Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Egyszer Cancellara is "megszakad" a sok tehertől, versenytől. Nem ellene beszélek, de attól függ mennyi versenyt vállal be, milyen versenyeket vállal be (1 napos, 1 hetes, 3 hetes) és persze melyiken indítja a csapat.
Bár ez lehet nem nagyon érdekli, a tavalyi Vueltán is eljött az utolsó hegyi szakasz előtt, hogy a VB-re koncentrálhasson.
Nekem mindenesetre érdekes, hogy az idei VB-n inkább a mezőnyversenyre megy rá.
Bár ahogy írtátok arra megy rá amit még nem nyert meg.
Az olimpián is megmutatta a mezőnyversenyben sem esélytelen. Meg persze máshol is. 1 naposokon mindenképpen erős.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Azért tavaly a Tour-on behúzott egy 52 km-es szakaszt Cancellara. Mondjuk az is húzós volt, csak 17 mp-el verte T. Martin-t.
Az idei Tour-on a 2. szakasz egy csapatidőfutam, majd csak a 20. szakaszon lesz egyéni.danyly
Persze-persze, csak arra utaltam, h ahhoz képest h már régóta ő messze a legjobb időfutam menő, nem mindig nyerte meg a hosszú időfutamokat a Touron, még ha nem is mindig csak rajta múlott, ahogy említettem is...Black_Adder
ja a Schumacher elleni 2 második helye az tudjuk milyen 2. hely...
Meg az olimpia előtt nyilván nem az motiválta amit már megnyert, hanem amit még sohasem. Azokat az időfutamokat amikre 100%-ig odakoncentrál, azokat kivétel nélkül hozni szokta.eaglesmcnabb
Cancellara idén nem indul az ITT VB-n mert a mezőny versenyre koncentrál. A TdF-en meg azért nem jött mindig ki neki a lépés. Volt h Schumacher kapott túlságosan is sok formát, volt h Alberto kapott motoros felvezetést, vagy valami más. Hosszú időfutamból meglepően keveset nyert eddig a TdFen. Ja és ha jól tudom, idén nem prológgal kezdődik 😕

Tony Martintól már tavaly is nagyon tartottam, remélem nagyon ki kell hajtania magát majd a sík szakaszokon...Black_Adder
Amiket írtam 3, azokra am odatette magát, és ha minden szabályos meg is nyeri, de egy tdf-en bármi megtörténhet. Eleve lehet h előtte már nagyon ki kell hajtania magát Schleckék miatt, stb.

Csak arra akartam utalni, h a crono Vb-n ugye nem is indul, tdf-en meg volt már h nem jött ki neki a lépés. Nem mintha a tavaszi forma bármit is számítana majd júliusban /*és nem mintha most rossz formában lenne Fabian*/, de én koránt sem vagyok optimista, sem a Leopard erejét illetően, sem Cancellara diadalmenetét illetően.
Bár én általában pesszimistán állok a dolgokhoz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
Azért tavaly a Tour-on behúzott egy 52 km-es szakaszt Cancellara. Mondjuk az is húzós volt, csak 17 mp-el verte T. Martin-t.
Az idei Tour-on a 2. szakasz egy csapatidőfutam, majd csak a 20. szakaszon lesz egyéni.danyly
Persze-persze, csak arra utaltam, h ahhoz képest h már régóta ő messze a legjobb időfutam menő, nem mindig nyerte meg a hosszú időfutamokat a Touron, még ha nem is mindig csak rajta múlott, ahogy említettem is...Black_Adder
ja a Schumacher elleni 2 második helye az tudjuk milyen 2. hely...
Meg az olimpia előtt nyilván nem az motiválta amit már megnyert, hanem amit még sohasem. Azokat az időfutamokat amikre 100%-ig odakoncentrál, azokat kivétel nélkül hozni szokta.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Azért tavaly a Tour-on behúzott egy 52 km-es szakaszt Cancellara. Mondjuk az is húzós volt, csak 17 mp-el verte T. Martin-t.
Az idei Tour-on a 2. szakasz egy csapatidőfutam, majd csak a 20. szakaszon lesz egyéni.danyly
Persze-persze, csak arra utaltam, h ahhoz képest h már régóta ő messze a legjobb időfutam menő, nem mindig nyerte meg a hosszú időfutamokat a Touron, még ha nem is mindig csak rajta múlott, ahogy említettem is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azért tavaly a Tour-on behúzott egy 52 km-es szakaszt Cancellara. Mondjuk az is húzós volt, csak 17 mp-el verte T. Martin-t.
Az idei Tour-on a 2. szakasz egy csapatidőfutam, majd csak a 20. szakaszon lesz egyéni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Cancellara idén nem indul az ITT VB-n mert a mezőny versenyre koncentrál. A TdF-en meg azért nem jött mindig ki neki a lépés. Volt h Schumacher kapott túlságosan is sok formát, volt h Alberto kapott motoros felvezetést, vagy valami más. Hosszú időfutamból meglepően keveset nyert eddig a TdFen. Ja és ha jól tudom, idén nem prológgal kezdődik 😕

Tony Martintól már tavaly is nagyon tartottam, remélem nagyon ki kell hajtania magát majd a sík szakaszokon...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nono, én nem arra gondoltam (csak nem írtam le), hogy felviszi őket és mikor elérkezik a hajrá otthagyják.
Nem, én úgy gondoltam, hogy néhány km-re a célig együtt összedolgozva, utánna pedig robbant és egyedül megy 4-5 km-t, utoléri az elől lévőt, azt is faképnél hagyja és nyer. Ezzel én is és ő is tisztában van, hogy ha sprintre kerül a sor ő abban nem erős.
Az örök másodikat pedig megint csak nem az időfutamra értettem. Bár T.Martin-ban lehet potenciál, hogy elkapja.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
örök 2. meg nem lesz, mert időfutamon nem látok embert aki meg tudná akár csak közelíteni is.eaglesmcnabb
Csak mert Iban Mayo már nincs 😀 De majd Joaquin Rodriguez 😛 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
Cancellara idén már csak örök második lesz?
Mondjuk ha összedolgoznak üldözésben akkor meglehetett volna neki a győzelem. Így sem sokon múlott.
Vansummeren győzelme mindenképpen meglepő, de nem csak az én számomra.
Mondjuk tavaly és tavalyelőtt is első 10-ben volt. Szépen fokozatosan fejlődött.
Mondom én, hogy 2011 a belgák éve lesz.danyly
ez soha nem történt volna meg, Cancellara vitte volna fel őket, de ha megtette volna a dobogóról is lecsúszott volna.
Egy ilyen versenyen, az utolsó 80 km-t segítő nélkül megtéve bőven jó tőle ez a 2. hely 😊
örök 2. meg nem lesz, mert időfutamon nem látok embert aki meg tudná akár csak közelíteni is.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Cancellara idén már csak örök második lesz?
Mondjuk ha összedolgoznak üldözésben akkor meglehetett volna neki a győzelem. Így sem sokon múlott.
Vansummeren győzelme mindenképpen meglepő, de nem csak az én számomra.
Mondjuk tavaly és tavalyelőtt is első 10-ben volt. Szépen fokozatosan fejlődött.
Mondom én, hogy 2011 a belgák éve lesz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó kis verseny volt még így zanzásítva is a Paris-Roubaix(bár "Észak pokla" esőben mondjuk az igazi....). Jó látni hogy a Vansummeren féle vizhordóknak is teremhet (nem kis) babér. EZ kicsit olyan mint Monte Carlo F1-ben, aki itt tud nyerni az (a.) örök élmény, (b.) ellképesztően jó kerekes.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
A mai nap se jött össze. :/
Meg tudom érteni, ha Cancellara ideges Ballanékra, Hushovdot még megértem hogy egy centit nem ment, de Ballannak, vagy Flechának miért éri meg ez a 10. körüli helyezés, egy biztos top5 helyett nem tudom...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nézegettem az idei Giro útvonalát. Háát összehoztak 1-2 vad szakaszt megint 😀. pl. Zoncolan, Sestiere hegyi befutó 😀
Lesznek nagy halálok.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
Na mindegy befejeztem a dolgot. Egyébként Frank mozgása nem tetszik a Baszk körön remélem csak azért mert nem veszi túlságosan komolyan, viszont Andy kezd formába lendülni. 😊eaglesmcnabb
Nem nagyon van jó hatással rá, hogy levettem az F előtagot a nevemből. Egyébként az ilyen egyheteseket közvetíthetné az ES is, jobban szeretem ezeket mint mondjuk a nem macskaköves egynaposakat, ahol mennek 300 km-et, majd sprint.Schleck
Jogos a felvetés, kivéve a dombos egynaposok 😛 Ha tehetem nézem neten. Bár most a baszk körön csak az eredményeket követem.

szerk.: asszem amikor a CI-t megnyerte még benne volt a F a nevedben 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Na mindegy befejeztem a dolgot. Egyébként Frank mozgása nem tetszik a Baszk körön remélem csak azért mert nem veszi túlságosan komolyan, viszont Andy kezd formába lendülni. 😊eaglesmcnabb
Nem nagyon van jó hatással rá, hogy levettem az F előtagot a nevemből. Egyébként az ilyen egyheteseket közvetíthetné az ES is, jobban szeretem ezeket mint mondjuk a nem macskaköves egynaposakat, ahol mennek 300 km-et, majd sprint.Schleck
A tavaszi egynaposok királyak, azokon hegyibefutó van, de az 1 heteseket én is jobban bírom. Am régebben adta a Euro, nem is értem h azóta miért nem...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Na mindegy befejeztem a dolgot. Egyébként Frank mozgása nem tetszik a Baszk körön remélem csak azért mert nem veszi túlságosan komolyan, viszont Andy kezd formába lendülni. 😊eaglesmcnabb
Nem nagyon van jó hatással rá, hogy levettem az F előtagot a nevemből. Egyébként az ilyen egyheteseket közvetíthetné az ES is, jobban szeretem ezeket mint mondjuk a nem macskaköves egynaposakat, ahol mennek 300 km-et, majd sprint.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
Sok olasz Kerékpáros bukik meg évről-évre, próbálnak másokat is besarazni, egyenlőre igen kevés sikerrel... Pláne vicc hogy az UCI ellenőrei látták, hogy Frank hogy versenyez, és szartak rá az egészre...eaglesmcnabb
Fogalmam sincs, mi az igazság, de mindenesetre fura, hogy 2 camelbacket vitt, szívócső nélköl egy kb 9 perces távra, olasz sajtó ide,olasz sajtó odaSzobi22
Értem én, de miért köt bele az olasz sajtó, ha az UCI mindent rendben talált? Másrészt meg állítása szerint Frank csak kipróbálta, hogy milyen Camelbakkel menni versenyen, (ami egyébként full legális) bár tény hogy nem ivott belőle.

Ami felidegelt az a tavalyi ügy, amikor Cancellarat meggyanúsították hogy "akkumulátor meghajtással" ment fel tavaly, és ülve simán lehagyta a felálló Boonent, és hogy ez lehetetlen. Idén ugyanazon a dombon Gilbert 4 mp-vel gyorsabb volt, mint Cancellara. Hogy is van ez? 😀
Másrészt meg nyilván a VB-ket, meg az Olimpiát sem saját erőből nyerte. Ugyanmár. Aki időfutamon ver valakire 40 km alatt 2 percet, az verseny közben miért ne tehetné meg?

Na mindegy befejeztem a dolgot. Egyébként Frank mozgása nem tetszik a Baszk körön remélem csak azért mert nem veszi túlságosan komolyan, viszont Andy kezd formába lendülni. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Látta valaki a baszk körverseny mai szakaszát? Miért zárták ki Freire-t a sprintből?Black_Adder
Ha tudod külföldinek tettetni az IP-det, akkor itt láthatod szerintem: http://www.youtube.com/watch?v=NYwn3biw4yoSchleck
Thx.
Háát... Nem azt mondom, ügyesen utat törtek, főleg LL, de azért...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Látta valaki a baszk körverseny mai szakaszát? Miért zárták ki Freire-t a sprintből?Black_Adder
Ha tudod külföldinek tettetni az IP-det, akkor itt láthatod szerintem: http://www.youtube.com/watch?v=NYwn3biw4yo

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Látta valaki a baszk körverseny mai szakaszát? Miért zárták ki Freire-t a sprintből?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Én se értek ehhez, de azt még valószínűtlenebbnek tartom, h egyfajta hendicapként +súllyal vágjon neki a távnak...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Sok olasz Kerékpáros bukik meg évről-évre, próbálnak másokat is besarazni, egyenlőre igen kevés sikerrel... Pláne vicc hogy az UCI ellenőrei látták, hogy Frank hogy versenyez, és szartak rá az egészre...eaglesmcnabb
Fogalmam sincs, mi az igazság, de mindenesetre fura, hogy 2 camelbacket vitt, szívócső nélköl egy kb 9 perces távra, olasz sajtó ide,olasz sajtó odaSzobi22
A légellenállásban talán segíthet, de ha emiatt kizárják...
Egyébként mi itt elfogultak vagyunk Schleckékkel szemben, de most komolyan ebből ügyet csinálni??

A végén még a 'gonosz' Schlecket eltiltják, de 'szegény' Contadort meg nem 😛Black_Adder
Egyébként az aerodinamikához nem értek, de a hasánál minek lenne ilyen cucc? Laikusként elég logikátlannak tűnik, hogy az ennyit számítana.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Sok olasz Kerékpáros bukik meg évről-évre, próbálnak másokat is besarazni, egyenlőre igen kevés sikerrel... Pláne vicc hogy az UCI ellenőrei látták, hogy Frank hogy versenyez, és szartak rá az egészre...eaglesmcnabb
Fogalmam sincs, mi az igazság, de mindenesetre fura, hogy 2 camelbacket vitt, szívócső nélköl egy kb 9 perces távra, olasz sajtó ide,olasz sajtó odaSzobi22
A légellenállásban talán segíthet, de ha emiatt kizárják...
Egyébként mi itt elfogultak vagyunk Schleckékkel szemben, de most komolyan ebből ügyet csinálni??

A végén még a 'gonosz' Schlecket eltiltják, de 'szegény' Contadort meg nem 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Sok olasz Kerékpáros bukik meg évről-évre, próbálnak másokat is besarazni, egyenlőre igen kevés sikerrel... Pláne vicc hogy az UCI ellenőrei látták, hogy Frank hogy versenyez, és szartak rá az egészre...eaglesmcnabb
Fogalmam sincs, mi az igazság, de mindenesetre fura, hogy 2 camelbacket vitt, szívócső nélköl egy kb 9 perces távra, olasz sajtó ide,olasz sajtó oda

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
Közben pedig Fränk a Critérium Internationalon ment időfutamát vizsgálják, mert CamelBak ivózacskót használt. Milyen meglepő, hogy a La Gazetta dello Sport jött elő vele. A Leopardnál már elismerték az esetet. Egyébként nem értem, hogy egy 7.8 km hosszú időfutamra minek kell kulacs...gerle
Kezdem megérteni, hogy eaglesmcnabb miért utálja ennyire az olaszokat...Schleck
😂
Sok olasz Kerékpáros bukik meg évről-évre, próbálnak másokat is besarazni, egyenlőre igen kevés sikerrel... Pláne vicc hogy az UCI ellenőrei látták, hogy Frank hogy versenyez, és szartak rá az egészre...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!