Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4PWA7R3R3OY
😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Én nem ítélem el azért, doppingolt. Még csak nem is az ő hibája, hanem a csapatorvosé, és nincsenek illúzióim afelől, hogy Schleck mennyire versenyzett tisztán. Szóval én meg bélyegzem meg Contadort,

DE még ha mindenki tudja is, h mindenki doppingol, akkor se lehet szemethunyni felette. Mert ez fekete vagy fehér. Doppingolt vagy nem. Tök mindegy lenne, mégha tényleg a hússal került is volna a szervezetébe.

A spanyolok a hülyék, mert egyrészt a wada úgy is el fogja tiltani, a tdf-en meg amúgy se engednék indulni, mégha el se tiltják. Szerezhettek volna egy jó ponot, azzal h olyat adnak aki már úgy is elveszett.
A sokadik dopping ügyüket se tudják megfelelően kezelni /*Hiába Valverde a 2. kedvencem, nagyon alja volt, ahogy próbálták eltussolni az ügyet, ráadásul úgy se sikerült nekik...*/. Amúgy a doppingellenes harchoz az is hozzátartozik, hogy a terjesztőket elkapják, amiben meg jók, mert nem csak nekik van Fuentes-ük, az is biztos.

@Bondi:
Új bizonyíték nem került elő, a meglévők alapján döntöttek máshogy. Ahogy a cikk is írja volt hasonló esetet, ahol szintén felmentés született. Másodfokon elhitték a mesélyét, ennyi. A wada úgy se fogja, ugyanezen bizonyítékok mellett elítélik. Még az is lehet, h 1 helyett 2 évet kap, aztán gondolkodhat, hogy megérte-e fellebbezni
Amúgy sokan úsztak már meg hasonlót. Kerékpárban is máshol is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
Remélem megkapja idővel a méltó büntetését.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
UCI még fellebbezhet. (fog is)
Mondjuk szépen sikerült Contadort kimosni az ügyből. Clenbuterol, hivatalosan 2 év minimum, kisírták, hogy mivel kis mennyiség volt, legyen 1 év. OK. Most meg ez...

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Azért elég kemény, hogy Contador megúszta. Hogy lehetett egy ilyen ügyet megúszni? Kíváncsi lennék azokra a bizonyítékokra amelyek hónapokig nem voltak meg és egy hete kerültek elő.
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ezek után rajthoz állhat e a Touron?

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Napi Alberto
Most épp felmentették...Black_Adder
UCI helyében ezért simán kiraknám a spanyol szövetséget, bár tudom, hogy úgy sem lesz ilyen. Egészen nevetséges az, amit Spanyolországban dopping ellenes harcnak aposztrofálnak...

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Napi Alberto
Most épp felmentették...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ricco bazdmeg. A 80as évek rockzenekarai nem drogoztak annyit, mint Te: (bár lehet h Ő csak doppingol)
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/kerekpar-tragikus-es-ketsegbeejto-ricco-esete-veli-a-wada-elnoke-2064123
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ricco visszatérése sem tartott sokáig...
25 napig tárolta a saját vérét a hűtőjében, beadta magának, tödőembóliát kapott és veseelégtelensége van. Jelenleg a modenai kórházban fekszik, ha orvosi bizonyíték lesz a doppingra akár három év börtönbüntetést is kaphat.gerle
😕

Pedig nagyon vártam a visszatérését, vele sokkal izgalmasabb hegyi szakaszokra volt kilátás.Soldados
ha beveszünk még 3 robotot is akkor még izgalmasabbak lennének a hegyi szakaszok...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Tényleg izgalmasabbá tehette volna a hegyi szakaszokat,
de utálom amikor azért sajnálják mert h 'rászálltak'. Először is iszonyat gáz módon bukott le /*megpróbált elmenekülni*/, most meg így bárki lebukott volna, az is akit egyáltalán nem ellenőriztek volna...
Másodszor: Ennyi erővel bárkire mondhatjuk, h 'rászálltak'.

Ja és nemrég találtak nála egy csomó gyógyszert is tökvéletlenül, abból nem is tudom lett-e valami...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Mindenesetre az tisztán látszik, hogy nem szívesen látják a mezőnyben, az ellenőrök iszonyat módon rá vannak állva, persze tett is ezért. Erre itt van most ez a hülyeség, tulajdonképpen saját magát buktatta le....

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ricco visszatérése sem tartott sokáig...
25 napig tárolta a saját vérét a hűtőjében, beadta magának, tödőembóliát kapott és veseelégtelensége van. Jelenleg a modenai kórházban fekszik, ha orvosi bizonyíték lesz a doppingra akár három év börtönbüntetést is kaphat.gerle
😕

Pedig nagyon vártam a visszatérését, vele sokkal izgalmasabb hegyi szakaszokra volt kilátás.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ricco visszatérése sem tartott sokáig...
25 napig tárolta a saját vérét a hűtőjében, beadta magának, tödőembóliát kapott és veseelégtelensége van. Jelenleg a modenai kórházban fekszik, ha orvosi bizonyíték lesz a doppingra akár három év börtönbüntetést is kaphat.gerle
Okos fiú ez.

több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Ricco visszatérése sem tartott sokáig...
25 napig tárolta a saját vérét a hűtőjében, beadta magának, tüdőembóliát kapott és veseelégtelensége van. Jelenleg a modenai kórházban fekszik, ha orvosi bizonyíték lesz a doppingra akár három év börtönbüntetést is kaphat.

több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Boom nyerte a katari kör prológját, Cavendish szezonja idén se kezdődött a legjobban, a TDU után elesett ma is.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
Rémy Di Gregorio a Fastanában? Ez nekem új :/eaglesmcnabb
Pedig már elég hamar bejelentették, biztos a sok átigazolás között elsiklottál e felett 😊Bondi
Biza ez történt 😀. Igazság szerint nem is igazán foglalkoztam kerékpárral, csak a Leopardra koncentráltam így a Fociszezon közepette. Viszont az látszik, hogy a FDJ-ből sem marad semmi, pedig a Team Leopard után a kedvenc csapatom... Végre egy szponzor aki hosszú távon támogat egy francia csapatot, erre annyi a csapat, hogy van egy Casar, egy Meersman, egy Ladagnous, 3 valamire való sprinter , a többi + noname. :/ 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Rémy Di Gregorio a Fastanában? Ez nekem új :/eaglesmcnabb
Pedig már elég hamar bejelentették, biztos a sok átigazolás között elsiklottál e felett 😊

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
Rémy Di Gregorio a Fastanában? Ez nekem új :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Menchov marad a Geoxban

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
Közben Frank kulcscsontjából kiszedték a nehezéket 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
AKkor Menchov lehet hogy mégsem marad le, mondjuk nekem szimpatikusabb lenne Riis-től ha megtenné a TDF-re Porte-t első számú emberének ha már elengedni nem engedte. Persze nem várok semmit a dántólBondi
Porte azért kevés lenne összetettben. Fehéret nyerhet, de top10re szvsz esélytelen, akár első számú akár nem...
Riis meg inkább a racionális döntéseiről híres, nem a szimpatikusakról...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
AKkor Menchov lehet hogy mégsem marad le, mondjuk nekem szimpatikusabb lenne Riis-től ha megtenné a TDF-re Porte-t első számú emberének ha már elengedni nem engedte. Persze nem várok semmit a dántól

több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
cyclingnewsról: C.A. Sorensen vagy Porte lehet a kapitány a TdF-en. Mindketten mentek volna így is úgyis, de Porte az összetettre hajthat, míg Sorensen a pöttyösre. Közben pedig BRÉKING NYÚZ: a La Gazetta dello Sport megszellőztette, hogy Mencsov mehet a Saxo Bankba. (a LGdS-t ismerve fene tudja mennyi igazságtartalma van.)

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nem hívták meg a Geoxot a TdF-re :mad: :mad: WTF :mad:Black_Adder
És lehet, hogy a Vuelta-ról is lemaradnakBondi
Az nagyon meglepne, mert akkor Sastre se indulhatna. Minthogy Valverde, Mosquera és Contador se lehet ott, nem hinném h egy ekkora kedvencet távol mernének tartani, akármennyire is nem esélyes már...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem hívták meg a Geoxot a TdF-re :mad: :mad: WTF :mad:Black_Adder
És lehet, hogy a Vuelta-ról is lemaradnakBondi
Szegény Mencsov.