Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
Az idei Girohoz ti tudtok valami oldalt, ahol van ilyen interaktív profil, ahol ilyen flash-es környezetben lehet követni azt, hogy hol tartanak a szökevények, a mezőny, stb.? A TdF-en mindig van ilyen azt hiszem.Schleck
http://videochat.gazzetta.it/index_giro.shtml

találtam flash követést, bár a tournál oldalnézetből szokott lenni 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Csak olasz nyelvű streamet találtam... pfejj...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Na, ma Etna, indul a komolyabb buli. 😊 Kár, hogy csak 15:45-től kezdi adni az Eurosport. Ja meg ma indul a Tour of California is, ott is vannak nagy nevek + Bodroginak is lehet szurkolni.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Öcsém, ez a befutó. Van még 5 méter a szakaszból nem De Clerq nyer. Nagyot szurkoltam, hogy ő legyen az első, mert jókor lépett el. Kicsit naiv voltam, mert azt hittem nagyobb hajtás lesz, de nem idegeskedték túl a skacok. 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Most értem haza, de mi volt ez a buziskodás ma? 24-en egyszerre beértek, ráadásul nem volt köztük Duarte sem...

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
a sajnálatos tragédia után, gyakorlatilag azon emberek mind kihulotltak, akire építettem, és építettem volna a csapatomat, úgyhogy most igen szar helyzetben leszek, főleg hogy meggyőződésem, hogy Feillu ott lett volna a nagyokkal.eaglesmcnabb
Nekem egy csomó transzferpontom bánta, meg egyébként is Weylandt volt a kedvenc fantasy sprinterem, neki volt a legjobb az árérték aránya, de valahogy nem ez érdekel engem se a történtek fényében.

Am szvsz, ha már francia Le Mevel és Gadret is jobb nála...

Egyébként Slagternek is fel kellett adnia, ez mondjuk várható volt, még ha ő nem is esett akkorát mint Weylandt, azért ő is elég csúnyán és elég sokáig feküdt az aszfalton...Black_Adder
Feillu sima top10 lett volna. Le Mevel jó, jelenleg a legjobb francia, de Gadret szvsz már nem a régi, ha az lenne is verné Feillu. és ugye árban a fele sincs.
Brice le is nyilatkozta, hogy a történtek ellenére folytatta volna a Girot, Jó formában is érezte magát, nem hiába volt kinevezve elsőszámú embernek. Valamilyen szinten meg is értem, nekem könnyebb lenne feldolgozni verseny alatt.
De ami késik nem múlik, marad a Touron a vízhordás, esetleg egy Vuelta, ahol ugyanúgy sanszos top10-re, mint a Giron volt...

Cav+Tyler jó vásár volt 4 millióért, buktam rajtuk 800k-t + Nettó 200 pontot. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az idei Girohoz ti tudtok valami oldalt, ahol van ilyen interaktív profil, ahol ilyen flash-es környezetben lehet követni azt, hogy hol tartanak a szökevények, a mezőny, stb.? A TdF-en mindig van ilyen azt hiszem.Schleck
AGiro honlapja általában igen szar, marad a steephill és a cyclingnews.Rajna
Értem. Olaszok...

Ez a sprint meg mi a fakk volt? Amúgy nem esne jól egy Petacchi győzelem nekem, szóval inkább Ventoso nyerjen.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Az idei Girohoz ti tudtok valami oldalt, ahol van ilyen interaktív profil, ahol ilyen flash-es környezetben lehet követni azt, hogy hol tartanak a szökevények, a mezőny, stb.? A TdF-en mindig van ilyen azt hiszem.Schleck
AGiro honlapja általában igen szar, marad a steephill és a cyclingnews.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az idei Girohoz ti tudtok valami oldalt, ahol van ilyen interaktív profil, ahol ilyen flash-es környezetben lehet követni azt, hogy hol tartanak a szökevények, a mezőny, stb.? A TdF-en mindig van ilyen azt hiszem.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
a sajnálatos tragédia után, gyakorlatilag azon emberek mind kihulotltak, akire építettem, és építettem volna a csapatomat, úgyhogy most igen szar helyzetben leszek, főleg hogy meggyőződésem, hogy Feillu ott lett volna a nagyokkal.eaglesmcnabb
Nekem egy csomó transzferpontom bánta, meg egyébként is Weylandt volt a kedvenc fantasy sprinterem, neki volt a legjobb az árérték aránya, de valahogy nem ez érdekel engem se a történtek fényében.

Am szvsz, ha már francia Le Mevel és Gadret is jobb nála...

Egyébként Slagternek is fel kellett adnia, ez mondjuk várható volt, még ha ő nem is esett akkorát mint Weylandt, azért ő is elég csúnyán és elég sokáig feküdt az aszfalton...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
a sajnálatos tragédia után, gyakorlatilag azon emberek mind kihulotltak, akire építettem, és építettem volna a csapatomat, úgyhogy most igen szar helyzetben leszek, főleg hogy meggyőződésem, hogy Feillu ott lett volna a nagyokkal.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
No ez nem volt rossz szakasz, és majdnem bejött a Scarponi tippem... ez nagyon nekivalónak tűnt pedig. Lassan jön a lényeg, holnap még egy ilyen furácsak szakasz de aztán már Etna.Rajna
Tényleg nem volt rossz, csak kár, hogy Rodriguez nem volt hajlandó menni a második helyért...

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
No ez nem volt rossz szakasz, és majdnem bejött a Scarponi tippem... ez nagyon nekivalónak tűnt pedig. Lassan jön a lényeg, holnap még egy ilyen furácsak szakasz de aztán már Etna.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Neki mozog a karja.. hálistennek.Igor
Huh, remélem nem lesz gond. Csak nagyon ijesztő volt, ahogy kiabált a segítő, vagy ki.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Neki mozog a karja.. hálistennek.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ne mááár, ezt nem hiszem el. :S

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Izgalmas a Radwanska-Vesnina...Schleck
A kettesen a Jankovics-Safarova méginkább...

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Izgalmas a Radwanska-Vesnina...

több mint 13 éve
catattack 3 520
http://www.youtube.com/watch?v=oseVm3PpJCc
Nagyon megható volt a tegnapi befutó, nem is nagyon lehetett megállni, hogy az ember elmorzsoljon egy könnycseppet.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
http://www.origo.hu/sport/egyeb/kerekpar/20110510-weylandt-erezte-a-veszelyt-halalos-balesete-elott.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
http://www.youtube.com/watch?v=WlAVc5rVRrk
:/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ha nem mész 80-100-zal lefelé leszakadsz, nem érsz el semmi sikert, nem hosszabbítanak veled, kikerülsz a profi kerékpárból és mehetsz pultosnak.
Ahogy a sprintereknek kell menniük lefelé, tényleg az a meglepő, h viszonylag milyen kevés szerencsétlen kimenetelű bukás van...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Egyébként most olvasom, hogy folytatja a Leopard a Giro-t. Szerintem jó döntés, akárhogy is de csinálják végig, talán így feldolgozni is könnyebb lesz nekik.
szerk: csak fórumon olvastam, hogy folytatják, azt hittem hivatalosan is be lett már jelentve, de nem látom még sehol, nem tudom honnan vette az illető.Dub
http://www.cyclingnews.com/news/leopard-trek-to-ride-on-in-giro-ditalia

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Szerintem mindegy mennyit keresnek, ez nem úgy van, hogy ha sokat keres, akkor legyen kitéve életveszélynek, ha meg csak heti 300 eurót, akkor ne.
Igazából a dolog természetéből adódóan egyszerűen nem lehet kivédeni a balesetveszélyt, egyrészt technikai, másrészt emberi részről mindig benne lesz ebben a sportban.
Se valami életszerűtlen védőfelszerelés nem megoldás, se az, hogy 30 km/óránál nem mennek gyorsabban.
Igazából szerintem erre nincs megoldás. The Show Must Go On.Sobri Jóska
uh sobri. Nem azt mondtam hogy ha sokat keresnek akkor legyenek életveszélyben. Hanem hogy azért is keresnek sokat mert életveszélyben vannak....haromt
Én se azt mondtam, hogy te azt mondtad volna. 😊
Csak annyit, hogy felesleges a fizetéseket belekeverni egyáltalán, mivel nem hiszem, hogy az életveszély jelenléte miatt lenne magas a fizetésük, hiszen a golfozók, teniszezők, és még ezer más szórakoztatóipari résztvevő (teszem azt sportoló) is milliókat keres, és mégsincs életveszélyben.
Sokat azért keresnek, mert egy nézett, kedvelt sportág résztvevői, nem pedig azért, mert ez a sport veszélyes.
Vannak sokkalta veszélyesebb sportágak, melyek űzői tizedennyit nem keresnek, mivel sportjuk nem része a showbiznisznek, míg egy háromhetes kerékpáros körverseny a leglátogatottabb, legeladhatóbb sportesemények közé tartozik.

De ami a lényeg, hogy sajnos a kerékpárost nem lehet olyan protectoros szerkókba kényszeríteni, mint a motorost, és így az egyik legbalesetveszélyesebb sportág a nagy sebesség, és a nulla védőfelszerelés miatt.
És szerintem ezen nem lehet változtatni sajnos. Akár rekonstruálnak, akár nem.
Nem lehet a baleseteket megelőzni egyrészt a technikai tényezők:
- rossz minőségű utak (lévén ezek nem sportpályák, hanem közutak),
- veszélyes útszakaszok (centikre a szakadék),
- nézők elhelyezkedése, bezavarása,
- kerékpár, alkatrészek lehetséges anyaghibái, defekt, szakadás, stb,
másrészt az emberi tényezők:
- fáradtság, mindenkinek kihagyhat a figyelme 4000 km alatt pár méteren,
- felfokozott győzni akarás, maximális teljesítmény hajtása a hibahatáron, néhol azon is túl,
- túlzott rivalizálás, összeakadás, tömegbukások, stb
miatt.

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én senkivel nem értek egyet, nekem egyéni véleményem van ezzel kapcsolatban. Igenis ki lehet védeni az ilyen eseteket, de ez nem szabályfüggő! Ez egyéni versenyző függő dolog, ki hogy választja meg a sebességet, ki hogy kanyarodik stb. Mindenki tudja mit vállal, és hogyan vállalja. Az, hogy külső körülmények zavarják az általa ideálisnak ítélt helyzetet az nem rajta azaz a versenyzőn múlik.
Egy esetben szerencsétlen az eset ill. a helyzet, de nem tudjuk mi történt pontosan. A rekonstrukció pedig nagyon is fontos. Aki ezzel nem értett egyet nagyon sajnálom.
Igenis emberi tényezőkön múlnak az ilyen dolgok, de külön kell választani a közvetett és közvetlen események alakulását. POnt.danyly
Sajnos vannak helyzetek, amiket nem lehet kivédeni akármit teszünk ellene. Ugyan a bukásról (szerencsére) nem készült felvétel, de a történtek ismeretében mi nyújtott volna biztonságot? Talán egy motoros ruha + sisak? Azt pedig, hogy egy biciklis ne tekerjen olyan gyorsan, amilyen gyorsan csak tud, vagy egy autóversenyző ne legyen annyira bevállalós, ezt nem lehet elvárni. Az a feladatuk, hogy minél gyorsabbak legyenek, minél előbb célba érjenek. A technika fejlődni fog, a biztonsági felszerelések is fejlődnek, azt azonban az élet egyik területén sem lehet biztosítani, hogy 100 %-os biztonságot kapjunk...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER