NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 13 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Mi ugyanazt a nyilatkozatot olvastuk?"Ha a lábak nem úgy reagálnak, ahogy szeretnénk, akkor azon nem lehet változtatni." "Elismerem, szerettünk volna szakaszt nyerni és nagyobb különbséget kialakítani, de erre nem volt lehetőségünk."
Ebből nekem az jön le, hogy akartak ők támadni, de nem volt annyi erő bennük. Az utolsó bekezdésben, meg azt az egyértelmű dolgot álapítja meg, hogyha Contador támadt volna, akkor könnyebben tudták volna leszakítani Cadeléket, mintha a Schleck tesóknak kellett volna vinniük a tempót.
Schleck
Sztem nem. 😊
"Talán az Alpokban többet mutat, de ezt nem lehet előre megjósolni. Nekünk jó lenne, ha támadna, mert akkor elég lenne a lépést tartani vele, ugyanis jelentősnek tekinthető előnyből gazdálkodhatunk vele szemben."
Ne úgy nyerjek már tourt, hogy más kaparja ki a geszetnyét nekem...
De én ezzel befejzetem. Majd a csütörök eldönti.

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 157 — Vikings fan
Pontosan melyik részétől kellene?Schleck
Nem akarok újabb vitát elindítani, de idejövök Tourt nyerni, aztán azt várom, hogy Conta támadjon, Evanst meg Voeklert leszakítsunk...
Ez nekem kicsit sok.roniadi
Sok nem sok majd pireneusokban dől el hogy elég-e. Lehet itt tippelgetni hogy nem akart támadni vagy nincs ereje vagy taktika része igazából nem tudjuk meg soha, és teljesen mindegy is. Ha az Alpokban leszakitja Evanst ezzel együtt valszeg Voecklert is Es megnyeri akkor igaza volt.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Pontosan melyik részétől kellene?Schleck
Nem akarok újabb vitát elindítani, de idejövök Tourt nyerni, aztán azt várom, hogy Conta támadjon, Evanst meg Voeklert leszakítsunk...
Ez nekem kicsit sok.roniadi
Mi ugyanazt a nyilatkozatot olvastuk?"Ha a lábak nem úgy reagálnak, ahogy szeretnénk, akkor azon nem lehet változtatni." "Elismerem, szerettünk volna szakaszt nyerni és nagyobb különbséget kialakítani, de erre nem volt lehetőségünk."
Ebből nekem az jön le, hogy akartak ők támadni, de nem volt annyi erő bennük. Az utolsó bekezdésben, meg azt az egyértelmű dolgot álapítja meg, hogyha Contador támadt volna, akkor könnyebben tudták volna leszakítani Cadeléket, mintha a Schleck tesóknak kellett volna vinniük a tempót.

Soldi: Én ebben személy szerint nem hiszek, de ezt soha nem is fogjuk megtudni.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Voecklernél nem szabad még egy dolgot elfeledni. Pierre Rolland óriásit segít azzal, hogy ott van mellette a hegyi menetek nagy részén!
több mint 13 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Pontosan melyik részétől kellene?Schleck
Nem akarok újabb vitát elindítani, de idejövök Tourt nyerni, aztán azt várom, hogy Conta támadjon, Evanst meg Voeklert leszakítsunk...
Ez nekem kicsit sok.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igen, csak a Plateau de Beille-n kapta.

Azért néztem egyébként régi szakaszokat (eközben találtam meg Voeckler másik hősies és sikeres küzdelmét a sárgáért a Plateau de Beille-n), mert kerestem egy szakaszt. Amúgy nem annyira durva ez. Persze komoly fejlődés, de nem "emberfeletti". Soldados
Arról nem is beszélve, hogy az orvostudomány rengeteget fejlődött az elmúlt 7 évben. Biztos, hogy most többre képes a dopping mint anno.FViktor93
Kár, hogy Bassonak ezt nem mondták akkor, mert míg 2004-ben vert majd 5 percet Voecklerre, addig idén vele egyszerre jött be, úgy hogy idén saját bevallása szerint is élete egyik legjobb formájában van. Nekem továbbra is gyanús most nagyon a francia, de legyen igaza Soldinak és ha nem is tisztán, de ne is több anyaggal tolja, mint a többiek.Schleck
Az elmúlt évekhez képest igaz, hogy Basso nagy formában van, de szvsz a 2003 és 2005 közötti Basso halálra verné a mai mezőnyt. Az a Basso Armtól alig 1 percet kapott a hegyeken összesen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azt nem tudod véletlenül, hogy ezt mindet ezen a hegyen kapta-e? Mert ha igen, akkor idén 45:52 alatt ért fel, míg 2004-ben 50:10 alatt. Persze tudom, hogy nem lehet összehasonlítani két hegymászást, de ez ettől függetlenül durva fejlődés 25 és 32 éves kora között..Schleck
Igen, csak a Plateau de Beille-n kapta.

Azért néztem egyébként régi szakaszokat (eközben találtam meg Voeckler másik hősies és sikeres küzdelmét a sárgáért a Plateau de Beille-n), mert kerestem egy szakaszt. Amúgy nem annyira durva ez. Persze komoly fejlődés, de nem "emberfeletti". Soldados
Arról nem is beszélve, hogy az orvostudomány rengeteget fejlődött az elmúlt 7 évben. Biztos, hogy most többre képes a dopping mint anno.FViktor93
Kár, hogy Bassonak ezt nem mondták akkor, mert míg 2004-ben vert majd 5 percet Voecklerre, addig idén vele egyszerre jött be, úgy hogy idén saját bevallása szerint is élete egyik legjobb formájában van. Nekem továbbra is gyanús most nagyon a francia, de legyen igaza Soldinak és ha nem is tisztán, de ne is több anyaggal tolja, mint a többiek.

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Most nézem, Voeckler 2004-ben is megvédte a sárga trikóját a Plateau de Beille-n. 😊

De akkor 4:40-et kapott az Armstrong-Basso duótól...Soldados
Azt nem tudod véletlenül, hogy ezt mindet ezen a hegyen kapta-e? Mert ha igen, akkor idén 45:52 alatt ért fel, míg 2004-ben 50:10 alatt. Persze tudom, hogy nem lehet összehasonlítani két hegymászást, de ez ettől függetlenül durva fejlődés 25 és 32 éves kora között..Schleck
Igen, csak a Plateau de Beille-n kapta.

Azért néztem egyébként régi szakaszokat (eközben találtam meg Voeckler másik hősies és sikeres küzdelmét a sárgáért a Plateau de Beille-n), mert kerestem egy szakaszt. Amúgy nem annyira durva ez. Persze komoly fejlődés, de nem "emberfeletti". Soldados
Arról nem is beszélve, hogy az orvostudomány rengeteget fejlődött az elmúlt 7 évben. Biztos, hogy most többre képes a dopping mint anno.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Most nézem, Voeckler 2004-ben is megvédte a sárga trikóját a Plateau de Beille-n. 😊

De akkor 4:40-et kapott az Armstrong-Basso duótól...Soldados
Azt nem tudod véletlenül, hogy ezt mindet ezen a hegyen kapta-e? Mert ha igen, akkor idén 45:52 alatt ért fel, míg 2004-ben 50:10 alatt. Persze tudom, hogy nem lehet összehasonlítani két hegymászást, de ez ettől függetlenül durva fejlődés 25 és 32 éves kora között..Schleck
Igen, csak a Plateau de Beille-n kapta.

Azért néztem egyébként régi szakaszokat (eközben találtam meg Voeckler másik hősies és sikeres küzdelmét a sárgáért a Plateau de Beille-n), mert kerestem egy szakaszt. Amúgy nem annyira durva ez. Persze komoly fejlődés, de nem "emberfeletti". Egyrészt a bringások nem 25 évesen vannak csúcson, sokkal inkább 32 körül. Másrészt óriási különbség, hogy akkor Arm élre zavarta a US Postal/Discovery vonatot és a szokásos gyilkos tempó volt a hegy elején, így Voeckler azonnal leszakadt, ergó full egyedül, saját tempójában tekerte végig a hegyet. Ez azért jelentős magyarázat a 4:30 perces javulásra. Most ugye messze nem volt gyilkos iram. Tehát nem volt olyan, amikor vki bruál módon meghúzott volna 1 km-t mondjuk, hanem inkább erős, de egyenletes, Basso-tempóban mentek fel.

Na de térjünk rá arra a szakaszra, amit kerestem. Ez még ahhoz az eszmecseréhez kapcsolódik, hogy mi a támadás és mi nem az. És vki (már nem emlékszem ki) írta nekem, hogy a szavaimból úgy tűnik, mintha csak azt tartanám támadásnak, ami sikeres. Akkor írtam pár ellenpéldát, de most volt időm megkeresni azt a szakaszt, ami a legjobban bemutatja, hogy rohadtul nem a sikerességen múlik, hogy mit nevezhetünk támadásnak és mit nem. Ez pedig Contador vs Rasmussen 2007-ben. Conta vmi elképesztő brutál módon megkínálta Rasmussent vagy háromszor, volt hogy meg is szakította, de csak felért Rasmussen. Elképesztő jó szakasz volt Conta állandó akciói miatt, de már az az elmenetel is jó, amikor ketten - Conta kezdeményezésére - otthagjyák a többieket, de a lényeg csak utána következik.

Íme: http://www.youtube.com/watch?v=sSlYOWb81KY&feature=related


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Most nézem, Voeckler 2004-ben is megvédte a sárga trikóját a Plateau de Beille-n. 😊

De akkor 4:40-et kapott az Armstrong-Basso duótól...Soldados
Azt nem tudod véletlenül, hogy ezt mindet ezen a hegyen kapta-e? Mert ha igen, akkor idén 45:52 alatt ért fel, míg 2004-ben 50:10 alatt. Persze tudom, hogy nem lehet összehasonlítani két hegymászást, de ez ettől függetlenül durva fejlődés 25 és 32 éves kora között..

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Most nézem, Voeckler 2004-ben is megvédte a sárga trikóját a Plateau de Beille-n. 😊

De akkor 4:40-et kapott az Armstrong-Basso duótól...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egész konkrétan ritka, nyílt és őszinte nyilatkozat, amely szvsz teljesen fedi a valóságot. Ha elég erősek lettek volna, akkor el is mentek volna. Az teljesen ostoba versenyző, aki annak ellenére nem lépne el, ha el tudna... Ilyen nincs. Nem volt erő, ennyi.Soldados
Most egyetértek veled. Nem hiszem el, hogy bárki rosszat akart volna magának, egyszerűen senki nem tudott ellépni/nem engedtek el senkit és ezért lett ilyen a verseny, amilyen.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egész konkrétan ritka, nyílt és őszinte nyilatkozat, amely szvsz teljesen fedi a valóságot. Ha elég erősek lettek volna, akkor el is mentek volna. Az teljesen ostoba versenyző, aki annak ellenére nem lépne el, ha el tudna... Ilyen nincs. Nem volt erő, ennyi.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Az ember arca leszakad Kim Andersen nyilatkozatán...
http://velo.hu/index.php?modul=hir&kod=9716roniadi
Pontosan melyik részétől kellene?Schleck
Konkrétan annyira nem mondott hülyeséget, hogy én is így láttam a dolgokat. Nem a taktikával volt baj, nem volt erő...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az ember arca leszakad Kim Andersen nyilatkozatán...
http://velo.hu/index.php?modul=hir&kod=9716roniadi
Pontosan melyik részétől kellene?

több mint 13 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Az ember arca leszakad Kim Andersen nyilatkozatán...
http://velo.hu/index.php?modul=hir&kod=9716

több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Contador:

As my right knee was hurt, I was forced to compensate with the other leg and it wasn’t my natural pedalling style. However, I’m feeling better and better. I’m confident that I’ll go better in the Alps than in the Pyrenees.

"The Giro was a very exciting race with many possibilities to attack. At the Tour, there are many kilometres between the climbs. It reduces the possibilities to attack.

"With the overall classification that we have now, I wouldn’t win the Tour de France in the last time trial, so I have to attack somewhere to beat [Thomas] Voeckler and [Cadel] Evans. Without the crash that delayed me on day 1, I could have waited for the time trial, not now.

"[Voeckler] He’s got an incredible form and it’ll be hard to throw him out of first place. Without any doubt, he’s a candidate for the overall victory. He’s a favourite at the same level as Evans right now.

Teljes cikk

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kongrat Knézynek, hogy nem sikerült észrevennie, hogy Hagen csak Swiftet vezette fel.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 905 — we almost always almost win
Ha nem lesz támadás, akkor Voeckler megnyeri. Ha meg lesz, akkor aki támad az megérdemli majd, ebben a mezőnyben.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sztem meg Basso semilyen gyengeséget nem mutatott. Még ő volt az, aki legalább ment vmit, vagy néha komolyabb próbálkozása volt, abból volt az egyetlen érdei attak, amikor ő megindult 1-2 km-rel a vége előtt. Abszolút erős volt. Ritmust váltani már nem tud, de saját tempóban bárkire felér a mai ergya mezőnyben. Andy nembírja sokáig a megindulást, azaz Basso simán felér rá, ha nem is tudja lereagálni azonnal, akkor is. Még Cadel aki eddig abszolút hibátlan. Conta szenved, Schleckek meg szokásos, Frank egy szakaszra mindig jó, Andy meg ott bassza szájba magát ahol van. Főleg a nyilatkozata után, hogy nem volt elég nehéz és meredek a hegy...

Alpok egyértelműen Bassónak (irammenőknek) kedvez, én ott tőle várok egy komolyabb attakot. Egyet aludva a szakaszra nálam Andy teljesen lejáratta magát. A magam részéről vagy Cadel, vagy Voeckler nyerje az idei Tourt, esetleg Frank, ha tud csinálni még egy elmenést, a többi egész egyszerűen EDDIG nem érdemli meg, se Andy, se Conta, se Basso. Bár ha vmelyik képes lenne egy komoly, leglább 1-2 perces elmenésre, akkor persze ezt hajlandó vagyok felülírni. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 905 — we almost always almost win
Na Cavendsih tegnap is vontattatta magát, lassan megbüntethetnék érte, mert vannak akik megpróbálnak saját erőből végig menni, és kizárják őket ha nem sikerül, és egyébként is jóval fáradtabban érkeznek a másnapi sík szakaszra...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
/*Azt h a Giro eddig idén is jobb volt, már-már le se merem írni... A dimbes-dombos szakaszok persze jók voltak, de az kevés, ha a nagy hegyeken semmi sem történik*/Black_Adder
A Giro az Etnán eldőlt, és igazából kb. minden szakasz forgatókönyve hasonló volt, csak az volt a kérdés, hogy kinek jótékonykodik AC. Nekem ez jobbant etszik, buzulás ide vagy oda.

Amúgy meg Andy tényleg mehetett volna ma tovább, de hát ez a taktika, lehet, hogy bejön. Az Alpokban muszáj lesz már leszakítani minimum Evanst mert így most ő van nyeregben (meg persze Voeckler 😊 )Rajna
Lehet h eldőlt már az Etnán, de legalább történt valami a szakaszokon utána isBlack_Adder
Nézőpont kérdése, szerintem nem történt semmi, annyira sem volt izgalmas, mint egy sprint, lehetett tudni, ki hol lesz.

több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Netes komment:
"hát ha ilyen a tiszta verseny, akkor inkább engedélyezzék a szabad cuccozást" 😊

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 905 — we almost always almost win
/*Azt h a Giro eddig idén is jobb volt, már-már le se merem írni... A dimbes-dombos szakaszok persze jók voltak, de az kevés, ha a nagy hegyeken semmi sem történik*/Black_Adder
A Giro az Etnán eldőlt, és igazából kb. minden szakasz forgatókönyve hasonló volt, csak az volt a kérdés, hogy kinek jótékonykodik AC. Nekem ez jobbant etszik, buzulás ide vagy oda.

Amúgy meg Andy tényleg mehetett volna ma tovább, de hát ez a taktika, lehet, hogy bejön. Az Alpokban muszáj lesz már leszakítani minimum Evanst mert így most ő van nyeregben (meg persze Voeckler 😊 )Rajna
Lehet h eldőlt már az Etnán, de legalább történt valami a szakaszokon utána is

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
/*Azt h a Giro eddig idén is jobb volt, már-már le se merem írni... A dimbes-dombos szakaszok persze jók voltak, de az kevés, ha a nagy hegyeken semmi sem történik*/Black_Adder
A Giro az Etnán eldőlt, és igazából kb. minden szakasz forgatókönyve hasonló volt, csak az volt a kérdés, hogy kinek jótékonykodik AC. Nekem ez jobbant etszik, buzulás ide vagy oda.

Amúgy meg Andy tényleg mehetett volna ma tovább, de hát ez a taktika, lehet, hogy bejön. Az Alpokban muszáj lesz már leszakítani minimum Evanst mert így most ő van nyeregben (meg persze Voeckler 😊 )