Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Menchovot megverné szerintem a sok hegyibefutó/kevés időfutam miatt. Schlecket persze nem. 😉F.Schleck
Na ja, de Schlecknek és Menchovnak egyértelműen a TdF-re volt tervezve a szezonjuk, Samu meg sokszor el se indult a TdF-en, általában a Vuelta a fő versenye, és a Vuelta győzelmet lehet többre értékelné, mint a TdF dobógot. Ez a különbség.
2 hónap alatt 2 nagy körversenyen nem lehet 100%os formában lenni, és ha Schleck a Vueltát részesített volna előnyben, mindenki nagyot nézett volna. bár így utólag lehet, h jobban járt volna...Black_Adder
Samunak is a TdFre volt kiélezve, hiszen Vueltán el sem indul, Menchovnak meg az utóbbi években nem a TdF volt a főcél...
amúgy Franknak akár jól is kijöhet ez a bukás a Tour elején, bőven formába lendülhetett ennyi idő alatt, bár ő az igazán nagy hegyeknél közel sem képvisel akkora erőt mint az öccse... viszont jóval robbanékonyabb mint Andy...eaglesmcnabb
Közben szerekesztettem, h egyértelműbb legyen. De a lényeg, idén a TdF-re volt élezve Samu, de senki nem botránkozott volna meg, ha el se indul rajta /*mint általában*/, ellentétben mondjuk Schleckkel.
És én nem is értem, h miért nem a Vueltára készült, amit Valverde hiányában akkora eséllyel nyerhetett volna meg, mint amekkora eséllyel TdF-en dobogóra állhatott volna...
Frank viszont tényleg formába lendülhet, de nem tudom mennyivel jobb egy bukásból visszatérni, mint a tdf fáradalmait kipihenni... Az első héten kiderül

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
ha Menchov és Andy olyan formában lenne mint a Touron akkor nem 😀
én tippem : Schleck-Menchov-Nibali
ezt szeretném: Schleck-Schleck-Sastreeaglesmcnabb
Menchovot megverné szerintem a sok hegyibefutó/kevés időfutam miatt. Schlecket persze nem. 😉F.Schleck
Na ja, de Schlecknek és Menchovnak egyértelműen a TdF-re volt tervezve a szezonjuk, Samu meg sokszor el se indult a TdF-en, általában a Vuelta a fő versenye, és a Vuelta győzelmet lehet többre értékelné, mint a TdF dobógot. Ez a különbség.
2 hónap alatt 2 nagy körversenyen nem lehet 100%os formában lenni, és ha Schleck a Vueltát részesített volna előnyben, mindenki nagyot nézett volna. bár így utólag lehet, h jobban járt volna...Black_Adder
Samunak is a TdFre volt kiélezve, hiszen Vueltán el sem indul, Menchovnak meg az utóbbi években nem a TdF volt a főcél...
amúgy Franknak akár jól is kijöhet ez a bukás a Tour elején, bőven formába lendülhetett ennyi idő alatt, bár ő az igazán nagy hegyeknél közel sem képvisel akkora erőt mint az öccse... viszont jóval robbanékonyabb mint Andy...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ha Samu most itt lenne, olyan formában, mint a tdf-en, akkor megnyerné...
Black_Adder
ha Menchov és Andy olyan formában lenne mint a Touron akkor nem 😀
én tippem : Schleck-Menchov-Nibali
ezt szeretném: Schleck-Schleck-Sastreeaglesmcnabb
Menchovot megverné szerintem a sok hegyibefutó/kevés időfutam miatt. Schlecket persze nem. 😉F.Schleck
Na ja, de Schlecknek és Menchovnak egyértelműen a TdF-re volt tervezve a szezonjuk, Samu meg sokszor el se indult a TdF-en, általában a Vuelta a fő versenye, és a Vuelta győzelmet lehet többre értékelné, mint a TdF dobógot. Ez a különbség.
2 hónap alatt 2 nagy körversenyen nem lehet 100%os formában lenni, és ha Schleck a Vueltát részesített volna előnyben, mindenki nagyot nézett volna /*bár így utólag lehet, h jobban járt volna...*/, míg Samunál számomra az a meglepő, h Valverde hiányában, nem próbálja végre begyűjteni azt a nagykör-győzelmet, ami azért lassan kijárna neki...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ha Samu most itt lenne, olyan formában, mint a tdf-en, akkor megnyerné...
Black_Adder
ha Menchov és Andy olyan formában lenne mint a Touron akkor nem 😀
én tippem : Schleck-Menchov-Nibali
ezt szeretném: Schleck-Schleck-Sastreeaglesmcnabb
Menchovot megverné szerintem a sok hegyibefutó/kevés időfutam miatt. Schlecket persze nem. 😉

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Ha Samu most itt lenne, olyan formában, mint a tdf-en, akkor megnyerné...
Black_Adder
ha Menchov és Andy olyan formában lenne mint a Touron akkor nem 😀
én tippem : Schleck-Menchov-Nibali
ezt szeretném: Schleck-Schleck-Sastre

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ha Samu most itt lenne, olyan formában, mint a tdf-en, akkor megnyerné...

Nélküle:
My wish: Sastre-Mosquera-Schleck
My Tip: Menvhov-Schleck-Nibali

Az 1. szakaszon a Caisse d'Epargne-tól várok nagy időt a Saxo-n kívül...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
elég jó csapattal megyünk a Vueltára. Lesz sok segítője Antonnak. Txurruka, Egoi Martinez, Verdugo, Intxausti.
Ejj ha Samunak ilyen csapata lett volna a TDF-en, akkor megvan a dobogó 😕
Nembaj. Mencsovban benne van egy Tour, Sastreban dettó. Talán Frank Schlek lehet jó, hamár a tourt hamar fel kellett adnia.

Dobogóra várom valamelyik baszkot, esetleg még szebb is lehet
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Nézegettem az odds-okat, a fogadóirodák szerint a F.Schleck-Menchov duó a legesélyesebb a győzelemre...
őket követi Igor Anton, Nibali, és Andy Schleck...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A Garmin és a Cervelo 2011ben egyesül és Garmin-Cervelo néven indulnak.
Ha ez azt jelenti, h nem lesz több Farraros Transitions reklám már megérte 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Még lehet jelentkezni a Vuelta fantasy játékra. Akit érdekel az itt találja az adatokat: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=3580#p3580

Gyertek minél többen! 😊

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
közben Frank barátunk megnősült...
http://frankschleckofficial.com/article/fr%C3%A4nk-married-girlfriend-martine

kiváncsi vagyok hogy fogja bírni a meleget a Vueltán...

közben Bennati+Monfort+Poosthuma is az új luxemburgi csapat fele tart... alakul a csapat, szépen bővül a névsor...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Egy érdekes cikk, egykori kedvencemről...

http://sportgeza.hu/sport/bringa/2010/08/25/ullrich_nem_vagyok_alkoholista/

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Pár hete volt egy előzetes vuelta roster.

Ehhez képest:

Cervélo TestTeam for the Vuelta a España:
Theo Bos
Iñigo Cuesta
Philip Deignan
Stefan Denifl
Xavier Florencio
Thor Hushovd
Oscar Pujol
Xavier Tondo
Carlos Sastre
Reserve: Roger Hammond

Változás: Pujol bekerült Hammond helyére.

Footon-Servetto:
Rafael Valls
Manuel Cardoso
Alberto Benítez
Arkaitz Durán
David Gutiérrez Gutiérrez
Enrique Mata
Giampaolo Cheula
Martin Pedersen
David Vitoria

Változás: Martin Perdersen került be Aitor Perez Arrieta helyére

Nincs még teljes keret hirdetve a Cofidisnél, de az már biztos, h Taaramae visszalépett. Ha minden igaz Minard fog helyette indulni. Ez esetben a lineup:
Samuel Dumoulin (Fra)
Tony Gallopin (Fra)
Christophe Kern (Fra)
Arnaud Labbe (Fra)
David Moncoutie (Fra)
Rémi Pauriol (Fra)
Nico Sijmens (Bel)
Sebastien Minard (Fra)
Romain Zingle (Bel)

szerk:
HTC-Columbia for Vuelta a España: Lars Bak (Den); Mark Cavendish (GB); Bernhard Eisel (Aut), Matt Goss (Aus), Hayden Roulston (NZ), Konstantsin Sivtsov (Byl), Tejay Van Garderen (USA); Martin Velits (Svk), Peter Velits (Svk).

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Samuel Sanchez nem indul a Vueltán... 😕 Igor Antón lehet az első számú emberük összetett szempontjából. Sík szakaszokon pedig Verdugo számíthat a csapattársai segítségére a mezőnyhajráknál.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
éljen az EPO