Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Van a GTA San Andreas-ban egy szám amelynek a refrénje:
"OOh, my ex is live in Texas... sálálálálá in Tenesseeeeee"

nem tudjátok mi a címe?Amadeus91
http://lmgtfy.com/?q=gta+san+andreas+oh+my+ex%27s+live+in+texas

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Van a GTA San Andreas-ban egy szám amelynek a refrénje:
"OOh, my ex is live in Texas... sálálálálá in Tenesseeeeee"

nem tudjátok mi a címe?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Kedves ismerősöm az önkormányzatok gazdasági helyzetéről (ami elég gány) ír szakdolgozatot. Nincs esetleg egy jó idézetre tippetek, amivel el lehetne kezdeni?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
oktatok és arra kellene valami, látványos csak plusz melót meg nem akarok generálni magamnak, ezért kérdezem h van e vkinek jó tippje a használatról.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
http://prezi.com/index/

ezt használja vki ?gabtsi
egyik tanárom mindent ebben küld/mutogat órán. megőrülök tőle.
arra egyébként jó, ha egy prezentációt csinálsz, amit te tartasz; tényleg nagyon látványos dolgokat lehet csinálni vele (ráadásul ugye magyar)
viszont ebben küldeni anyagot nem vall a legnagyobb jóarcságra

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
http://prezi.com/index/

ezt használja vki ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Hátha valaki képben van ezekel a dolgokkal. Szükségem lenne a Corel-re. Le is szedtem annak rendje és módja szerint a gyártó oldaláról, ahol a fotosophoz hasonlóan egy teljes, 30 napos verzió van fent, amit később meg is lehet vásárolni. Elkezdi a telepítést, túllép az inicializáláson, aztán jön a kis ablak, ahol el kéne fogadnom a felhasználási feltételeket, de az tök üres, ma gombok feliratai sem látszanak.


Próbáltam kitrükközni, hogy kipipálom, de hiába nyomok az OK-ra, semmi nem történik.
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Lehet rossz helyre írok, de nem tudna valaki eladó vörös - fehér japán akita kan kutyust? Viszonylag elérhető áron.
KösziJC6
Mint a japán zászló? Nem nézne ki hülyén a fehér kutya egy nagy vörös körrel a hátán?!
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ha vörös/fehér borszőlőt kerestél volna, biztos többen jelentkeznek most. 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Lehet rossz helyre írok, de nem tudna valaki eladó vörös - fehér japán akita kan kutyust? Viszonylag elérhető áron.
Köszi
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ha jobbklikket nyomok, rendszeresen elkezd futni elvileg a nero10 express frissítés. nero már nincs a gépemen. mi csinálhatja? víruskeresést csináltam már, nem talált semmitSzobi22
Amikor eltávolítasz egy programot a legritkább esetben tűnik el nyomtalanul. Próbálj valamilyen registry cleanert vagy valami hasonlót

szerk:
de az is lehet, h a nero updatert külön el kell távolítani. Nézd meg a Programs & featuresben, h ott van-e, és ha igen távolítsd el.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Marad a Samsung, mert 40 alatt meg tudom szerezni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azért ha valakinek netán ez az első okostelefonja és nem igen tapizott még sok androidot, annak lehet néhol gond lesz, angol ide vagy oda.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nem szoktam nagyon nyúzni a telefonjaim és néztem, hogy már vannak próbálkozások a magyarosításra. Ha valakinek sikerült ez megköszönném ha írna. Egyre inkább elbizonytalanodok mit vegyek.Matthew99
magyarosítást mindenképpen csak úgy tudsz, ha nem gyári rom-ot raksz rá, azzal meg bukod a garanciát. de egyáltalán nem zavaró szerintem, hogy angol, sőt, legalább nincsenek buta félrefordítások

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Nem szoktam nagyon nyúzni a telefonjaim és néztem, hogy már vannak próbálkozások a magyarosításra. Ha valakinek sikerült ez megköszönném ha írna. Egyre inkább elbizonytalanodok mit vegyek.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Mennyire bírja az akksija?Matthew99
Nagy megterhelés mellett, 100-tól 0-ig, 1.5 nap. Alap használat esetén, "pihentető" üzemmódban, 3 napot biztosan, de lehet 4et is kibír.

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Mennyire bírja az akksija?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Samsung galaxy aceről vélemény? Alternatíva?Matthew99
én inkább a Motorola Defyt ajánlanám. annyi a hátránya, hogy nincs hozzá magyar nyelv, cserébe víz- és ütésálló, és jobb alatta a vas, illetve a kijelző felbontása is 4x akkora, és semmi panaszom nem volt még rá. de az Aceről sem nagyon hallottam még rosszatSzobi22
Igen, az pont ezért van hátrébb a sorban nálam, pedig egyébként jókat írnak róla. Nem is várható hozzá magyarosítás?Matthew99
Aki néz nfl-t, esetleg alapszinten tanult angolt, annak szerintem nem okoz túl nagy problémát a menü. Én is csak jókat tudok mondani róla, a Defy+ meg még állatabb elvileg, annak már a kijelzője is törthetetlen. Biztos vétel lenne, csak még picit fent van az ára (72k), 3 hónap múlva már nagyon korrekt áron meglehet venni szvsz.

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Samsung galaxy aceről vélemény? Alternatíva?Matthew99
én inkább a Motorola Defyt ajánlanám. annyi a hátránya, hogy nincs hozzá magyar nyelv, cserébe víz- és ütésálló, és jobb alatta a vas, illetve a kijelző felbontása is 4x akkora, és semmi panaszom nem volt még rá. de az Aceről sem nagyon hallottam még rosszatSzobi22
Igen, az pont ezért van hátrébb a sorban nálam, pedig egyébként jókat írnak róla. Nem is várható hozzá magyarosítás?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Samsung galaxy aceről vélemény? Alternatíva?Matthew99
én inkább a Motorola Defyt ajánlanám. annyi a hátránya, hogy nincs hozzá magyar nyelv, cserébe víz- és ütésálló, és jobb alatta a vas, illetve a kijelző felbontása is 4x akkora, és semmi panaszom nem volt még rá. de az Aceről sem nagyon hallottam még rosszat

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Samsung galaxy aceről vélemény? Alternatíva?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ha jobbklikket nyomok, rendszeresen elkezd futni elvileg a nero10 express frissítés. nero már nincs a gépemen. mi csinálhatja? víruskeresést csináltam már, nem talált semmit

több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
szvsz így nem. Itt nem csak áram 'folyik', kezelni kell, hogy 2 IP cím van a hálózati eszköz mögött. Ha egy xover kábellel összekötöd hálózatba a 2 gépet, és az egyiknek van internet elérése akkor megoldható. Ha a hálókártya fel van készítve ilyenre lehet h nem is kell keresztkötésű kábel, hanem elég a sima ethernet is.

Amúgy időben megbontani egy kábelt, leágazni, stb ha lehetséges időben energiában se rövidebb, mint routert venni. Ja erre amúgy elég a switch is.Black_Adder
Xover kábelem van, és azt gondoltam megbontani. De azt mondod, hogy gépből gépbe átkötve ezt a kábelt elviekben megy? Vagy valamit félreértettem?Vadkender
Ha megtudod csinálni, h egyik gép csatlakozik az internethez és hozzá van kötve egy másik Xoverrel, akkor megoldható. A nehézség az, h általában csak 1 ilyen csatlakozót tudsz bekötni, tehát max WIFIn keresztül érheted így el a netet.

szerk: de simán lehet h van valami Y csatlakozó az ilyen esetekreBlack_Adder
Az volt a baj, hogy ugye ahol kapja a netet, nincs több kimenet. Én meg úgy tudtam hogy ha gépből kötök gépbe, nem működik. De akkor érdemes lesz először ezt kipróbálni, hisz egyszerű, és szétbarmolnom se kell mindent. Ha meg nem működik, akkor nincs más választás mint egy router. Köszönöm szépen a gyors segítséget.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
szvsz így nem. Itt nem csak áram 'folyik', kezelni kell, hogy 2 IP cím van a hálózati eszköz mögött. Ha egy xover kábellel összekötöd hálózatba a 2 gépet, és az egyiknek van internet elérése akkor megoldható. Ha a hálókártya fel van készítve ilyenre lehet h nem is kell keresztkötésű kábel, hanem elég a sima ethernet is.

Amúgy időben megbontani egy kábelt, leágazni, stb ha lehetséges időben energiában se rövidebb, mint routert venni. Ja erre amúgy elég a switch is.Black_Adder
Xover kábelem van, és azt gondoltam megbontani. De azt mondod, hogy gépből gépbe átkötve ezt a kábelt elviekben megy? Vagy valamit félreértettem?Vadkender
Ha megtudod csinálni, h egyik gép csatlakozik az internethez és hozzá van kötve egy másik Xoverrel, akkor megoldható. A nehézség az, h általában csak 1 ilyen csatlakozót tudsz bekötni, tehát max WIFIn keresztül érheted így el a netet.

szerk: de simán lehet h van valami Y csatlakozó az ilyen esetekre

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
szvsz így nem. Itt nem csak áram 'folyik', kezelni kell, hogy 2 IP cím van a hálózati eszköz mögött. Ha egy xover kábellel összekötöd hálózatba a 2 gépet, és az egyiknek van internet elérése akkor megoldható. Ha a hálókártya fel van készítve ilyenre lehet h nem is kell keresztkötésű kábel, hanem elég a sima ethernet is.

Amúgy időben megbontani egy kábelt, leágazni, stb ha lehetséges időben energiában se rövidebb, mint routert venni. Ja erre amúgy elég a switch is.Black_Adder
Xover kábelem van, és azt gondoltam megbontani. De azt mondod, hogy gépből gépbe átkötve ezt a kábelt elviekben megy? Vagy valamit félreértettem?


Vadkender on Twitter