Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 843 — Nega Scott
Egyébként nem értem, hogy miért ezt a mai szakaszt adják élőben végig. Ezt kifejezetten elég lett volna a sprinthajrától szerintem.Schleck
Az Eurosport totál logikátlanul csinálja ezt, ha fontos és sokhegyes szakasz van, adják végig, még ha nem is rédemes, bezzeg a végig fontos dombszakaszokat (mint amilyen a bukásos is volt) nem.

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 193 — capitaine du château de Vienne 1487
Sárgapöttyös: Fökler
Zöld: Hushi


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Sárga: Contador: Jughead, Rajna, Danyly
Cadel: Fa, Tüsi91, Habi
Andy: Black Adder, Eaglesmcnabb, Schleck, FViktor, Tamasboldizsár, Igor
Frank: Deny
Basso: Vrijbloed
Klöden: Roniadi
Voeckler: Sutianap

Zöld: Cavendish: Jughead, Vrijbloed, Tüsi91, Deny, FViktor, Habi, Roniadi, Danyly, Igor
Gilbert: Fa, Schleck
Rojas: Black Adder, Rajna, Eaglesmcnabb, Tamasboldizsár
Hushovd: Sutianap

Pöttyös: Voeckler: Jughead, Fa, Eaglesmcnabb, Sutianap
Contador: Black Adder, Schleck, Tüsi91, Deny, Rajna, FViktor, Habi, Roniadi, Danyly, Igor
Cadel: Vrijbloed
Uran: Tamasboldizsár

Fehér: Gesink: Jughead, Fa, Black Adder, Vrijbloed, Schleck, Tüsi91, Deny, Rajna, FViktor, Habi, Roniadi, Tamasboldizsár, Igor, Danyly
Taaramae: Eaglesmcnabb



Ha valakit valahonnan kihagytam írjon és megy a szerkeztés. Vagy ha valami nevet rosszul írtam.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egyébként nem értem, hogy miért ezt a mai szakaszt adják élőben végig. Ezt kifejezetten elég lett volna a sprinthajrától szerintem.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 843 — Nega Scott
Nem, a csapat tényleg tisztán Leopard a papírforma szerint. Ha Fuglsang meg mindenki más összeomlik aki nem luxemburgi, akkor én talán a Rabora tippelnék.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én sem tippelek, hanem reménykedem.
Már a Rojas vs Gadret úgyis a zsebemben van.
Sárga: Andy de Klödi
Zöld:Cavendish
Pöttyös:Contador
Fehér:Gesink
Csapat: Radioshack
😊roniadi
Ezt a RSH-s tippet a verseny előtt nagyon jónak gondoltam volna, de mostanra azért kicsit már irreális lett. 😊
Klödi valszeg jó lesz, de én szerintem már Leipheimer sem lesz nagyon jó a hegyeken, Zubeldia meg végképp nem. Ha Fuglsang tűrhetően megy, akkor én nagyon odaadnám a Leopardnak a csapat győzelmet, de lehet kicsit elfogult is vagyok.

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Én hülye szakbarbár valamit kihagytam a tippelés közül: 😂

Lanterne rouge: Gert Steegmans 😛

Nah, kezdődik. 😊
több mint 13 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Én sem tippelek, hanem reménykedem.
Már a Rojas vs Gadret úgyis a zsebemben van.
Sárga: Andy de Klödi
Zöld:Cavendish
Pöttyös:Contador
Fehér:Gesink
Csapat: Radioshack
😊

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Akkor én is tippmixelek:
Sárga: Cadel (én most erősnek érzem nagyon, egy kicsit a végén megtart előnyéből Contadorral szemben)
Pöttyös: Contador (nyerni fogja a hegyeket, de ez is kevés lesz a sárgához)
Fehér: Gesink (talán ez a legegyértelműbb)
Zöld: Cavendish (2 mezőnyhajrá lesz még sztem idén, azokat behúzza és Rojas nem fog közben annyit gyűjteni, hogy Ő nyerje)


JT Daniels fan
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Na akkor én is tippelek egyet.
Sárga: A.Schleck
Pöttyös: Contador
Fehér: Gesink
Zöld: Cavendish
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 843 — Nega Scott
Na azért énis.

Sárga: Contador. Szerintem ő és Andy ezeken a keményebb szakaszokon durván jk lesznek, de Contador ha nagyon akar és nincs komoly sérülése, erősebb, az pedig jelent másfél perct kronóstul.

Zöld: Rojas. Cav szerintem nem fogja bírni, ha igen, akkor meglehet neki. Gilbert-t elfelejthetjük így, hogy tényleg Greipel sprintel mostanában.

Pettyes: Contador. Csak a nagy hegyeken lehet pontot szerezni, egy agresszív Contador pedig ezeket be is tudja húzni.

Fehér: Gesink. Én nem aggódok érte, Taaramae sosem volt erős a hegyek között, Gesink viszont ott érzi jól magát. A DL-en is holdtöltényi hátránnyal ment a hegyekbe de ott már csak Rodriguez volt nála erősebb. Ha nincs sérülése akkor ez sima, képességben egyedül Kreuziger van a közelében de ő láthatóan problémákkal küzd/szarik bele.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Akkor én is:
Sárga: Frank Schelck
Fehér: Gesink
Zöld: Cavendish
Pöttyös: Contador
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nah, én is tippelek, ami azt jelenti, hogy garantált a 4-ből 0. 😀

Sárga: Basso
Pöttyös: Cadel
Fehér Gesink
Zöld: Cavendish

De nagyon várom már én is a holnapi napot, ott sok minden kiderül. Aztán ahogy lenni szokott, kb. nem derül ki semmi, de azért mégis. 😛 😂Vrijbloed
Azért ez a Cadel pöttyös elég durva tippre sikeredett, ennél még a Basso sárga is reálisabb 😀
Eagles pedig kemény,hogy valaki mer nem Gesinkre tippelni

Szerintem a holnapi szakasz kezdetéig lehet tippelni (Mégiscsak első komoly szakasz), szakasz kezdete után pedig összeírom ki mire voksolt, csak a vicc kedvéértFa
Tökéletesen tisztában vagyok vele. 😊 De most direkt nem akartam egy ennél sokkal valószínűbb variációt beírni. 😊 😛
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Sárga: A. Schlecket elvből nem mondom, szóval legyen Cadel, hátha összejön neki.
Zöld: Cavendish
Pöttyös: Contador
Fehér: Gesink
Agresszív: Delage

Holnap kiderül ki a jani Sipos úron kívül.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Sárga: Andy
Pöttyös: Contador
Fehér: Gesink
Zöld: Gilbert

több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Nah, én is tippelek, ami azt jelenti, hogy garantált a 4-ből 0. 😀

Sárga: Basso
Pöttyös: Cadel
Fehér Gesink
Zöld: Cavendish

De nagyon várom már én is a holnapi napot, ott sok minden kiderül. Aztán ahogy lenni szokott, kb. nem derül ki semmi, de azért mégis. 😛 😂Vrijbloed
Azért ez a Cadel pöttyös elég durva tippre sikeredett, ennél még a Basso sárga is reálisabb 😀
Eagles pedig kemény,hogy valaki mer nem Gesinkre tippelni

Szerintem a holnapi szakasz kezdetéig lehet tippelni (Mégiscsak első komoly szakasz), szakasz kezdete után pedig összeírom ki mire voksolt, csak a vicc kedvéért
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nah, én is tippelek, ami azt jelenti, hogy garantált a 4-ből 0. 😀

Sárga: Basso
Pöttyös: Cadel
Fehér Gesink
Zöld: Cavendish

De nagyon várom már én is a holnapi napot, ott sok minden kiderül. Aztán ahogy lenni szokott, kb. nem derül ki semmi, de azért mégis. 😛 😂
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
Tippem:
Sárga: Andy
Pöttyös: Voeckler
Fehér Taaramae
Zöld: Rojas

illetve kiegészíteném, hogy nem tipp, hanem remény 😀eaglesmcnabb
Ebből azért könnyen lehet egy 0/4...Gogo
hát igen.
Andyban bízok és a csapatban. Gesink meg olyan típus, hogyha egyszer leszakad, akkor képes nagyon elengedni magát, és űridőket beszedni. Ebben bízok 😀 Taaramae nagyon magabiztos volt és top10be várja magát 😀
pöttyöst nem tudom hogy ki akarja, és nem ilyen Hoogerland típusú emberkékre gondolok hanem akik tényleg bírják a hegyeket, lehet hogy elviszi valamelyik top5ös versenyző, de ez kb teljesen megjósolhatatlan, zöldben meg Rojast szeretném látni, de erre tényleg kicsi az esély, a hegyek miatt Gilbert esélyesebb nála, a sík sprintek miatt meg Cav, de inkább nyerjen Rojas, kijárna a Movistarnak egy ilyen szezon után.

egyébként 50% van rá hogy bejön a tipp. vagy igen vagy nem 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Tippem:
Sárga: Andy
Pöttyös: Voeckler
Fehér Taaramae
Zöld: Rojas

illetve kiegészíteném, hogy nem tipp, hanem remény 😀eaglesmcnabb
Ebből azért könnyen lehet egy 0/4...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
Tippem:
Sárga: Andy
Pöttyös: Voeckler
Fehér Taaramae
Zöld: Rojas

illetve kiegészíteném, hogy nem tipp, hanem remény 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Utáljuk?!

Cavendish nálam a No.1 kerekes, sárga terén meg személytelenül csak Contador uralmának megtörését várom 😊
több mint 13 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 704
Cavnek meg a sík szakaszokon lehene meg, de bízom benne, h lesz még olyan sprint ahol Rojas ott lesz, ő viszont nem, + kisebb hegyek utáni részhajrákkal meglehet a második spanyol zöld trikó... Legalábbis nagyon remélem
Rojas mostantól csak abba bízhat, hogy Cav elesik vagy kicsúszik a limitből, egyéb esetekben szinte lehetetlennek tartom, hogy megelőzze (ez Gilbert-re is igaz). 😉
Lesz még két sík szakasz (15. és 21.), ezek ugyebár nagyon is Cav-nek állnak, de legalábbis ezeken Cav eddig 1 kivétellel mindig megverte Rojas-t, Gilbert-et pedig mindig. Összesen lesz 3 sprinthajrá, amelyekre Cavendish talán nem ér oda velük, de még ez se biztos (az első ilyen holnap lehet amikor is egy 3. és egy 4. kategóriájú hegy után jönnek meg). Szóval ezeken hozhat rajta Rojas egy max 40 pontot. Ám Cavendish ott lesz velük 5 sprinthajrában is valamint, 2 mezőnyhajrában is és itt ezekben bizony nagyon nehéz lesz őt megverni. 😉 És ugye a mezőnyhajrában nem kis különbség van egy 1. és egy 2. hely között. Szóval Rojasnak kevés esélye maradt.
Amúgy miért is utáljátok Cavendish-t?
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 843 — Nega Scott
Farrar azért nem volt sehol 😊 Montpellierig viszont nem biztos, hogy kihúzza. A holnapi viszont kőkemény nap lesz, alig várom 😊

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, Cavendish behúzta, pontosabban a végén a HTC felhozta szépen.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
maillot vert: Rojas (Gilbert, Cav) A részhajrákkal meglehetne Gilbertnek, de inkább a szakaszgyőzelem érdekli őt, Cavnek meg a sík szakaszokon lehene meg, de bízom benne, h lesz még olyan sprint ahol Rojas ott lesz, ő viszont nem, + kisebb hegyek utáni részhajrákkal meglehet a második spanyol zöld trikó... Legalábbis nagyon remélem

polka dot: Contador - Az új pontrendszer miatt a 'vöklerhegyeken' már nehezebb megnyerni, és szvsz Contador nem csak az uccsó hegyeken fog támadni...

maillot jaune: Andy Schleck. Cadel elfogy a nagy hegyeken. Franknak amíg van időfutam 0 esélye, főleg h mindössze 8mp az előnye az öccsével szemben, akit ráadásul segíteni is kell. Contadort meg utólérte a carma és nem is fogja elereszteni őt egyhamar 😊 Basso a nagy kérdés, eddig semmit se csinált, de nyilván nem véletlenül a tdfen indult...

maillot blanc: Gesink. Eddig csalódás a holland, de nincs komoly kihívója..., bár Gesinket ismerve úgyis összetöri magát és fel kell majd adnia, akkor Taramae megnyerheti.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear