Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 699 — Amerikai sportok rajongója
Speedfitnesst próbálta már valaki? Vélemények? Nekem a leírtak alapján elég jónak tűnik, mégha nem is olcsó.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Erről jut eszembe, közben nekem is, másik, de telefonos kérdés:
A Nokia E52-ről miket hallottatok/tapasztaltatok?
Az én ismerőseim körében 2 ember van, akinek van, és utálják nagyon, de nagyjából az a telefon felel meg a telenor mostani kínálatából annak, amit keresek...csabi19
szerintem kurva jo telefon, nekem ilyen van (volt...), es abszolut nem bantam meg, bar a tabletek koraban szerintem tok felesleges mar okostelefonra penzt kolteni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Valami ötlet, hogy msn-be miért jelentkezik be kegyetlenül lassan?Asbee
nem lehet, hogy túl sok mindent kell betöltenie? (smileyk meg ilyenek) vagy az internettel van valami gond? Futtass le egy féregirtót szerintem. (Spyboot vagy Nod)Amadeus91
Nettel nincs gond, vírus sincs, 1-2 plusz smiley van csak.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
Valami ötlet, hogy msn-be miért jelentkezik be kegyetlenül lassan?Asbee
nem lehet, hogy túl sok mindent kell betöltenie? (smileyk meg ilyenek) vagy az internettel van valami gond? Futtass le egy féregirtót szerintem. (Spyboot vagy Nod)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Érintőset nem szeretnék, klasszikus stilusút megint nem viszont ezek a sok gombosak bejönnek külsőre ezért gondolkodtam valami BB-ben. Csak telefonálásra meg sms írásra kell. Néztem C3-mas Nokiat is de az nagyon tucat...JayB
Ha az ár nem számít, akkor a BB 9900 is jó választás lehet. Kicsit drága, de dicsérik nagyon. Vagy a Nokia E6 sem kapott rossz kritikákat.Schleck
Igen az nem lenne rosz de kb 30 ezret szánnék rá, ennyiből kapok hibátlan állapotú alig használt 8520-ast vagy 9000 boldot.JayB
Ha max. 30, akkor szóba jöhet szerintem a Nokia E5-00 is. Mondjuk külseje vagy tetszik valakinek, vagy nem, de egy ismerősöm augusztusban vett egy ilyet és neki nagyon bejött.

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Valami ötlet, hogy msn-be miért jelentkezik be kegyetlenül lassan?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
én üzleti felhasználáson kívül másra nem nagyon vennék BB-t...8520Divat
Érintőset nem szeretnék, klasszikus stilusút megint nem viszont ezek a sok gombosak bejönnek külsőre ezért gondolkodtam valami BB-ben. Csak telefonálásra meg sms írásra kell. Néztem C3-mas Nokiat is de az nagyon tucat...JayB
Ha az ár nem számít, akkor a BB 9900 is jó választás lehet. Kicsit drága, de dicsérik nagyon. Vagy a Nokia E6 sem kapott rossz kritikákat.Schleck
Igen az nem lenne rosz de kb 30 ezret szánnék rá, ennyiből kapok hibátlan állapotú alig használt 8520-ast vagy 9000 boldot.
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Pár napja megmakkant a tweetdeckem. Elindul, de nem tölti be a tweeteket, csak homokórázik. Letöröltem, registryt töröltem, újra leszedtem, de ugyanazt csinálja. Leszedtem egy más hasonló funkciójú programot, de ott se csinál semmit, nem enged belépni. Valami tipp, hogy mi mehetett el?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
C3 tényleg jó de minden embernek az van kb, nincs sok kikötésem mobil ügyben de a tucat telefont nem szeretnék.JayB
Ilyen viszonylag keveseknek van, és a kritériumaidnak is megfelel:

Sobri Jóska
és fél misiből megvan. alap választás.Zsoca
Aki garasoskodik ne válogasson 😊

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ezt mondhatod nekik, de gyakorlatilag legtöbb fősulin, egyetemen beiratkozás dolog nem nagyon fontos, alapból annak tekintenek, amikor nyáron kaptad a levelet, abban is kb. utalgattak arra (vagyis nekem egyetemről igen). Tehát innentől kezdve már mondhatják, hogy október hetedike van, ne ilyenkor szólj, hogy nem vagy aktív, hanem passzív vagy, vagyis nem is jársz oda. Mert eltelt 4-5 hét minden suliban legalább, és nem úgy működik a nem akarok mégse idemenni, hogy nem megyek el.
Helyedben hosszú vitákra készülnek, sok udvariasan megfogalmazott vitával, de nem fogadnék nagy összegben, hogy ezt neked nem kell befizetned.Deny
most meg kaptam egy ajánlott levelet, hogy töröltek a hallgatók közül mert nem iratkoztam be. Sosem voltam Neptunon, a kódomat sem tudom hozzá. Most akkor töröltek de perkáljak?Amadeus91
A kódodat megkaptad levélben valamikor, szóval be tudsz nézni.

Viszont mivel nem aktivizáltad magad, valsz töröltek a listákból. Bürokrácia....Rajna
elvileg neptunon keresztül kéne fizetni, ami ha töröltek kisebb nehézségbe fog ütközni...
továbbra is azt javaslom, h abban a napi 2×15 percben amíg van ügyfélfogadás, menj be a TOra és tőlük érdeklődj. Elvileg többek között pont erre kapják a fizetésüket...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
hádde basszák meg itt 200.000 forintról van szó.Amadeus91
Ezt mondhatod nekik, de gyakorlatilag legtöbb fősulin, egyetemen beiratkozás dolog nem nagyon fontos, alapból annak tekintenek, amikor nyáron kaptad a levelet, abban is kb. utalgattak arra (vagyis nekem egyetemről igen). Tehát innentől kezdve már mondhatják, hogy október hetedike van, ne ilyenkor szólj, hogy nem vagy aktív, hanem passzív vagy, vagyis nem is jársz oda. Mert eltelt 4-5 hét minden suliban legalább, és nem úgy működik a nem akarok mégse idemenni, hogy nem megyek el.
Helyedben hosszú vitákra készülnek, sok udvariasan megfogalmazott vitával, de nem fogadnék nagy összegben, hogy ezt neked nem kell befizetned.Deny
most meg kaptam egy ajánlott levelet, hogy töröltek a hallgatók közül mert nem iratkoztam be. Sosem voltam Neptunon, a kódomat sem tudom hozzá. Most akkor töröltek de perkáljak?Amadeus91
A kódodat megkaptad levélben valamikor, szóval be tudsz nézni.

Viszont mivel nem aktivizáltad magad, valsz töröltek a listákból. Bürokrácia....

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Van valakinek tapasztalata Blackberrykkel? Blackberry 9000 bold avagy Blackberry 8520 curve?JayB
én üzleti felhasználáson kívül másra nem nagyon vennék BB-t...8520Divat
Érintőset nem szeretnék, klasszikus stilusút megint nem viszont ezek a sok gombosak bejönnek külsőre ezért gondolkodtam valami BB-ben. Csak telefonálásra meg sms írásra kell. Néztem C3-mas Nokiat is de az nagyon tucat...JayB
Ha az ár nem számít, akkor a BB 9900 is jó választás lehet. Kicsit drága, de dicsérik nagyon. Vagy a Nokia E6 sem kapott rossz kritikákat.

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
Persze nekünk a kodón is azt mondták,hogy ott kell lenni az évnyitón vagy min, mert ott lesz a beiratkozás. Nem mentem el, mégis oda járok 😛 A főiskolás élet így működik. Ami lényegtelen arra egyesével felhívják az emberek figyelmét, ami fontos lenne azt meg vagy rosszul/hiányosan mondják, vagy nem is mondják 😉fetomy
hádde basszák meg itt 200.000 forintról van szó.Amadeus91
Ezt mondhatod nekik, de gyakorlatilag legtöbb fősulin, egyetemen beiratkozás dolog nem nagyon fontos, alapból annak tekintenek, amikor nyáron kaptad a levelet, abban is kb. utalgattak arra (vagyis nekem egyetemről igen). Tehát innentől kezdve már mondhatják, hogy október hetedike van, ne ilyenkor szólj, hogy nem vagy aktív, hanem passzív vagy, vagyis nem is jársz oda. Mert eltelt 4-5 hét minden suliban legalább, és nem úgy működik a nem akarok mégse idemenni, hogy nem megyek el.
Helyedben hosszú vitákra készülnek, sok udvariasan megfogalmazott vitával, de nem fogadnék nagy összegben, hogy ezt neked nem kell befizetned.Deny
most meg kaptam egy ajánlott levelet, hogy töröltek a hallgatók közül mert nem iratkoztam be. Sosem voltam Neptunon, a kódomat sem tudom hozzá. Most akkor töröltek de perkáljak?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
pedig nokia c3-c5 fasza lett, e széria esetleg?Divat
C3 tényleg jó de minden embernek az van kb, nincs sok kikötésem mobil ügyben de a tucat telefont nem szeretnék.JayB
Ilyen viszonylag keveseknek van, és a kritériumaidnak is megfelel:

Sobri Jóska
és fél misiből megvan. alap választás.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Érintőset nem szeretnék, klasszikus stilusút megint nem viszont ezek a sok gombosak bejönnek külsőre ezért gondolkodtam valami BB-ben. Csak telefonálásra meg sms írásra kell. Néztem C3-mas Nokiat is de az nagyon tucat...JayB
pedig nokia c3-c5 fasza lett, e széria esetleg?Divat
C3 tényleg jó de minden embernek az van kb, nincs sok kikötésem mobil ügyben de a tucat telefont nem szeretnék.JayB
Ilyen viszonylag keveseknek van, és a kritériumaidnak is megfelel:


több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
én üzleti felhasználáson kívül másra nem nagyon vennék BB-t...8520Divat
Érintőset nem szeretnék, klasszikus stilusút megint nem viszont ezek a sok gombosak bejönnek külsőre ezért gondolkodtam valami BB-ben. Csak telefonálásra meg sms írásra kell. Néztem C3-mas Nokiat is de az nagyon tucat...JayB
pedig nokia c3-c5 fasza lett, e széria esetleg?Divat
C3 tényleg jó de minden embernek az van kb, nincs sok kikötésem mobil ügyben de a tucat telefont nem szeretnék.
több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Erről jut eszembe, közben nekem is, másik, de telefonos kérdés:
A Nokia E52-ről miket hallottatok/tapasztaltatok?
Az én ismerőseim körében 2 ember van, akinek van, és utálják nagyon, de nagyjából az a telefon felel meg a telenor mostani kínálatából annak, amit keresek...

Szerk.: Még egy kérdés... A Nokia érintő-és-gombos telefonjai milyenek? Alapból érintő-ellenes vagyok, de ezek valami nagyon hülyének néznek ki...

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Van valakinek tapasztalata Blackberrykkel? Blackberry 9000 bold avagy Blackberry 8520 curve?JayB
én üzleti felhasználáson kívül másra nem nagyon vennék BB-t...8520Divat
Érintőset nem szeretnék, klasszikus stilusút megint nem viszont ezek a sok gombosak bejönnek külsőre ezért gondolkodtam valami BB-ben. Csak telefonálásra meg sms írásra kell. Néztem C3-mas Nokiat is de az nagyon tucat...JayB
pedig nokia c3-c5 fasza lett, e széria esetleg?

|
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Van valakinek tapasztalata Blackberrykkel? Blackberry 9000 bold avagy Blackberry 8520 curve?JayB
én üzleti felhasználáson kívül másra nem nagyon vennék BB-t...8520Divat
Érintőset nem szeretnék, klasszikus stilusút megint nem viszont ezek a sok gombosak bejönnek külsőre ezért gondolkodtam valami BB-ben. Csak telefonálásra meg sms írásra kell. Néztem C3-mas Nokiat is de az nagyon tucat...
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Van valakinek tapasztalata Blackberrykkel? Blackberry 9000 bold avagy Blackberry 8520 curve?JayB
én üzleti felhasználáson kívül másra nem nagyon vennék BB-t...8520

|
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Van valakinek tapasztalata Blackberrykkel? Blackberry 9000 bold avagy Blackberry 8520 curve?
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
hádde basszák meg itt 200.000 forintról van szó.Amadeus91
-beszélj a TO-val, azok mondjuk gondolom ott is köcsögök
-írj a dékánnak
irogasd a kérvényeket, bátyám még olyat is tudott csinálni, ha jól emléxem, h vizsgaidőszak előtt 2 héttel leadott egy tárgyat, és tán még kezelési díjat se kértek tőle. Szóval nem reménytelen.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
ha a neptunon nem nyomtál rá, h jelentkezés az aktív félévre, akkor tuti ki tudod magad dumálni.Zsoca
Nemtom máshol hogy van, de nálunk ha nem nyomsz rá se az aktív, se a passzív félévre, akkor automatikusan aktívra rak. (viszont két "nem nyomás" után kibasz az egyetemről)tenorx
De azért figyelmeztetnek, ha nem nyomtál...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
ha a neptunon nem nyomtál rá, h jelentkezés az aktív félévre, akkor tuti ki tudod magad dumálni.Zsoca
Nálunk elsőbe nem kellett nyomni, csak második félévtől.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
ha a neptunon nem nyomtál rá, h jelentkezés az aktív félévre, akkor tuti ki tudod magad dumálni.Zsoca
Nemtom máshol hogy van, de nálunk ha nem nyomsz rá se az aktív, se a passzív félévre, akkor automatikusan aktívra rak. (viszont két "nem nyomás" után kibasz az egyetemről)