NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 499 — rabszolga
Hát ez vicc.
A kiemelt és az első kat. hegyeket kivenném az útvonalból és akkor talán látnánk normális támadásokat.
Andy meg rohadtul nem érzi a vérszagot. A hülye is tudja, hogy Conta gyenge, erre nem próbálkozik semmivel.

Pedig annyira vártam az idei Tourt...Bébé
Ha 3× nem indult meg, akkor tényleg egyszer se. Csak nem sikerült neki. Nem tud jól ritmust váltani. Mondjuk Basso legalább beállt iramot menni...Black_Adder
Én is azok nézeteit osztom, hogy az nem támadás amikor kilősz 25-tel 10 méter alatt elmész 5 métert, majd visszaállsz 10-re és megnézed, hogy mennyit sikerült eljönni.
Basso 1x nem vett át támadásokat a hegy elején, de saját tempójában mindig felért. Ez minden csak nem támadás.
2x 3x még Cunego is visszaért rájuk.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 905 — we almost always almost win
Hát ez vicc.
A kiemelt és az első kat. hegyeket kivenném az útvonalból és akkor talán látnánk normális támadásokat.
Andy meg rohadtul nem érzi a vérszagot. A hülye is tudja, hogy Conta gyenge, erre nem próbálkozik semmivel.

Pedig annyira vártam az idei Tourt...Bébé
Ha 3× nem indult meg, akkor tényleg egyszer se. Csak nem sikerült neki. Nem tud jól ritmust váltani. Mondjuk Basso legalább beállt iramot menni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 299 — No 1 Zhang Yufei fan
Vanendert és Samu azért ment el, mert elengedték őket... amikor Andy v. teszem azt Rolland nyomott egy "támadást"/kuffertz, hirtelen 10 másodpercet esett Vanendert előnye.

Conta gyenge, Basso gyenge, Cadelnek nem kell... Andy nem próbálkozott eleget/nem bírt eleget próbálkozni.. de megint ő volt az, aki kb. 4 rövid attackot (mostmár így írom, magyarul nem merem) nyomott a 10 fős élmezőnyből. Akkor ált Bassoéktól lefele szakadt a mezőny, de aztán mikor leállt a sor, visszajöttek... evvan.
Cunyesz ma elszállt, ennyit tudunk... meg ugye a többi B katos hegyimenő, lehet hogy Urané, esetleg Rollandé lesz a fehér.
Vocklernek respect, de az Alpokban leszedik majd róla... a két Schleck tovább fog próbálkozni, majd meglátjuk mi lesz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 499 — rabszolga
Hát ez vicc.
A kiemelt és az első kat. hegyeket kivenném az útvonalból és akkor talán látnánk normális támadásokat.
Andy meg rohadtul nem érzi a vérszagot. A hülye is tudja, hogy Conta gyenge, erre nem próbálkozik semmivel.

Pedig annyira vártam az idei Tourt...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 905 — we almost always almost win
Megint csak Vanendert és Samu tudott elmenni.
A többiek közül magához képest még Cadel hozza a legtöbbet /*már ami az esélyeseket illeti*/, Andy legalább próbálkozott, de ezek a támadások nagyon kevesek voltak, a legendás Contador meg megint SEMMIT nem csinált, pedig ő áll a legrosszabbul. A szakasz előtt is mondtam, h nem lesz támadás, maradt még 2 szakasz... Voeckler a dobogóra simán esélyes innentől.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most a 18. szakaszig megint nem lesz semmi.
Kellene pár hegyi időfutam,ott nem lehet nézelődni meg szarozni.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idén ki se osztanám a sárga trikót, vagy nyerje meg Voeckler. 😀Soldados
Támogatom!!Mikey
Én is. És Frank Schleck legyen a második, hogy fantasyban is jól járjak. 😊
Amúgy ha tippelni kéne, akkor Cadel Evansnek egyre nagyobb az esélye a végső sikerre a crono miatt, de ő olyan mint a Houston Texans, a nagy cél előtt mindig történik vele valami (bocsánat a Texans fanoktól a hasonlatért)
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 523
Idén ki se osztanám a sárga trikót, vagy nyerje meg Voeckler. 😀Soldados
Támogatom!!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ik: Mindössze annyi van, hogy senkiben nincs elég Nafta, Voecklernek meg erőt ad a sárga trikó.Soldados
Aha, meg a puffin lekvár...Gogo
Mindegyik vízzel és toasttal megy. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Húúúú Andy hogy bevállalta.
Nem semmi.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ik: Mindössze annyi van, hogy senkiben nincs elég Nafta, Voecklernek meg erőt ad a sárga trikó.Soldados
Aha, meg a puffin lekvár...Gogo
Most őszintén, látsz valakiben olyan ellenállahatalan elemi erejű tempómenőt a vetélytársak közül? Mert én nem.

Az azért milyen vicc, hogy Vanendert megnyeri a szakasz egy igazi attackkal egy ilyen szakaszon?.....iktriad
A válasz igen. No comment....És persze gratula neki.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hát nem ezt vártam a mai naptól. Csalódás az összes nagymenő. Egyedül talán Evanst értem meg egy kicsit.
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
ik: Mindössze annyi van, hogy senkiben nincs elég Nafta, Voecklernek meg erőt ad a sárga trikó.Soldados
Aha, meg a puffin lekvár...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a két Shrek most tényleg vicc.
Én szurkoltam nekik,hogy Samu mögött másodikok legyenek ( 😀 ),de semmi erő nincs bennük.
Evans meg dögunalom.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Taktikázás? Szánalom... Mostantól hajrá Voeckler. Ilyen Basso, ilyen Andy, ilyen Frank, ilyen Conta véletlenül se nyerjen.

ik: Mindössze annyi van, hogy senkiben nincs elég Nafta, Voecklernek meg erőt ad a sárga trikó.Soldados
Én is inkább ezt a nézetet osztom. Azért Voeckleren látszott korábban itt-ott, hogy ő is szenved, de érzi, idén reális sansza van nagyot alkotni, az meg jót tud tenni egy embernek.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Taktikázás? Szánalom... Mostantól hajrá Voeckler. Ilyen Basso, ilyen Andy, ilyen Frank, ilyen Conta véletlenül se nyerjen.

ik: Mindössze annyi van, hogy senkiben nincs elég Nafta, Voecklernek meg erőt ad a sárga trikó.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az azért milyen vicc, hogy Vanendert megnyeri a szakasz egy igazi attackkal egy ilyen szakaszon?.....

OFF Bazzani király az avatarod! 😊iktriad
Köszi.
Hamár konq megtisztelt a kinevezéssel. 😀Bazzani
Az a vicc hogy az enyémben is félig "benne vagy".
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az azért milyen vicc, hogy Vanendert megnyeri a szakasz egy igazi attackkal egy ilyen szakaszon?.....

OFF Bazzani király az avatarod! 😊iktriad
Köszi.
Hamár konq megtisztelt a kinevezéssel. 😀

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az azért milyen vicc, hogy Vanendert megnyeri a szakasz egy igazi attackkal egy ilyen szakaszon?.....

OFF Bazzani király az avatarod! 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Laikusként kérdem, az nem lehet hogy Voeckler élete formájában van, a többiek meg elszúrták a formaidőzítést?iktriad
Mind a 180 versenyző elszúrta? Kétlem. MErt itt maradtak vagy tízen, szóval a tempó nem olyan szar, de Voeckler bármilyen próbálkozást pillanat alatt átvesz. Ilyen nem létezik szerintem.Schleck
De nem is volt oylan támadás amibe bele kellet volna halnia.FViktor93
De most azt sem látom rajta, hogy az életét ki kellene hajtania. Nézd meg, mikor Basso megindult, ő volt az, aki leggyorsabban át tudta venni a ritmusát. Eddig valahogy feljött a kisebb hegyekre, de leszakadozva, majd újra visszazárkózva, egy szóval harcolva. Most meg, mintha ő lenne a legnagyobb hegyiklasszis, én ebben nem hiszek.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Laikusként kérdem, az nem lehet hogy Voeckler élete formájában van, a többiek meg elszúrták a formaidőzítést?iktriad
Mind a 180 versenyző elszúrta? Kétlem. MErt itt maradtak vagy tízen, szóval a tempó nem olyan szar, de Voeckler bármilyen próbálkozást pillanat alatt átvesz. Ilyen nem létezik szerintem.Schleck
De nem is volt oylan támadás amibe bele kellet volna halnia.FViktor93
Fökler már egy ilyen tempómenmésbe bele szokott halni.
Lehet,hogy ez a sárga trikó valami Superman jelmez neki.
Samuuuuuuuuuuuuuuuu!

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Biztos én vagyok elbaszott, de nekem ezzel az ügyes taktikázással, ami most megy, semmi bajom nincs.

Voeckler pár szakaszon belül meg fog bukni, most nagyon ezt érzem.Schleck
Laikusként kérdem, az nem lehet hogy Voeckler élete formájában van, a többiek meg elszúrták a formaidőzítést?iktriad
Mind a 180 versenyző elszúrta? Kétlem. MErt itt maradtak vagy tízen, szóval a tempó nem olyan szar, de Voeckler bármilyen próbálkozást pillanat alatt átvesz. Ilyen nem létezik szerintem.Schleck
De nem is volt oylan támadás amibe bele kellet volna halnia.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Biztos én vagyok elbaszott, de nekem ezzel az ügyes taktikázással, ami most megy, semmi bajom nincs.

Voeckler pár szakaszon belül meg fog bukni, most nagyon ezt érzem.Schleck
Laikusként kérdem, az nem lehet hogy Voeckler élete formájában van, a többiek meg elszúrták a formaidőzítést?iktriad
Mind a 180 versenyző elszúrta? Kétlem. MErt itt maradtak vagy tízen, szóval a tempó nem olyan szar, de Voeckler bármilyen próbálkozást pillanat alatt átvesz. Ilyen nem létezik szerintem.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Biztos én vagyok elbaszott, de nekem ezzel az ügyes taktikázással, ami most megy, semmi bajom nincs.

Voeckler pár szakaszon belül meg fog bukni, most nagyon ezt érzem.Schleck
Laikusként kérdem, az nem lehet hogy Voeckler élete formájában van, a többiek meg elszúrták a formaidőzítést?
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 099 — 28-14
Biztos én vagyok elbaszott, de nekem ezzel az ügyes taktikázással, ami most megy, semmi bajom nincs.Schleck
sztem mindenki azért kezdi el nézni a Tourt, hogy egy olyan hegyi szakaszt láthasson, ahol tényleg sok akció van stb., nyílván nem a sprintekért, ezért szar ez sztem..