Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szvsz Frank ki fog kapni a cronón.

Nibalinak szerdán az ITT-n kellene megnyernie ezt a Vueltát. Az első 3 még nyílt, a többieknek már max 1% sansza van, vagy annyi se, nem hinném, hogy a TOP3 mindhárom tagja akkorát betlizne az utolsó hegyi etapon, hogy másnak legyen sansza. Szerdán már okosabbak leszünk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Sosem gondoltam volna, hogy egyszer egy olasznak fogok szurkolni, de megtörtént, mivel szegény Frank-nak a hétvége után végképp meszeltek.gerle
nem tudom milyen Rodriguez időfutamban, de szerintem még nincs veszve minden, Frank most kezd formába lendülni, a többieknek meg most kezd megjelenni a hosszú szezon a lábakban...
mondjuk lehet hogy csak az elfogultság beszél belőlem, de az utolsó előtti szakaszon még történhet bármi...eaglesmcnabb
rodrigueznek nem erőssége a TT, mint ahogy Mosqueranak sem. Ezen felül még az adhat reményt, hogy Frank emberfeletti kronót a ment a svájci körön 😉

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Sosem gondoltam volna, hogy egyszer egy olasznak fogok szurkolni, de megtörtént, mivel szegény Frank-nak a hétvége után végképp meszeltek.gerle
nem tudom milyen Rodriguez időfutamban, de szerintem még nincs veszve minden, Frank most kezd formába lendülni, a többieknek meg most kezd megjelenni a hosszú szezon a lábakban...
mondjuk lehet hogy csak az elfogultság beszél belőlem, de az utolsó előtti szakaszon még történhet bármi...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Sosem gondoltam volna, hogy egyszer egy olasznak fogok szurkolni, de megtörtént, mivel szegény Frank-nak a hétvége után végképp meszeltek.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
No jól van, a lényeg, hogy lement még egy hegyi szakasz és Nibali megtartotta a vezető helyét.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
De jó, h kb 2 napja adtam el Barredo-t fantasyban.
Azért örülök a győzelmének, már a tdf-en is kijárt volna neki...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Antont nagyon sajnálom, bár sztem Nibali ígyis-úgyis emgfogta volna, de hát ezt már sosem tudjuk meg... azért Mosquera meg Rodriguez odacsaphat még.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Faszom.
Samuel Sanchez bukott a Tour-on,oda a dobogó.
Anton bukik a Vueltán,oda az első hely.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Viszont Nibali az élen! :cool: Qrva szoros a verseny, mindössze 4 mp-vel előzi meg Joaquin Rodriguezt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na a druszám elbukta sajna 😕
mondjuk én ha a helyében lettem volna, félrelökdösök mindenkit, és visszaülök a bringára.. 6 km-et túlélt volna a csapattal sztem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Most nem nagyon értem Sipiéket. Ebben a sprintben mi olyan különlegeset csinált Cavendish, hogy ennyire kell sztárolni? Szerintem ez teljesen egyértelműen Goss érdeme volt.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Igor Anton jihá.
Kell a Vuelta győzelem az Euskaltelnek
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Rodriguezből hogy kifogyott már az anyag. 😀
A fantasymnak már úgyis mindegy, bár Antón még jó lehet.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Contador bejelentette, hogy jövőre a Touron és a Vueltán akar indulni és mindkettőn a győzelem a célja. Ezt kíváncsian várom!

És még egy LOL-hír 😂 😂:

Vuelta a Espana - A Saxo-Bank kizárta az iszogató Andy Schlecket

Visszaléptette Andy Schlecket a Saxo-Bank csapat a jelenleg zajló spanyol országúti kerékpáros körversenytől, a Vuelta a Espanától.
Bjarne Riis istállója az idei Tour de France második helyezettje mellett Stuart O,Gradyt is hasonlóan büntette, egyikük sem áll már rajthoz a keddi, tizedik szakaszon.
A hírek szerint mindkét kerekes alkoholt fogyasztott a viadal egyik estéjén, emiatt kell bűnhődniük.
"Elismerem, hogy vétettem a csapat belső szabályzata ellen, mert a vacsora után még elmentem valamit inni. Stuartot és engem ezért küldött haza Bjarne. Ő a főnök, bár a döntést kicsit eltúlzottnak tartom" - idézte a cyclingnews.com Schlecket.
A luxemburgi versenyző az éllovas spanyol Igor Antónhoz képest 37:16 perces hátránnyal a 77. helyen állt összetettben, míg az ausztrál O,Grady lemaradása közel másfél órás volt.Soldados
Hát, nem ez a mentalitás fogja neki a győzelmeket hozni. A vicc az, h ezzel főleg Frank-ot büntették, nem mintha túl jól állna összetettben, de azért még 'reménykedhet' pozícióban van...

A holnapi szakasz király lesz, végre kiderül, h ki mennyire bírja.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Rodriguez élre állt, miután egy részhajrában 3. lett, s ezért kapott időjóváírást.

Holnap jönnek a hegyek. :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Contador bejelentette, hogy jövőre a Touron és a Vueltán akar indulni és mindkettőn a győzelem a célja. Ezt kíváncsian várom!

És még egy LOL-hír 😂 😂:

Vuelta a Espana - A Saxo-Bank kizárta az iszogató Andy Schlecket

Visszaléptette Andy Schlecket a Saxo-Bank csapat a jelenleg zajló spanyol országúti kerékpáros körversenytől, a Vuelta a Espanától.
Bjarne Riis istállója az idei Tour de France második helyezettje mellett Stuart O,Gradyt is hasonlóan büntette, egyikük sem áll már rajthoz a keddi, tizedik szakaszon.
A hírek szerint mindkét kerekes alkoholt fogyasztott a viadal egyik estéjén, emiatt kell bűnhődniük.
"Elismerem, hogy vétettem a csapat belső szabályzata ellen, mert a vacsora után még elmentem valamit inni. Stuartot és engem ezért küldött haza Bjarne. Ő a főnök, bár a döntést kicsit eltúlzottnak tartom" - idézte a cyclingnews.com Schlecket.
A luxemburgi versenyző az éllovas spanyol Igor Antónhoz képest 37:16 perces hátránnyal a 77. helyen állt összetettben, míg az ausztrál O,Grady lemaradása közel másfél órás volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Petacchi forced out of Vuelta 😕
LL Sanchez -> Rabobank 😕

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Igazából a mai szakasz arra volt jó, hogy tényleg háromesélyesre szűkült a viadal: Antón, Rodriguez és Nibali.

Nem hiném, hogy F. Schlecknek 1:47-ről van visszaút, vagy Sastrének 2:11-ről. Ez hármas viadal lett, ők ma is együtt értek célba, és összesen 2 mp van közöttük. Én Nibali mellett vagyok. 😊Soldados
Ha számít vmit én is. 😊 Frank végleg lefőtt...roniadi
Mindenki hogy mondta, hogy Isten se menti meg őket, hogy végre Grand Tourt nyerjenek, de bebizonyosodik, hogy még mindig nem elég jók hozzá. (Andy érthető, de Franck...)Soldados
a sérülése betett... ez van... bár azért jóval többet vártam tőle, nagy csalódás, bár nem ő az egyetlen akiben csalódtam, Rodriguez viszont eddig a legnagyobb pozitívum, pedig már a Touron sem volt gyenge...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igazából a mai szakasz arra volt jó, hogy tényleg háromesélyesre szűkült a viadal: Antón, Rodriguez és Nibali.

Nem hiném, hogy F. Schlecknek 1:47-ről van visszaút, vagy Sastrének 2:11-ről. Ez hármas viadal lett, ők ma is együtt értek célba, és összesen 2 mp van közöttük. Én Nibali mellett vagyok. 😊Soldados
Ha számít vmit én is. 😊 Frank végleg lefőtt...roniadi
Mindenki hogy mondta, hogy Isten se menti meg őket, hogy végre Grand Tourt nyerjenek, de bebizonyosodik, hogy még mindig nem elég jók hozzá. (Andy érthető, de Franck...)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Igazából a mai szakasz arra volt jó, hogy tényleg háromesélyesre szűkült a viadal: Antón, Rodriguez és Nibali.

Nem hiném, hogy F. Schlecknek 1:47-ről van visszaút, vagy Sastrének 2:11-ről. Ez hármas viadal lett, ők ma is együtt értek célba, és összesen 2 mp van közöttük. Én Nibali mellett vagyok. 😊Soldados
Ha számít vmit én is. 😊 Frank végleg lefőtt...

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igazából a mai szakasz arra volt jó, hogy tényleg háromesélyesre szűkült a viadal: Antón, Rodriguez és Nibali.

Nem hiném, hogy F. Schlecknek 1:47-ről van visszaút, vagy Sastrének 2:11-ről. Ez hármas viadal lett, ők ma is együtt értek célba, és összesen 2 mp van közöttük. Én Nibali mellett vagyok. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Knézynek sikerült felidegelnie. Az h 10 év alatt nem sikerült megtanulnia h hogyan kell ejteni a spanyol neveket elmegy. Sastre 2szeres vuelta győztesnek tekintése akár jó pont is lehetne, de amennyit ma is bénázott. Serafin Martinezt úgy összekeverte Mosquera-val, h rajta eleve a pöttyös trikó volt, h Txurrukát tartotta esélyesnek az Euskatelből... Kicsit most elegem lett belőle.
Remélem holnap lesz Sipi

Btw az összetett elég szoros az élen 😀, és most Sastre is nagyot küzdött 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Cancellara eladó 3 millióért
Nem lepne meg, ha a Schleck csapatban kötne ki...Black_Adder
Azért ez iszonyat nagy pénz kerékpárkörökben. Nem tudom, hogy fizettek-e már valaha valakiért ennyi zsét. Mindenesetre nagyon örülnék ha a 3 kedvenc versenyzőm továbbra is egy csapatban tekerne.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Petacchi pályafutása 20. győzelmét aratta a Vueltán! :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Cancellara eladó 3 millióért
Nem lepne meg, ha a Schleck csapatban kötne ki...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear