Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igazából a mai szakasz arra volt jó, hogy tényleg háromesélyesre szűkült a viadal: Antón, Rodriguez és Nibali.

Nem hiném, hogy F. Schlecknek 1:47-ről van visszaút, vagy Sastrének 2:11-ről. Ez hármas viadal lett, ők ma is együtt értek célba, és összesen 2 mp van közöttük. Én Nibali mellett vagyok. 😊Soldados
Ha számít vmit én is. 😊 Frank végleg lefőtt...roniadi
Mindenki hogy mondta, hogy Isten se menti meg őket, hogy végre Grand Tourt nyerjenek, de bebizonyosodik, hogy még mindig nem elég jók hozzá. (Andy érthető, de Franck...)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Igazából a mai szakasz arra volt jó, hogy tényleg háromesélyesre szűkült a viadal: Antón, Rodriguez és Nibali.

Nem hiném, hogy F. Schlecknek 1:47-ről van visszaút, vagy Sastrének 2:11-ről. Ez hármas viadal lett, ők ma is együtt értek célba, és összesen 2 mp van közöttük. Én Nibali mellett vagyok. 😊Soldados
Ha számít vmit én is. 😊 Frank végleg lefőtt...

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igazából a mai szakasz arra volt jó, hogy tényleg háromesélyesre szűkült a viadal: Antón, Rodriguez és Nibali.

Nem hiném, hogy F. Schlecknek 1:47-ről van visszaút, vagy Sastrének 2:11-ről. Ez hármas viadal lett, ők ma is együtt értek célba, és összesen 2 mp van közöttük. Én Nibali mellett vagyok. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Knézynek sikerült felidegelnie. Az h 10 év alatt nem sikerült megtanulnia h hogyan kell ejteni a spanyol neveket elmegy. Sastre 2szeres vuelta győztesnek tekintése akár jó pont is lehetne, de amennyit ma is bénázott. Serafin Martinezt úgy összekeverte Mosquera-val, h rajta eleve a pöttyös trikó volt, h Txurrukát tartotta esélyesnek az Euskatelből... Kicsit most elegem lett belőle.
Remélem holnap lesz Sipi

Btw az összetett elég szoros az élen 😀, és most Sastre is nagyot küzdött 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Cancellara eladó 3 millióért
Nem lepne meg, ha a Schleck csapatban kötne ki...Black_Adder
Azért ez iszonyat nagy pénz kerékpárkörökben. Nem tudom, hogy fizettek-e már valaha valakiért ennyi zsét. Mindenesetre nagyon örülnék ha a 3 kedvenc versenyzőm továbbra is egy csapatban tekerne.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Petacchi pályafutása 20. győzelmét aratta a Vueltán! :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Cancellara eladó 3 millióért
Nem lepne meg, ha a Schleck csapatban kötne ki...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha jol latom, meg senki nem irta... RIP Fignon! Bar eloben sosem lattam, videorol volt szerencsem hozza.. es a legendas LeMond elleni idofutamat mindig szoktak mutatni.

Sztem Nibali vs. Rodriquez lesz a gyoztes.. mindkettot kedvelem, szoval barki nyerhet 😊
A baszkok mindig elszallnak, Menchov pedig orok luzer; es az idei idofutam nem a vegen van, igy a Bola del Mundo-n sztem szetzuzzak, megha esetleg at is venne a trikot addigra.Igor
Khmm. Mencsovot azért nem tartaném örök lúzernek a 2 Vuelta és 1 Giro-diadalával...Soldados
Ok jogos.. nagyon a Tourbol indultam ki. Most eszembe se jutott elsore, de amikor befejezte a Vueltat, eddig mindig megnyerte 😉 (2/2), es a Gironal is egy 1+5. hely.. ez valoban eleg hatekony.
De azert jelzem, mar most 1:10 hatranya van (mert ugye szait a sprint is..), szoval szamomra nem tunik annyira eselyesnek.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha jol latom, meg senki nem irta... RIP Fignon! Bar eloben sosem lattam, videorol volt szerencsem hozza.. es a legendas LeMond elleni idofutamat mindig szoktak mutatni.

Sztem Nibali vs. Rodriquez lesz a gyoztes.. mindkettot kedvelem, szoval barki nyerhet 😊
A baszkok mindig elszallnak, Menchov pedig orok luzer; es az idei idofutam nem a vegen van, igy a Bola del Mundo-n sztem szetzuzzak, megha esetleg at is venne a trikot addigra.Igor
Khmm. Mencsovot azért nem tartaném örök lúzernek a 2 Vuelta és 1 Giro-diadalával...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha jol latom, meg senki nem irta... RIP Fignon! Bar eloben sosem lattam, videorol volt szerencsem hozza.. es a legendas LeMond elleni idofutamat mindig szoktak mutatni.

Sztem Nibali vs. Rodriquez lesz a gyoztes.. mindkettot kedvelem, szoval barki nyerhet 😊
A baszkok mindig elszallnak, Menchov pedig orok luzer; es az idei idofutam nem a vegen van, igy a Bola del Mundo-n sztem szetzuzzak, megha esetleg at is venne a trikot addigra.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na igor anton be is húzta a FALat 😊
Baszk power jee.haromt
Schleckék most se fognak nyerni semmit. 😊 Viszont Igor antón sztem megnyerheti ezt a Vueltát.Soldados
Eddig úgy tűnik, hogy van esély Anton győzelmére, mondjuk Nibalitól sokat fog kapni a hosszú ITT-n, de ha Rodriguezzel leszakítják Nibalit a hegyen, akkor összeszedhetnek akkora előnyt, hogy azt az olasz ne tudja behozni az ITT-n. Bár szeritnem Menchov még mindig a legesélyesebb.DODO92
Az eddigiek alapján Anton, Rodriguez és Nibali lehet esélyes. Továbbá Menmcsovra a kiváló ITT-je miatt figyelni kell, itt akár ez a megbújós taktikája eredményre is vezethet, de szvsz őt azért meg fogják verni vmelyik hegyen annyira, hogy ne nyerhessen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Na igor anton be is húzta a FALat 😊
Baszk power jee.haromt
Schleckék most se fognak nyerni semmit. 😊 Viszont Igor antón sztem megnyerheti ezt a Vueltát.Soldados
Eddig úgy tűnik, hogy van esély Anton győzelmére, mondjuk Nibalitól sokat fog kapni a hosszú ITT-n, de ha Rodriguezzel leszakítják Nibalit a hegyen, akkor összeszedhetnek akkora előnyt, hogy azt az olasz ne tudja behozni az ITT-n. Bár szeritnem Menchov még mindig a legesélyesebb.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na igor anton be is húzta a FALat 😊
Baszk power jee.haromt
Schleckék most se fognak nyerni semmit. 😊 Viszont Igor antón sztem megnyerheti ezt a Vueltát.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na igor anton be is húzta a FALat 😊
Baszk power jee.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
27%os befutó rulez 😀
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
a Saxoban több volt, csak Frankot be kellett várni...de így sem rossz...
tudtam hogy kéne a columbiába is valaki...na sebaj, a hegyekre építkezek majd úgyis...

amúgy szerintem Cancellara egyedül bejött volna a 10 hely környékére 😀eaglesmcnabb
Szerintem ha nem szóltak volna rá Fabian fülére, amikor ő vezetett, hogy ne szakítsa le a többieket akkor egyedül bejött volna az első helyre. Azért ő időfutamban király, macskakövet elég jól bírja, hegyen és síkon pedig egyaránt brutális tempót diktál.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
a Saxoban több volt, csak Frankot be kellett várni...de így sem rossz...
tudtam hogy kéne a columbiába is valaki...na sebaj, a hegyekre építkezek majd úgyis...

amúgy szerintem Cancellara egyedül bejött volna a 10 hely környékére 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Na ez a vuelta is jól kezdődik 😕

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Basszus, a Garmin csak 4. Pedig majdnem biztos voltam benne, hogy ők nyerik és egy csomó embert tettem be tőlük. Nah, nem túl jó kezdés a fantasyban.

több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Szerintem a Garmin 14 perc alá fog jutni, ha a Columbia ilyen jó időt ment.
több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Még el sem kezdődött, már felbaszott Knézy...
Ahelyett, hogy fordítaná az Andy interjút, elkezd pofázni arról, hogy szerinte lehetetlen az, hogy Frank legyen az első számú ember stb.
És most nem az önérzetem beszélt. 😀F.Schleck
Annyi hülyeséget összehordott 2 perc alat, mint máskor 2 hét alatt, pedig sosem aprózta el... 😀Black_Adder
Szokása. 😀

Amúgy ilyen indítóhölgyek társaságában én lehet, hogy inkább hátrafelé indulnék el. 😊

Tippem a szakaszra: Garmin-Saxo-ColumbiaF.Schleck
Nekem is ugyanez a tippem a szakaszra, talán a Saxo helyett a Caisse D'epargne.
Majd holnap csatlakozom fantasyhez, az első szakaszt most kihagyom, mert elfelejtettem jelentkezni.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Még el sem kezdődött, már felbaszott Knézy...
Ahelyett, hogy fordítaná az Andy interjút, elkezd pofázni arról, hogy szerinte lehetetlen az, hogy Frank legyen az első számú ember stb.
És most nem az önérzetem beszélt. 😀F.Schleck
Annyi hülyeséget összehordott 2 perc alat, mint máskor 2 hét alatt, pedig sosem aprózta el... 😀Black_Adder
Szokása. 😀

Amúgy ilyen indítóhölgyek társaságában én lehet, hogy inkább hátrafelé indulnék el. 😊

Tippem a szakaszra: Garmin-Saxo-ColumbiaF.Schleck
GCE-Saxo-Garmin
Nem a papírforma, de hátha az optimizmusom valóra váltja...

szerk:
Végre megjött Sipi!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Még el sem kezdődött, már felbaszott Knézy...
Ahelyett, hogy fordítaná az Andy interjút, elkezd pofázni arról, hogy szerinte lehetetlen az, hogy Frank legyen az első számú ember stb.
És most nem az önérzetem beszélt. 😀F.Schleck
Annyi hülyeséget összehordott 2 perc alat, mint máskor 2 hét alatt, pedig sosem aprózta el... 😀Black_Adder
Szokása. 😀

Amúgy ilyen indítóhölgyek társaságában én lehet, hogy inkább hátrafelé indulnék el. 😊

Tippem a szakaszra: Garmin-Saxo-Columbia

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Még el sem kezdődött, már felbaszott Knézy...
Ahelyett, hogy fordítaná az Andy interjút, elkezd pofázni arról, hogy szerinte lehetetlen az, hogy Frank legyen az első számú ember stb.
És most nem az önérzetem beszélt. 😀F.Schleck
Annyi hülyeséget összehordott 2 perc alat, mint máskor 2 hét alatt, pedig sosem aprózta el... 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Még el sem kezdődött, már felbaszott Knézy...
Ahelyett, hogy fordítaná az Andy interjút, elkezd pofázni arról, hogy szerinte lehetetlen az, hogy Frank legyen az első számú ember stb.
És most nem az önérzetem beszélt. 😀