Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
http://www.nemzetisport.hu/kerekpar/kerekpar-tiltott-szert-talaltak-alberto-contador-szervezeteben-2046880/
ejnyebejnye
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Véget érthet az Operation Puerto
200 mintából 50et tudtak azonosítani, köztük Ulrich, Basso, Valverde. A többiek fellélegezhetnek, de jobb is h vége lesz

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Di Luca büntetését csökkenthetik. 2011 júniusában amúgy is lejárna, egyébként a Geox érdeklődik iránta (Sastre + Menchov van már ott) Én remélem, h visszatér, azon kevés olasz kerékpáros között van, akiket nagyon birok.

Unzue továbbra is támogatja Valverdét Kicsit elfogult vagyok, mert az egyik kedvenc versenyzőm volt, még a Kelme-s pályafutása miatt, de szvsz egy csapatfőnöktől az a normális amit Unzue csinál. Anno engem meglepett, h Basso alól hogy kihátrált Riis, nem is tetszett...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Mosquera->Vacansoleil
Erős kis csapat lesz az Riccóval és Mosquerával. A Xacobeo igazgatója egyébként visszavonult. Szép búcsú lett volna a győzelem...Black_Adder
Ha csak Riccora nem szállnak rá megint a ellenőrök....
A jövő évben nagyon erős csapatok lesznek, valakik még tovább erősödtek és sok közepes és kisebb csapat is megerősödött. Garmin, Geox, Vacansoleil, hogy csak azokat említsem akik eddig nem voltak a csúcson( najó a Garmin talán kivétel),

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Mosquera->Vacansoleil
Erős kis csapat lesz az Riccóval és Mosquerával. A Xacobeo igazgatója egyébként visszavonult. Szép búcsú lett volna a győzelem...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
VÉghre nem csak Girót nyer egy olasz. Ez nagyon kellett az olasz kerékpársportnak sztem. Grat Nibalinak.Soldados
A franciák most elsírják magukat 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
VÉghre nem csak Girót nyer egy olasz. Ez nagyon kellett az olasz kerékpársportnak sztem. Grat Nibalinak.Soldados
Jah, szép volt, annak ellenére nyert, hogy érződött, hogy a hegyen erősebbek nála a spanyolok, de mindig tartotta a tempót, abszolút megérdemli.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
VÉghre nem csak Girót nyer egy olasz. Ez nagyon kellett az olasz kerékpársportnak sztem. Grat Nibalinak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
De jó kis szakasz volt ez így 😊
Grat Nibali, nagyot küzdött

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Grat Nibalinak és max respect Mosqueranak.
Jó kis vuelta volt a szar közvetítés ellenére is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
catattack 3 520
http://www.origo.hu/sport/egyeb/kerekpar/20100918-vuelta-cancellara-fakepnel-hagyta-csapatat.html
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na Nibalinak sikerült egy picit hozzátenni, de biztonságban így sincs. De azért jobban hangzik az 50 mp, mint a 38. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Azért szeretnék már egyszer olyat látni, hogyha vkinek 50 mp a hátránya az utolsó valamire való szakasz előtt és van még 3 nagy hegy, akkor már bekezd az első hegyen, folytatja a 2.-on, és a 3.-on ami a csövön kifér... 😊

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na Nibali csak egy hegyet kell kibírnod, ráadásul csak Mosquerával szemben, illene ezt a 39 mp-t megtartani.

És ahogy az várható volt, Schleck és Rodriguez is lefőtt az ITT-n. 😊Soldados
Na Mosquera csak egy hegyen kell oda tenned magad, ráadásul csak Niballival szemben, illene azt a 19mp-t ráverni és akkor egy 20mp-s jóváírással meg is lehet a győzelem. Hajrá!

Amúgy Rodriguez élete Cronoját mente, sosem közelítette még ennyire meg a top 100-at 😊Black_Adder
Hát igen, minden nézőpont kérdése. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Na Nibali csak egy hegyet kell kibírnod, ráadásul csak Mosquerával szemben, illene ezt a 39 mp-t megtartani.

És ahogy az várható volt, Schleck és Rodriguez is lefőtt az ITT-n. 😊Soldados
Na Mosquera csak egy hegyen kell oda tenned magad, ráadásul csak Niballival szemben, illene azt a 19mp-t ráverni és akkor egy 20mp-s jóváírással meg is lehet a győzelem. Hajrá!

Amúgy Rodriguez élete Cronoját mente, sosem közelítette még ennyire meg a top 100-at 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na Nibali csak egy hegyet kell kibírnod, ráadásul csak Mosquerával szemben, illene ezt a 39 mp-t megtartani.

És ahogy az várható volt, Schleck és Rodriguez is lefőtt az ITT-n. 😊Soldados
Oszinten szolva, Nibali teljesitmenye is csalodast kelto.. a malor ellenere is. Tondo ad neki fel percet, Sastre 8 mp-vel veri.. ez nem szep.
Egyedul Mosquera ment nagyot (most a totalis freak Menchov-Velits, WTF duot nem szamitva) - sztem igy mar igencsak a spanyolnak all a Vuelta. O volt az aki a multkor is bezuzta az olaszt tamadasaval..

Es nyertem volna egy sort Rajnatol, siman 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na Nibali csak egy hegyet kell kibírnod, ráadásul csak Mosquerával szemben, illene ezt a 39 mp-t megtartani.

És ahogy az várható volt, Schleck és Rodriguez is lefőtt az ITT-n. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Tehetnek minden szakasz végére hegyibefutót, de amíg ilyen ótvar a közvetítés színvonala, addig úgysem tudja felvenni a versenyt a Vuelta a Tourral.

Menchov pedig visszakapta a széltől azt, amit a giro-n elvett tőle.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Alonsonak hétvégén ügyesebben cserélték le a kerekét, mint most Nibalinak...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Joaquin Rodriguez top10 időfutammenő, csak hátulról 😀
Igaz sosem kellett még nagyot mennie, sosem ment még vörös trikóban, de az esélyesek közül messze a legszarabb...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Nem teszek sört mert totál irreleváns, másodpercek fognak dönteni és mindegy is 😀

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Frank sztem jobb kronót fog menni mint Joaquin R (szvsz a spanyol min. 2 percet kap majd Nibalitól, Frank mondjuk 1-1.5-et), szóval továbbra is az olasznak áll.. de még a Bola del Mundon megcsíphetik.Igor
Rodriguez tud menni kronón ha nagyon kell, mondjuk a 2 perc nálam is reális, de szerintem Frankot elverheti.Rajna
teszünk rá egy sört? 😀 mostanában Frank is sokat javult...
bár mindegy, Nibali úgyis tönkrever mindenki mást az élmezőnyben.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Frank sztem jobb kronót fog menni mint Joaquin R (szvsz a spanyol min. 2 percet kap majd Nibalitól, Frank mondjuk 1-1.5-et), szóval továbbra is az olasznak áll.. de még a Bola del Mundon megcsíphetik.Igor
Rodriguez tud menni kronón ha nagyon kell, mondjuk a 2 perc nálam is reális, de szerintem Frankot elverheti.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Frank sztem jobb kronót fog menni mint Joaquin R (szvsz a spanyol min. 2 percet kap majd Nibalitól, Frank mondjuk 1-1.5-et), szóval továbbra is az olasznak áll.. de még a Bola del Mundon megcsíphetik.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Sosem gondoltam volna, hogy egyszer egy olasznak fogok szurkolni, de megtörtént, mivel szegény Frank-nak a hétvége után végképp meszeltek.gerle
nem tudom milyen Rodriguez időfutamban, de szerintem még nincs veszve minden, Frank most kezd formába lendülni, a többieknek meg most kezd megjelenni a hosszú szezon a lábakban...
mondjuk lehet hogy csak az elfogultság beszél belőlem, de az utolsó előtti szakaszon még történhet bármi...eaglesmcnabb
rodrigueznek nem erőssége a TT, mint ahogy Mosqueranak sem. Ezen felül még az adhat reményt, hogy Frank emberfeletti kronót a ment a svájci körön 😉gerle
én is ebből indultam ki... és az utolsó hegyi szakaszon, előreláthatólag Mosquera, és Rodriguez is fogja támadni Nibalit, aki ma nagyon elfogyott a végére...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!