Kerékpár

23 feliratkozó

7 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 944 — Kinek mit intézett a kormánya
 www.procyclingstats.com/race/ceratzit-challenge-by-la-vuelta/2024/stage-4/live

Blanka szerencsére elől, bár Vos is
8 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 944 — Kinek mit intézett a kormánya
8 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trikó maradt, 1 mp az előny Vos előtt.
gabokocka
Hála az etap közbeni részhajránál begyűjtött 2 mp-es jóváírásnak.

Azt mondta az etap után, hogy eléggé fáradtnak érezte magát 30 Km után és kicsit fáj a háta. Így még nagyobb dolog, hogy megtartotta a trikót. És a pontversenyben is vezet amúgy, ahogy néztem.
8 napja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Trikó maradt, 1 mp az előny Vos előtt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
9 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát ez valami elképesztően nagy siker!
9 napja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
A következő két szakaszon reálisan megőrizhető a trikó, utána már neccesebb.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
9 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 944 — Kinek mit intézett a kormánya
Megnéztem azt az órát, amit adott az Euro
Sajna 2 és 3 kili közt volt 2 bukás is, a második elég nagy volt
9 napja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 443 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Blanka pirosban és sehol senki? <3
gabokocka
Lassan olimpiai éremmel kell számolni, zseniális a csajszi!
9 napja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 618 — Bla, bla, bla
Blanka pirosban és sehol senki? <3
gabokocka
Zsííííír, most látom csak
zacknorb
Mennyire komoly teljesítmény már!!! 👑



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
9 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 944 — Kinek mit intézett a kormánya
Blanka pirosban és sehol senki? <3
gabokocka
Zsííííír, most látom csak
9 napja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Blanka pirosban és sehol senki? <3

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
17 napja
jr79 New England Patriots 71
Beharangozták hogy megszűnik az Eurosport palyer-re az éves előfizetés ami 25 EUR volt, és helyette havi lesz 5 EUR/hó ért.
Nem nyúltam hozzá, és levonta az éveset, és 2025-től írja csak a 5 EUR/hó-t
Akinek van, és szeretné megtartani az évest, nem érdemes hozzányúlni, mert kap még egy évet "kedvezményesen".
Nomac
Nos, úgy tűnik, hogy hamarosan megszűnik az önálló Eurosport előfizetés és a (HBO) MAX lesz helyette.

Szabó Gábor: "Azért szűnt meg (az éves Eurosport előfizetés) ideiglenesen mert indul a MAX és az lesz a streaming csatornánk"

Jó nagy szívás, mert az Eurosport így egy kiegészítő csomag lesz a Max mellé, összesen (minimum, havonta) 4000 forintért.

 hu.ign.com/hbo-max/95041/news/breaking-megvan-mennyibe-fognak-kerulni-a-max-kulonbozo-csomagjai-nalunk
17 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 944 — Kinek mit intézett a kormánya
Na, Pogi ezt már most lezárta? 😀
25 napja
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 770 — 49ers GM
hát, ezért kell a célvonalig nyomni és nem méterekkel a cél előtt már kezet feltenni és fejet fogni a nagy örömben..
bogjosi
Lehet, hogy ő nem Amstelt akart nyerni, hanem az örökkévalóságig bekerülni minden szilveszteri összefoglalóba. Mission accomplished 😊

25 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 944 — Kinek mit intézett a kormánya
Mondanám hogy NŐK, de ezt a srácok is eljátszották kismilliószor 😀
25 napja
bogjosi New England Patriots 1 187
hát, ezért kell a célvonalig nyomni és nem méterekkel a cél előtt már kezet feltenni és fejet fogni a nagy örömben..
szerk1: visszajátszásból kivehető volt, hogy mivel full balról indult Wiebes, így csak jobbra nézett hátra, mert nem hitte, hogy balról fogják lehajrázni..

és ez már a vége volt az örömködésnek:




Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
25 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 944 — Kinek mit intézett a kormánya
Női Amstel nagy részét neutralizálták, mert egy biztosító motorost elütött egy kocsi és kórházba szállították.

Most kezd az élő kb 45 kili
28 napja
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Most látom Kämnat elütötték Tenerifén… már nincs intenzíven, és jól lesz, de nem biztos hogy visszatér és hogy akkor milyen lesz
Heisman nádor
Mostanában nagyon sok ilyen történik...
28 napja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 762 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Most látom Kämnat elütötték Tenerifén… már nincs intenzíven, és jól lesz, de nem biztos hogy visszatér és hogy akkor milyen lesz

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 944 — Kinek mit intézett a kormánya
Így azért Pogacar simán ramehet a Giro Tour duplára is akár
FLZOLI
Hát láttunk már orvosi csodákat
Toca
Meg idén elég sok bukást és sérülést sajna
1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 18 700 — Vikings fan
Így azért Pogacar simán ramehet a Giro Tour duplára is akár
FLZOLI
Hát láttunk már orvosi csodákat
1 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 11 850 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Így azért Pogacar simán ramehet a Giro Tour duplára is akár

1 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 770 — 49ers GM
Értem én, hogy MvdP ufó, de azért hogy 60-nal a vége előtt kompletten feladja az egész élcsoport a versenyt, azt én nem tudom elfogadni. Elég, ha a csávó elindul, és máris mindenki húzza a féket, mert “ha én üldözöm és elfáradok, akkor nem leszek 2.”.
somoskovig
Eleg komoly pontokat osztanak az első 10-ben.
Semmi értelme meghalni egy 20-nak lenni.
Toca
Értem, meg idegenben jó az x is, de nem gondolom, hogy egy Pedersen, Laporte, Kung, stb szintnek számítana az, hogy 9. vagy 17. helyen végeznek.

1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 18 700 — Vikings fan
Értem én, hogy MvdP ufó, de azért hogy 60-nal a vége előtt kompletten feladja az egész élcsoport a versenyt, azt én nem tudom elfogadni. Elég, ha a csávó elindul, és máris mindenki húzza a féket, mert “ha én üldözöm és elfáradok, akkor nem leszek 2.”.
somoskovig
Eleg komoly pontokat osztanak az első 10-ben.
Semmi értelme meghalni egy 20-nak lenni.
1 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 770 — 49ers GM
Értem én, hogy MvdP ufó, de azért hogy 60-nal a vége előtt kompletten feladja az egész élcsoport a versenyt, azt én nem tudom elfogadni. Elég, ha a csávó elindul, és máris mindenki húzza a féket, mert “ha én üldözöm és elfáradok, akkor nem leszek 2.”.