ajánlani olyan oldalt, ahol normális tribal, maori mintákat lehet találni?

2. Van valakinek kedve és ideje rajzolni nekem egy mintát az általam elmondottak alapján? 😊 Nem lennék hálátlan...

Köszönöm!

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Többen írtátok, hogy Motorola Defy-tek van (nekem is)!

Hogyan tudom megoldani, hogy kikapcsolt állapotból bekapcsoljon és ébresszen?

A régi Sony-Ericssonom ezt simán megoldotta, de a Defy-t minden este töltenem kell, mert 2 napot nem biztos, hogy kibírna 😕Egon bá
Android erre nem képes azt hiszem gyárilag. Max. annyit tudsz csinálni, hogy repülési üzemmódba kapcsolod és akkor ugye nem fogad hívásokat, szóval lényegében olyan, mintha ki lenne kapcsolva és a fogyasztása is elenyésző lesz szerintem.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Többen írtátok, hogy Motorola Defy-tek van (nekem is)!

Hogyan tudom megoldani, hogy kikapcsolt állapotból bekapcsoljon és ébresszen?

A régi Sony-Ericssonom ezt simán megoldotta, de a Defy-t minden este töltenem kell, mert 2 napot nem biztos, hogy kibírna 😕
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Speedfitnesst próbálta már valaki? Vélemények? Nekem a leírtak alapján elég jónak tűnik, mégha nem is olcsó.zavi27
Fluor Tomi nyomja 😀
nem mondanám, hogy látszik rajta, de állítólag nem rossz
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Erről jut eszembe, közben nekem is, másik, de telefonos kérdés:
A Nokia E52-ről miket hallottatok/tapasztaltatok?
Az én ismerőseim körében 2 ember van, akinek van, és utálják nagyon, de nagyjából az a telefon felel meg a telenor mostani kínálatából annak, amit keresek...csabi19
szerintem kurva jo telefon, nekem ilyen van (volt...), es abszolut nem bantam meg, bar a tabletek koraban szerintem tok felesleges mar okostelefonra penzt kolteniJJ
Nekem is E52 van, rossz szavam nincs rá.